Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
11. jan 2010

a laparku riešite cez svojho alebo cez helios?

moniquie
11. jan 2010

jerryjanka : už sme sa zmierili, nič iné nam neostáva,, horšie bolo že o druhé sme prešli tesne po týchto vianociach, tešili sme sa až týždeň,,
no život musí isť dalej ,, pred nami sú testy testy testy,, dúfam, že niečo zistia,, nech to poriešime ..

jerryjanka
11. jan 2010

no povodne som mala cez helik ale chcem ušetriť cestu - ved je asi jedno cez koho to vybavim

jerryjanka
11. jan 2010

moniquie - asi budeš patriť k tym čo si budu pichať latku na riedenie krvi a už sa dočkate zdraveho miminka
😵

moniquie
11. jan 2010

jerryjanka : no tak to ešte neviem,, zajtra nacupkám doktorovi,, mám papier, čo všetko chcem spraviť,, som zvedavá čo povie, on zaťiaľ hovoril len o genetike ..

domika9
11. jan 2010

moniquie neboj raz to všetko musite prelomiť my sme prišli o 3 detičky a teraz čakame štvrte treba veriť a bojovať -držím vam palce 😉

jery ved jasne že to je jedno cez koho to vyriešite

jerryjanka
11. jan 2010

myslim že hematologia by mala byť tiež - je to dosť dôležité a zvyčajne sa to robí - tak si to pripiš do zoznamu 😉

moniquie
11. jan 2010

dakujem...
nevzdávame to ,, podarí sa,, raz určite .. spravíme všetko ..

jerryjanka
11. jan 2010

nápodobne - aj ked velmi som sa chcela vyhnuť niektorým veciam hlavne teda laparke - ale urobim všetko preto aby sme dieťatko raz mali - do 30 tky času dosť 😀

moniquie
11. jan 2010

3O jémine,, to ja som už po funuse,, ( rok)
ste mladé kočky ,, kde sa ja hrabem 😵

jerryjanka
11. jan 2010

no ved ja som hovorila o sebe - osobne mam kamaratky aj cez 30 a nemaju detičky- všetko ma svoj čas - ono to pride. su aj 40 ročne maminky 🙂

moniquie
11. jan 2010

jasnéé, sú rôzne mamičky,, aj 16 ky, ktoré po detičkách netúžia tak ako my všetky ..

wolfskinka
11. jan 2010

mzuzka absolutne neviem, aj mne tu chyba

ahoj jerry ty si sa kde tulala ????

jerryjanka
11. jan 2010

ja na konika chodim sem tam čitať ale pišem asi tak raz za dva mesiace... ja sa zasa ovzem po laparke

kefalinek
11. jan 2010

ahoj jerry a ku komu sa chystáš na laparku ja som tiež bola v oktobri, v Pov. Bystrici robil mi ju dr. krištofik, celkom v pohodke prístup.

jerryjanka
11. jan 2010

ahoj zatial ešte neviem čo mi doporučí môj lekár - to uvidim až vo štvrtok

jerryjanka
11. jan 2010

robili ti aj drilling?

domcek
11. jan 2010

Pekny vecer. Tak my sme s rodinkou trochu upratovali garaz a teraz pohoda.
Lucula velka velka gratulacia k Matuskovi ale neviem co si sa predbehla 😀 .
Survi je ok len jej je v nemocke dlho zajtra doobedu ide na sekciu.

kefalinek
11. jan 2010

jerry koho mas lekara ak sa smiem spytat?

jerryjanka
11. jan 2010

kmeťka

wolfskinka
11. jan 2010

survi na zajtra sa drz ....

domcek a ty si ber priklad zo survi a lucul a supito presto do porodnice

jerry drzim palce na laparku

mzuzka
11. jan 2010

no teraz som sa sem dostala, ked uz vsetky spite.

jerry prepac ze som ta nespomenula, zasluzim si trest, asi budem do rana klacat 😉

domika a ake vysledky cakas? nenasla som ☹

domcek survi, drzim palceky , nech to mate stastne za sebou aj vy aj detusky 😵

kamka17
12. jan 2010

dobré ráno 😉

orsulka
12. jan 2010

dobre ranko....no včerajsie poobedie bolo "plodne" na prispevky.....

jerry.....ahooooooooooooooooj .-))))) som rada, že si sa ozvala, nech ta laparka dopadne skvelo !!!!! ani si nepisala, že kedy to mas......ale nevadi...držime palceky....

kiarka.....mam sa momentalne dost pracovne a vcera ma povytacal opravar pracky...mam ju pokazenu a mal dojst a nist!!!!! už nemám kde davat spinave pradlo kurnik.....a toto ja nemám rada!!!! v robote v pohode, sem tam problem, sem tam aj nie 🙂)) zatial fungujeme, rozhodujuci bude tento tyžden....

domcek.....drž sa pekne a do tej stredy vydrž este, ale pokial este zvladas upratovať garaž, tak asi aj vydržiš... 😀 😀 pozdravuj odo mna prosim surviver....vopred dikes 🙂)))

Zizlincanky a Kysučanky .......stretkooooooooooo 🙂))))) vyrozpravajte sa do sytosti .-))))

marta222
12. jan 2010

Ahojte dievčence, pekný a úspešný deň Vám prajem 😉 . Tak koľko nás má byť vo štvrtok na tom stretku? Nejak mám v tom teraz chaos. Pochopila som, že príde aj wolfi... , ide kamka17, janicca a ja. A príde ešte niekto 🙂 ?

orsulka
12. jan 2010

kamka......piatočeksa bliiiiži 🙂))))))))))))))))

kamka17
12. jan 2010

no piatok, ježiš, ja už pomaly ani nespím ako sa teším 😀 😀 😕

a marti...vyzerá, že budeme 4...teda ty, janica, wolfi a ja...ak vy sa teda ešte niekto pridal, tak kľudne môže 😉 😉

wolfskinka
12. jan 2010

ahojte

takze gulko je pekny, vrtel sa ako minule, ale podarilo sa ho domerat aj prsteky zratat, mame fotku ako si cmula palceky, doktorka povedala, ze predvadza a meria uz 5,6cm, fotky dam neskor idem si teraz na chvilu pospat

romy01
12. jan 2010

ahojte helinky

jerry a ty sa chystas na IVFko ci na IUI, lebo na IVFko je laparka uplne zbytocna - zbytocne stresy, zbytocne rany. Ja lutujem ze som to absolvovala a dodnes mam z toho nocne mury.

Dnes mam anglinu takze si idem aspon cosi precitat a kuknam sem az zajtra. Tak sa mi pekne mavajte. 🙂

orsulka
12. jan 2010

wolfi....juuuuuuuuuuuuj teším sa že ste OK 🙂))) pohladkaj ho za mna....dikes!!! 😵 😵 😵

romy...no ahoj maminka......a inak sa mavas ako?????? ako si tehulkujes??????? más sa fajn?????

kamka...ved aj ja sa tesim s tebou, a tiež sa neviem dockat, tak som zvedava , či začnes hned tento cyklus... 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre