Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
30. nov 2009

petra ja som ti napisala odpoved,

mas pravdu my sa tu pozname uz dlhsie, ale to neznamena ze nemozes patrit ku nam

petralm
30. nov 2009

wolfskinka nevsimla som si bol tam mensi preklep, tak som to prehliadla..
tak asi nemam stresovat je to normalne mat bolesti v podbrusku..?

wolfskinka
30. nov 2009

hej je to uplne normalne, to po zazraku byva bolest v podbrusku a unava, to je normalne po hormonoch
ja teraz napriklad len spim a spim ako sipkova ruzenka

cikyta
30. nov 2009

Petralm-ja by som ti 100% odpovedala,ale len,ak by som vedela.Nikdy sa nevyjadrujem k niečomu,čo som nepodstupila a nemám o tom vedomosti.Ja mám za sebov len dve IVF-ICSI.Toť vsjo. ☹

petralm
30. nov 2009

wolfskinka- no ja tak isto od rana do vecera a od vecera do rana..som velmi aktivny clovek preto su taketo stavy pre mna ubijajuce...
cikyta- ok to beriem lebo keby sa mna ty opytas ci viem nieco o IVF-ICSI, tak by som ti asi tiez neodpovedala..

lucula73
30. nov 2009

domika - to je presne to,čo nechcú robiť,ale babenky to skúsia zistiť,či by sa to nedalo.... 😒

ciky - tak budeš mať zmenu a orsulka ti iste Silvinku zabaví... 😉

lucula73
30. nov 2009

petra - ja som tiež nebrala utorgestan,tak neviem,ale keby som cedela,určite ti odpíšem...

wolfi - že po zázraku.. 😀 pekný preklep

petralm
30. nov 2009

dakujem dievcence 🙂 som sa ukludnila ze to asi nic vazne nie je..teraz uz len pockat ci sa to podarilo..

cikyta
30. nov 2009

Jasne Petra.Ale určite to bude OK a Wolfi ti dobre napísala. 🙂
Lucul-balík som dnes poslala a na Orsulku sa tešíme! 🙂 Ak nami teda nepohrdne 😅 A to sobotu ide už na zákrok,či?Nevieš?

lucula73
30. nov 2009

ciky - ide iba na sono na 10.deň cyklu,berie clostil..však orsul..som ako tvoj mluvčí,hádam sa nehneváš.. 😀

lucula73
30. nov 2009

a diky za balík...

bakosko
30. nov 2009

petralm co je to missed abort

wolfskinka
1. dec 2009

ahojte

petralm ja som vcera prisla z roboty o 12.00 a zalahla som a zobudila som sa az o 16.00

lucul no vidis tie moje preklepy, ale v mojom pripade to IVF bol zazrak, lebo je z neho gulko bombulko, zajtra rano ho ideme fotit a pocuvat srdiecko, tak sa boi

wolfskinka
1. dec 2009

no super preklepy dnes .. tak sa boi znamena tak sa bojim

kuspitka
1. dec 2009

Ahojte.prajem vam pekny dnicek dievcata.

wolfskinka
1. dec 2009

kuspitka ahoj ... kedy ides do porodnice ?

kuspitka
1. dec 2009

wolfi ahoj.
neviem ,kedy pojdem ked mala bude chciet ist von.
inak ma 2980g tak to bude uz babo

kuspitka
1. dec 2009

a ty kedy ides na srdiecko?

wolfskinka
1. dec 2009

kuspit zajtra idem na srdiecko a bojim sa strasne aby tam bolo

kuspitka
1. dec 2009

wolfi neboj sa bude tam.ved nespinis nic.
budem drzat palce

wolfskinka
1. dec 2009

vcera asi 2 kvapky za cely den spinenia viac to nebolo, cize nic

dnes ma od rana boli brucho spravim tie audity, naobedujem sa a pojdem domov

kuspitka
1. dec 2009

to este mala zahniezduje do bruska poriadne to ta bude boliet mna to bolelo stale tak mi lekar povedal,ze nech papam magne B6 .to kupis aj v lekarni

kamka17
1. dec 2009

dobré ránko prajem aj ja 🙂 🙂 také celkom jarné, teda podľa teploty 😎

wolfi..žiadnu paniku nerob, srdiečko bude, fotka bude, ešte aj slzička vybehne...teda mne by isto vybehla, keby som počula srdiečko... 😉

kuspi...ty sa držkaj, už len pár dní a bude malá s vami...a zabudla som ti povedať, že pekné mená sta vybrali, tak som zvedavá, pre ktoré sa rozhodnete 🙂 a kočík a ostatné, čo ste v tej BB kupovali, už vám prišlo ?

kuspitka
1. dec 2009

kamka az paitok nam to pride muz pojde preto.ale postielka sa bude stavat len ked sa mala narodi.
tak moj mm vcera zas vyberal mena tak neviem ,ale stale je tam Kamila a Stanka.tak ved uvidime este mame
3tyzdne.
kamka a ty co ako sa mas?

wolfskinka
1. dec 2009

ahoj kamka,
tak tomu ver ze sa tam rozrevem ked bude srdiecko bit od stastia, dnes ma od rana boli brucho nejako to tu vydrzim do obeda a pojdem domov, dnes som len prisediaca, tak budem pocuvat len aby som tam nezaspala a o 12.00 hajde do postele

orsulka
1. dec 2009

dobre ranko......dnes su fofričky, ale kuk urobim....🙂))))

kamka, wolfi......pekny dnicek preajem......aj vsetkym ostatnym....🙂)))))))

luculka...jasne , že sa nehnevam.....dobre si jej napisala .-))))

cikytka....milacik moj jedinýýýý......tak ta sobota mi zavisi od toho, či konečne ujo stolar, pride urobit šatnik alebo este stale nie....zatial je nahlasený na sobotu, že pride namontovat.....pokial dojde, tak pojdem sama na otoc do MT, ale asi pojdem hned naspat domkov.....takže takto asi...... 😨 😨 takže este by som dala vedieť....

kuspitka
1. dec 2009

wolfi aj ja som sa tak tesila ,ked nam povedali,ze boju srdiecka.
neboj bude vsetko dobre.

orsulka
1. dec 2009

wolfi...zajtra ides do Heliku na kontrolu?????????

wolfskinka
1. dec 2009

orsulka ahoj aj tebe

baby dnes mi je prvy krat zle tak na vracanie ked si spomeniem na jedlo, zeby gulko bombulko sa zacal konecne ozyvat ??? vcera vecer som bola hladna a napadlo ma dat si polievku a ked som si spomenula na polievku tak ma natiahlo

kuspitka
1. dec 2009

wolfi to naozaj bambulka dava o sebe vediet.apson vies,ze je v tebe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre