Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
27. okt 2009

tak určite wolfi...nič neptreba nechat len tak 🙂))))))

kiara15
27. okt 2009

orsulik tak potom ja si vypytam ten papier mas o jednu starost menej 🙂

kiara15
27. okt 2009

romy a ty si ako dopadla v Heliku kedy ides zase?aj ste pocuvali srdiecko??obrazok som vydela ste podrastli 🙂

orsulka
27. okt 2009

kiari...tak si tam volala , zajtra pojdes na kontrolu - akože????????

tak teda si papierčok zober..... 🙂 😉 😉 😉

wolfskinka
27. okt 2009

jani musis sa tam zaregostrovat www.facebook.com

kiari drzim palceky aby doki ten ruzovy vytok zastavil to sa stava na zacitaku tehu, len sa neplas

orsul aky papiercok ?

kiara15
27. okt 2009

orsul ano lebo mi to nedalo uz druhy den mam ten ruzovy vytok a mam obavy aby bolo vsetko ok tak doky povedal aby som prisla ze ked je nieco taketo mozem prist aj skor??tak hned zajtra mi kazal prist 😉 idem pre pokoj duse 🙂

kiara15
27. okt 2009

wolfi vsak ja viem ale vies pokoj budem mat ked to on bude vidiet. 😉 a papier potrebujem ako prechodku cez mesiace 😉

wolfskinka
27. okt 2009

aha tak no pekne tak nech to dobre dopadne a tesim sa na dalsiu fotecku

orsulka
27. okt 2009

wolfi..ty zvedavko.... 😀 😀 tiež ti nič neujde 🙂)))))

janicca
27. okt 2009

wolfi to ja všetko viem aj na akej stránke ale jednocho mi to nejde tak keď budem doma tam bude mať väčší kľud tak to skúsim zatial dik ... 😉 a keď nie tak ta budem otravovať 😉

kiarka - ahoj moja len pekne kľudový režim a bude všetko OK ..neboj to len malé vypĺuva čo nepotrebuje držím palce 😉

orsulka
27. okt 2009

kiari...no može to byt, že si tam male "čistí prostredie" 😉

kiara15
27. okt 2009

janica diky ako sa mas mojko?? 🙂

wolfskinka
27. okt 2009

orsul aspon vidis ako to tu vsetko poctivo studujem, ci ma neoklepavate 😀 😀 😀

janni kludne mozes

kiara15
27. okt 2009

orsul bodaj by to tak bolo vsak som si aj hovorila ze po tolkych rokoch si to tam upratuje 😀 😀

orsulka
27. okt 2009

wolfi...vidím,vidím 🙂))))
lebo za poslednu dobu si sem na Helios chodila tak menej...to som zas odsledovala ja..... 😉

janicca
27. okt 2009

kiarka - no keď to povie aj orsul tak to musí byť pravda že malé sa aklimatizuje a čo nepotrebuje tak ide von a vianoce sú už predovermi tak malý upratuje.... 😀 mám sa fajn až na to počasie tak to vôbec nemusím a čakám kedy mi schvália žiadosť na IVF ....ozaj bola som aj u tej bylinkárky Kopáčovej.... 😉

orsulka
27. okt 2009

janicca.......no a??????????????? 😕 😕 😕

wolfskinka
27. okt 2009

orsul no citat som citala ale neprispievala, ale som tu ved vidis, sledujem vsetko do bodky

janicca
27. okt 2009

nooo je to taká milá pani ale ja som taký neveriaci Tomáš mňa moc nepresvedčila ale každý máme svoj názor...tak v prvom rade si mám dať zobrať krv na chlamýdie ak sa potvrdia tak to treba liečiť antibiotikami (v MT robili len cez pošvu ) a dala mi také obklady citujem: múka,bravčová masť,biela pálenka prikladať každý deň na noc na 6 až 8 hod každý deň okrem mrchy až kým nepôjdem na IVF...samozrejme ak medzi tým otehu tak mám s tým prestať a volať jej....bolo to tam ako na václaváku kopec ľudí normálne vrade stali...tak ku p.Anke asi toĺko ale možno za pokus to stojí..... po mrche začím prikladať veď topiaci sa aj slamky chytá tak uvidím....e keď budem tehu tak dám vám vedieť ...... 😀

orsulka
27. okt 2009

janicca........a das si urobit tie vysledky na chlamydie??????? lebo inak ja som ich potrebovala na schvalenie pred IVF......v poistovni Dovera...oni to vyžadovali...

kiara15
27. okt 2009

janica tak super vsak pockaj ked nas prekvapis aj prirodzene??Skusit treba vsetko aj ja som pred ketkom bola u bylinkarky a vydis celkom to zabralo 🙂 🙂

janicca
27. okt 2009

tak ja som to na schválenie nepotrebovala ja mám Všzp.....pre seba si to určite dám vyšetriť....trošku má vystrašila s tými chlamydiami....

wolfskinka
27. okt 2009

jani daj si urobit ten test na chlamydie, je to o jednom odbere krvi

janicca
27. okt 2009

kiarka - veď ona vlastne aj pripravuje na IVF tak uvidíme ako to všetko dopadne ...... 😉

kiara15
27. okt 2009

janica tak super len sa daj pozret skazdej strrany a uvidis??ja som bola a este jej chcem ist podakovat ale tej co je u nas velmi zlata pani dobrota sama o sebe 🙂 🙂

orsulka
27. okt 2009

kiarka....len chod...ona urcite na teba aj myslela, tak ako spominala 🙂))))))))) zlatá babenka 🙂))

idem domov....

čavooooooooooooooooooooo !!!!!! pekne popoludnie...

KAMKA.....aj tebe zlatko do prace !!!!! cmuky 🙂 😵 😵 😵

janicca
27. okt 2009

wolfi - jasné že dám veď to predsa všetko robím pre seba 😉

baby zatial papa ja už valím domov 😉

wolfskinka
27. okt 2009

orsul aj ja chcem ale ja mozem az za hodinu ☹

kamka17
27. okt 2009

no ženy, tak ja ledva vás prečítam a vy už valíte domov... ☹ ☹ ale len pekne choďťe a užite si poobedie

orsul...panadol vypitý...ale neúčinkuje tak ako u teba, lebo furt som jak mechom trafená...

kiari, nič sa neboj, všetk obude dobré, šak už je v domčeku, tak by bola od svištíka nezodpovednosť, keby sa začal nejako búriť 😉 😉 a pozdrav krajka

wolfskinka
27. okt 2009

4 litre vypite, baby cim viac pijem tym som viac smadna ... som ja normalna ???? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre