Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
18. jan 2010

martula tak len pekne pracuj a nech ta nenapdne ísť cez víken do práce už len to by chýbalo ... 😉

cikytka tak to si vymyslela ozaj skveléééééé... 😉 ešte to tak zrealizovať a zimu máme poriešenú no hneď by som menila ..... 😉 verím tomu že Sisa by nám dala poriadne zabrať ..... 😵

cikyta
18. jan 2010

Minulý týžden som si narazila malíček na nohe o gauč a myslela som,že je zlomený.Dlho bolel.ani topánku som nemohla poriadne mať.Cez výkend to prešlo a pred malou chvílkou bolo repete 😠 😢 Sakra,dávno som z bolesti slzu nevypustila 🙄 😅

cikyta
18. jan 2010

No a teraz krpec kodil "horeznačky" a má hrčku 😒 A to ju držím za ruku!!!!Dnes sa darí...

orsulka
18. jan 2010

ciky......aj ked som už kafeeee mala...tak by som si este aj dala......-))))))

a prečo sa ty nepozeras pod nohy???????? tak teraz už bude určite zlomeny !!!!!!!!!!

cikyta
18. jan 2010

Orsul pozerám sa...no zle som vypočítala zákrutu ☹ (Možno preto nemám ani vodičák 😀 )

orsulka
18. jan 2010

ciky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! milacik...že ty si na seba nedas pozor......pochopim.......ale SISI ????????? 😀 😀 😀 tak rychlo niečo studene priložiť na hrču...nech jej nerastie !!

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuj...Vy dve dnes budete mat fakt veselo .-)))))))))))) 😀 😀 😀

janicca
18. jan 2010

jooooooooooooooj Ciky tu bolesť poznám keď zavadíš o malíček to je hnusné ....... 😠

cikyta
18. jan 2010

Asi to urobila,aby mne nebolo luto.No len keby prišiel náš ocko domov a ja slzy,Sisi revy,tak by nechápal 😀 Ale už je dobre.Sisi má 1 rožtek-taký polovičný čertík a ja skoro kopýtko.Možno ho narvem do topánky za hodinku-dve,ked pôjdeme do ulíc trošku. 😀
Vieš Jani,ked je hlava...trpí celé telo-vrátane malíčka 😒

janicca
18. jan 2010

Ciky to je tá materinská láska predsa ťa nenechá v tom samú trpieť .... 😉 aké male a už taktko s maminkou súcití...no dávajte si na seba pozor...... 🙂

orsulka
18. jan 2010

ciky..... 😀 😀 😀 ešte si vieš všetko aj perfektne zdovodnit..... 😀 😀 😀

cikyta
18. jan 2010

🙂

wolfskinka
18. jan 2010

ahojte,

nejde mi skoro vobec konik, strasne dlho mi to natahuje a padaju mi stranky, robi to aj vam ????

dnes sme boli na poradni, vsetko ok, akurat mierne zvyseny tlak a zobrali mi komplet krv na krvny screaning a dohodla som sa s dokim na tej amniocenteze

kamka, jani, marti ... som ostrihana ... na kratko 😀 😀 😀 ked ma uvidite budete sa rehotat 😀 😀

mzuzka tebe sa to uz krati

orsulik ahojki 😵

orsulka
18. jan 2010

wolfi?????? na krátko???????? a to čo ťa napadlo????????

daj fotku!!!!! nech aj my ostatne uvidime......a porovname 😉 😉

janicca
18. jan 2010

Wolfi tak to je fajn že je všetko v poriadku ....tešíííííííím sa 🙂 a ináč sa cítiš ako ???tak to som zvedavá na ten tvoj krátky strich no hádam nie úplne na krátko ???... 😕 tak dnes majú na konovi asi nejaký problém.....

marta222
18. jan 2010

ahoj wolfi... Na krátko??? No, to si vôbec neviem predstaviť... Ale prečo myslíš, že by sme sa ti rehotali?
Máš pravdu, aj mne dnes dlho trvá kým mi natiahne stránky, ide ma tu poraziť 😠 😠 😠 . To som rada, že ste OK.
No - daj nejakú fotku..

wolfskinka
18. jan 2010

orsulka zmena je zivot, moje dlhe kucery su minulostou 😀 😀 😀 😀 muz najskor hundral ale povedal, ze je to dobre, ja niekedy mavam take ulety

jannni citim sa fajn, len ta tvar ma stale stipe

marti moj muz sa rehotal ... 😀 😀

nemam fotku iba video ale skusim odtial nejako vystrihnut obrazok ale netusim ako sa to robi

marta222
18. jan 2010

No, to som veeeeeeeeľmiiiiiii zvedavá... A prečo sa ti drahý rehotal? To nie je od neho pekné, mala si mu dať jednu spakruky 😀 😀 😀 . To sa nepatrí, keď si teraz "v očakávaní"...

orsulka
18. jan 2010

wolfi...nič nevystrihuj...ved sa odfot....nebude to jednoduchsie ???? 😉 😉 😉

marti.......hahahahahahahaha.......spakruky?????? to som dááávno nepocula!!! hahahahahahaha

moja mam vravela.....taku ti dám, že ti stena dá druhu!!!! hihihihihihihihihih

wolfskinka
18. jan 2010

lebo bol zvyknuty na dlhe vlasy a zrazu bum sotva po plecia, si srandu zo mna robill, ale potom povedal, ze sa mu to paci

som to skusala pustit to video ale neda sa z toho vystrihnut ziadna pouzitelna fotka, nedal mi fotku dnes, na buduce si vypytam

idem si lahnut akosi ma po obede berie na spanie

marta222
18. jan 2010

Tak fotka nebude 😒 ? Mohla si dať len tak na chvíľu - trebárs aj odfotenú mobilom...
Orsulik - ani ja to veľmi nepoužívam - spakruky, ale ma to práve napadlo 😀 😀 😀 .
My s drahým používame: v kysuckom nárečí - napr.: "Mám ti vevaliť baňu?"

orsulka
18. jan 2010

marti.....no pekne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mala som znameho a ten deckam vravel.....taku ti vylepím, že ti sopel na krku závity nareže!!! hahahhahahahahaha trochu krute....ale.......

cikyta
18. jan 2010

Môj otec vravel,že:"Ti taku strelím,že ti sopel oko vybije!"

orsulka
18. jan 2010

tak to v dnešnej dobe ale deťom nemôžeš takto hovoriť....aby ťa nezažalovali !!!!! to je ina sila, však???? 😉 😉 😉

wolfskinka
18. jan 2010

😀 ja poznam najlepsie : "taku ti vylepim, ze obletis zemegulu a vratis sa s bananom v ruke a omrznutymi nohami" 😀 😀 😀

janicca
18. jan 2010

tak my keď sme sa spýtali mami či môžme ísť na disku tak ona nám vždy použila jednú frázu... že do zadku ľad rubať a my so segrou hneď na to a keď narúbeme či môžeme ???? 😀 😀 😀 a už sme aj leteli ako špinavé prádlo..... 😀 😀

Wolfi veď sa neondej a hoď to foto nech si ťa vieme predstaviť.... 🙂

cikyta
18. jan 2010

No veru Orsul máš pravdu...Preto to s tou mládežou aj tak vizerá 😠 Ty koki ísť po pešej zone v 12 rokoch s cigoškou v ruke v najnovšej modnej kolekcii pre mladých a čiernymi olinkovanými očami...uf

wolfskinka
18. jan 2010

janni sa mi budete smiat, az na zivo ale vyzeram uplne inac

janicca
18. jan 2010

jooo tak to by sme určite vedeli rozprávať o tej našej mládeži a ten slovník tak k tomu sa radšej nebudem vyjadrovať .....ale ja hovorím výchova ide z domu !!!! .....

orsulka
18. jan 2010

wolfi!!!!! nebudemeeeeeeeeeeeeee........................neondej sa...... 😀

marta222
18. jan 2010

jani, tak ty máš v rúbaní ľadu dlhoročnú prax - ako vidím 😀 😀 😀 . No, dosť už bolo násilia a vyhrážok 😀 😀 😀 ....
wolfi, veď sa toľko neboj, prečo by sme sa ti smiali? (A keby aj, tak nás predsa neuvidíš 😉... )
Určite to nie je také strašné a keď sa to tvojmu drahému páči, tak čo....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre