Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
12. jún 2009

orsul co opakujes po mojich kolegoch ????

katarina ... zvesit 😀

kiara15
12. jún 2009

ahojte babenky orsul ahoj mojo ako sa mi mas?

katarinka ani ja ti neporadim nemam ani jednu proste zrusila som ich 😒

orsulka
12. jún 2009

wolfi................trefaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
12. jún 2009

orsul zname sve lidi a tiez ti prihoreli ?

orsulka
12. jún 2009

wolfi.......e-e..............ja som šikulkaaaaaaaa 😀 😀 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orsulka
12. jún 2009

tym, že som tu sama..sa mi nechce robiť....tym že sa mi nechce robit....sa len nudim....tym že sa nudím...tak len behám po nete.....tym že behám po nete.......kukám rozne stránky....tým že kukám tie stranky...tak aj čosi objednám....ked aj čosi objenám...tak to musím zaplatiť.....kde mam na to z mojeje vyplaty zobrať?????
z uvedeneho vyplyva, že je velmi doležite mať v praci vela roboty a hlavne nadriadeneho!!! ušetríte!!!!!
😀 😀 😀

wolfskinka
12. jún 2009

ja mam zaclony v spalni a v obyvacke a to len preto, ze byvame na prizemi a kazdy tam vidi

wolfskinka
12. jún 2009

idem papa cafte ... ak stihnem ozvem sa este okolo 15.00 ak nie tak az v nedelu vecer ...

orsulka
12. jún 2009

no caaaaaaaaaaaaaaaaf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uži si to!!! pa 🙂

orsulka
12. jún 2009

nech ti neprihorí štrúúúúdel!!!!! 😀

kamka17
12. jún 2009

orsul...a čo takô si objednávala ???

orsulka
12. jún 2009

kamka...................ale topanky.....ale nakoniec som si to rozmyslela...... 😉 našťastie....

orsulka
12. jún 2009

kiari...........................booože jam debil...ja som si až terau vsimla tvoj pripevok aj pozdrav....prepááááč.......
mam sa dobre...... resp. ujde to.....teda doma super...v robote ...bleeeeeee 😉

kiara15
12. jún 2009

orsul nic sa nedeje asi som nenapadna 😀 citam vas vsimla som si ja pomali a isto postupujem buduci tyzden sa mi to uz pohne idem na to interne a k Hudecovi a potom sa dozviem kedy co a ako ☹ ale sa aj trosku bojim 😒

orsulka
12. jún 2009

kiari...to je jasne.....a obavy-take maličke- su na mieste, predsa je to len zákrok....ale neboj, všetko bude v poriadku uvidiš......veď Martinko dá na Teba pozor .-)
a ked pride mzuzka....tak dame spicha OKI????? 🙂

kiara15
12. jún 2009

orsul jasne ze dame spicha mrzy ma ze tie vajickovody musia von ☹

orsulka
12. jún 2009

kiari.....tak to je jasne, každeho organu v nasom tele, ktorý tam bol daný je skoda...na niečo tam vždy slúži....a pre tvoj učel si to nejak pomylili...trošku 😀 😀 😀 len by tie vajka vyplavovali, alebo zaplavovali... tak toto bude asi najlepsie riešenie....a potom hor sa do pokračovania...
kolko by mala byt renkonvalescencia???????

kiara15
12. jún 2009

neviem co myslis pauza po laparke?povedal Krajko ze mozme hned potom zacat 😉

orsulka
12. jún 2009

kiara...no presne tak som to myslela.....že či tam budete musieť čakať, kym sa niečo zahoji, prehoji alebo podobne.....ale takto je to super, že sa dá hned... 😉 😉

kiara15
12. jún 2009

ved aj ja som rada lebo stoho cakania som uz na nervy .povedal ze laparka neni velky zakrok takze by to nemal byt problem 😒 vsak sa uvidi.aj ziadost sme si hned dali takze co chvila mi budu volat aj z heliku 😉

orsulka
12. jún 2009

super.... a nevieš co je s lucul????? davno tu nebola.............. 😔

kiara15
12. jún 2009

veru neviem co sa deje pisali sme si cez skype ale potom uz nie asi potrebuje odych kto vie alebo maju vela roboty 😖

kiara15
12. jún 2009

orsul idem sa trosku vyvencit tak zatim papa 🙂

kamka17
12. jún 2009

halo..?? je tu niekto ?

kiara15
12. jún 2009

asi tu nik neni ksazda je zaneprazdnena 😀

tijuska ako sa ti vodi chybas tu ☹

domika9
12. jún 2009

ahojte 🙂

brmbolcek
12. jún 2009

zelam peknyy vikend , len som chcela pozdravit a popriat pekny vikend 😉 🙂

kamka IIIIIIIIIII 🙂 PPPPP 🙂

mzuzka
12. jún 2009

ahojte mojeee, tak to nestihnem docitat,aj keby som velmi chcela, ale keby sa nasla niaka dobra dusicka, co by mi taky aktualny suhrn poslal do IP ,tak by som bola radaaa.

ja zatial nic. asi som si to vymodlikala az moc 😒 no uvidime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre