Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
8. okt 2009

komarik presne tak ako vravi kiara, nech ta ani nenapadne nieco robit, poctivo to vylež

komarik
8. okt 2009

kiari, budeme ležkať spolu 😀 . Na víkend sme mali plány ísť na chalupu ale veru ostanem doma ležať.

komarik
8. okt 2009

tak sa majte a keby dačo tak sa ozvem 😉

orsulka
9. okt 2009

jednoznačne...............prvááááááááááááááááááááááááááá

😀 😀

všetkým krásne ránečko a perfektný piatoooooooooooooooook!!!!!!!!!!!! 😀

orsulka
9. okt 2009

komarik......moja zlata.........uvidiš, že vsetko bude v poriadku....možno sa malinkemu len na chvilku niečo nepacilo, ale bude OK.....dopraj mu klud a pohodičku s nožkami vyloženymi......držim placeky, to je jasne...a ozvi sa nám.... 😉

janicca
9. okt 2009

druhááááááááá orsul to by som si nedovolila ta predbehnúť 😀

konečne piatok ale už je to tu perné ako každý piatok .....
pekný deň váím prajem

wolfskinka
9. okt 2009

tretia, aj ked som tu uz dlho ....

nemcina volaaaaaaaaaaa ☹ 😠 😠 😠 😠

wolfskinka
9. okt 2009

jani mne tie halusky lezali na zaludku este celu noc

orsulka
9. okt 2009

janicca....no ved!!!!! 😀 😀 😀

wolfi...čo ste boli na salasi????????????????????????????? 😉

wolfskinka
9. okt 2009

nie boli sme s janiccou a kamkou si sadnut a neodolali sme

wolfskinka
9. okt 2009

idem sa historicky znemoznit na nemcinu ........... papa

orsulka
9. okt 2009

wolfi..... 😀 😀 😀 tak sa teda nzadržatelne vry do pamate vsetkých zucastnených....!!!! 😀 😀 aj ked osobne si myslím. že to nebude až take zle ako si predsatvujes 🙂)))) vela štastia... 😉

orsulka
9. okt 2009

janicca....takže si konečne dorazila na stretko????? no a co??? ako bolo??????? čo baby?????? pokecali ste?????ohovarali ste ??? 😀 😀 😀 😀

janicca
9. okt 2009

wolfi - čau mne bolo fajn a spala som ako babätko 😉
orsul - heeeeej boli sme na salaši čo sa volá netopier 😉 ....ano aj sme ta ohovarali vlastne všetky sme ohovarali 😀 veď to poznáš keď sa ženské stretnú....ozaj a zajtra sa s Kamkou správajte slušne a nerobte hanbu MK 😀

kiara15
9. okt 2009

pekny den vsetkym sice uprsany aspon mi neni luto ze som doma 😀

ZA malo zase stretko? 😅

wolfskinka
9. okt 2009

jani ja taky tak akurat som nemohla zaspat

orsul dali nam dalsich 3 novych a ti dvaja su nadupani z nemciny a co ma nasralo, ked niekto z nas nevedel tak nas opravovali alebo dopovedali vetu za nas co sme sa trapili ju poskladat do spravneho slovosledu, my sa ucime a oni plynule rozpravali a to ma nasralo

liviaf14
9. okt 2009

ahojte helinky 🙂
komarik- to bude v poriadku uvidíš, len musíš fakt ležať a oddychovať. tak držím päste, nech je všetko OK.

krásne ránko prajem všetkým ostatným helinkám 🙂

janicca
9. okt 2009

wolfi nič si z toho nerob sú aj dôležitejšie veci ako je nemčina 😉

kiarka - ahoj moja u nás ešte neprší a riadne sa ochladilo konečne ide zima 😉

komárik držka a pekne nôžky hore 😉

romy01
9. okt 2009

dobre ranko
ja uz ani neviem kolka som - co viem nie som ranostaj 🙂
komarik zelam ti aby ti to rychlo preslo.

domika9
9. okt 2009

ahojte helinky prajem ajked zamračene ale o to lepšie rano lebo je piatoček
wolfi keby si počulamoju nemčinu tak by si sa citila velmi dobre že aky si profík učila som sa ju x rokov a viem velky prd 😉 takže hlavu hore

orsulka
9. okt 2009

janicca....no ešte že si sa dobrovolne priznala !!!!! 😀 😀 😀

kiarka...ahoj poklad 🙂
Zilincanky dobiehaju aby nezaostávali za PD!!!!! 😀 😀 😀

livia.....ahojcek mamula 🙂

domika9
9. okt 2009

žienky raz ma naserkate a niekdedy po novom roku sa ja vydam na cestu k vam a spojíme stretko PD aj ZA aj všetky ostatne a bude to jedna mega akcia 😉

orsulka
9. okt 2009

domika..............len klud...vieš co hovoril doktor.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

romy...ta spi dokedy len kces....resp. chcete 🙂)))))))) mas to povolenéééé 😉 😉

domika9
9. okt 2009

orsul samoška 😀 😀 😀 😀

kiara15
9. okt 2009

domi tak sa naserkaj a uskutocni to 😀 😀 😀

orsul musime potom aj my 😉 😉 😉

domika9
9. okt 2009

kiara ahoj ale ved to poriadne pozri mala som na mysli že sa stretneme všetky ked ste sa už takto dohodli že ste skoro všetky z toho tam kuta SR 😀 😀 😀

kiara15
9. okt 2009

domi vsak ja som to tak myslela aby sme sa vsetky stretly 😉 😉 😉

domika9
9. okt 2009

no ešte že tak už som si myslela že chcete mať solo nejaky salonik vyhradeny 😀 😉
viete čo prave riešim ako nosia mamičky svoje drobnučke babenka domov z porodnice či je treba ho šupnuť do tej autosedačky mi to pride take zvlaštne že to male ma byť predsa ešte v perinke a nie ho len tak na volno nechať v tej autosedačke bez zavinovačky aj ked su tie zavinovačky do autosedačiek ale tie sa mi nezdaju take pevne no neviem neviem

kiara15
9. okt 2009

domi inak mas dobry postrech?veru tiez si myslim ze do tych autosedaciek este nie novorodeniatko 😉 asi by spravili v ten den vynimku 😉

domika9
9. okt 2009

inač ten kočiar čo mam vyhliadnuty tak tam sa da aj hlboka časť použiť do nejakeho času namiesto autosedačky ale že to musí byť certifikovane ten kočiar to ma ale potom ma napadlo ako bude policajt vedieť ano pani zlata verím vam že na to je certifikat to ho akože mam nosiť zo sebou ak ho vobec priložia ku kočiaru ak to nieje len v popise uvedene 😕 začínaju sa mivynarať rozne otazky na ktore si neviem odpovedať napríklar babo ked je ešte v zavinovačke a daš ho spinkať tak viem že vela detí nema rado ručky dnu tak ich chcu mat vonku tak nebude mu chladno? a prikryvať ho ešte z nejakym paplonikom mi pride že už by sa asi rozpustilo tiež aj v tych spacích vakoch ved to ma ručky von a ja ked mam ruky von z podperiny tak idem zamrznuť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre