Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
16. apr 2010

Wolfi,už by bolo na čase priberať,tak to nerieš.A ked ješ sladké,je to Matejko,nie ty,tak mu to neodtrhaj od pusky,ked mu chutí 😉

wolfskinka
16. apr 2010

no jasne ze mu nebudem odtrhat, ale v noci o 2,00 zjest cely makovnik .. to moc zdrave neni
😀

cikyta
16. apr 2010

Wolfi-pre teba nie,ale pre malého ano 😀 Sám vie,čo mi treba 😉

cikyta
16. apr 2010

mu treba

marta222
16. apr 2010

Ahojte dievčatá .... pekný upršaný deň prajem...
Inak Ciky... sa mi páči ako si napísala, že Orsulka ide do poroty na tanečnú súťaž - ako "porodkyna" 😀 😀 😀 . Myslíš, že je to od slova "pôrod"? 😀 😀 😀

cikyta
16. apr 2010

Martus-ona písala,že ide "porotiť" 😀 a to je ešte lepšie,ako "porodkyna".
Orsul-všetko samé znamenia.................eejha,to už nebude náhoda.
Akoby Orsul povedala: Ja sa tak tešákujem,lebo viem,že tentokrát to výjde!!!!!!!!!!!!!!! 😉

cikyta
16. apr 2010

Martus a ty ako??? Máš sa? 😉

marta222
16. apr 2010

Ale, ani sa nepýtaj.... Mám takú nádchu - tečie mi z nosa ako mladoženíchovi z k....y 😖. Kolegyne a šéf tu nanosili bacily a teraz to všetko naskákalo na mňa. Pracujem ako divá - horia mi termíny - do 19. mám odovzdať štvrťročnú účt. uzávierku a mám zaúčtovaný iba január, takže mám čo robiť. No, čo už... Človek si zvykne žiť v permanentnom strese, však Ciky? Ty to máš furt, však? No, tak ale aby som sa stále nesťažovala - teším sa, že ide víkend 😉 a to je asi tak zatiaľ všetko čo mi momentálne prináša radosť 😅 ...

cikyta
16. apr 2010

No tak to máš perné. ☹
A v ceste za bábom ste ako na tom?
Zabudla som.Už sa mi to pletie. 😔
(august,september?)

marta222
16. apr 2010

Ciky.... to nevadí, že sa ti to pletie, kto by si to aj zapamätal, keď nás tu je toľko.... My zatiaľ skúšame prirodzene, (pamätáš si - som po 3 potratoch) čakám na budúci týždeň krámy, tento mesiac určite nič, lebo ani nebolo z čoho 😀 . No a keď sa nezadarí, tak začnem brať Clostilbegyt.... Tak uvidíme...

cikyta
16. apr 2010

Aha a ten clostilbegyt by si kedy začala brať?

marta222
16. apr 2010

No pravdepodobne tak koncom mája 🙂 .

lusina
16. apr 2010

čaute šuštičky 😉

maw
16. apr 2010

Caute kocky. Tak dakujeme vsetkym za podporu a uvidime co bude dalej. 😉

cikyta
16. apr 2010

Martus-super.Takže v lete budu tehu nevolnosti 😉
Lusi-Šuštička ahoj 😀 😀 😀

cikyta
16. apr 2010

Maw-dalej bude to,že v lete budete "bruškatí" 😉 Uspešnosť IVF je 55% a IUI len 15% 😉

kamka17
16. apr 2010

servuste žienky... 😎 😎

Silvinke pusu posielam a všetkým Danám a Dankám všetko najlepšie k meninám...teda ak tu nejaká je 😅 (lebo moja sesterka je Danka, tak mám pocit,že aj tu by mohla nejaká byť, lebo to sú také dobré stvory ako vy tu všetky 🙂

no a z dnešného počasia ma zase kláti, hádam pomôže zas tá káva, lebo inak beriem dovolenku 😖

a varím šošovicu...mňaaaam to my s drahým máme fest radi

a už asi len niečo vyše týždňa a prestanem brať ten sprostý utroš, lebo už mám z toho nočné mory, celý spodok ma za to bolí, bléé 😢 😢

brmbolcek
16. apr 2010

servus zienka- utros sa uziva do 12tt niekto skor skonci niektora neskor, ale verim ze ked ho vysadis uz ta nebude zatazovat 😉

ja dnes budem varit kapustovu polievocku a este dorobim zemiakovu kasu ku masku 😉 😉 😉

i ja mam rada sosovickovu

cikyta
16. apr 2010

Kamka-no postupne sa vysadza utroš a v 12tt je koniec.Dlhšie sa nesmie,už by škodil plodu.Ved ty to vieš 😉

šošovica...kapusta...tak ak budem počuť od Ziliny hrmenie,burka to nebude 😅

maw
16. apr 2010

cikyta - no dufam ze budes mat pravdu. 😠 😀 😀 😀

janicca
16. apr 2010

ahojte tekvičky ........ 😀 😀 😀 😀

tak ja už som tu zas tak u nás už slniečko vykuká vidíš Wolfi nemýlila som sa ten víkend bude hádam o niečo krajší 😵

ozaj v pondelok ideme do Helíka pre výsledky spmg tak dúfam že sa posunieme do predu a môžeme ísť do toho........a konečne sa budem môcť aj ja chváliť že čo a ako budem pichať a koľko atď šak vy viete ........ 🙂 )))))

kamka17
16. apr 2010

ciky...dik za prejavenie dôvery v moje vedomosti 😵 ...ale ja som taká lenivá hocičo študovať a zisťovať, že sa len spolieham na rady tu od vás a hádam aj doky bude vedieť, kedy mi má ten utroš vysadiť a teiž dúfam, že sa od neho dozviem všetko potrebné 😅

inak tu už vykukuje slnko, tak hádam do večera vyjde aj Jankina predpoveď 😉

cikyta
16. apr 2010

Jani-fiha.Na pondelok držím päste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
kamka-Ja som vedela,že sa má postupne vysádzať,no potom som sa radčej opýtala Krajka a ten mi to tak lopasticky vysvetlil.Aj na ich stránke,aj osobne 😉
Maw-to si piš,že budem mať pravdu! 😉

brmbolcek
16. apr 2010

... ano ano ano, hlasia pocas vikendiku pekne pocasie, aspon zlepsenie urcite bude, tak uz aj vonku vykukneme 😵 😵 😵

Janulka- na pondelok verme, ze to dobre dopadne, potom nam daj vediet co a ako ste pochodili a kukni ci uz Krajkovi nenarastli fuzy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
16. apr 2010

ciky....ved znamenia znamenia!!!!! ja som takto porotila už aj pred dvomi rokmi.......a prd!!!! 😀 😀 😀 😀

janica.....čaf rebarborka..... 🙂))) tak v pondelok cakame super spravy 😉

inak doktor bez problemov predpisal clostil a hned ma objednal aj na to kontrolne sono na 30.4. ...zlaty človiečik......ale ten orgalutran mi predpisat nemože, vraj to len v tychto centrach.....tak zhanam dalej 😉

cikyta
16. apr 2010

Orsul-to bol "suchý"nácvik,teraz ideš porotiť naostro! 😠

brmbolcek
16. apr 2010

orsulik- tak polovicu si zvladla a mas clostyl.. a ten organul..... uz je v malicku , neboj zozenies 😵 😵 😵

a ako sa ma nasa mzuzka ? kedy pride na slovensko ?

som zvedava co dnes vybavi domi..- na poradni ci si ju tam nechaju alebo este poslu spat dom....... 😉 😉 😉 su to nervy cakat kedy sa to ozve atd.... ja to este nepoznam ale vedeli by nam o tom rzpravat aj romany ako je ciky, lucul, survi, maska, domcek,kuspi,.. a tymto ich setky pozdravujeme , dufam ze som na nikoho nezabudla tak pre istotu od A-Z 😀 😀 😀 😀 😀

a my mame s l n i e c k o 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

orsulka
16. apr 2010

Ciky...a čo sa mna mracis????? spravila som ti dačo ???? 😕 😀 😀 😀

brmbi......aj my mame vonku slniečko.....a teba tu pismenkové slniečko !!!! 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

Cikytka...prosim ťa jednu vec..........som cez vik het a nemam net......kedby nieco nove od Domiky , narodenie a tak...posles mi sms ??????? cmuuuuuuuuuk 🙂)))

janicca
16. apr 2010

babulky ďakujem za písmenka...... 😵

počítam že spermoše budu ešte viac doebaté ako su ale to neva jednoducho IVF to istí ešte užijem trošku slniečka bez bruška a maminkovských starosti a šup šup stimulka.... 😉

brmbolcek
16. apr 2010

Orsulka- a prezradis kam mas namierene cez vik.... ? 🙂 🙂 🙂 🙂 ja to este neviem ☹ ani nemusim, si pomyslis ta je ale zvedava 😀 😀 😀 😀 😀 a kukala som 😀 v tvojom albumiku a hladala som tam novo prerobenu spalnu , nehodis do albumika ,pracu tvojich majstrov a vytvor tvojej zladenej fantazie ? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre