Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janula18
29. júl 2009

Ahojte, tak ja sa mám ako sa mám, proste naprd. Volako sa na mna lepí smola.
Nestačí že som potratila ale ešte ked som prišla po PN v pondelok do roboty, zavolal si ma šéf, a že " v dôsledku krízy" vraj situácia firmy sa nezlepšila a musia zas zradukovať stav, a dostla som výpoveď s dvojmesačnou výpovednou lehotou, takže som v robote do konca septembra.
Keby som to vedela zostala by som na PN aj neviem dokedy.

wolfskinka
29. júl 2009

janula to ma mrzi .... drzim ti palceky aby si skor otehotnela ako nasla robotu a mozno ked budes doma tak to pojde sup sup bez stresov

orsulka
29. júl 2009

janula..................no tak toto je fakt na porazenie!!!!! tak to mi je luto, že to sefinko takto riešil, ale ty si sikulka a dufam, že čoskoro rýchlo niečo najdeš.... 😉 ja ak by som nahodou o niečom vedela, ozvem sa....

wolfi.....už sa ani nehnevam, že si ma predbehla 😀 😀 no čo už..nejaká som pomaláááááá 😝 😝

wolfskinka
29. júl 2009

orsulik presne tak si nejaka zaspata, ja som v noci moc toho nepospala som sa stale budila

brmbolcek
29. júl 2009

wolfi cavec, ja nestiham ja stahujem ........ mam co robit

a janula , uplne ta chapem ! na posrateho aj hajzel spadne tak sa tomu hovoriiiiiiiiiiiiiiii

a orsul a wolfi dnes ste po mne takze ja som bola prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
29. júl 2009

no chvilu by si si nasla a kde sa stahujes ? .. ty mozno ale my s orsul mame take sukromne ranne dostihy kto skor , ze orsulik

brmbolcek
29. júl 2009

no keby som mala tu chvilu tak som tam wolfi.... 😉 😉 😉

a tie ranne dostihy verim ze nebudem uz predbiehat 😀 😀 😀 😀 😀

idem ja pokracovat v stahovani- a v baleniiiiiii bay bay

zelam peknu streduuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
29. júl 2009

ale stale si nam nepovedala kde sa to stahujes ????

orsulka
29. júl 2009

wolfi.....mini dostihy ...hihihihihih........ 😉

brmbolcek.....no ta je nejaká tajnostkárka.......tak napis moja, kamže kam?????

orsulka
29. júl 2009

viktoria...no ahoj.....a ako pokracujes ????? vsetko OK???? ako sa ti dari....ved porozpravaj.....

wolfskinka
29. júl 2009

orsul ... ozaj na stretka zilina jednoznacne vedie 😀 😀 😀 sme vam to riadne uz natreli 😀 😀

kamka17
29. júl 2009

bré ránko prajem... 😎 😎

brmbolcek má predsa nový domček, čo stavali, tak tam sa sťahuje...ale nikto nevie, kde to je, ona je taký partizán 😅

janula 😢 😢 ☹

orsulka
29. júl 2009

kamka...dobre ranečko hviezdička...... 🙂

wolfskinka
29. júl 2009

kamka no ved my to z nej vytiahneme a pojdeme jej ho pokrstit cervenym vinom 😀

orsulka
29. júl 2009

wolfi...červeným šampusom 😀 😀 😀

kamka17
29. júl 2009

wolfi...no a potom že ja ťa navádzam na pitie alkoholu 😠 😠

viktoria77
29. júl 2009

Ahoj Orsulka, zatiaľ sme len v začiatkoch. Bola na krv, sono, budúcu stredu to isté, pak ešte raz to isté, manžel teraz v piatok ide na spermiogram a pak keď budem mať všetky výsledky tak pán doktor rozhodne čo podnikneme ďalej. Či skúsime ešte jedno IUI alebo rovno IVF. Ináč skúsenosti s personálom aj lekármi obomi sú v pohode, nemám čo vytknúť.

wolfskinka
29. júl 2009

kamka jasne ja ho pit nebudem lebo ja budem uz tehotna ... 😀 a aj cervena vinea stoji za to ...

orsulik aby si vedela kamka ma vcera nutila vypit 2 velke piva a 1 male 😀 😀 😀 😀 alebo ze by naopak ???? 😀 😀

nabuduce pojdeme tam kde pivo nemaju, lebo sa z nas stanu alkacky, ozaj alicka uz kocikuje krpceka pred heliosom 😀 😀 😀

orsulka
29. júl 2009

viki...takže som rada, že ste spokojní, a tak verim, že ak bude vsetko OK, tak by ste mohli hádam to IUI este skusit, možno sa zadari a nebudete musiet na IVF-ko.... 😉 😉

kamka, wolfi.....dali ste si za mna pivko????? lebo sa mi zdá,že nie....bola som smadná večer velmi!!!!!
wolfi...bol steak?????????????????????? 😕 😕 😕

viktoria77
29. júl 2009

Veď rozmýšlame, že za jeden pokus to ešte snáď stojí. Aj doktor bol tomu naklonený, ale ešte uvidí aké budú všetky výsledky. Dám potom vedieť ako pokračujeme.

wolfskinka
29. júl 2009

orsulka steak nebol a ani nic na jedenie tentoraz, kamka sa najedla u rodicov, keby predo mnou rozlozila tu pizzu tak by som inac zacala slintat .....
orsuli kedy nas prides pozriet na stretko ?

viktoria a ty mas co za sebou mne to akosi uslo ...

viktoria77
29. júl 2009

Wolfskinka, ja chodila do iného centra, ale zmenila. Tam absolvovala laparku a jedno IUI. Bohužiaľ neúspešné. Tak teraz prešli sem a skúsime štastie tu. A ináč o bábo sa snažíme tri a pol roka. Tak snáď sa čoskoro dočkáme..dúfam.

orsulka
29. júl 2009

viky....urcite.......tu v tejto teme to pekne "plodnie"... 🙂 🙂 😉 😉

mzuzka...dobre ranko 🙂)))))

wolfi...tak vidíš...kamka si chcela ničo dat v rešitke raz začas a ty jej to takto prekazíš...... 😉
a čo ste preberali????? tema????? 😀

dunda80
29. júl 2009

čaute čaute.Po dlkšej dobe sa zase hlásim. 😉

chorale
29. júl 2009

ahojte, takže návšteva helika dopadla výborne. čo sme ani ja a ani dr.Gaťová nečakali videli sme drobčeka. takže sa tešíme potichu a verím že šťastne dobojujeme.

viktoria77
29. júl 2009

Snáď sa z tej plodnej vlny prenesie niečo aj na mňa 🙂 😉

orsulka
29. júl 2009

DUNDA!!!!!!!!!!!!!! ty žiješ??????????? 😀 😀 😀 tak sa pekne zahlás....hihihih....no čo??? ako?? prečo??? načo???? s kym????? a kto ti bol triedny???? 😀 😀 😀 😀

chorale..................cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! výýýborne.....
ved vraním...plodnie to tu!!!! plodnie to tu!!!!!!!! plodnie to tu!!!!!

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dunda80
29. júl 2009

ahoj orsulka.Žijem,žijem.No čo som po neúspešnom IUI,ale ani som nečakala zázraky,tak asi pre to. 🙂 Vidím,že sa to tu pomaličky rozrastá 😀

gabika24
29. júl 2009

ahojte. všetkým pekný slniečkový deň.
chorale gratulujem, super správička 😵

orsulka
29. júl 2009

dunda....takže to bolo neg????........škoda....... no rozrasta sa to postupne...... pridáš sa??? 😉

gabi...čavo....ako drobci???????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre