Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
13. apr 2010

Domika už len vydržať treba máš to ozaj za pár ... 🙂 a Orsulka asi ešte škrabká steny a stierkuje ... 😉

janicca
13. apr 2010

Kamka to neva asi tam pôjdem len sama sestre niečo do toho vošlo tak budem musieť otravovať moju polovičku nech ma tam zavezie ten bude z toho zase nadšený ... 🙂

kuspitka
13. apr 2010

Ahojte.ako sa mi dievcata mate.
domka ty uz budes rodit super.
juj dievcata chybate mi velmi.
len ja nestiha,

wolfskinka
13. apr 2010

to uz aj orsulka maluje ... boze baby ved tu sa maluje vo velkom

no na danovy, ani na nakupy som ensla, ved kto by isiel v takomto pocasi no nie ?

janicca
13. apr 2010

tak baby ja som dnes bola zumbovať no úplne som z toho nadšená ..tam sa človek nabije energiou aj keby nechcel .... 🙂bolo to fantastické ... 😉 )))martula,lusi tak na buduce idem spoločne je vám to jasné !!!! 🙂

kiara15
13. apr 2010

ahojte babulky tak som tu mali sme mensie stretko ja orsul a janula bolo supeeeer zase sme sa dobre vykecali padlo mi to vhod 😉 😉

surviver
13. apr 2010

ahojte 🙂

jani čo je vlastne ta zumba? je to nejaky tanec? a rano si sa pytala ako sa mame,,,tak sme ok,Timurko vyšibal čoko vajcia,tak ich teraz poctivo likvidujem 😀. a pomaly sa nam už začina sam pretačat na brušku 🙂...len ten reflux nas stale trapi ☹

kiari,tak vy take mini stretko,muselo byt fajn 😵 ,aj ja už by som rada niekde medzi ludi vyšla 😠

surviver
13. apr 2010

a ešre som zabudla Jani,Marti pekne letne foto ste nahodili,tak snad tym privolate leto,lebo toho chladu už bolo fakt dost 😠 a Lusi ,aby jej nebola zima,tak sa pritulila k mužičkovi 😉 ,tiež dobry napad,ale ja už by som fakt privitala pekne leto 😵

lucula73
13. apr 2010

ahojte

kiari,škoda že som nemohla prísť,rada by som vás videla... 😉

janica ahoj kočena 🙂 ..odkedy pozerávame Panelák,tak moj mm nás vola s veronikou že kočeny... 🙂

idem vás dočítať..

kiara15
13. apr 2010

lucul skoda ale malinky je prednejsi 😉

suri veru mini stretko a bolo fajn 🙂 🙂

lucula73
13. apr 2010

kiari,bola by som prišla,ale moja mama slúbila švagrinje včera,že vyberie deti zo školky,tak som nechcelato meniť....nemohla tým pádom prísť k mojmu...a kde ste boli?

orsulka
14. apr 2010

dobre ranko prajem.....
stretko velmi potešilo aj mna, že to konečne vyslo...... 😉 Luculka...chýbala si 😔
mám toho tak nejak viac....tak sa nehnevajte, že nepisem......zas sa ozvem, ked už bude aj po vyplatách.....
Domika......držim palce vsetky...... 😉 ja už sa neviem dočkať toho mena pre bábo 🙂))))))
všetky vas pozdravujem......
😵

surviver
14. apr 2010

pekne ranko 🙂
orsulka ,ako si sa pekne ospravedlnila,že nepišes,si zlata 😵 ale my sa určite nehnevame,na Teba sa neda hnevat 😉 tak vela sily do domaceho upratovania a aj v praci nech to leti čo najrychlejšie 😉 a tešime sa ,kedy budeš mat viac času a ozveš sa paaaaa 🙂

cikyta
14. apr 2010

Ahojte.Kuspitka ahoooj! 😉
Orsulík,dievča stratené 😉 ahoj a želám ti rýchle porobkanie v práci a nech sa máš zase dôvod trošku smiať mojko ☹
A ostatne (ako by povedal Luculin MM) Kočeny ahojte 🙂

kamka17
14. apr 2010

dobré ránko upršané prajem všetkým...ozaj už by mohlo byť aj krajšie, ale však dočkáme sa 😉

survi...na prechádzky keď budeš chodiť, tak sa k tebe pridám, nech si to pekne nacvičím 🙂 a dúfam, že keď vyjde to slniečko, tak aj Timurko už bude ok...ozaj, ešte stále plakáva???

orsul...držkaj sa žienka moja 🙂

a závidím vám to stretko, už aby bolo fakt to slniečkové počasie, nech sa aj my niekde na teraske vystretáme a hádam už aj ten Kľak by mohol vyjsť 😅

surviver
14. apr 2010

kamka kludne sa pridaj 🙂 chodime každy den,niekedy aj 2 krat denne //teda poobede tato// ale teraz prši tak sme včera neboli a dnes snad sa umudri a aspon na hodinku vykukneme von,lebo aj na poradnu ideme dnes...a plače stale 😒 ale asi to bude jeho forma komunikacie s nami 😠 ,,,dufam,že ho nič neboli,ale to nezistime 😕

kamka17
14. apr 2010

survi...tak vyzerá, že už máte riadny režim nastavený...pravidelne vonku, tatino je tiež akčný, už len tú komunikáciu vylepšiť, ale hádam ho to prejde...budúci týždeň mám v práci rannú, tak niekedy poobede sa ti ozvem a dáme spicha, ok 😉 posielam Timurkovi pusinu 🙂 a držím palce na poradni, nech je všetko ok

jani...inak super, že ťa tá aktivita tak prevalcovala, aspoň nemyslíš na "somariny" a pekne si užívaš...tak užívaj, kým sa dá 😉

surviver
14. apr 2010

kamka ok 🙂

janicca
14. apr 2010

ahojte moje krásne prajem fajn deň.... 🙂 )........aj keď to počasie má už riadne sere 😠

Survi tak Zumba to jest tanec spojený z fitnes.... 🙂dufam že som to dobre vysvetlila ....a stými čoko vajcami to nepreháňaj ... 😀 to je super tak Timurko pomaly bude hádam aj chodiť bože ten čas tak letí ... 😉
Martula to foto si asi zmeníme a potom sa počasko možno umudrí ..... 🙂
Orsulka bolo ti odpustené za absenciu ....... 😀 😀 😀
Kamka ja mám teraz všetko zhlavy začala som sa venovať viacej sebe ... 🙂 a celkom to ide ...už sa tesím na stretko niekde na teraske....a mohla by sa pridať aj Lusi ... 🙂

Luculka kočenyyyyyyyy tak to slovíčko sa mi páči......... 😀 😀
Ciky ahoj ako už je dobré ? Cmuuuuuuuk Sisinke

cikyta
14. apr 2010

Jani,dala som jej cmuk.Ten stredný je tvoj 😉 (kuk album!) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
14. apr 2010

joooj Ciky ty si ta najúžasnejšia mamina na svete ....... 🙂 ))))Sisa je taká spokojná na tých foto ...... 😉 😉 😉 no s tebou je to už asi horšie ??? ......... 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
14. apr 2010

Jani dík.Ale...noo...dá sa 😉 Ešteže existuje sem tam nejaký "čaj oblbovák" 😀 na spinkanie 😀

cikyta
14. apr 2010

Tu bola lepšia,no rozmazaná 😀 :

orsulka
14. apr 2010

moja láááááááááááááááááska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

kamka17
14. apr 2010

ciky... 😀 😀 😀 to dieťa namá chybu...teda na fotkách 🙂

cikyta
14. apr 2010

Dík "kočeny". 😉

alicag
14. apr 2010

cikytka božská fotka 🙂

marta222
14. apr 2010

Ahojte ovenky, ako sa máme? Aj u Vás tak leje? To je počasíčko 😠 😠 😠 ...
Ciky... Silvinka je fakt utešená 😉 .
Jani, tak hovoríš, že zumba je super? A však si tam neposkakovala ako telacko? A ako sa to tam platí a hlavne koľko???

cikyta
14. apr 2010

Aj tu leje Martus.Stále bez prestania.A to ideme poobede von ☹

marta222
14. apr 2010

Ciky... a kam von? Kde sa chcete motkať v takomto strašnom počasí? Jedine treba do tej vašej cukrošky zaparkovať, či 😉 ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre