Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
4. feb 2010

kamka, janni dik, no dufam, ze to bude vsetko ok a nebude to treba .... ja od rana makam, akurat odisiel muz sa bol doma naobedovat tak idem upratat ten bordel v kuchyni a na chvilku sa natiahnut

cikyta
4. feb 2010

Wolfi aj ja som chodila pravidelne na genetiku do MT a to sono mi robili v nemocke od nich-takže nič moc 😠

wolfskinka
4. feb 2010

ciky no ved uvidime

cikyta
4. feb 2010

Ale zase maju tam aj jednu miestnosť kde neviem,čo robia,tak "ktovie".

katy7
4. feb 2010

ahojte Helinky, vsetky vas srdecne zdravim 🙂
dnes som si bola kupit prve tehu gate, lebo sa akosi uz len s tazkostami zapnem do rifli 😢 moje telo sa akosi velmi zavodnilo, pripadam si ako pampusik 😅 Dnes som sa aj pytala sestricky na gynde, ci mozem trosku cvicit, tak radikalne NIE, idem na poradnu 17.2. a ked bude vsetko OK, tak mi sned doki dovoli, ja nechcem byt maly slon 😢 😢 😢

kefalinek
4. feb 2010

babenky prosim cakam na potvrdeni ziadosti na ivf chodime do Helliodu a mam všeobesnu zdravotnu, neviete za kolko by mala byt schvalena?

janula18
4. feb 2010

schválenie trvá cca 4 týždne

krivka5
4. feb 2010

ahojte dievcatka,ako sa dari tehulkam,maminkam a snazilkam?no vidim nove ucesy,stretko,len nech vsetko ide ako ma a len dobre spravicky nech tu citam 😉

romy01
4. feb 2010

ahoj zuzanka
Jurko je teda fešák, zlatý drobček, len čo je pravda. Ako zvládaš prechýdzky v tom snehu ?

orsulka
5. feb 2010

prajem dobre rano 🙂

dnes je chvala panu bohu piatoček a vik pred nami... tak ako dopadlo stretko????, baby??????

minka051
5. feb 2010

Ahoje dobré ránko 🙂 🙂 ja už v práci ráno ma skoro odfúklo ešte že je už piatok. 🙂 🙂

Neviem či aj inde ale u nás taký vetrisko aj v noci bol ani spať som nemohla, som myslela že nám okná vytlačí.

orsulka
5. feb 2010

minka....caves....🙂
tak ako je v praci???? hadam ťa moc nevytačaju kolegovci, či nove zmeny zákonov a ročne zuctovania 😀 😀 😀 ak náhodou ano, tak vieš, že sa nemáš dať !! 😀 😀 😀

brmbolcek
5. feb 2010

pekne piatkove ranko slniecka 🙂 uz je tu vikendik, tesite sa ?

idem si vas precitat , co je tu noveho 🙂

kamka17
5. feb 2010

dobré ránko prajem aj ja všetkým...hlavne pracujúcim aby ten piatok rýchlo zbehol, nech možme všetky vegetovať 🙂 😉 😉

orsul...Peťo tiež zdraví a už ma stihol aj zjazdiť, že čo tu zase straším na koníkovi... 😀 😀 tak ale keď inak mi raňajky ani nechutia, keď vás tu nevidím...a idem dať kávu, chce niekto?? dojdite... 😉 😉

ciky, ozaj, ako dopadla naposledy poradňa?? nezašili ťa z tie modrinky?? a bytík ešte stojí?? 😎 😎 a pusinku na celí líčko na dobré ráno posielam... 🙂

minka051
5. feb 2010

🙂 orsulka neboj ja sa nedám 🙂 zatial všetko v pohodičke 🙂 ved už ide víken a oddýchnem si.

cikyta
5. feb 2010

Ahojte všetky!
Kamka poradna? A nepísala som? Celkom OK.Máme 8600g.Dr.počuvala Sisu a tá jej zobrala z ruky to sluchátko a začala si sama počuvať hrudníček a bruško. 😀 No modrinky ☹ Včera som zobara malu somnou na gyndu a sestrička sa tiež pýtala,z čoho tie modrinky? A kedže nám furt slzia z vonku očká,tak bol užastný pohlad na nu.Proste modra a slzava-no komplet.
Už štvornožkuje rýchlejšie,ako ja chodím.........Vidím len farebný flak cez izbu 😝
Tá kým vyrastie,budem mať 20kg 😀

minka051
5. feb 2010

cikytka tak teda o zábavu máš dostaočne postarané 😀 😀 😀 Ale aspoň vieč že je zdravučká a také šidielko tak to má byť.

kamka17
5. feb 2010

ciky...oj, veru sa mi marí, že s tým sluchadlom si niečo písala 😅 😔 muselo to byť zlaté...a však keď je taká šikovnica, tak si kúp stetoskop domov a netreba ani k doktorm chodiť, sama sa Silvinka popočúva 😉 no a vyzerá, že z nej budeš mať hyperkatívne dieťa...
a ty na gynde ako?? však nedávno si tam bola??

cikyta
5. feb 2010

No mala som zle výsledky kutivácie,tak som si bola pre lieky 😝 Nič nove pod slnkom u mna.

brmbolcek
5. feb 2010

ciky- o Sisinkine buduce povolanie mas postarane 😀 😀 😀

Kamka- aka bola kavicka ? co ides dnes robkat

Minka- es par hodin a uz mas vikendik 😀 😀

cikyta
5. feb 2010

Brmbolček-už je len otázne odvetvie u Sisi 😀 Kde v zdravotníctve zakotví? 😎

kamka17
5. feb 2010

brmbolcek servus...prepáč, trochu som ťa prehliadla 😅
kávička ok, už je vypitá...no chystám sa dnes "debordelizovať" naše tri izby...a možno príde aj mamina na návštevu...a tak...
ty sa ako držíš?? chystáš sa aj do práce ešte, či vydržíš pn celé tehu??

ciky...zlé výsledky kultivácie...to mi niečo hovorí... 😅 😅 kvoli takýmto veciam je kamoška rada, že má syna, lebo tieto ženské neplechy to je fakt na nervy niekedy...najhoršie je, že človek sa dovnútra nevidí a koľko razy ani boh nevie, z čoho to je a prečo sa to vracia a podobne...ale niekto si to musel odserinkať, tak prečo nie my ženy 😕

cikyta
5. feb 2010

Fuha kamka-tak dnes budeš riadne brigádovať 😀 Ešteže máš dobru pomoc maminu.(To tá moja by mi velmi nepomohla.)Tak si to váž 😉
Ku kultivácii-od 15 rokov mám tento problém a vždy mám rovnake lieky,ktore nepomôžu.Je to začarovaný kruh.Ja tomu nerozumiem,načo mi ich gynekologovia dávaju,ked nepomáhaju.Asi ešte iné nevymysleli 😒

cikyta
5. feb 2010

Od dnes ma volajte:
hlavný tester Macmiroru 500 😀

brmbolcek
5. feb 2010

ahoj kamciatko- no zatial som pn,.... grckat negrckam ale prejavuje sa to v toceni hlavy a som neskutocne slaba, dost jem vodu pijem len trpim na tu hllavu...... tak mi je teraz momentalne najlepsia postel ....

v noci som mala v brusku take pocity natahovania- roztahovania, asi sa placenta upravuje alebo tak... ja dufam ze to neni nic zle.....

zajtra pride mamina k nam a ide mi navarit segedinsky joj ako sa nan tesiiiiiim a budu aj slivkove buchty 😀 😀

Ciky- Sisi velmi dobre zvolila zameranie do buducnosti, uz teraz jej odkladaj na cerveny diplom 😀

kamka17
5. feb 2010

macmiror...ten mne celkom že pomáha, a tiež som už mala aj kopec ďalších...a fakt nechápem, prečo ti dávajú furt to isté, keď to nemá účinok, však tie baktérie už sú voči tomu odolné...ale proste niektorí doktori ani nepremýšľajú, proste vidia, že toto už bolo predpísané, tak prečo by sme to mali meniť...hlavne, že majú diplomy a zarábajú peňáze...to že ťa nevyliečia to je jedno...

a riadne brigádovať budem až po odbere, to sa budú okná umývať, periny prezliekať a tak, nech fazuľka príde do čistého 😅 🙂

brmbolcek, ty len ďalej pekne oddychuj...všetko je podľa mňa tak ako má byť, fazuľku máš v brušku, nikto t iju už nevezme, takže na to rozťahovanie a naťahovanie si pekne zvykaj 😎

cikyta
5. feb 2010

P%resne tak brmbolcek.Je normálne,že sa budeš teraz viac pozorovať.To robí každá tehulka,ale skus si to hlavne užívať,vela smiať(čo ti ide 😉 ) a iba relaxovať-sama vieš,čo ti spôsobí relax 😉
Kamka-takže takto! Dobre to máš vymyslené! Tak nech sa to tam bliští,nech sa fazulke páči!!!!!!!!!!!!!!

kamka17
5. feb 2010

no nič, idem pracovať, tak len pekne písmenkujte, nech mám poobede čo čítať..a kto može, nech valí vonku na slniečko 😎 😎

jani, marti...dospávate včerajšiu opičku??? kdeže ste? či ste sa zabudli doteraz na stretku??

brmbolcek
5. feb 2010

dievcence mozem pit kavu a to nescafe 3v1 na zvysenie tlaku ako som zistila ze je drobec na ceste tak som ju nepila, no momentalne sa to prejavuje v tom ze negrcam ale mavam velmi nizky tlak , vody dost pijem, a stale som slaba ale zjem za sto konou
pocula som ze niekto pije cierne pivo ze mu to pomaha, co mi doporucujete ?

cikyta
5. feb 2010

Brmbolček-určite pi kávu! Musíš,ked máš nizky tlak a ked si ju pred tým pila!!!Vobec to neuškodí-práve naopak!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre