Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
7. aug 2009

orsulik idem dnes vybavit poistku

orsulka
7. aug 2009

oki

kamka17
7. aug 2009

čauteeeee.... 😎 😎 pekný dník prajem všetkým a užite si posledný pracovný deň pred víkendom...aj keď, ako tak premýšľam, okrem orsul, wolfi a mňa tu nikto nepracuje, všetky pna podobne...teda mia pardon, ty si tuším tiež tento týždeň začala znova pracovať 😅

no wolfi, ten výlet ti veru závidím, najradšej by som šla s tebou, len sa musím celý víkend sušiť v práci, no čo už, ale ja si to budúcu nedeľu vynahradím v tatroch 😀 😀

orsul...moja, kamaráta mi je ľúto, ale čo už človek narobí... 😢...a uhorky si nakoniec zohnala aké si chcela ??

a zuzi...dodatočne gratulácia k svištíkom, držte sa a eman nech už ťa toľko nestresuje... 😉

orsulka
7. aug 2009

kamka....ahoj...........................NIE...uhorky stale nemám...a som na tom už tak, že mi to je JEDNO!!!!! 😀 😀 😀 😀

kamka17
7. aug 2009

no tak sa už na ne asi úplne vykašli a kúp ozaj v nejakej akcii v tescu alebo tak...máš to bez stresu, bez roboty a šak na rok zase budú vlastné.. 😅 😅

mne tu práve prihoreli pečené zemiaky...nevadííííí...

ozaj survi, brmbolcek...kde ste sa stratili ?? budúci týždeň to vyzerá na ďalšie stretko v žiline, čo takto prísť???

orsulka
7. aug 2009

kamka...presne tak....... len co sama sebe ubližujem......a to už načo...no nie??????
ty teraz robis cely vik????

wolfskinka
7. aug 2009

ahoj kamicek ... dostala som 3 z nemciny z pisomky z predloziek 😀 😀 😀

orsulka
7. aug 2009

wolfi...ved to je "dobre"

😉

wolfskinka
7. aug 2009

no hej .. svetly bod v mojej nemcine doteraz boli len 4 a 5 ... konecne zasvietilo slnko a 3 😀 😀 😀

kamka17
7. aug 2009

wolfi čau...no vidíš, a ani to nebolelo...teda tá nemčina...

orsul..jj robím celý vík a ešte k tomu poobedná...bléééé...a kukám, že ty sa chystáš zas na chatičku do chvojnice...tak si to tam pekne uži a zregeneruj po celom týždni..ozaj, drahý sa mal ako na koncerte ???

mzuzka
7. aug 2009

ahojte helinky moje, kedze som vam uz trosku neverna a brazdim aj temu tehotna v Uk tam vam sem skopnem pre zaujimavost jeden prispevok

skrabulka • 6tt • Včera o 23:53 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ak mam pravdu povedat, hned sa citim lepsie, ked viem o vas, ze ste tu...a este k tomu, ste skusene tehulky co je vyhoda. Nemam sa s kym poradit Tema ako na mna usita....PRVY KRAT TEHOTNA a v cudzine.
Gratulujem Zuzka k vcerajsiemu dvojitemu zazraku-muselo to byt uzasne ich pocut.
Ja uz mam GP dost dlho, raz som uz aj u neho bola ked mi meskali kramy skoro 2tyz. a mala som aj vytoky{co sa mi nikdy predtym nestalo} a teho test mi vysiel negativny, cakala som od neho, ze ma posle na nejake vysetrenie, ale kdezeeeee.....poslal ma domov s tym, ze to je take zivotne obdobie, ze mam len cakat. Na jeho stastie, to aj bola pravda, o par dni mi prisli....ale ako mohol vediet co sa so mnou deje, mohlo to byt aj vazne. Teraz to uz neriesim. Ide len o to, ake je tu zdravotnictvo a to moj manzel by vedel povedat...na vsetko, aj na zlomeniny davaju paracetamol
My sme uz vyse dvoch rokov na juhu anglicka, Southampton.

wolfskinka
7. aug 2009

kamka ... no je mi ta luto ten vikend v robote, my ideme zajtra do tych dier ... rozsutec je vo hviezdach lebo moj muz povedal, ze sa mu tamn nechce ale ze tie diery by isiel ... tak snad si to rozmysli a vylezie tam

orsulka
7. aug 2009

mzuzka.......ale ved mi sme aj tebe verili, ked si nam to pisala 😀 😀 😀

wolfi..... 😀 😀

kamka17
7. aug 2009

wplfi...len nech sa tam pekne vyteperí, bude asi frfľať, ale ten výhľad stojí za to, tak že ho pozdravujem a ak sa mu nechce ísť, nech ide za mňa do práce a ja vybehnem na ten kopec namiest neho 😀 😀

mzuzka
7. aug 2009

orsul ,ved ja viem, ja len tak pre zaujimavost 😉

boze wolfi,jak ja by som s tebou sla ☹

mzuzka
7. aug 2009

bambulky a do kedy ma krajko dovolenku?

wolfskinka
7. aug 2009

orsulka ... juj ked ti chlapi su lenivi ako vsi

kamka odkazem mu

mzuzka pod .... sadni na lietadlo a zajtra si tu

mzuzka
7. aug 2009

wolfi, stihla by som veru aj dnes, keby som moooohla 😖 ani sekundu by som nevahala. joj kde su tie casy, co sme chodili na vikendy domov. 😖 teraz ma tu svisti zaklincuju a hotovka 😒

wolfskinka
7. aug 2009

mzuzka ale stoja svisti za to ....

orsulka
7. aug 2009

mzuzka...neviem do kedy ma krajko volno......

tak moj je v tomto opak....on nevie cvhilku obsediet a už ho mrle žeru......to skor on mna musi prehovarat, že podme tam a potom este tam.... 😉

wolfskinka
7. aug 2009

orsul prehodime si ich ? ja budem s tvojim behat po horach a ty budes s mojim vysedavat v krme a potom si ich vymenime naspat

orsulka
7. aug 2009

wolfi...jááááááááááááááááj....... 😉 ..........už som chcela chvilu protestovať......ale ked si ich potom vratime....tak mooožme 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
7. aug 2009

hej iba na den na chodenie po horach ... nie na stalo ....

kamka17
7. aug 2009

hihi, že výmena manželov

orsulka
7. aug 2009

kamka...no jo...nie zámena manželiek....ale : výmena manželov .-))))))))))

wolfi...tú ti bárs čo napadne .-)))))))))) len aby mi ho po pol dni nevrátila, že už za ním nevládze 🙂))))))))

kamka17
7. aug 2009

ale šak keď chce, nech si vyskúša...potom sa ešte len bude tešiť, akého lenivca má doma 😀 😀 😀

mzuzka
7. aug 2009

baby mozno mi pomozete, hladam jednu pesnicku, netusim kto ju spieva,ani ako sa vola. je to taky lyricky song, spieva sa tam v refrene NATaly bla bla... nieco take asi spanielske, ako ma love songs enrique iglessias.nic vam to nevravi?

orsulka
7. aug 2009

mzuzka.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
7. aug 2009

mzuzka...jednu taku podobnu pesničku ma Robo Opatovský....a spieva tam , že : NA TALiáááááá.......srdce mi naspať vráááát....Natália........v náruči chcem ťa mááááť......
😉

mzuzka
7. aug 2009

dik orsul,aj toto pomohlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre