Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
3. feb 2010

wolfi tour de ešte neviem kde pôjdeme ale určite pôjdeme a hlavne chcem krsňatko zobrať ale musím mu zohnať lyže cez víkend stal prvý krát a akosi ho to chytili a stále požiačiavať to nie je bohviečo niekde cez bazár kuknem...... 😉

janicca
3. feb 2010

Orsul ku práci sa postavím vždy tak aby som nezavadzala....... 😀 😀 lepšie povedané kde je robota tam nezavadziam ..... 😀 😀 a to máš pravdu na horách je úplne bombovo chudátko tvoja polovička ten musíš doma za oknom zuriť......ale veď takích zím ešte bude hlavne je nech je noha v poriadku 😉

brmbolcek
3. feb 2010

martulik- mas IP 🙂 a uz je to na ustupe uz mi je lepsie 🙂 , dakujem za opytanie 🙂 🙂

Kamculikkk- no sevasssssssssss mojaaaaaaa 🙂 🙂 tak ty takto ranna prechadzka ,a smer interne, v takomto zasnezenom udoli tu v Ziline 😀 😀 😀 😀 😀 , nebol s teba snehiliacik 🙂 🙂 🙂 tak dobre pochod vbav a daj vediet co a ako 🙂

ciky - ale ved to bola normalna natierka to som nevedela ze sa mi to moze stat 😲 😲 😲 z obycajneho cesnaku 😢 😢 , uz to nebudem jest benkyyyyyyyyy....... 😒 😒 😒 , ale uz je lepsie , a to si neviem predstavit sllivka a mlieckoo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ciky- tak velka SISI uz ani pavuka nepotrebuje , xi xi , zlate 😀 😀 keby sa tak dala aj kamera hodit do albumu tak ako foto.... to by sme na nu zirali kukucom 😀 😀 😀 😀

Orsulik - tak aka bola kavicka ????? uz je cas aj na dalsiu ale tu si das duz domka s Ferinom 😉 😉

orsulka
3. feb 2010

janicca....ano...len tak chudatko moje čumi z okna...... ☹ ☹ ale som mu presne včera povedala, čo ty si dnes napisala 🙂)))))

brmbolcek....tak zas citiť, že už más lepsiu naladicku 🙂))) oddychla si si kušťok 🙂)))))
ja už som mal aj druhu kavičku......doma si už asi nedam, moj drahy moc kavu nepije...len sem tam so mnou cez vik si da..... 😉 😉

kamka sa veru nehlasi....ktovie, či dakde nezapadlaaaaaaaaaa 😕 😕 😕 😉 😉 😉

wolfskinka
3. feb 2010

no za to ja by som si kavičku dala hned , ale gulko by asi protestoval 😀

cikyta
3. feb 2010

Wolfi-daj si.Kludne môžeš kávičku. 😉

kamka17
3. feb 2010

no moje krásne, tu som, len som ráno bola taká unavená a ešte aj ms došla, tak som úplne že nevládala tu sedieť, tak som vegetovala na gauči...a zobudím sa a čo nevidím... Silvinka už behá lieta sama 😅 😅 😀 až mi slzička vybehla pri tej fotke vyrehotanej...oj ciky, ale ti závidím, že sa už z malej tešíš 🙂 ale aj my sa čochvíľa budeme tešiť 😉 😉

a veru idem si hodiť jedno kafe aj ja...tesne po tom ako sa napapám...len tak diétno dnes zas, že varené zemiaky s omeletou 😕

jaj a zajtra idem do helíka, lebo podľa ich vpočtov mala prísť ms o dva dni neskor a keďže herečka prišla už v noci, tak ideme zajtra...takže tehu budem o pár dní skor, ako som plánovala...no neva 😎

cikyta
3. feb 2010

Kamka-nič nebojkať.Ver mi,že ani sa nenazdáš a budeš mať plný album podobných fotiek,ako ja!
A potom už budem zase obdivovať,že jej..........aké bábätko malinké!Jéj.................to bolo teda..............také malé ňuňuňu. 😉
A všetkým budem pchať noštek do albumíkov kukať malých syslíkov 😉 Všetkým,kto máte teraz pri mene "snž"

cikyta
3. feb 2010

Píšem ako maďar...Takže:
Potom už budem zase ja obdivovať vaše albumíky! 😉

kamka17
3. feb 2010

no veď presne tak to aj plánujeme ciky, že potom budeš potichu závidieť ty nám, že aké malinké, ešte to je v perinke, ešte nebehá a nedemoluje bytík... 😀 😀 😉 😉 ...všetky si tým pekne prejdeme, nech si nemáme čo závidieť 😉

matusik...na margo spg tvojho drahého...moj bol pred helíkom 2x, vždy mu povedali inak (raz mal pomalé, druhý raz málo) a nakoniec v helíku bolo všetko ok, teda až na morfologiu a tú mu predtým nikdy nezisťovali...čiže treba veriť asi len odborníkom, robia to predsa len každý deň, tak vedia, čo a jak

cikyta
3. feb 2010

Nebudte smutne zo SPG.Viem,každá sa chce vyhnuť IUI,či IVF,ale vždy sa nejaké riešenie nájde a skôr,či trošku neskôr sa každý bába dočká...Určite ano.Len zaťať zuby a vydržať. ☹
My sme mali spermijky pomale,málo a nulovu morfologiu-šanca na zlepšenie moc nebola,lebo to máme z mumpsu.

lusina
3. feb 2010

ciky tie fotky su krásne a hlavne tie čo spinka a sa usmieva, ja by som si ich hned dala do rámčeka. 🙂

cikyta
3. feb 2010

Dík Lusi.To mám len z mobilu fotky.

romy01
3. feb 2010

ahojte

prave som sošla zo sona - mlžete kuknúť album 😀

cikyta
3. feb 2010

Romy-odpísala som ti v druhej teme.

kamka17
3. feb 2010

romy...už som ťa stihla prečítať v druhej témičke...takže ďalší helios boy na ceste 😉 😉 tak sa hlavne opatrujte a nestresujte 😉

orsulka
4. feb 2010

dobre ranko.....že až na tretiu stranu sme padli????? to čo??,to čo?????
tak asi vcera pri poobednajšej kalamite šetky odhadzovali sneh a nestihali pisat na kona .-))))))))

tak ale posuvam vpred.......

baby : CIKY.....u malej už teda bude "bežkina" na dlhé trate 🙂))))

ROMY.....krasne fotečky, šak cumim čumím na ne...ale tiež nejak neviem určiť pohlavie 😀 😀 kedy budete vediet?????? alebo sa necháte prekvapit??????

KAMKA....tak držim plačeky dnes, hlavne pozor na cestach, lebo neviem neviem či sa kamiony nebudu smykat a suchat aj dnes na každom menšom kopčeku .... 😉 😉 plati heslo: pomalsie dalej zájdeš 🙂))) ozvi sa....

esther03
4. feb 2010

Ahojte, pravdepodobne sa nevyhneme ICSI, podstupili ste to niektora? Ake mate skusenosti? Ako to prebieha?Dakujeeem za info

orsulka
4. feb 2010

esther....ahoj..........ICSI je len o tom, že priamo do vajička sa vlží vybrana spermia najlepšej kvality a nechá sa rásť dalej ako embryjko a to ti potom vložia... a musi sa to priplacat, lebo to nepreplaca poistovna......

marta222
4. feb 2010

Ahojte dievčatá, zdravím všetky a prajem pekný deň 🙂 .
Dnes som v práci len do 11:00 hod., som objednaná ku kaderníčke - zajtra ma nespoznáte, aká budem kráááááássssna 😀 😀 😀 .

orsulka
4. feb 2010

martaaaaaaaaaaaaa.............jeeeeeeeeeeeeeeej...no super !!!!!! už sa tesíííííííííííííííííím, ked das nove foto .-)))))))

romy01
4. feb 2010

dobre ranko helinky
orsulka tak riadne zaostri na poslednú fotku kde mam sono - a tam uvidis na pol obrazovky dve stehienka so zadkom a pipik je ta druha polovica obrazku 😀

marta222
4. feb 2010

No... orsulik, to ešte neviem, či dám nové foto (či sa nebudem hanbiť vyjsť vôbec na ulicu 😀 😀 😀 , ak ma dofušuje...)

janicca
4. feb 2010

ahojte hviezdičky moje ...... 🙂 ))) ináč prajem všetkým pekný deň ...
martula tak to som zvedava na ten tvoj image ja som bola minulý týždeň a farba mi trošku nevyšla aj to sa stáva .... 😝

marta222
4. feb 2010

Hej? A akú farbu si si dala? Ja si chcem dať len melír - ako vždy - dvojfarebný - svetlý a hnedý a samozrejme ostrihať, lebo to mám už také "ošťaté".... A čo dnes? Stretko platí?

cikyta
4. feb 2010

Ahojte.Zase stretko? Kde? Kedy? Kto? S kým? Prečo? Načo?
(A prečo ja zase nie?) 😨

orsulka
4. feb 2010

ciky..janica...ahojte..........tak aj ja som prekvapkana 😀 😀 😀 a ja že čo Martula uteka ku kadernicke......hahahahahahha .-)))))

janicca
4. feb 2010

no klasika dala som si melír biely a do toho som chcela taku medenú no trošku to nevyšlo urobila mi to dosť na husto a tým padom to mám dosť bledé na čo som ja nie zvyknutá šak dnes uvidíš...stretko platí !!!

samozrejme môžu sa pridať aj ostatné ak sa im chce prísť do Krajiny Neobmedzeních Možnosti (KNM ) ...... 😀 😀

romy tak ten šmotek riadne vidno to je tutofka bude to chlap ako hora ..... 😀

cikyta
4. feb 2010

OK Jani,už balím...

marta222
4. feb 2010

Jasné, dievčatá, kľudne sa pridajte - máme stretko - my, 2 kusy - Janicca a ja.. To len toť za rohom...
No, ja som tiež zvedavá ako ma dnes dokatuje - s tých mojich "klincových" vlasov sa bohviečo nedá urobiť 😉 😉 😉.
Ahoj ciky - možeš prísť aj so Silvinkou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre