Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
13. jún 2009

čaute...konečne to tu zas funguje...však od rána tu klikám ako pako... 😠 😠

tak hádam sa sem niektorá ukáže... 😕

kiara15
13. jún 2009

ahojte aj tebe kamka17?ved som sa normalne zlakla preco mi to nejde?a konecne to zacalo fungovat 🙂

mzuzka ahoj aj mne takto mrska haprovala pred IVF doky mi povedal ze to je psychyka a aj bola musel mi pichnut vyvolavacku 😉

kamka17
13. jún 2009

kiari čau...som rada, že tu niekto je...
ja som inak v práci, samozrejme, že sa mi tu nechce byť, ale čo už...a vonku je u nás aj tak škaredé počasie, tak mi aspoň nie je ľúto...

kiara15
13. jún 2009

kamka ty si v robote?aj u nas je vseliako ale ja zase varim tak sem tam senm odbehnem 🙂

orsulka
13. jún 2009

no...tak som tu už aj ja.......aj ja som sa preklikavala a skušala sa sem dostať a ništ....... ☹ a potom si vravím, že dočkám...a dočkala som sa....

u nas akože slnko ale fuka jak najaté...chuda ten moj na tom tenise, šak loptička si bude lietať ako chce 😀 😀

finelka
13. jún 2009

Ahojte dievcata 🙂
som tu prvykrat, tak dufam, ze ma nevyzeniete 😉 . Chcela by som sa spytat, ci mi neviete prosim poradit, mame ist na stretnutie k dr. Krajkovicovi, teda telefonicky sme s nim hovorili, kedze manzel je cez tyzden mimo, navrhol nam sobotu, ale vraj je tam nejaky priplatok...mate s tou sobotou skusenost? Este som rozmyslala, teoreticky by sme mohli v pondelok hned rano.... ale neviem ci na taky cas sa da objednat.... viem, mame zavolat na recepciu a povedia nam 🙂 ale ked som vas uz nasla, tak ma napadlo ze sa popytam aj vas 😉
dakujem a pekny den vsetkym 😅

orsulka
13. jún 2009

ahoj finelka......vieš ono cez týžden je to tak že hned od rana a velakrát už pred siedmou (aj ked by mali otvárať o siedmej) robia sono a beru krv....vždy tam byva vela žien a maju čo robiť obaja doktori, aby sa to vsetko stihlo do 8,00 hod...takže takto rano určite pohovory nerobia, preto to vacsinou davju až po odberoch a v kladoch cca po 11,00 hod....takže tá sobota by asi bola najlepšia, lebo sa určite chcete porozprávať v klude a povypytovať sa na rozne veci...a cez týžden ráno na to asi nebude času.....
v Heliose robia soboty nedele len objednane pacientky a vacsinou OPU, transfery embryjok....takže preto asi ten priplatok pokial chcete konzultáciu.... 🙂

orsulka
13. jún 2009

finelka.......a kto by ťa odtialto vyhánal????????? keby niekto, tak mi napis a ja mu to spočítam 😀 😀 😀
vitam ťa medzi nami....

chorale
13. jún 2009

ahojte dievčence, vidno že je sobota ale ja som mala čo robiť aby som od štvrtku večera prečítala čo je nové.
snecka ja ešte nemám predoperačné, na krv idem 25.6. a na interné 1.7. nemáš to nejako tu krv zavčasu? veď mne povedala sestrička že výsledky krvi platia 3 týždne a to už vlastne budeš mať po. neviem tak mi aspon povedala sestrička.
kto to piekol tú štrudľu - by som si dala. ja som dnes robila tiramisu a keby som sa neovládala hneď by som polovicu na posedenie zjedla.
idem lebo som si začala upratovať kuchynskú linku tak nech ma chuť do upratovania neprejde.
papa

finelka
13. jún 2009

dakujem Orsulka za privitanie aj za odpoved 🙂 . Mas pravdu, ak to takto funguje, ta sobota bude najlepsia... Vlastne my sme uz tam raz boli na takej konzultacii na jesen, ale len tak predbezne, kedze je to trochu komplikovanejsi postup u nas, ale tak sme sa rozhodli, ze to skusime 😉 . Pozeram, uz toho mate kocky viacere toho dost za sebou 😒 , ostava len dufat, ze sa to raz podari 😉 . Citim sa trosku taky analfabet co sa umeleho oplodnenia tyka, ked to tu tak citam, ale snad sa do toho dostanem rychlo 🙂 .

orsulka
13. jún 2009

asdfsrghshg

orsulka
13. jún 2009

toto hore bola skuška, lebo mi nešla pridať dalsia odpoved....hmmmmmmmmmmmmmmm...dnes je to tu čudne...!!!

orsulka
13. jún 2009

finelka.....určite sa do toho dostaneš, pokial sa rozhodnete ist do IVF-ka....a ked budeš čokolvek chciet vedieť, len sa pytaj. Ak budeme vedieť - odpovieme , poradime.....ved sme tu všetky na jednom koni - konkrétne na modrom 🙂 🙂 a aj jedna partia.....a radi svoje rady rozšírime.... 🙂

orsulka
13. jún 2009

corale...no ahooooj...ty tiež teda zavítaš malo...ale aspon sa ukážeš .-)))))) ako pokračuje kuchynská linka????? 😉

orsulka
13. jún 2009

chorale...oprava...pardon .-))

katy7
13. jún 2009

Ahojte krasky, prajem pekny den, idem vas precitat a pridam sa.
Mimochodom, vcera som si vycurala druhu slabulinku ciarku, dnes sa pokus opakoval s rovnakym vysledkom, zasa je ta druha slabulinka a uz druhy den mam silnu mrchu, tak od vcera len lezim. Asi z toho cakania zosaliem, a ta ciarka nie a nie ztmavnut a mrcha nie a nie prestat a ja sa modlim, aby moj bojovnicek tuto bitvu v mojom bruchu vydrzal ...

chorale
13. jún 2009

orsulka zavítam ked sa mi dá lebo väčšinou za počítač zasadne polovička a ja som v prdeli 😀 ved vieš ako to funguje, ked si chlap sadne za pc. teraz chrápe tak som rýchlo naštartovala ja. už som doupratovala linku a nič sa mi nechce.ty čo porábaš?
katy neboj hlavne stres vyhod von oknom a čítaj niečo čo poteší tvoju vystrašenú dušičku 😉

katy7
13. jún 2009

snazim sa, uz som precitala tri knihy a pomohlo mi to dobre sa odreagovat, ale vies, podvedome aj tak na to myslim a utesujem sa tou druhou sice slabuckou ciarkou, uz nech sa deje, co sa ma ...

chorale
13. jún 2009

viem, psychika je sviňa, tiež som to prežívala. ale veru teš sa z druhej čiarky a bude všetko ako má byť. pomoc už sa valí z postele, takže asi končím na teraz 😀

katy7
13. jún 2009

chorale, nedaj sa 🙂
este ze moj mm pri pocitaci nesedi skoro vobec, mam ho k dispozicii ked sa mi zachce (ten pocitac)

finelka
13. jún 2009

Osrulka dik 😉 si zlata...tak ja by som sa predsa spytala, ak sa opytam somarinu, tak mi prepacte 😀 . Chcela by som vediet, ako to funguje s poistovnou, ako dlho sa caka na schvalenie a ci sa nejako meni ten prispevok od nich v zavislosti od diagnozy alebo od niecoho ineho, alebo je to rovnaka suma... Asi to znie divne ta moja otazka 🙂 , ale my teoreticky nepatrime do ziadnej zo skupin, ktore su v zozname diagnoz, co sa preplacaju, ale vraj nejako by sa to "dalo urobit" 😝 .

katy7
13. jún 2009

finelka myslim ze pokial mas do 35 rokov tak ti poistovna uhradi 3 x IVF (samozrejme nie vsetko, pozri si sadzobnik tvojho centra) a dlzka schvalovania taktiez zavisi od poistovne, mne v Heliose povedali, ze moja (Apo...) je v tomto najhorsia, lebo maju poradovniky a moze to trvat aj pol roka, ale nastastie to islo omnoho rychlejsie. Ja som o prve IVF ziadala na konci oktobra 2008 a v decembri uz som stimulovala. Teraz som po druhom a to bolo schvalene po 3 mesiacoch. Takze neboj, urcite ti to schvalia rychlo.

finelka
13. jún 2009

aha, takze to nie je az tak dlho katy 🙂 , no ja mam vseobecnu, tak uvidime, kazdopadne ja aj tak budem musiet cakat nejakych 9-10 tyzdnov na jedny vysledky co bude helios posielat do australskeho Heliosu, takze snad medzitym sa to podari. A sice tych x stranik dozadu som necitala, ale teraz pozeram, ze si katy druhu ciarku objavila, takze drzim palce, nech tam len zostane 😉

katy7
13. jún 2009

finelka dakujem, sice je slabucka ale je ale zaroven aj mrcha ☹ no ved uvidime
a s tou poistovnou by to nemal byt problem, len co najskor podaj ziadost, nech sa to vybavuje 😉

domika9
13. jún 2009

ahojte kočky
vitaj finelka
žienky mm si zo mna robí už srandy že sa mu vidí že začínam erdžať a či nemam chuť na ovos či čo mi to nukal - no uznajte 😀
u nas je dnes na podiv celkom pekne ale bola som dnes v polsku tak tam je zimaako v ruskom filme brrrrrrr- som vymrzla
katy a silno krvacaš? alebo je to len take špinenie ?

katy7
13. jún 2009

ahoj domika no veru silno, ja vzdy mavam velmi silnu a bolestivu mrchu a teraz sa to s tym da dost dobre porovnat ☹ U nas v ZA je krasne slnecno ale celkom chladno.

katy7
13. jún 2009

domi a co si bola v Polsku? aj my chceme ist pozriet nieco do domu (lampy a tak) a nevieme, kam sa vybrat

domika9
13. jún 2009

boli sme trošku na nakup ale len na trhu

domika9
13. jún 2009

chceli sme ísť sice pozrieť dlažbu ale tam kde sme si to namierili po ceste naspäť tak tam mali všetko možne ale dlažba ani jedna tak sme sa na to vykašlali 🙂

katy7
13. jún 2009

a kde presne ste boli? Ja som bola niekolkokrat v Tesine a potom v Targu, ale to uz velmi davno a neviem, kde je to teraz lepsie, alebo je aj nieco nove ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre