Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
22. júl 2009

uff....teplučko fajin.....normalne ťažko sa mi tu dýcha!!!!!!! 😝 😝 😝
u vas ako????????????????????????????????????????????????????????????

wolfskinka
22. júl 2009

orsul horor horor horor .. neznasam teplo

kamka17
22. júl 2009

orsul...tiež začínam mať problém s dychom a to ešte nie som vonku...ale som na bicykli, tak bude veľmi rýchly presun domov...ešte 38 min

wolfskinka
22. júl 2009

kamka ja este 104 minut 😠

orsulka
22. júl 2009

kamka.....na bicykli?????? domov????? ja som najšťastnejsia, že mám auto s klimou!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

wolfskinka
22. júl 2009

orsul ved aj ja .. lenze dnes ma moj muz presvedcil ze ideme jednym autom a uz s obedom bol problem a teraz s odvozom ze nieco ma ... ma ide drbnut nemienim sa tu varit do 17.00

orsulka
22. júl 2009

neuverite, ale prave som si bola na zapastia pustit studenu vodu........ a este aj na nohy.......take schladenie trosku.....hned mi je lepsie...... 😉

wolfskinka
22. júl 2009

orsul mi ani nehovor, ja uz omdlievam od tepla

kamka17
22. júl 2009

orsul...no to je práve na tom dobré, že na bike ma trochu prefúkne a som aj rýchlejšie doma, ako peši...chápeš?? menej sa parím vonku...viac sa budem doma, lebo mi máme obyvku na západ, tak mi tam perie slnko celé poobedie...práve premýšľam, čo budem robiť, aby som sa tej saune doma vyhla...ale asi ako tradične nič...
a fajroooontttt...tak vy to ešte vydržte, myslím na vás

wolfskinka
22. júl 2009

kamka dones mi pivoooooooooooooooooooooooooooo

janula18
22. júl 2009

Tak dnes na sone nebolo nič vidieť a dohnota hcg 146, oproti piatku čo bolo 1266.
Takže ani posledný pokus o mimi nevyšiel tak už kašlem na akékoľvek snaženie a Šimi bude jedináčik. Aj tak môžem byť rada že mám aspon jeho. Len mi bude luto že bude sám a nebude sa mať s kým hrať.
Tak vy sa tu držte, nech ste úspešnejšie ako ja.

wolfskinka
22. júl 2009

janula ... to ma mrzi ... preco posledny pokus o snazenie ? nevzdavaj to prosim ta ...

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
22. júl 2009

katarina ... mnaaaaaaaaaaaaaaaaaammmm posli

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
22. júl 2009

som uz uvarena zaziva ako steak sa tu dusim a ten moj muz nechodi a nechodi .. dufam, ze coskoro bude tu

komarik
22. júl 2009

janula18, stašne mi to je ľúto 😢 , ale nevzdávaj to. Prečo posledný pokus? Život je nevyspytateľný, nemôžeš vedieť čo sa stane.

orsulka
22. júl 2009

janula.....tak som na teba myslela dne, či si bola v Heliku alebo nie.....

je mi z toho smutno, že to takto dopadlo.... 😔 😢 a trošku sa mi to mrví s tym KET-om.....ked vidím ako to može a samozrejme nemusí dopadnuť!!!!

ale aj tak......hoci by ste nesli cez IVF, ci KET.....aj normálna cesta je cesta.....prajem este veeela uspechov....
ale na stretko ak bude, dufam, že prideš.... 😉 no..chybala by si!!!!

orsulka
22. júl 2009

kamka...aj ja mám presne tak isto...a hned ked pridem domov, tak mám pozaťahovane žaluzie, aby mi nepražilo dovnutra...a este k tomu byvame na samom vrchu, takže fajn aj od strechy 😝 😝

v spalnia v deckej mam zatiahnute cele dni, kedže tam zas praži od rana do poobedia.....

takže sme takí zetemnulkovia 😀 😀 😀

komarik
22. júl 2009

orsul, aj ja bývam na 4 poschodí na samom vrchu. Do spálne slnko praží ráno, do obývačky cez obed a po obede do deckej a kuchyne. Teraz keď som doma tak si zaťahujem žaluzie ako potrebujem a varím do obeda. Vieš čo to je variť večer vo vyhriatej kuchyni? No hrúza.

orsulka
22. júl 2009

komarik...tak to viem uplne presne....varim každy druhy, pripadne aj každy den...poobede o 15,30 kd pridem z práce!!!! 😝 😝 😝 😝

a ked drahy dnes zapotil, že bym ožno rád pečene zemiaky, tak som ho velmi rýchlo zrušila...... 😀 😀 😀

komarik
22. júl 2009

no to máš pravdu, rúra vykúri kuchyňu 2x toľko 😀 😀 😀 😝

jajulaa
22. júl 2009

Čaves baby, tak som s5 🙂 , nieže by som doteraz bola u zubára, ale len teraz som prišla domov.
Aj tu dnes bol hic, ale som to v chládku zvládla, škoda že nemôžem na slnko, ja to totiž zbožňujem 😀 😀 😀 .
Mamina operáciu zvládla, takže v pohodička.

Janulka, aj mňa mrzí čo sa ti stalo, to sa ti stalo už viac krát?
Viem, že si teraz smutná, ale neboj, trošku si posmutni a verím, že sa opäť pustíš do boja, držím palce.

orsulka
23. júl 2009

tak dobre ranko Heilosačky, i samostný Helios 🙂 🙂 tak mam este čas, na to, abysom "vstávala" do práce. tak Vas idem pozdraviť..... 🙂 vidíme saaaaaaaaaaaaa

wolfskinka
23. júl 2009

ahojte .. orsul ty co nemozes spavat ?

dnes mam prvy krat suknu co som v tejto robote a to je uz 10 mesiac, chalani padnu na zadok

😀

wolfskinka
23. júl 2009

orsulik de si, chybas mi ta de si 😀 😀 😀 😀

orsulka
23. júl 2009

už som tu zlatusik....... 😉 😉
aj ja mam dnes suknu ....... od minuleho leta 1x......teda ak nepocitam saty, lebo tie už som mala 😀 😀 😀

tak ja nemožem spavat....nechápem a to som sla spat o 23,30!!!!!!!! večer budem out!!! 😀

wolfskinka
23. júl 2009

orsul mi nieco hovor ja som hotova uz teraz mame tu peklo ... a do 15.00 tu musim vydrzat ☹ tu asi umriem v tom teple lebo sa usmazim vo vlastnej stave

orsulka
23. júl 2009

do kedy si bola vcera????????????

wolfskinka
23. júl 2009

orsul do 17.00 som sa skoro uvarila a potom som sa macala 45 minut v bazene co som sa chladila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre