Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
28. okt 2009

orsulik to je pre teba na zajtra
Hodně štěstí - Obrázky a citáty na profil lide.cz

orsulka
28. okt 2009

kiarka.....bolo by lepsie prilepiť sem rovno tu stranku..... 😉 takto to neviem otvorit.....

wolfskinka
28. okt 2009

kiara tak taik ved aj zemiakovy salat je zdravy ... su tam zemiaky, zeleninka, vajicko ... same zdrave veci 😀 😀 😀

kiara15
28. okt 2009

vsak to tak som aj urobila ale zmenilo s to!!skoda ale este skusim jedno 😉

surviver
28. okt 2009

wolfi ,no čista pravda škrob,vitaminy,bielkoviny...čo by sme chceli viac??? už to len navarit 😀

wolfskinka
28. okt 2009

ja som bola v jedalni 😀 tam je to este zdravsie 😀 😀 😀

surviver
28. okt 2009

no len ja tu mam taku jedalen,že ked si nenavarim,tak nemam ☹

kiara15
28. okt 2009

wolfi sväta pravda 😀 😀 ja sice pecem bocik ale asi ho papat nebudem viac mi chutia suche zemaky a suchy chleba babo neni vobec neni narocne 🙂

romy01
28. okt 2009

😀 teda baby len na chvilku som vytrcila paty z domu a uz je tu cela novela popisana 😀
orsulka pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀

kiari gratulujem , aj mne ukazovala Gačova že tam je nejaky žlty vacok - vraj sa z toho este vyživuje plod

orsulka
28. okt 2009

romy.... 😀

surviver
28. okt 2009

kiari to Tvoje dieta Ti uprace a ani jest nepyta,no sa mi zda,že to maš nejake protekčne...isto malo v mrazaku dobry vycvik 😉

kiara15
28. okt 2009

romy no ?ja somnevedela co to je a doky taky nateseny ze to uz mam??a ani si nenapisala co ti vcera hovorila??ako sliznica?? 😉

kiara15
28. okt 2009

suri asi tak chudatko tam si zvyklo na horsie podmienky 🙂

surviver
28. okt 2009

orsulka tak zajtra Teda tfuj..tfuj...tfuj... a asi tu chvilu nebudeš.tak si pekne oddychuj,ja viem,že možno niekto povie ,že je jedno či ležiš,alebo nie,že ako ma byt tak bude,ale podla mna tym,že budeš pekne ležkať a nič nerobit nemaš čo pokazit,iba ak zvyšit šance ,že to bude //. Tak Tebe aj Tvojmu drobčekovi prajem krasne chvile plne oddychu a lasky a ešte čosi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV.......

orsulka
28. okt 2009

survi......dakujme ti srdco mojo...... 🤐 🤐 🤐 🤐

kiara15
28. okt 2009

orsul suri ma pravdu len pekne lezkaj nic tym nepokazis aj gatova mi povedala lezte oplati sa vam to a veru oplatilo 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

surviver
28. okt 2009

orsul 😵 😵 😵

romy01
28. okt 2009

kiari no mam stale zvacsene vajecniky a tekutinu v brusku - ta sa vraj vstrebe a vraj je to dokaz toho, ze vajecniky po stimulacii funguju. V kazdom pripade mi doporucila ostat na PNke - no a kazala mi prist o dva tyzdne na kontrolu, ze uz bude pocut aj srdiecko a potom ma posle uz k svojej doktorke

kiara15
28. okt 2009

romy ja idem v piatok nabuduci tyzden mne kazal za 10dni tak ma tak aj sestricka objednala 😉 a tiez ze s uz rozlucime ak bude vsetko ok 😉

orsulka
28. okt 2009

kiarka...posluchnem....-)

wolfskinka
28. okt 2009

romy a kiari pekne oddychujte teraz to mimiskovia potrebuju

kiara15
28. okt 2009

orsul ok som rada ked nemusis nevstavaj 😉 😉 😉

orsulka
28. okt 2009

kiari.... 😉 😉

wolfskinka
28. okt 2009

orsulik a ty sa zajtra pekne drz ze pozdravujem snehuliacika a nech si narazi poriadne capicu aby neprechladol ... 😀

romy01
28. okt 2009

kiari tak tam pojdes spolu s denisou, ja idem tym padom az 10.11 - v otorok o dva tyzdne - si ma predbehla

wolfskinka
28. okt 2009

romy a to uz budes mat 8tt ako to leti 😀

romy01
28. okt 2009

to hej, bude to koniec 8tt - no som zvedava

baby a tehulkovsku knizku Vám vystavili v heliku ci az vasa gynekologicka?

wolfskinka
28. okt 2009

orsulik ak mas icq tak tam je jeden smajlik v Tzones taky co hovori ... Pohoda Pohodicka a sedi na oblaciku a ma na hlave ferebnu strikovanu capicu taku pasikavu .... tak ked som ho zbadala tak presne tak som si predstavila ze sa nas snehuliacik vznasa na oblacik a moj muz ked som sa rozculila mi hovoril, ukludni sa lebo nas snehuliacik zahodi capicu a sme v prdeli aj s malymi .... 😀 😀 😀

orsulka
28. okt 2009

wolfi.... 🙂 🙂 viem poznám to ... 😉

a dakujem krásne 🙂)))))) moj spolubjovnik .-)))

wolfskinka
28. okt 2009

tak si ho presne tak predstav s tou pasikavou strikovanou capicou aby ju nezahodil ako ten nas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre