Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

minka051
3. dec 2009

domika

Ano v utorok sme boli v Brne. Urobili nám ešte krvné testy na genetiku odobrali spermie a zmrazili, mne ešte odobrali výter na chlamýdie a anbalili velkou taškou liekov čo budem brať na prípravu sliznice. Traz beriem antikoncepciu bez prerušenia to aby neprišla mrcha, až kým nezavolajú že mám prestať a do troch dní mrch dorazí a začínam lepiť Estrahexal náplaste a brať Prednizon a Anopyrin. Potom čakať kedy zavolajú na ET. Ale to bude počítam tak až v Januári no neviem lebo vyledky z gentiky budú až okolo 24.12. Teraz začínajú pripravovať darkyňu. Ja po 10tich dnoch ako budem brať náplaste musím na UTZ na gyn. svojej doktorke aká je sliznica dať i vedieť a potom to už ide rýchlo. No dúfam.

cikyta
3. dec 2009

Práve rozprávaju na stv,že možu kojiť aj ženy,čo nerodili.Super.

orsulka
3. dec 2009

no tak som spat.......a vsetkym dakujem za pekne odpovede na moje otazocky .-))))))))))

tak kontrola u obv. dr. dopadla dobre......čo dobre....VYBORNE...hihihihihih

info do plena: v sobotu IUI!!!!!!!!! takže zlate moje, este to pekne vychádza aj na sobotu, tak vsetky poctivo ku mne vysielat svoje pozitivne myslienky.....a to aj nasledujuce dni.....!!!!!!! ako dlho, to už nechám na vase rozhodnutie 😀 😀 😀

cikyta
3. dec 2009

Orsul-super!

orsulka
3. dec 2009

ciky...ja viem!!!!!! 😀 😀 😀 😀

kuspitka
3. dec 2009

orsulka to je super moja.tak budem drzat velmi palce

domika9
3. dec 2009

orsul tfuj tfuj a kolko folikulov sa ti vytvorilo?

minka tak super neviem či sa to len mne zda neviem ako to vnimaš ty ale celkom to ide rychlo cele -čo povieš?

orsulka
3. dec 2009

DOMI.......lava strana, ,1x 17,6 mm, 1x 13,6.....a na pravej tiež dva ,ale male.....ale vajdovod mam na tej lavej 😉

wolfskinka
3. dec 2009

orsulka moja ......... no supeeeeeeeeeeeerrrrr, drzim strasne palceky ..... a tieto su len pre
😀 😀 😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

domika9
3. dec 2009

takže dva použitelne tak fajne si lepšia ako ja 🙂 ja po clostile jeden a na druhej strane nič 😉

takže nadej je 😉 , vyššia ako u mna

orsulka
3. dec 2009

wolfi...................... daaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!

domi....ved ako sa vravi, tak nádej je vždy......ja viem, že uspesnost je ovela nižsia ako pri IVF......ale je !!! a to je pre mna teraz doležite 🙂))

wolfskinka
3. dec 2009

.... zase si gulko bombulko zo mna robi srandicky ... zase spinim, ale nastastie iba tak slabucko, tak dufam, ze to cim skor prejde ... idem zalahnut a vylozit nohy do hora pre istotu ... to bude ine hyperaktivne dieta cela mama ... bola som v robote zaniest PN a povedali mi baby ekonomky .. ze to bude baba ako vysita, ze mi ubera na krase ....

orsulka
3. dec 2009

wolfi.......no super.....🙂))))) ale ved dievcatko by si brala nie????? 😉

minka051
3. dec 2009

ahojte
Dnes ma tá edokrinológia dorazila 😖 Zbytočné strachy lebo vlastne všetko je ok len z malým zádrhelom. A to som tam sedela 5 hodín. 😝

wolfskinka
3. dec 2009

hej ja chcem dievcatko ... ale beriem aj chalana

minka no 5 hodin je dost ale pocut vysledok, ze je vsetko ok, to stalo za to no nie ?

orsulka
3. dec 2009

minka.....tak sediet a cakat pat hodin...klobuk dole.......ale co si žena pocne, ked to jednoducho potrebuje??????? a som rada, že je vsetko OK...a nebud žiadne dlhé prieťahy..... 😉

kuspitka
3. dec 2009

minka ja tolko obcas cakam , ked som v poradni.
ach dievcata ja som dnes nadne unavena ani papat sa mi nechce robit pre mm.

kiara15
3. dec 2009

ahojte babulky tak ja budem len takto na vecer lebo inak nestiham furt v praci 😒

orsulik drzkam palceky na sobotu budečm velmi mysliet na teba 🙂 🙂 🙂

wolfi gratulujem k srdiecku a dakujem za vyrusky 😉

a aj kuspitke a romy 😉 😉

domcek
3. dec 2009

Ahojte tak moji chlapi ma konecne pustili k netu..
kiarka ahojki 😉

kiara15
3. dec 2009

domcek ahoj vsak ja tiez mam problem sa sem dostat 😀

domcek
3. dec 2009

Ja mam doma maleho uz druhy tyzden. Tak to tu furt okupuje ale hlavne ze som notebook a net dostala akoze na narodky..... 😝

orsulka
3. dec 2009

ahojte babule...
kiarka...dikes.......v sobotu tiež pracujes?

domcek...ahooooooooooooooj .-)

bobik77
3. dec 2009

Ahojte baby, chcela by som Vás poprosiť o Vaše skúsenosti s Heliosom....kto je tam z doktorov najlepší...Chystám sa vymeniť to svoje centrum za Helios...

domcek
3. dec 2009

Orsulik cauki moja. 🙂
bobik skusenosti len tie najlepsie a lekari tiez velmi dobri.

orsulka
3. dec 2009

bobik...ahoj......v Heliose su dvaja lekari, Dr. Krajkovic a Dr. Gatova......Krajkovic je veducim lekarom strediska.....obaja lekari su ale velmi kvalifikovaní, vedia presne ako poradit, v com poradit, aj ako pomocť jednotlivym parom.....
a co je velmi doležite maju obaja velmi ludsky pristup....... podla mna si urobila dobre, ak si sa rozhodla pre Helios......

ak sa možem opytat, z ktoreho centra odchadzas?????? prip. preco?????

bobik77
3. dec 2009

Odchádzam zo SPLNU v Košiciach, no v prvom rade preto, lebo ma nastimuloval tak že ma skoro zabil. Mala som OHSS 4. stupňa, odobraté 7 listra tekutiny, a potom následky z toho. Mala som 35 vajíčok, oplodnili 25. Nakoniec z 25 embryjok bolo len 5. prvý krát mi vkladali 2 a neujali sa, teraz 3 a tiež nič. Zvyšok však už nemám lebo mi povedal, že ich neskoro zamrazili....skoro som ho zabila. Mňa to stálo skoro život a on mi povie že ich neskoro zamrazili...No a som čítala v Heliose že odpad môže byť tak 10%....takže no coment...je to v mojich očiach obyčajný felčiar...Vôbecn nekomunikuje...vôbec neviem či mi robili obyčajnú alebo predlženú kultiváciu....

wolfskinka
3. dec 2009

kiarka dakujem a TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT pre teba, kedy ides do toho znova ?

bobik77
3. dec 2009

Skrátka takýto prístup si absolútne nepredstavujem...mylela som že keď prešiel rok od toho čo mi bral krv, že to skontroluje pred prenosom že v akom stave mam hormonálnu hladinu ale mam pocit že dávkuje rovnako všetkým....

domcek
3. dec 2009

bobik tak to je ine cafe. dobre si urobila ze si sa rozhodla pre Helios. 😉

orsulka
3. dec 2009

bobik......tak toto su ine zážitky , to ti poviem....... pokial lekar nekomunikuje a ty nevies co sa s tebou deje, je to zle.......
v Heliose sa s tebou rozpravaju, komunikuju, vysvetluju......pokial clovek nerozumie na 100%...🙂
mne a paci, že takmer ku každej pacientke pristupuju osobite....

mala si jedno IVF????? alebo viac???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre