Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kuspitka
15. dec 2009

Ahoje.pekne ranko vam prajem.
dnes budem vediet ci si ma nehaju v nemocnici a ci budem rodit cisarskym mam dnes stretko s primarom

orsulka
15. dec 2009

dobre ranko kupsi .-))))

tak nech to vsetko dobre dopadne moja.........verim, že snad cisarsky nebude nutny .-))))))

a co to meno??? už ste sa rozhodli?????????????

kuspitka
15. dec 2009

orsulka hej budeme mat Kamilku.
tak neviem ,ako sa rozhodne primar,ale mam pocit,ze povi cisarsky.

orsulka
15. dec 2009

kuspi.......a na ten cisarsky je nejaky dovod?????????????

kuspitka
15. dec 2009

orsulka neviem moja.
len chcu ,aby sa moje tehotenstvo ukoncilo ciasrskym.
bojim sa.

orsulka
15. dec 2009

KUSPI.....tak ja tomu trt rozumiem.........len neviem, preco by mali uprednostnovat cisarsky pred normalnym porodom , pokial nemás žiadne problemy.....
ale držim placeky, a daj vediet co a ako ...🙂

cikyta
15. dec 2009

V tej Rim.sobote je to fakt divne....ale držíme Kuspitke palce nech rodí normálne.

orsulka
15. dec 2009

ciky.....ahojcek 🙂)))) no ved to.....ale tka hádam jej to dnes vysvetlia...vsak kuspi??????? 😉

co noveho?????????

cikyta
15. dec 2009

Orsul-no.......ako som už spomínala,Sise som ublížila strihaním nechtíku až do krvy a tak si teraz bucham hlavu o zem. 😠 Aj jej ide krvička 😢

cikyta
15. dec 2009

Orsulík,tá pošta,čo ti príde,príde aj do Helíku 😉

orsulka
15. dec 2009

ciky.........................ooooooooooooooooo!!!!! tak to som zvedava.-))))))))))))
tesim sa 🙂))))))

cikyta
15. dec 2009

To som robila ja uplne obyčajne,lebo "profesionála"som nenašla.Ale aj takto mi to stačí.Poteší aj takto poskromne... 😵

babulka123
15. dec 2009

kuspit cisaraku sa vobec neboj.. ja som sa bala ako cert a keby som mohla tak rodim takto aj zajtra.. nebudem klamat prve 2 dni to boli ale potom pohoda.. ja somm od 3dna od rana uz mala malu pri sebe nonstop a dalo sa..

cikyta
15. dec 2009

Babulka-aj ty si mala cisarák skrz IVF?

babulka123
15. dec 2009

ciky nie, ja som mala problem s lonovou kostou , rozpadavala sa mi a tak som nemohla rodit normalne.. a tak 10 dni pred terminom mi spravili CS.. ale nakoniec aj tak by museli lebo v pondelok ma prijali do nemocky s tym ze budem rodit v utorok rano ale v noci mi este praskla voda takze to bolo trosku rychlejsie.. mala sa narodila o 23:55...

romy01
15. dec 2009

baby mne sa nezda ze by sa robil cisarsky kvoli metode oplodnenia - na cisarsky musia byt ine dovody, nie , ?

cikyta
15. dec 2009

Babulka-Aj som si myslela,že si mala iný dôvod , ako IVF.
Romy-jasne.

babulka123
15. dec 2009

niee. urcite nie kvoli tomu ze si po IVF { to len ak mas este nejake ine problemy tak IVF je mozno ako plus k tomu } ale inak urcite nie, na to aby ti spravili CS musis mat sakra dobry dovod.. mne to schvalovalo asi 10 doktorov.. nieje to sranda..

cikyta
15. dec 2009

Jasne Babulka.Ale hlavne,že všetko dobre dopadlo a pozerám,že máte krásnu Ninku pri sebe.To je dôležité a teraz už len nech sa vás zdravíčko drží 😉

romy01
15. dec 2009

tiez si myslim babulka, ale hlavne ze vsetko dobre dopadlo. CS je predsa len riziko pre babatko a pokial je to mozne treba rodit normalne.

cikyta
15. dec 2009

Orsulka-kde si prchla?

orsulka
15. dec 2009

TU SOM...ALE............ fakturujem medzi rečou .-) 😉

orsulka
15. dec 2009

romy...ahojček 🙂)) ako sa mas????????????

wolfskinka
15. dec 2009

dobre ranko ...

baby tak ja som zase schudla a rifle nezapnem cez brucho, a vahou idem dole .... ozaj sa podrzte vcera som stretla znamich a ta kamoska mi povedala, ze cakam dievca lebo ze som strasne oskaredela, ze mi berie krasu .... tak som sa dobre pobavila

orsulka
15. dec 2009

wolfi....dobre ranko prajem....spachtošky!!!! 😀 😀 😀 podarilo sa vcera kupit nejake tie darceky?????????????????????? 😉

wolfskinka
15. dec 2009

orsulka ani nie, idem dnes do hypertasca nejaku kozmetiku pokupit

orsulka
15. dec 2009

wolfi.....a to čo??? žiadny výber nebol??????????

ciky....a ty si kam zmizla??????????????????????????? 😀

cikyta
15. dec 2009

Wolfi ahoj-vieš aká som bola krásna v tehotenstve? A kamoška čistá "zruda" a mala chlapčeka 😉 Ale som na teba zvedavá.

orsulka
15. dec 2009

CIKY...CESTUJETE CEZ SVIATKY, NA SVIATKY, PO SVIATKOCH, ALEBO TAK NEJAK K RODICOM?????????????

romy01
15. dec 2009

ahojky orsulka. Mam sa fajn a ty ako ? Vidim ze pracujes ale moc to neprehanaj, aby si potom nemala maleho workoholika 😀

wolfi mozno maju pravdu s tym dievcatkom ale to je blbost ze si oskaredela - to ti mozno len zavidia 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre