Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
1. apr 2010

a ešte budme mať aupark a akýsi hrad...nové nákupné centrum na farských schodoch...v historickom centre takáto ohava...ale však v žiline je všetko možné...

lucul...ale my, čo do tej HN prídeme občas, tak sa nám tam páči 😉 a aj to nové na začiatku PD vyzerá na pohľad dobre

orsul...no jednota, to je fakt jeba, preto radšej chodím do lidla 😎 😎

ciky...také cukrárňové koláčiky sú náhodou fajné, aspoň sa človek nenarobí pri nich 😉

orsulka
1. apr 2010

kamka....ja lidl zas vobec...bola som tak, ked to otvorili a viac nie...ja sa nejak neviem ztotožniť s tymi zahranicnymi vyrobkami jogurtov, masla a podobne.....to radsej Jednota...akože fakt..🙂))))
tam kupim dokonca aj silonkove ponožky...hahahaha.....a v celkom dobrej cene .-)))))))

cikyta
1. apr 2010

Lucul-je tam detský kutik,no už sa zan platí.Nejako 1€ na hodinu,či pol hodinu,neviem...Ale aj tak-je to malé už. ☹
Matus-v maxe neni nič pre deti.Ani 1 obchod 😠 Minule sme sa tam nadarmo trepali 🙄
Orsul-sme susedy? Aj ja mám pod oknom jednotu a fakt je jeba 😀
Kamka-no som zvedavá na váš hradný obchodík 😉

kamka17
1. apr 2010

orsul...všetky tie obchody sú o zvyku...ako keby u nás v tej jednote boli normálne predavačky, tak tam možno aj chodím...a ja mám lidl pod oknom, takže keď idem sama nakupovať, tak tam, ale je pravda, že tiež sa mi tam veľa vecí nepáči..ešte že máme toľko obchoďákov, aspoň si má človek z čoho vybrať...a najviac sami páči moja mamina...ale to sú asi všetci dôchodcovia takí...popozerá letáky, sadne na bicykel a obehá všetko, čo je v dosahu 🙂

cikyta
1. apr 2010

Kamka-akčná mamina tá tvoja!

marta222
1. apr 2010

My aj tak najradšej chodíme do Tesca - tam mám už prehľad, kde čo je, kým napr. v Carrefoure kým niečo nájdem, tak to trvá... Ale, chodím napr. aj do Lidla - na zmzlinu a nanuky - tie mi veľmi chutia a sú aj za celkom prijateľné ceny 😉 . No, ale najčastejšie chodím v našej obci do Večierky 😀 😀 😀 .

wolfskinka
1. apr 2010

orsul, ciky akeho caju ... nepila som ziadny caj, len matej uz bol asi unaveny po celom tyzdni hopsania tak spal celu noc a ja s nim a ked som is o 9,00 este lahla na chvilku tak som este 2 hodinku zdriemla az doteraz ... 10 hodin spanku ... tak toto tu uz dlho nebolo

minka no ved to ze ja som sa vyspala konecne takto po dlhej dobe, u mna denny spanok nepresiahol 4 hodiny, cele noci hore, rano s opuchnutymi ocami ... toto bolo prvy krat po dlhej dobe a sdokonca sa mi aj snivali kadejake hovadiny

wolfskinka
1. apr 2010

ciky ako to vyzera ked silvinka chodi ako pepek namornik ?

lucula73
1. apr 2010

kamka - moja mama sadne do auta aj s otcom,oni majú komplet naštudované kde čo a za kolko a potom mi vyvolávajú,či nechcem to alebo ono.....no to asi všetci doichodcovia nemajú čo robiť.... 😀 ..a potom že veľa míňajú.keby sedeli na zadku,tak neminú..

wolfskinka
1. apr 2010

lucul no presne vsetci dochodcovia sa hrabu v letakoch a vymetaju akcie

lucula73
1. apr 2010

wolfi,je to tak,ale aspoň nemusím ja 😉

wolfskinka
1. apr 2010

no vidis ... mne sa tak nic nechce ... ale ideme zajtra malovat tak musim urobit poriadok s pradlom, aby tam nezavadzalo

cikyta
1. apr 2010

Wolfi,takto nejak vizerá ten Pepek námorník,no je to rozmazane,kedže Sivia má v poslednom čase ostre fotky len ked spí 😅 a vtedy sa nehýbe...

marta222
1. apr 2010

Tak sa na dnes s Vami lúčim, šéf povedal, že ideme domov.... Tak Vám chcem popriať príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov, veľa vody a šibačky, aby ste boli po celý rok zdravé, krásne, oddýchnuté a usmiate 😉 .

orsulka
1. apr 2010

jej...PEPEK!!! hihihihihih....

mna tu tak trochen zavalila práca....čo už...niekedy aj piatky su taketo "hrozne"......

na margo dochodcov....moji svokrovci su presne takí isty .-)))))) letaky popreštudovavaní z lava z prava, a ide sa tam kupit a tam za osno....sak maju cas.....a tak sa aj nam ujde zo 30 vajec, alebo cele kura,ci bravcove plece - lebo akcia 😀 😀 ale za to ich mame radi...vsak?????

dievčatka....prajem vsetkým krásny oddych pocas tychto sviatkov...nech Vám vyjde pečenie koláčikov a zákuskov, nech máte co najmenej vody, a tie co môžu, tak zas vela vodky....alebo či si bude hrdielko račiť.....

😵 😵 😵 pa pa pa

wolfskinka
1. apr 2010

ciky krasnucka je

mzuzka
1. apr 2010

a my sme uz krestania 🙂

wolfskinka
1. apr 2010

mzuzka gratulujem chlapom ... zlatuckí su

wolfskinka
1. apr 2010

mzuzka inac kamoska mala problem, farar vedel ze maju dieta z umeleho oplodnenia a odmietol ho pokrstit , lebo vraj nie je splodene z lasky ale umelo a tak isli do druhej dediny, kde to fararovi nevadilo .... niektori farari su v tom na hlavu trafeni

domika9
1. apr 2010

hlavne že sa cirkev stara do umelych oplodnení vraj to nieje moralne ale to že farar zneužíva male deti ako teraz nepočujucich chlapcov je uplne moralne a cirkev to zakryva to je uplne v poriadku by im mali zatrhnuť sa dotoho starať vobec to nieje ich vec iba mi to dvíha tlak ked take počujem že farar do niečoho keca do čoho ho nič nieje

wolfskinka
1. apr 2010

domi nerozculuj sa klud lebo porodis skor ... ja som sa tiez teraz roculila az to neni mozne, isli sme autom a skoro do nas nabural jeden debil a este zacal skakat do mojho muza a ten samozrejme ze si to neda .... tak pridal a davaj ho za nim ako blazon ... som mu hovorila nech sa na toho debila vykasle ale nedal si povedat, tak som za jazdy otvorila dvere a zastavil a az potom sa skludnil ked bol ten debil prec ... no je mi toto treba, kvoli nejakemu debilovi co nevie co so sebou ... ja sa potrebujem rozculovat nad takymito ludmi , ja mavnem rukou a idem prec, seriem na takych, mudrejsi ustupi ....

domika9
1. apr 2010

ved presne si viem predstaviť radšej si urobi po svojom ako by mal brať ohlad nadtým že si tehotna 😠 😠 😠
tiež sme mali parkrat taku situaciu 😠 😠 😠 tak si viem predstaviť

surviver
2. apr 2010

dobre ranko 🙂

Prajem všetkym krasne velkonočne sviatky a hlavne prežijte chvile plne lasky a oddychu.... 🙂 😵 🙂

cikyta
2. apr 2010

Príjemne prežitie velkonočných sviatkov!!! 😵
Zuzka-prekrásny chlapčekovia,prekrásne krstiny-stále si ich prezerám! 🙂

wolfskinka
2. apr 2010

Aj ja prjem krasne velkonocne sviatky .....

no my malujeme, takze bordel v celom byte, apson sa sem nikto nedovali, lebo ak ano hned mu strcim handru a vysavac do ruky 😀 , muz vypratal celu izbu kym som bola v tescu do obyvacky tak to pomalicky debordelizujem ... no to budu 4 dni, ale aspon bude mat matej peknu izbicku ... zelenu

domika9
2. apr 2010

ahojte aj ja vam prajem príjemne sviatky vela kupačov aby ste boli zdrave cely další rok a nezabudnite dievčata každemu kupačovi po vajci aspon po jednom aby aj oni mali čo to s tych sviatkov 😀 😉

monita81
2. apr 2010

ahojte babulky,aj ja vám prajem krásne sviatky,veľa vodičky ale nech vás moc nebijú a potom ako Domi píše,každému po vajci. 😀 😀

dana10
2. apr 2010

Ahojte dievčence, prepáčte že sa Vám tu votriem ale som po 2IVF a nevyzerá to dobre.Chcem sa Vás popýtať ste tu tehotné a už aj mamičky či niektoré ktoré máte zamrazené embryjká a už nechcete mať ďalšie deti nepomôže Ti?Som zaradená do darcovského programu v Heliose, povedali nám že ak to nevýjde ďalšie IVF nám už neodporúčajú.Samozrejme musíte spĺňať určité kritéria na darcovstvo. Ak by som si našla niekoho tak mi to posunie poradie v čakaní.Dík.Píšte prosím na IP.Díky

kiara15
2. apr 2010

vsetkym prajem veselu velku noc a vela kupacov 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cikyta
2. apr 2010

Danka ahoj.Myslíš,že 2.IVF vám 100% nevyšlo? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre