Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
16. dec 2009

janica...no presne.-))))) ja som neodolala a pila som rovno z flasky 🙂))))) teraz som dospelejsia, tak už možem .-)))))))))

kamka...moc sa nečervenaj, aby ťa nevideli "zákaznici"...... 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
16. dec 2009

orsul.. 😀 😀 😵 no poriadne mi veru lezú na nervy...

orsulka
16. dec 2009

kamka...aj mne by liezli....... 😝 😝 😝

u nas je klud...soferi su kade tade 🙂)))) a prave som vyzdobila na chodbe malu jedlicku v črepniku 😀 😀 aspon kusok Vianoc aj v praci...... 😉

janicca
16. dec 2009

aleeeeeeee kamka veď to je pravda..... 😉 a zákazníkov pošli kade ľahšie..... 😀

orsul ja to robím do teraz aj z fľašky aj z kalíškov to patrí jednoducho k tomu .. 😉

janicca
16. dec 2009

tak vianočná atmoška u nás v práci vôbec nehrozí hlavne organizátorky prepustili tak to nemá kto zorganizovať ani posedenie nebudeme mať ... 😒 a kedysi sme mali aj kancel pekne vyzdobený snáď sa to z 10 rokov napraví ... 😉

orsulka
16. dec 2009

janica....aj nasa kolegyna, ktora to tu vsetko povyzdobovala tak v juni odišla......a teraz ani neviem najst adventny veniec co sme malavali na stole 😀 😀 😀 tak nemáme.....a večierok nehrozi ani u nas....tento rok vobec.....ale zato ma pozvali z tej druhej firmy kam chodim.....no bodaj by aj nie,ked im robim vyplaty...hihihihihihihihihi 😀 😀 😀

janicca
16. dec 2009

orsul teba nepozvať ??? to by si určite nedovolili .... 😀 riaditeľ bol za mnou aby som niečo zorganizovala ja som sa len na neho škaredo pozrela a on už vedel ktorá bije....a už viac neotravuje 😝

orsulka
16. dec 2009

janica.....a preco nie??? preco to nechces zorganizovat?????

janicca
16. dec 2009

orsul to je tak keď aj niečo chceš tak ten nemôže vtedy ani ten zas potom ......... a ja sa nebudem prosiť a každému prispôsobovať ....ale celkovo je tu taká zvláštna atmosféra každý si hľadí len svoje ale naštastie mám super dve fajne kolegyne tak s nimi skočíme niekde na punč a je to vybavené....ináč koletkív sme není zlý ale...

orsulka
16. dec 2009

janica...............aha.....tak to je jasne, ked sa más ludom vlastne prosit,aby niekam sli.......tak kaslať na to...chápem......lebo mne ked sa to vysvetli, tak.... pochopim 😀 😀 😀
a ty teraz dievčatko, ako si na tom s nejakou stimulkou????? IUI??????? alebo co ????? som zabudla asi.... 😔

janicca
16. dec 2009

orsul 😀 😀

no ja som teraz tak nijako na tom máme schválenú žiadoť ktorá platí do 15 apríla 2010... IVF plánujeme v marci....ale niekedy mám také obdobie že na to kašlem keď si pomyslím čo všetko ma zase čaká...ozaj nevieš ako to je s tou schválenou žiadosťou keď IVF neabsolvujem do termínu či to prepadá alebo čo ???

orsulka
16. dec 2009

janica........tak to nemám ani potuchy co s nou...... ale asi by to skoda nevyužit, alebo co???? ale ved to IVF nie je až take zle.........da sa to v poho zvladnut..... 😉

janicca
16. dec 2009

jasné to IVF to je úplná malina tak teda apoň podľa mna ja som nemala žiadné problémy akurát že to nevyšlo.....ale keď si pomyslím na tie hormóny čo mám do seba zase pchať tak už len kôli tomu ma to odrádza....ale to mám dnes taký názor zajtra to môže byť zase iné a rohodneme sa ísť v januári ..... 😉 veď to poznáš ....

orsulka
16. dec 2009

janica...ale ved ano..... dnes je takto...zajtra onak...... 😉

u nas začalo snežiiiiiiiiiiiiiiit....velke vloče padajuu .-))))))))) hihihihihi

janicca
16. dec 2009

aj u nás bude už to visí za nohu cez víkend plánujem lyžovačku tak musí ......orsul že vloče xixixixixi 😀

orsulka
16. dec 2009

janice......sak vieš ake su velke??????? 😀 😀 😀 aj moj drahy už strasi vraj v piatok otvaraju Martinky za i Evri!!!!!! ja by som s nim aj sla, ale nemožem brat dovolenku..... ☹

marta222
16. dec 2009

Ahojte dievčatá, ako sa máte? Vidím, že tu preberáte vianočné zvyky a výzdobu vo firmách, pridám sa aj ja. My budeme mať posedenie až na budúci týždeň v utorok - viem si to predstaviť - chlapi sa čo najrýchlejšie opijú a ostaneme tam my - 3 kolegyne a šéf (smotánka), na punč sme boli s babami minulý týždeň - malo nás byť 5 a stretli sme sa len 3 a jedna z toho bežala o pol hodinu domov. Takže, ako píše Janicca - každý hľadí len na seba a keď sa to tak vezme - tento december máme v robote taký nabitý všelijakými akciami, že aj ja toho už mám dosť. Takže tak...Dievčence a ako sa chystáte stráviť Silvestra? Pýtam sa už asi tretí raz - nechystá sa niekto v pondelok 21.12. do Heliosu? Že by som tam niekoho stretla tu z MK?

janicca
16. dec 2009

orsul neboj ešte bude takých akcií na pernamentky ....ja by som aj brala dovolenku ale nemám 😠 a Martinky ?tak to je lyžovačka ako z rozprávky len tam vždy strašne fúka vietor....

orsulka
16. dec 2009

marti....tak ja zatial nie...myslim do toho Heliku.....
inak...tak tie vianocne vecierky su inak o tom...chlapi sa opiju a ženy si pokecaju .-)))))))))

janica....ja som na Martinkach nebola nikdy...ja tka max. do Valce 🙂))))) toť moj rajon......a kludne mi staci ten malicky vlek 😀 😀 😀 😀

a inak ja som na Silvestra na chate....jupiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

marta222
16. dec 2009

Škoda, myslela som si, že tam niekoho z MK spoznám aj osobne 😉 .
My sa na Silvestra tiež chystáme na chatu, síce organizujeme v práci aj Silvestrovskú zábavu, ale upozornila som už šéfa, nech so mnou neráta (ale, už si zvykol), na chatu chodíme už niekoľko Silvestrov 😉 .

janicca
16. dec 2009

ahoj marti tak tie akcie kedysi stáli za to ... 😉 tak do helíku sa nechystám ani ja šak kľudne sa pýtaj a 100 krát možno nakoniec niekoho nájdeš z MK...... 😉

a silvester ? na chalupe u segry už teraz sa teším ako malé decko ... 😉

orsul aj maličký je dobrý stále lepšie ako nič .... 😀 😀

orsulka
16. dec 2009

marti....hlavne nech to v Heliku dobre dopadne.......a urcite tam niekoho z MK spoznas, aj ked neskor 😉 😉

a kolegana mi tu prave položila katalog s letnymi dovolenkami.......... 😀 😀 😀 😀 vraj pozeraj si... 😀 😀

marta222
16. dec 2009

To je jasné, že samozrejme niekoho spoznám osobne možno neskôr. Ja, len tak... 😉 . Ozaj Janicca a ak sa smiem spýtať, kam idete vy na tú chatu - tu niekde na naše "krásne" Kysuce?

janicca
16. dec 2009

no orsul ty nás hneď zmetieš zo stola tak zima predo dvermi a ja sa tu rozplívam a čakám kedy budú tie veľké vloče padať a ty už si zase v lete ... 😀
marti ináč môžme dať niekedy stretko ja som tiež z KNM a som do konca na MK a ešte k tomu chodím aj do helíku... 😀 😀

orsulka
16. dec 2009

no baby ...pekne........lebo Kysuce este stretko nemali...tak by ste to mohli zorganizovat!!! 😉 😉 😉

orsulka
16. dec 2009

janicca...ja za to nemožem...ja som tzv . "letny typ"....🙂))))) slniečko a teplučko...to je moje 🙂)))))

marta222
16. dec 2009

Jasné, janicca, môžeme. Rada spoznám niekoho, kto má rovnaké problémy ako ja 😉 . Takže sa môžeme niekedy dohodnúť.

kamka17
16. dec 2009

no my silvestrovať budeme ešte neviem ako, lebo kamoš vo svojej hospode robí akciu aj s večerou a so všetkým ale tam sa mi veľmo nechce ísť sa opíjať, radšej by som tiež nejakú chatu, však uvidíme...

marti...zober si v pondelok transparent, že "ja som z koníka, je tu ešte niekto odtiaľ??" isto sa niekto prihlási 😀

janicca
16. dec 2009

marti nie na chatu ale chalupu to je v jednej dedine HV tu skrátku určite poznáš ...ináč sme chodili do Krásna volá sa to tam u Vani tak to tam je paráda a keď je kopec snehu tak úplna romantika ... 😵

marta222
16. dec 2009

kamka17 😀 😀 😀 si ma rozosmiala. Asi to tak urobím 😀 😀 😀 . Ja som myslela, že všetky baby, ktoré chodia do Helíku sú automaticky aj tu na MK, nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre