Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
3. mar 2010

Ciky tak to ti verím ako to je každý by chcel hneď strašne eurače za to....my sme chceli tiež najprv výmenu a keď som volala na inzerát tak sa mi prdstavila jedna osobka a ja som hned vedela o koho a aký byt ide !!! no jednoducho chceli predať neprerobenú pivnicu a toľke evri za to pýtali že až neuveriteľné ... 😠 no a ten Sisin grc chuďátenko .... ☹ buď to bolo dobré alebo zlé znamenie tak teraz si vyber .... 😉 neboj raz sa to určite podarí... 🙂 )))

lusina
3. mar 2010

ciky neboj, presne ako píše Janicca, podari sa to, dobre viem, čo teraz ohľadom bytu prežívaš, my sme pred troma rokmi predavali náš jednoizbák a liezlo mi to na nervy,mala som pocit, že máme doma vaclavak,a každí povedal, zavolame, a nič z toho nebolo, a potom prišla jedna pani, hned sme si padli do oka a byt bol predany, takže hlavu hore.... 😉

janicca
3. mar 2010

bubulky idem ja do hajan bo sliepky už išli spať a ja chodím s nimi... 😀 😀 😀

dobrú noc a krásne sny prajem .... 😉

cikyta
3. mar 2010

Lusina presne-václavák! 😀 A furt sa snažím mať vyupratovane tip top,čo pri Sise nejde 😝
Jani-no zrejme to bolo znamenie,že ho nezoberie,lebo to bol taký ošumelý pán,čo prišiel vlakom a nejak divne páchol 🙄
Dobruuuuuuuuuu...........Už sme sa ceckovali 2x čo spí 😠
Nikdy v živote by som mojim lentilkám netypovala takú buducnosť,že využite na plne gule 😀

wolfskinka
3. mar 2010

marti trosku ano, polepsilo sa to, ale picha ma v boku stale ale netusim preco, spytam sa na poradni v piatok

orsulik IP

orsulka
4. mar 2010

dobre ranko cumliky moje 😉

Cikytka.....trpezlivosť ruže prináša.....nechaj ludi ,nech is rozmyslia ked si popezraju, a ked pride ten spravny čas, tak sa nájde hádam aj ten správny nový majitel Vasho "Václaváka".... 😀 😀 no Sisi sa teda predviedla v plnej parade bambulka malinka... ale ak ju malo boliet brusko len kvoli tej návšteve, tak zas jej schvalujem, že utobila čo urobila 😀 😀 😀

Kiarka....no veru nejaky "pokec" by sme mohli dohodnut.....ta ale neviem ako ty pracujes, rano, poobede a ak...tak skus navrhnut co to....mne osobne najlepsie vyhovuju stredy.....tak daj vediet.....🙂))

a včera tu vobec tusim nebola kamka..... 😕 😕 😕 čo to???čo to????? tak dufam, že ležala a oddychovala a neupratovala celý byt prípadne aj u susedov 🙂))))

wolfi...dik za IP 🙂)

orsulka
4. mar 2010

ja sa dnes presuvam do tej druhej firmičky, a verim, že bude chvilku aj konika čas, že ma tam nezavalia prácou 😀 😀 😀 keby ano, tak ja sa budem brániť zuby-nechty !! 😀 😀 😀

janicca
4. mar 2010

dobré ránko babule prajem ...... 😉

Orsulka tak budeme ťa čakať ........ 😉 Kamka tu včera bola ale len tak kuk....a sníval sa mi s ňou tak to bude určite dobré znamenie........ 😵 😉

Martulík čafko ..... 😉

Brmbolček kronikárka hallo hallo kde že máme pozitívnu náladičku príď nás naštartovať ......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a je keď dnes som uplne že v pohode ....... 😀 😀 😀 😀

kamka17
4. mar 2010

pekné ránko prajem... 😎 😎

orsul 😢 😢 si si ma včera nevšímala, no pekne som dopadla 😕 ale je pravda, že som tu bola len tak sem tam, keď som papala, inak som včera dosť leňošila...a upratovať sa v rámci možnosti ide dnes,lebo už aj fazuľka má pocit, že treba 🙂

kiari...veru na teba som myslela už dlho, že si sa tu neukázala, tak som rada, že si ok 😉

a idem dať kávu, zalejem aj vám??

janicca
4. mar 2010

Kamka ale ja som ťa zaregistrovala mám u teba jedno veľké plus 😝 😝 😝 😝 😀 😀 predsa ty su nepriehľadnuteľná ........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
4. mar 2010

no jani dik, ešte že tak 😉 a dúfam, že máš pravdu s tým dobrým znamením...a bola som na teba dobrá v tom sne??
😅

janula18
4. mar 2010

Dnes na tretí den máme 4-1, 2-2, 1-3.
Takže voláme v sobotu koľko nám ostalo.

brmbolcek
4. mar 2010

OLAAAAAAAAAAA---OLAAAAAAAAAAAAAA-- Viete kto vas volaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

... idem rychlucko precitat aby som bola v obraze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zelam vsetkym krasny stvrtocek a hura cocvhvilka je tu vikendicekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk OLAAAAAAAA --OLAAAAAAAAA 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
4. mar 2010

janula no nádherné embryjka len tak ďalej......... 😵 😵

Brmbolček ...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja mám víkendik až od zajtra....... 😝

baby už idem pracovať lebo sa akosi zašívam zatial páááááááá šak ja ešte prídem ............ 😒

brmbolcek
4. mar 2010

Ciky- ty nasa panna orleanska, ktora hladala ejakulat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to si inac koktala vecer ked padla otazka a to pyrenie ani nevravim, .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . tie skratky nemaju chyby SS z BBT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ako dopadla obhliadka bytu ? konala sa ?

... dievcence asi si zalozime slovnik novovytvorenych spravnych slov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Orsulka---a v nom zmenime aj tu mrchu a ver ze uz ani ta nepride 😉 😉 😉 tak este 14 dni sa vybuvas a sup do heliku a kuknes na krajka 😉 😉 😉 a inak ta Janka Valachova planuje mimino tento rok,teda v decembri mi uz o tom hovorila 🙂 sama je zvedava ci sa to ujme prorodzene ... ked pracuje v takej profesii....

Wolfi - uz je lepsie s bruskom ? si to moc prehnala po tom meste ale baby su uz take 🙂 🙂 🙂

... ja este pokracujem v citanicku 😎 😎 😎 😎 😎

brmbolcek
4. mar 2010

tak pozor Orsulik, Martulik, a Janulik su uz nachystane v rade na pocatie 😉 😉 😉 bez ejakulatu, ktory nasla nasa Ciky to nepojde 🙂 🙂 🙂 ale skor ako bude zhanat taketo vyrazi to zmaze na googli historiu ..... dufam, ze vitam. budu ucinne dievcatka , 😉 😉 😉

ano ano, Tinka ma po ET a caka na // uz mi to Kamka prezradila 😉 😉 😉

ano ano Dunde drzime palceky 🙂 🙂 🙂

ano ano Komarik ide skusat prirodzene a podla toho ako sa to bude javit posudia a pojdu do toho dalej 🙂 🙂 🙂

Lusi- uz sa netrap s tou pracou ved aj slnko raz vide 😉 😉 😉

Jerry- nuz je to tazka otazka , ale je to vsetko na prirode ona si to sama tak zariaduje.....

Ciky- chuda nasa Sisi , preco grckala ? 😒 😒 😒

brmbolcek
4. mar 2010

a dnes mame v heliku nasu wolfi a Martulu 🙂 🙂

Janka- ,moc sa neprepracuj lebo potom pri tom tukani zacne dymit klavesnica 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Orsulik- ved ty ked si vies poradit v jednej firmicke i v tej druhej to bude brnkacka 😀 😀 😀

Kamka- servus moja tak ako sa mi mas, ze si ta tu nevsimaju ? tak pod von s tym co ta tazi na srdiecku, povedz mi ako si sa vyhajala , kolky den si dnes po vklade , ako sa dari drobcekovi a cas na menzes uz bol ci ma este len prist ?

orsulka
4. mar 2010

no...tak na chvilku robim kuk....

KAMKA...ked si tu len tak..že sem a potom tam...to mi pride ako keby aj vobec 🙂)))))))))) tak sorry....
som zvyknuta na viac prispevkov asi.....

prekopirujem Vam sem jedenu krasnu basničku pre maminky......ja som sa na nej úúúžasne pobavila......
myslím si,že osobne Cikytka bude s tou basničkou absolutne stotožnená, hoci ma len jedno dieťatko 🙂))))

orsulka
4. mar 2010

PRE VŠETKY MAMINY

Na materskej tretím rokom

cítim sa byť už otrokom.

Každé ráno pripravená,

že ma čaká dáka zmena,

ale večer s hrôzou zistím,

že to bol deň zas ten istý:

Plienky, hračky, kašičky

a dve zlaté detičky.

Starší o pol šiestej vstáva,

pyžamko si dole dáva.

Do práce sa s tatom strojí,

ten sa toho právom bojí:

"Nemôžeš ísť so mnou zlatko,

veľa roboty má tatko.

Mamička má času more,

pozri sa, už vstala hore!"

Ja strapatá, pomalá,

nočnú som zas ťahala,

lebo malý nechcel spať,

iba cicík cumľovať.

Manžel zdrhá: "Láska idem.

Navar niečo, hladný prídem!"

Tak bez seba od radosti,

začnem plniť povinnosti.

V ruke nočník, v druhej plienka:

"Pozri, v knižočke je lienka!

Chvíľu si tu čítaj, seď,

malého prebalím hneď."

Tvár umytá, zúbky čisté,

musia niečo papať iste.

Smerujem ich do kuchyne,

cestou otvárajú skrine.

Šaty, šperky, knihy, spreje,

zrazu nič na mieste nie je.

Dve stoličky, podbradníky,

k tomu svorný krik veliký.

Jeden nechce kašu jesť,

pritom reve o 106,

druhému sa šunky máli

a čajík vraj strašne páli.

Po raňajkách hrôza čistá,

na vychádzku oboch chystám.

Obliekaciu vojnu zvediem

a keď ich už pred dom vediem,

pri malom mi nos vykrúti,

nervovo sa takmer zrútim,

cítim to aj cez pančuchy,

pos... sa až pod pazuchy!

Druhý pokus upotená,

zvládnem ako superžena,

do auta ich oboch pútam,

"Kam ich dneska zobrať?" hútam.

"Už viem, k rieke pri kačičky,

to je ten raj pre detičky!"

Ubieha nám rýchlo cesta,

na sedačkách divo vreštia.

O hračku sa naťahujú,

zvyšných dvesto ignorujú.

V parku je to čistý des,

holub, kačka, mačka, pes -

na všetkých sa s chuťou chystá

môj dvojročný terorista.

Nemôžem ho spustiť z očí,

do jazera by hneď skočil.

Z kočíka sa rev ozýva,

celý park sa na nás díva.

Malý mi chce zvestovať,

že ho musím pestovať.

Na rukách ho teda vláčim,

ťahám tašku,kočík tlačím.

Na staršieho pritom vrieskam,

nech nespadne na preliezkach.

Keď lavičku voľnú zbadám,

od únavy na ňu padám.

A pre moje detičky,

vyťahujem čajíčky,

mandarínky, keksíky,

veď majú hlad veliký.

Po desiatich minútach,

dogebrení sú až strach.

Tak oznámim: "Moji milí,

výlet sa ku koncu chýli."

Cestou domov - radosť veľká,

zaspia obe strašidielka.

Do postieľok ich vyklopím,

varešky sa s chuťou chopím.

A pre blaho rodiny,

varím zo dve hodiny.

Priebežne periem a suším,

upratať nestihnem, tuším.

A hľa - už sú krpci hore,

musím sa mať na pozore,

výtržnosti totiž množia,

snáď len požiar nezaložia.

Vo dverách sa manžel zjaví:

"Hotový som" smutne vraví.

"Daj mi niečo na večeru,

to bol zas deň, namôjveru!"

Kým papá ja kŕmim deti,

umývam riad, zhŕňam smeti.

Posťažovať sa mu snažím,

že po chvíľke kľudu bažím.

Chápavo mi hlavou kýva,

do novín sa pritom díva.

Vytratí sa nenápadne,

na mňa ďalšia šichta padne.

Že mal prácu, musím chápať,

počujem ho z gauča chrápať.

Chalanov do vane súrim,

"Zas nestihnem seriál!" zúrim.

Mydla, šampónu sa stránia,

do postele sa ísť bránia.

V pyžamách (mám radosť veľkú)

chcú sa hrať a kukať telku.

O polnoci, chvalabohu

nevidno už ani nohu.

Hore je len mamička

a kamoška žehlička.

O pol druhej zbitá líham,

vlasy si zmyť zas nestíham.

Sníva sa mi krásny sen,

že mám zajtra voľný deň

orsulka
4. mar 2010

taaaaaaaaaaak...a verim, že toto nás čaká postupne vsetky !!!!! 😀 😀

wolfskinka
4. mar 2010

dobre ranko pre orsulku 😀

brmbolcek ale hej, vecer uz bolo dobre, rano zase bolelo , zajtra sa spytam na poradni

brmbolcek
4. mar 2010

wolfi- no trosku si viac pochodila ako si mala... nemozes az taku zataz davat na drobca , musis byt opatrna 😉 😉 😉

orsulik servus- tak ako v inej praci da sa ?

orsulka
4. mar 2010

wolfi.....aj tebe krasne ranko..... 🙂

brmbolcek...ale ano...v podstate sa dá povedať že mi "odsýpa"...... 😀 😀

brmbolcek
4. mar 2010

ako nam dopadla nasa Minka? uz tu dlho nebola , neviete ? 🙂 🙂 🙂

orsulka
4. mar 2010

tak ja neviem....viem, že mal vela prace, tak ako každá mzdárka........a tusim nejake kontr. sono.....ale bližšie neviem...

janicca
4. mar 2010

brmbolček tak klávesnicu som dala podpáliť ako si radila ..... 😀 😀 😀

tá básnička naozaj nemá chybu už som ju čítala v inej témičke tak to uplne sedí na všetky ženy ktoré maju detičky je to svätá pravda jak sa povie........ 😉)))

wolfi čaves babula.... 😉

brmbolcek
4. mar 2010

janka- ale ja som myslela ze netukaj tak do nej aby sa z nej nedymilo - lo - lo - lo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
orsul..- mne sa zda ze by mala ist na KET ale neviem ci to uz nema za sebou ,alebo to bude mat este pred sebou , vsak nam prezradi 😉 😉 😉

wolfskinka
4. mar 2010

janni caves .... co ides robit cez vikend ? ides niekde na lyze ? volali nam ze mame stanovisko k projektu k studii na stavebne povolenie, no som zvedava ake tam napisali, ked to tak rychlo vybavili, dufam, ze kladne

orsul tu basnicku poznam 😀 😀 😀 😀

marta222
4. mar 2010

Ahojte dievčatá, hlásim sa.... Predstavte si, že včera som bola cvičiť v posilňovni - po 1 x v živote... Vyskúšala som si aj bežecký pás, dnes cítim trošku svalovicu na chrbte a okolo krku, ale iné nič... Ako by povedala Janicca - asi som sa ulievala 😀 😀 😀 . A včera som ešte aj dostala "mrchu" - na 25 D, akosi sa mi ten cyklus skracuje... A dnes ideme do Helíku na 14:30 - pridá sa niekto? Kamka - beriem si aj transparent....

brmbolcek
4. mar 2010

wolfi- a v povazskom chlmci si vybavujete stavebne povolenie ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre