Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

lucula73
1. aug 2009

orsul ahoj - ani v tescu nemali?včera som tam videla poobede,boli veľkosťou celkom schopné....no keď budú v utorok,tak si ešte tri dni oddýchni...ja by som nemala inak nervy na také kvantum spracovať naraz,ja zaváram každý druhý-tretí deň po 3-4poháre,ako rastú na záhrade a mám toho aj tak plné zuby 😒 😝

orsulka
1. aug 2009

tak ja nemám zahradu, a preto to chcem naraz, nech ma zas rok pokoj.... 🙂 🙂 robime to tak každy rok.....

mzuzka
1. aug 2009

ahoj orsul a co tak kupit v tescu v akcoske par kartonov uz hotovych a mas pokoj kazdy rok 🙂

ja sa priznam, ze som to tak poslednych par rokov praktizovala ☹

domika9
1. aug 2009

čaute kočky mam otazku doktorka mi kazala dnes poobede pichnuť pregnyl ale kamaratka čo mi ho ide pichať príde domov až o 18.30 tak či to nebude velmi vadiť že to bude skor ku večeru ako poobede

domika9
1. aug 2009

by ste neverili ako ma sere ten mm cele leto vymyšlam kam by sme sa šli pozrieť a on na všetko že nie trčí len na zahrade a ešte sa čuduje že čo nejdem ku nemu ,,von,, šak ja niesom pes aby mi stačil vybeh na zahrade volam ho na bicykel -nie, na korčule -nie , na plavaren -nie , do aqvaparku- nie (vraj su tam dlhe rady pri bufete) do jaskyne - nie , tak som cele poobede doma a nech sa čuduje že ani nos vonku nevystrčim a ešte že čo tolko vymýšlam konečne je pekna slnečna nedela a on mi vraví že na kupko zase nie , ja že večer si idem dať pichnuť tak tam nemožem ísť kedy mne sa chce ale že sa musím trošku prisposobiť tej kamoške lebo potom ma ona svoj program tak že tam nemusíme byť na plavarni cele 2 hodiny - uznajte načo si mam zaplatiť to vstupne ked mi trva pol hodinu pokial sa po kupani osuším a v bazene budem čo pol hodiny tak som sa zase len nasrala nech si nemyslí . je mi z toho do plaču jaky je to ,,chlap,, niekedy

komarik
1. aug 2009

domi, neboj. Chlapi sú niekedy divní ale ľúbime ich. Čo už s nimi.

a keby si si išla dať pregnyl pychnúť na pohotovsť?

kiara15
1. aug 2009

pekny podvecerr zelam vsetkym 🙂 🙂 tak ja som s vrtila s chaty ocino oslavoval narodky 😉

orsulik idem az v utorok a picham stale tie tri prasky 😉

tijus snzim sa ich viac vypestovat 😀 ale v utorok sa uvidi ci ich bude viac 😀
mzuzi at y ako sa mas?

lucul ahoj moja co mas nove? 😉 zase som videla bociany cestou na chatu a zase dva 😀

domika9
1. aug 2009

oprava namiesto nedele som chcela napísať sobota - to v tom rozrušení 🙂
ale si predstavte len čo som vam napísala prišiel a že ideme plavať tak ja sa vam tu budem častejšie sťažovať 😀
takže pregnyl pichnuty a teraz hor sa do ,,domacej ulohy,, doktorka že nas poprosí aby sme pristupovali k domacej ulohe zodpovedne hi-hi

kiara15
1. aug 2009

domi ahoj tak sa pekne tomu stavaj zodpovedne 😀 to je nahodou pekna domaca uloha

domika9
1. aug 2009

ved presne aj ja si myslím lepšiu DU som v živote nedostala ved najskor som pozerala čo rozprava že stavajte sa k tomu zodpovedne ale ked povedala k tej domacej ulohe tak mi to došlo 🙂
zlatinka naše heliosacke 😲

domika9
1. aug 2009

normalne si idem aj merať teplotu aby som vedela na čom som dnes bola ešte nizka tak som zvedava možno mi teplota povie viac ako tehotensky test

kiara15
1. aug 2009

a po tom pregnyle kedy sa to ma uskutocnit nie po 36hodinach?

mzuzka
1. aug 2009

ahojte, no ja kiarka stale rovnako, ako na cakacke 😒

domi asi bola zla konstelacia hviezd dnes, ja som bola tiez z mojeho mm nestasstna,ale to ja niako poslednu dobu zo vsetkeho a zo vsetkych 😖

kiara15
1. aug 2009

mzuzi vsak aj ja som na cakacke ale este ako nosnica 😀

domika9
1. aug 2009

kiara folikul praskne do 36 hodín ale nikto nevie kedy presne može aj po 3hodinach takže asi tak 3 dni byť v strehu 😀

domika9
1. aug 2009

mzuzka tebe je teraz odpustene nariekanie lebo maš na to narok 😉

kiara15
1. aug 2009

domi ale dobry streh nie?aspon sa trochu viac polaskate? 😉

mzuzka
1. aug 2009

akujem domi,len keby to tak vedeli aj ti moji chlapi pochopit 😒

idem kukat telku, zatial sa majte pekne, pekny vecer, niektorym pekny streh 😉 a krasne sny

kiara15
1. aug 2009

idem aj ja tak peknu noc vsetkym 😔 😔 😔

mzuzka
2. aug 2009

dobre ranko,krasnu nedelu

kiarka, gratulujem, dnes si neoficialne 1t tehu 😅 😅

orsul vstavaj, vecer hop hop, rano rob rob 😀 😀

kiara15
2. aug 2009

peknu nedelu vsetkym 🙂 🙂 🙂

mzuzi jaa?ale ked to ty povies? 😉

tesaa
2. aug 2009

Ahojte..
Snazime sa o otehotnenie uz 2 roky a stale nic 😢 .... tak sme sa rozhodl s manzelom ze skusime asistovanu reprodukciu.....v Heliose v Martine.
Prosim VAs ake mate skusenosti t tymto zariadenym...uvazovali sme aj o Blave .
Dakujem za odpovede.

kiara15
2. aug 2009

tesaa ahoj vybrali ste si velmi dobre je to super sanatorium velmi mili ludia a aj jednanie je ludske 🙂
S Blavou nemam skusenosti ale Martin je uzasny fakt to ti tu potvrdi kazda babenka 😉

mzuzka
2. aug 2009

tesaa - martin je dobra volba, preslo tam aj vela snaziliek, ktore vyskusali BA. pretoze ludsky pristup, ktory je v tomto dolezity, v inych caroch proste chyba. je to malinke sanatorium, a prave preto posobi tak rodinne,ludsky. mas pocit, ako keby ku kazdej pacientke pristupovali osobne.dovera je dolezita vec.

domika9
2. aug 2009

tesaa ja som bola odhodlana ísť kamkolvekale kedže som zistila že v Martine je naj... tak som nad inym ani nerozmyšlala mohla som ísť aj do Košíc ale šli sme do Martina a vobec nelutujem prave naopak som rada že chodíme prave tam naozaj su tam veeelmi milučky dr. ved vyskušaj a daš nam za pravdu
inač kočky ahojte

domika9
2. aug 2009

tesaa ešte som chcela napísať že ked sa budeš rozpravať s dr. tak vobec nebudeš mať pocit že je doktor normalka ako keby sme sa poznali od detstva fakt super prístup

kiara15
2. aug 2009

teda to tu uz nik nebol co vstky ste na dovolenke? 😉 😎

orsulka
3. aug 2009

dobre rano prajem, tak ja už zarezávam, aby som opat mohla odist o druhej 😉 😉

mzuzka, bola som v nedelu hore o tej 8,30....vela sme nepopili, tak v norme, takže pohoda.....a porobene bolo od soboty 😀 😀 😀

wolfskinka
3. aug 2009

dobre ranko aj ja ....

orsulik ahoj ... umieram .... pomooooooooooooccc, vcera sme boli na tej ture v tatrach boli ma kazdy jeden sval na mojom cloveku a nohy, ruky, nos, tvar mam vsetko specene .... a o kolenach a klboch ani nehovorim. ☹ ☹ ☹ ako tu ja dnes vydrzim ☹ a hned po robote vojdem do bazena a nevyleziem odtial 2 hodiny, co si budem chladit moje popaleniny a ublizene klbiky a svaly, tak takuto svalovicu som hadam este nikdy nemala

wolfskinka
3. aug 2009

tija ahoj .. tinkaza si dala teraz pauzu, ani s nami sa nestretava ze si chce trosku oddychnut a ked jej bude lepsie a bude pripravena tak sa opat prida na stretnutia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre