Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
30. sep 2009

minka.....ahoj.....
tak s tým spankom sme v tuto noc na tom podobne.......ani mne sa tuto noc moc nedarilo dobre spat.... 😠

ale den hore dole...... trpezlivosť ... 😀 😀

komarik
30. sep 2009

dobré ránko,

ciky, som rada že to Silvinku nebolí a keďže je ešte maličká tak pevne dúfam že sa to napraví a nebude krívať. 😉

mzuzka, náš malý flegmatik a šinter sa nie a nie ukázať. Som zvedavá po kom to dieťa bude... 😀

komarik
30. sep 2009

kuspi, nazdárek a čo ťa bolí? Chrbtica?

orsulka, minka, mne sa na rozdiel od vás spalo výborne. Ani cikať som túto noc nebola a normálne chodím aj 4x. A minka hádam to nebude až také zlé aby si si hlavu obúchala o PC 😀

minka051
30. sep 2009

orsulka

No snažím sa byť trpezlivá iné nezostáva... ja celkovo zle spávam. A blíži sa spln tak to nespím skoro vôbec. Musím dúfať že aspon do konca týždna dorazí...inak musím do helíku a už zas bude všetko na prd

lucula73
30. sep 2009

dobré ránko 🙂

no neviem čo bolo v noci,ani ja som nemohla dobre spať a teraz mi ide hlavu roztrhať,nechcela som ani PC zapínať,ale zvedavosť je silnejšia 🙂

komarik - tak vy ste takí hanbliví,no ja to tipujem na holku...ale dva týždne vydržíš a na tom sone ti to určite povedia...hlavne že ste ok... 🙂 a vecičky v neutrálnych farbách možeš predsa kúpiť,nie?

ciky - neboj,aj moja kamoška dávala tie traky svojej dcére asi do roka a potom to už bolo dobré,len je to trošku otravné...

mzuzka- a ty ideš kedy zase na sono?bude už tiež niečo vidieť?strašne som zvedavá... 😀

orsulk,kamka.,minka...aj ostatné ahojte 🙂

kuspitka
30. sep 2009

komarik spodok ja uz ma skoro od zaciatku tehu take bolesti.preto beriem velke davky magne B6.a teraz ked sa maternica roztahuje je to horsie.mala je dnes ako cert.kope ,ale tak silno

orsulka
30. sep 2009

lucul...no čaf...a s tym spánkom vitaj do klubu 😀 😀 😀 😀

komarik...tak mám pocit, že tentokrát si spinkala fajne asi na náš ukor 😀 😀 ale zas , ja ti doprajem 😉 😉

minka...tak verim, že dorazi do konca týždna......musí...dávam jej to prikazom!!!!!!!!!!!!!!!!!

baby. neviete niektorá niečo o TIJKE???????? 😕 😕 😕

minka051
30. sep 2009

Komárik

No hádam to tu nejako do 14:00 vydržím. prídem domov a asi si pospím hoci to nezvyknem lebo sa bojím aby som spala potom v noci.

lucul... ja ked som bola tehotná mna tiež hrozne bolievala hlava ale od 6 mesica to prešlo.

komarik
30. sep 2009

baby, to mi je ľúto že ste sa toľké nevyspali. Možno túto noc budete spať dobre 😎 a ja budem stále hore. 😉

kuspi, tak to ti nezávidím. Mňa tiež pobolieva celé bruško - raz hore, dole aj po bokoch ale dá sa to vydržať, keď si ľahnem a odpočiniem tak to prejde.

Tak Tija tu už riadne dlho nebola. Na posledy písala o otvorení novej prevádzky a oddychu. Tak neviem.

kuspitka
30. sep 2009

komarik tak ja stale.ale inak celkom super vsetko.mala kope poriadne teraz .neviem co jej je dnes.
dobre dievcata idem lahnut,lebo dnes cestujem.majte sa pekne.papa

minka051
30. sep 2009

orsul... dám jej to aj písomne ak to pomôže.. 😀 😀 ceu ovulku ma brucho boleleo 4 dni ako čert a terz nič 😠

orsulka
30. sep 2009

minka........... len jej daj tento moj pohlad 😠 😠 😠 ...a ona dojde.....neboj !!! 😀 😀 😀

kuspi...no tak pa....a stastnu cestu...a pozdravuj draheho 🙂))

lucula73
30. sep 2009

minka a čo ti pomáhalo na tú hlavu?lebo ja som v koncoch,paralen mi nepomože...

maska1
30. sep 2009

ahojte držky 😎
ako sa mi tu máte??? som lenivá prispievať, ale vždy vás zbežne aspoň prečítam, čo je tu nové 😉

komarik nechcem ti brať ilúzie o pohlaví, ale mám kamošku, čaká bábo vtedy keď ja a jej prvý krát videli na sone pohlavie až po 30 tt aj to nie úplne presvedčivo, tak sa priprav aj na túto alternatívu, že to budeš vedieť možno až pri pôrode 😀

orsul tak hurááá na ket, držím päste veľmi 😵

ciky veľmi ma to mrzí, že máš takéto problémy, ale Sisi je silná a určite sa to napraví 😵

lucul, komarik, mzuzka ale vám pribúdajú tie tt 🙂

kuspit ahoj ako moja?? len žiadne stresy, uvidíš všetko bude dobré, aj s ockom aj so svokrom 😎

minka051
30. sep 2009

lucula...no moja nič len som chodila ako indián vždy mi ju stiali šatkou tak silno ako sa dalo. Tiež som nechcela žiadne lieky lebo som sa bála. Možno môže byť aj to že treba viacej piť aj vtedy bolí hlava ked je málo tekutín. Ale ja som dávala za príčinu tomu že vždy som mala nizky tlak a ked som bola tehu tak sa mi zvíšil a to bola asi tá príčina. Vždy som si lahla a iné mi nezostávalo.

orsulka
30. sep 2009

maska...no ahoj babika .-)))))))) 🙂 🙂 🙂 som rada ,že ťa vidím..... 🙂 😵

komarik
30. sep 2009

kuspi, šťastnú cestu 😵

minka, ak ti nepomôže orsulkin pohľad tak už neviem čo 😀

lucul, a nemáš doma tlakomer aby si si odmerala tlak? Mne včera sestrička povedala že ak ma bude dlhšie bolieť hlava aby som prišla na zmeranie tlaku. Vraj môže byť vysoký a potom je tam podozrenie na preklampsiu. 😕

maska moja, to si ma teda potešila. Ak to nebudem vedieť o 2 týždne tak sa s maličkým nebavím 😀 . Už som mu aj dohovárala. Mám pocit že to bude chlapec od začiatku tehu. Aj sladké mi teraz hrozne chutí. Chcem len potvrdiť či to naozaj bude tak. 😉

kamka17
30. sep 2009

no asi je niečo vo vzduchu, keď ste mali takú zlú noc ☹ ale dnes to hádam bude lepšie

orsul..mne sa o tebe snívalo...že som v pd bola a chcela som ísť za tebou, ale potom som sa zobudila, tak neviem, či som k tebe dorazila, či nie 😅 😅

a o tiji tiež neviem nič, akurát včera som na ňu myslela, že jej ip napíšem...hádam je s ňou všetko ok, však ona sa hviezda hádam niekedy ozve

orsulka
30. sep 2009

kamka..............nedorazila si, bola som cele poobedie doma..... a tak to som asi kvoli tebe v noci nespala..!!!!! som ťa čakala!!! 😀 😀 😀 😀

ja som tiji už pisala IP, ale neozvala sa......mala byt na tom HSG a laparke u Dr. Hudeca v Bojniciach, tak ani to neviem či už absolvovala, alebo čo...... rada by som vediet čo s nou je......a tak hádam má len vela práce s tou novou prevádzkou, a že je uplne v poriadku....

minka051
30. sep 2009

no ten pohlad od oršulky už zabrať musí 😀 😀 lebo 3dni mešká a to nieje dobré.

kamka17
30. sep 2009

orsul...no som veru nezodpovedná návštevníčka, tak prepáč 😅 😅

a tija...no však my na ňu myslíme, tak hádam si aj ona spomenie a dá vedieť, veru, na tú laparku mala ísť ešte koncom augusta, ak si dobre spomínam..a však sa isto zas ozve..

lucula73
30. sep 2009

minka no ja podobne,len ležať a zavrieť oči...a pijem dosť,to si dávam pozor.

komarik - tlak mám dobrý,máme tlakomer,no akurát si idem dnes po výsledky krvi,či nemám náhodou anémiu a doki ma poslal ešte na interné,lebo mi strašne búši srdce,tak pre istotu,aj z toho ma može bolieť hlava...musím sa tam objednať.

maska1
30. sep 2009

orsul no som dobrý lajdák, sa mi nechce nejak prispievať a vlastne nemám ani kedy, vždy niekde behám po meste a tak, mám toľko energie, dúfam, že budem mať toľko energie aj pri pôrode 😀 😀

komarik ak od začiatku tehu máš vnútorný pocit, že to bude chlap, tak tomu ver, čo cítiš 😉
ja som tiež od začiatku už pred ET vravela, že my budeme mať chlapca a vidíš 😀
a kamoška takisto bábo oslovovala od začiatku v mužskom rode a každý jej tvrdil, že bude mať babu na 100 % a nakoniec naozaj čaká chlapčeka 😎

orsulka
30. sep 2009

MASKA......myslim, že aj Jakubko bude mat dostatok energie.....tak to bude kyperaktivne babo...sa mi vidi 🙂 😉

kamka...ty más odpustene 🙂)))))) ale vidm, že na mna myslís aj v noci .-))))) asi to fakt chce stretko 😀 😀 nemáte cestu okolo PD??????

minka........tak este jeden dam.....počkaj jak sa lakne!!!! 😠 😠 😠 😠

orsulka
30. sep 2009

a inak...ja mám momentálne tlak 300 na 200!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tyka sa to prace.......vystre ma tu.....
prečo kurnik niektoré veci nejdu brať jedných uchonm dnu a druhým von???????? ☹ ☹ ☹
je mi na 😝 😝 😝

kamka17
30. sep 2009

maska...s tou aktivitou to ale veľmi nepreháňaj, lebo bude Jakubko hyperaktívny...ale je fajn, že si v pohode, že nemáš nejaké problémy, bolesti a tak, tak si to pekne užívaj...

a keď už sme pri tých nezvestných...aj zuzanka sa tu dlhšie neukázala a tiež brmbolcek...tak hádam sú babule v poriadku 🙂 🙂

orsulka
30. sep 2009

baby sorry...ale ja som to aspon takto potrebovala dať von, že niekomu poviem, že .......

dakujem. a viete, že sa mi ulavilo????????

orsulka
30. sep 2009

kamka...tak máme rovnake myslienkove pochody 🙂

zuzanka tu bola minuly týžden.....napisala par riadkov.....bola aj v nemocnici, a je domka ,oddychuje, a straži si Jurka 🙂

maska1
30. sep 2009

no dobre babenky, idem dačo robiť, lebo neobsedím pred pc, vlastne celkovo nemôžem dlho sedieť, lebo ma mrle žerú 😀 😀
tak vám posielam zopár vírusov, aby to bola tutovka, však orsul 😎 a prídem zasa niekedy vás pozrieť 😵

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maska1
30. sep 2009

kamka, nie že by som nemala problémy, ale snažím sa ich ignorovať 😀
no dúfam, že Kubko bude kľudné dieťatko a že bude stále spinkať, aj keď teraz to vôbec tak nevyzerá 😀 , lebo by mal teraz v brušku prespať 90 % za 24 hodín, ale on sa krúti vkuse vôbec nespí 😎, ale aspoň viem, že je ok a že ho mám 😵 prajem vám to čo najskôr, aby ste to zažívali.

no dobre už idem, tak sa tu držkajte a myslím na vás 😉 a prajem pekný dník 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre