Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
27. júl 2009

je aj s6 a ta ma kolieska od seba ale ten sa mi už až tak velmi nepači ale počula som na nich že maju maličku vaničku takže sa to može ešte 1000x zmeniť a jedna znama ma normalny kočiar vpredu kolieska od seba a ten ked sa oprieš do ručiek že ideš napr. na obrubnik tak sa ti cely kočiar prehupne na teba a ked trošku nedavaš pozor tak naklad z neho vykotíš a bol to kočiar atlantic

domika9
27. júl 2009

orsul ale tebe treba hladať kočiar pre dvojičky alebo trojičky takže ty musíš hladať vkategorii - autobus 😀 😉 ( dufam že sa nenahnevaš myslím to zo srandy 😉 )

orsulka
27. júl 2009

domi.....tak to su ine infosky..... 😀 😀 máš to teda vyzistene do puntiku 🙂)))))))))))))))))))
tuto trojkolku mala svagrova....

orsulka
27. júl 2009

😀 😀 😀 😀 nie nehnevam domika.....na teba by som sa ani nevedela 😉 😉 😉
ja mám jedneho mrazáčika, takže ked by sa aj ten jeden ujal...ajajááááááááááj...to by bolo radostiiiiiiiiiiiii !!!! 🙂 😀

domika9
27. júl 2009

ved jasne ale lepšie keby sa rozdvojil 😉

orsulka
27. júl 2009

momentálne má mv obyvacke dve nafuknute postele - nafokovacie, jeden spacák a na nich zložený stan, aj s kopcom vankušov 🙂))))) postele sa testuju, či nesfukujú 😀 😀 😀

kiara15
27. júl 2009

tak to mas doma riadne veselo 😀 aj ste to otestovali? 😀

domika9
27. júl 2009

orsul ja ti to velmi prajem aby sa na teba konečne usmialo šťastie to radšej ja ešte rok dva počkam 🙂

domika9
27. júl 2009

orsul ale najlepšie je ich testovať večer 😀 😀 😀

domika9
27. júl 2009

orsul ideš stanovať? aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmm nejakeho stana si pozhanam

kiara15
27. júl 2009

baby neuverite ale ja pri pc umyvam aj okno v dcerinej izbe ked tu tolko stravym casu 😀

domika9
27. júl 2009

vidíš kiara keby si tolko nesedela pri počítači tak by si si to ani nevšimla že ho treba už umyť 😉
dievčata prave padla za obeť cela milka čokolada karamelova kiara asi by som sa mala začať obzerať po mojích oknach aby som nemyslela na sladkosti ale radšej niečo aj robila a veru už ich treba umyť ale ked každy vikend je na prd

domika9
27. júl 2009

jaj ale viete čo tento týžden sme boli konečne objednať dlažbu na terasu o 2-3 týždnepríde takže toby sa ešte zaprašili a tak potom ich umyjem a možete prísť všetky na našu terasu na kafíčko poprípade nejake silnejšie kvapky

kiara15
27. júl 2009

dominka veru to by sa ti neoplatilo umyt ale to kafco by som aj sla 😀

domika9
27. júl 2009

nech sa pači kedykolvek aj o polnoci , keby som sa nemusela v piatok ponahlať tak by sme niekam aj zbehli ale bude mi treba ísť na urad a potom do roboty ale u mna kedykolvel ale povinna vybava každy si musí priniesť stoličku lebo zatial ich tam nemam

domika9
27. júl 2009

ale orsul sa asi zlakla ked som povedala že chcem ísť tiež stanovať 😉

kiara15
27. júl 2009

domi ved ja budem s mojim otcom lebo mm mam v praci tak otec mi bude robit sofera 🙂

orsul by som povedala ze to sla vyskusat 😀 😀 😀 a potom nam pride povedat ci to preslo testom 😀 😀

domika9
27. júl 2009

jaj taaaak testuje tak to ju nesmieme rušiť 🙂
no ale aspon sa uvidíme 😉

domika9
27. júl 2009

idem ja aspon vyložiť riad z umyvačky bože ak som leniva nič sa mi nechce idem apon v tej kuchyni pospratovať za minutku som tu
orsul zamotana v spacaku a nevie ako z neho von

kiara15
27. júl 2009

domi vsak ja pisem za jazdy tiez klude si sprac ja nieco viac stihnem 😉 a som rada ze s aspon uvidime 😉

orsul nedaj sa rusit 😅 😅 😎

domika9
27. júl 2009

no tak umyvačka vyložena - naložena -spustena a tak som už vyčistila mikrovlnku a už ked som ju čistila tak som aj na ruru dala ten sajrant aby nebola jak u degešoch
kiara ale pozri ake mame na seba šťastie 1x ked som bola čo sme o sebe nevedeli že tam budeme obe potom vtedy ked sme sa mali stretnuť ale sme meškali no a teraz takže - žeby osudove znamenie? nebudeme my spolu ratať týždne? 🙂
orsul tak ako ???????????? 😝

kiara15
27. júl 2009

domi veru ze mas aj pravdu ten folicul tam isto bude a nie jeden ale isto aj dva 😅

orsul co si zaspala tak ste to prehnali? 😎 😎 😀

domika9
27. júl 2009

no kiara ked to ty povieš tak to tak musí byť ved ako inak by sa dala vysvetliť ta nahoda 🙂 no musi tam byť a ho-to-vo
ale o orsul si začínam robiť starosti haloooo orsul ved stači raz vyskušať nemusíš pokial ta nafukovačka nepraskne 🙂

domika9
27. júl 2009

kiara ked pozeram na tu tvoju fotku tak tam na tej paži teraz byť ... a ležat na okraji mora ... nič nerobiť ... jaj cely rok by som tam preležala

kiara15
27. júl 2009

dominka veru na tej plazi bolo super sa mi tam pacilo inak je to v Bulharsku 😉

ale dnes vyhravame co povies?

tija28
27. júl 2009

cavecte..................tak ja uz som skoncila na dnes........vsetko som porobila 😀 😀 😀

inak to HSG mi Hudec navrhol kvoli tomu, ze ak budem mat na zaklade tohto vysetrenia vsetko priechodne, tak by mi v tom pripade ani nemusel robit laparku, ale len hysteroskopiu.........a este vravel, ze aj tym HSG sa vedia niekedy aj prefuknut a spriechodnit vajcovody.......................................no ved dam potom vediet co a ako 😉
este idem v strede augusta na nejaky odber krvi a hned ako budu vysledky - idem na HSG 🙂 🙂 🙂

citam, ze dneska to tu frci na kocaroch.......no ja preferujem tie stvorkolesove klasiky.....som ja ale stara skola 🙂

orsul - Ty skusas tie postele a spacak pekne dlho, hmmmmmm ???? 🙂 snad sa vam nezasekol zips 😎 😎 😎

kiarka - Ty si ina luxovnica, ze okno umyvas 😉 aj mne mozes ak sa moc nudis 😀 😀 😀

domi - no uz to tak vyzera, ze s kiarkou budete ratat spolu nielen tyzdne, ale aj na nakupy kocarikov spolu isto pojdete 🙂

no idem sa vyvalit k telke.....................snad tam bude nieco zaujimaveeeeeeee 😀 dobru nocku vsetkym 😎

kiara15
27. júl 2009

tijus ahoj to som sa uz nemohla cezen kukat tak preto 😀 ale este som umyla aj schody tak sa mi trochu chcelo 🙂
tak to bude dobre keby ti uz potom nerobil laparku a mozno o chvila budes tehu lebo po HSG vela zien otehotnelo 🙂 🙂 🙂

tija28
27. júl 2009

kiara - no ved som zvedava, ze kedy budem kocikovat aj ja...........ci po HSG, ci az niekedy ovela ovela neskor 🙂

kiara15
27. júl 2009

tijus clovek nikdy nevie 😉 nepozerala si na jednotke ten film v kuse som plakala nase pripady 😒

tija28
27. júl 2009

kiarka - hned ako som skoncila v kuchyni............smykala som na konika, ze co ste nove popisali, no ja som iny zavislak 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre