Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
23. feb 2010

Orsulk no neviem či su perfiš no ale čo narobíš si nevyberieš !!! ....... 😉 😉 😉
Ciky a to bol len začiatok dnes príde už zemetrasenie ... 😀 😀

martula včera, dnes kde že si ???? ...... 😕

kamka17
23. feb 2010

a este dakujem orsul za priebezne poskytnute info...dik moje 🙂 😉 😉 😉 😉

cikyta
23. feb 2010

Kamka-máš ideálny počet vajok a viem,že budu uplne že super krásne,silne a urobia z teba a mužíka:
Pánov rodičov!!!
CMUK! 😉

kamka17
23. feb 2010

ciky...dik dik dik... 🙂 🙂 ja im tiez verim a dufam, ze len pozitivne infosky vam budem davat 😅

cikyta
23. feb 2010

Jani,takže ja evakuácia a vy ajakulácia???
(či ako sa to píše??? 😀 )

cikyta
23. feb 2010

No som zvrhlááááá 🙄

marta222
23. feb 2010

...bré ránko hviezdičky, ja som tu furt, momentálne tvrdo pracujem, zabudla som poslať akúsi monitorovaciu správu do konca januára a už mi prišiel mail, že to treba urýchlene poslať, tak to chcem čo najskôr urobiť. Ale, samozrejme, sledujem, čo sa tu deje 😉 .
Jani - tak ty by si si teraz v práci mala vybaviť sexuálne voľno 😀 😀 😀 .
kamka - držím silno palčeky.
Orsulik, ciky a ostatné - ahojte 😉.

cikyta
23. feb 2010

Ahoj Martus.Aj teba nahánaju??? 😠 Hm.Nedaj sa. 😉

marta222
23. feb 2010

Jasné, ciky, nedám sa 😉 . A ako sa má dnes Silvinka? V tých šatočkách je fakt super!

kamka17
23. feb 2010

ciky...pise sa ejakulacia a vobec nie si zvrhla, vsak to je v tomto prostredi normalne bezne pouzivane slovo, bez toho by neboli fazulky, svistikovia a ani Silvinka 😉 😉 😎

cikyta
23. feb 2010

Kamka-hej , to bol preklep.Už som na to spätne prišla. 🙂
Martus-nooo práve si vysypala štipce a hrá sa v nich ☹ Je len otazkou času,kedy mi ich príde pchať do ust 🙄 😅

kamka17
23. feb 2010

...alebo kym si nepristipne palcek alebo nieco podobne... 😅 a zvykne ta bezne krmit tym, s cim sa hra???

janicca
23. feb 2010

Kamuštek tak včera nám dala Orsul tichý bonz že je všetko OK tak už som ťa radšej neotravovala ale šak keď sa stretneme tak ho potom z päty vytiahneš a riadne ma opľuješ tehu vírusom nech v tom idem pekne s vami ..... 😉držkaj sa babula ......tfuj tfuj tfju

áno áno áno Ciky už teraz začni baliť ..... 😀 a čo by si bola zvrhlá veď to je život ta ne ...... 😉

noooooo Martula no aspoň že sa ukážeš .... 😉

cikyta
23. feb 2010

Kamka-len smeťami 🙄
Jani-OK Jani.Ja ti verím a pomaly prchááám. 😉

marta222
23. feb 2010

Jani, veď píšem, že som furt tu... - sledujem Vás bedlivým okom 😉 .
ciky - tak ty nemusíš ani vysávať - Silvinka ti pomáha so smeťami 🙂

orsulka
23. feb 2010

kamka, ciky, marti......cmuky pre Vas 😉 😉 😉

Cikytka...no teda si zvrhlá...!!!! 😀 😀 😀 ale pobavila som sa 🙂)))

Kamka....že9 !!!!! no velmi velmi velmi pekne.....tfuj-tfuj-tfuj vo strtok budu dalsie ivfosky .-))))))

kamka17
23. feb 2010

ciky 😀 😀 😀 asi sa jej zdas velmi chuda, tak ma ppocit, ze ti treba papat 😎 😎

idem konecne nieco robit...teda upratovat, lebo som to tu mierne zanedbavala...pa

zuzanka.h
23. feb 2010

Čaute žienky ja len že dnes je rok čo som začala pichať gonal.... a začala sa cesta za Jurkom 🙂

cikyta
23. feb 2010

No hold,hladnemu sa o jedle sniva 😀 Inak to nevidím.... 😀
To najprv sme nesmeli ťuťu muťu,potom nebol čas,potom som musela dávať čipky pre zlý výsledok kultivácie a teraz neni chlap! 😀

brmbolcek
23. feb 2010

ahojte slniecka 🙂 🙂 🙂

Kamka no super, veruze som ta tam vcera neidela ☹ ☹ ☹ , ale hlavne ze ste prisli s mm v poriadku a rovno sup na salu a dnes uz mas po tom a len to cakanie prezit a budes cochvila tehula 🙂 🙂 🙂
a dr.mala vcera Narodky ? upsss tak to so ozaj nevedela 😉 Kamka dakujem za opytanie s tatinom je to uz ok, ma liecky tak uz to ide ako ma 🙂 🙂 🙂 Kamka a manzel ako prezival cakanie na teba ???

janka- tak ty dnes musis byt vysmiata ako leco 🙂 🙂 🙂

ciky...- dnes Sisi neupratuje skrinky ? 🙂 🙂 🙂

martulik- tak supsup dokoncit pracu a poslat mailom a hotovo, ved ty si sikulka 😉 ako funguje hrniec , uz si na nom varila ? 🙂 🙂 🙂

Orsulik- ako sa ma Ferino ?

ostatne dievcatka zdravim 🙂 🙂 🙂

domcek
23. feb 2010

ciky.... 😀 😀 😀 😀 😀
poznaam 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
23. feb 2010

Ozaj!
Dnes sa 1.krát vykakala Sisa do šerblíka! Aj MMS som hned poslala ockovi 🙂 s jedným malým zatočeným hnedým... 😅

marta222
23. feb 2010

Ahoj brmbolcek, no áno, už som skúšala nový hrniec - som s ním spokojná, napr. zemiaky v ňom uvaríš v mikrovlnke za cca 10-15 minút..
kamka a koľkéže narodky to oslavovala včera pani doktorka? Mala by som si s ňou asi ísť vypiť 😉 .
Ozaj a ešte som sa chcela spýtať - aj včera som tu zazrela taký výraz - janicca, ciky - čo je to fetalovať?

cikyta
23. feb 2010

Martus-to sa opýtaj Orsulky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Idem uspať červíčka 😉

cikyta
23. feb 2010

Zuzka.Tak máš výročie a krásne. 🙂
Brmbolcek-už ju skrine neťahaju.Je to nuda 😅

kamka17
23. feb 2010

ciky...dufam, ze si taketo dolezite udalosti znacis do specialneho kalendara, nech potom mate na co spominat... 😀

brmbolcek...neviem, ako zvladol to cakanie, ale zvladol...musel 😉

zuzanka...no vidis a dnes uz sa tesite s maloho Jurka 😉 ako sa inak drzite??

my mame vlastne zajtra rok, co sme boli prvykrat v heliku, takze dost uspesny tyzden 😎

kamka17
23. feb 2010

martula...no veruze neviem, kolkate...ale mari sa mi, ze aj ty si spominala nejake svoje narodky niekedy teraz????

ciky... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
23. feb 2010

ciky... som pocula o takych nocnikoch, deti ktore nie a nie naucit do serblika, tak im rodiacia kupuju hracie serbliky, 😀 😀 😀 😀 a potom nie a nie ich z nich dostat 😀 😀 😀 skus dat Sisinke, skladat uteraky , uvidis sama ako jej to paradne pojde , bachne to na zem a bude pokracovat v tom svojom 😀 😀 😀 a dnes by ste aj vonku mohli hlasi teplucko 😉 😉 😉 , neplanujete ?

Martulik- tak to je fajn, ze uz je v premiere vas novy hrniec 😀 😀 😀

cikyta
23. feb 2010

Brmbolcek-a potom nie a nie zastaviť hudbu...poznáme. 😀
Von chodíme každý den poobede okolo 2 😉
Kamka-tak tuto kakanicu som ešte nikde neznačila,ale zaznačím veru 😀

brmbolcek
23. feb 2010

ciky.. tak ty nemas chyby , to ma ani nenapadlo, nie a nie vypnut hudbu 😀 😀 😀

dievcatka idem si urobit leco prepadla ma obrovska chut na n, ja este dojdem ale hlad je hlad 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre