Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
17. jan 2010

Veru.To by si po septembry rodila v july v sparnom lete 😝

janicca
17. jan 2010

aaaa kurnik to máš pravdu a vieš čo??? už som asi zlomená keby to bol marec,apríl ,máj tak by to bolo úplne že ideálne .....tak asi to tak aj bude !!!!! 🙂

cikyta
17. jan 2010

Janica-ano.Aj my sme apríloví.Na jar sa rodia mládatká 😉

cikyta
17. jan 2010

Takže: Ideš do toho? 😀

janicca
17. jan 2010

tak že ste barani (myslím znamenie )to preto je taká tvrdohlavá ona si píska a mamina tancuje..... 😀 😀
Idem do toho !!! 😀

cikyta
17. jan 2010

No barana mám muža.sisa je tiež rohatá........býk 😅

romy01
17. jan 2010

ahojte helinky, ako víkendujete ? Ja som dnesok len prejedla a prespala. Ale boli sme na nakupe a tatko vybral krpcovi pekny kabarik na buducu zimu tak kuknite do albume 🙂

cikyta
17. jan 2010

Ahoj romy.Presne ten istý svetrík máme aj my.A ten kožušok sme chceli,ale napokon sme to vzdali,lebo má vela zimných vetroviek.

romy01
17. jan 2010

jej ciky akurat som ti pisala do tehuliek o tom svetriku, prave som si kukla vase fotecky a je to tak. 😀

kiara15
17. jan 2010

romy pekny kabatik 🙂

ciky ozaj Silvinka nema chybu stymi vlaskami asi to je kozmicka pritazlivost 😀 😀 joj ale by som ju na licka vyboskavala 😉

jani tak ma vtom nechas samu??ja asi pojdem koncom augusta do toho 😉

cikyta
17. jan 2010

Kiarka-no "kozmická"príťažlivosť 😀
Tak sa dohodnite spolu s Jankou ako správne kamošky a chodte do toho spolu 😉 A zvolte kompromis.Napríklad júl 😉

kiara15
17. jan 2010

ciky nemozem v lete krz baby v robote a este aj my chcem ist pred ivf na dovcu aby sa mi mysel a telo uvolnilo 😉

cikyta
17. jan 2010

jáj....Ved ty vieš 😉 sama najlepšie.Každopádne ti velmi budem stískať palčeky.Nech už je to hodciktorý mesiac.Dobru nôcku...

mzuzka
18. jan 2010

ahojte, ja som vas zase zbezne docitala, a len tak, ze aby ste vedeli ze na vas myslim, pisem par pismeniek 😀

chlapci rastu krasne, marcus uz ma 1650 a risko 1580 gr. v albume mam najnovsiu fotku domceka 😉

marta222
18. jan 2010

Dobré ránko všetkým, luculka, som taká rada, že Matúško už dýcha sám. Neboj, už to bude len lepšie...
A kde máme ostatné pracujúce? Jani, ako bolo včera na lyžovačke? Ja som už včera nešla na bežky, už sa mi nechcelo 😉 ...
Kamka, fotky sú "utešené" ako aj my 😀 😀 😀 ....
Pekný a úspešný týždeň prajem všetkým 😉 .

orsulka
18. jan 2010

dobre rano....tak ja som tu, ale kym som vseeeeeeeeeeeeeeetko docitala!!!! uff-uff-uff...🙂)))

LUCULKAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!! super spravička....verim, že zajtra už ostanes pekne pri nom a pri navrate do PD už pojdete spolocne s Maruskom do jeho domceka ,aby ste boli vsetci spolu !!!!!!!!

BRMBOLCEK,DANA.......nohy hore, zadok tiež vyssie...a ležať a oddyhcovat!!!!!!! cakame pozitivne spravicky, čo znamená KOLAJNICE!!!!! // // // // // // 🙂)))))))))))

Mzuzka....tak vys te skoro ukážkovi vsetci traja .....fotka domceka aj s Marekom je peknunka .-))))))) tak sa držte, aj krčok...aby ste to vydržali čo najdlhsie 🙂))))

KAMKA......pekne fotky.....baby vyzerate tam skvelo !!!!! taky veget tam mate .-)))))))
a mali ste sa vsetky styri odfotir...čo vas tam nemal kto????? 😀 😀 😀 😀 ale partička jak vino.-)))))

orsulka
18. jan 2010

Ciky.......Sisi.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 toto je dieťa!!!!!!!!! 😉 😉 😉 fotky nambr van!!!!!!!!

cikyta
18. jan 2010

Ahojte-Mzuzka: jéj to je iný domisko.Prenádherne suprišne brušinko.Veru,aj ja by som mu dala pusu! 😵
Martus Orsul-dobre ránko fešandy! 😉

marta222
18. jan 2010

ciky .... Silvinka je rozkošné dieťa, tie fotky sú SUPER!!! To jej háro nemá chybu 🙂 .

orsulka
18. jan 2010

ciky...dobre ranko aj Vam 🙂)))))

cikyta
18. jan 2010

No ved preto som sa pýtala,či ešte tak Krajkovi stoja vlasy 😀

marta222
18. jan 2010

Chceš tým povedať, že všetky Heliosovské detičky budú mať také vlásky? No, to je logické, keď sa budú podobať na Krajkoviča 😀 😀 😀 .

cikyta
18. jan 2010

Nooo nie všetky Martuška.Niektore bude na pani dr.Gaťovu 😀

kamka17
18. jan 2010

brééé ránko prajem...

ciky...v piatok mu vlásky tuším nestáli...alebo len tak napoly...v tom strese som si veru ani nevšimla riadne
a Silvinka fakt že nemá chybu 😀 😀 😎 😎 vybozkávaj ju za mňa 😉

orsul...to bolo v takej pizzke, že tam bolo aj dosť ľudí a čašník mal problém prísť vobec objednať, nieto ešte fotiť 😕 ale nabudúce to nejako zariadime

jani, marti servuste

a kiari, ty sa nič neboj, aj keby si išla do stimulky sama, neva, lebo však tehu vlna musí byť pozvoľná, stačí keď budeme tehu postupne, čiže t v septembri budeš pokračovať po mne a janke 😉

orsulka
18. jan 2010

kamka..... 😀 😀

cikyta
18. jan 2010

Kamka-dobre si to vymyslela v tej postupnosti tehu...Ved ono zase vlastne keby ste mi všetky porodili v rovnaký mesiac,tak nemám ani tolko básničiek naraz!!! 😀 Pekne postupne vás prosím....A hlavne:
-Všetky!!!

marta222
18. jan 2010

ciky.... ach tak, už chápem. A pani dr. Gáťová má aké vlásky? Tú som ešte nemala česť vidieť 😉 .
Ahoj kamka, ako? Dnes si domka, či v práci?
A kde máme dnes Janiccu? Dúfam, že sa nedolámala na tej včerajšej lyžovačke ...

mzuzka
18. jan 2010

dobre ranko prrajeme, pekne sa to tu zase rozbieha, helikovsky vlacik vidim nachystany, tak uz len babulky, pekne pomaly nasadat.... 😉

ten nas domcek je na prasknutie, som netusila, ako tak moze bruso narast a to nas oficialne caka este 8tyzdnov, to si neviem predstavit, akej by malo byt velkosti ....

kuspitka
18. jan 2010

Ahojte dievcarta.mate nieco nove?

kamka17
18. jan 2010

marti...doktorka má vlásky ok 😉 😉 a do práce idem na poobednú...

zuzi...ahojky aj tebe a to brušino máč veru fajnové, ale neboj, asi sa ešte zvačší 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre