Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
21. apr 2010

Domika sa stala maminkou 12:20 hod. jednemu malému chlapčekovi.ktoreho nazvala Matúško , vážil 3220g a meral 49cm
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lusina
21. apr 2010

gratulujéééééééééééééééém 😵 prajem všetko len a len to dobre.

monita81
21. apr 2010

ahojte! 🙂ciky super správička,dufam,že ju moc nepotrápil.x-) 😵 😵 😵 😵 Domi gratulujem k Matúškovi. 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
21. apr 2010

domi velka gratulácia ...s tymi Matuškami sa roztrhlo vrece, daľší sa narodí o 3 týždne mojej sestre ... 😵 matejov bratranec

lucula73
21. apr 2010

wolfi ,to vy ste sa so sestrou dohodli? 🙂

kuspitka
21. apr 2010

domka velmi ti gratulujem -
tesime sa velmi.

domcek
21. apr 2010

domika veeeelkaaaa gratulacia, maminka nech sa rychlo zotavi aq drobcek pekne rastie. 🙂 😉

dunda80
21. apr 2010

Aj ja sa pripájam a mooc gratulujem Domika 😉

wolfskinka
21. apr 2010

lucul nedohodli, je 7 tyzdnov rozdiel 😀 😀

orsulka
22. apr 2010

dobre ranko

Domika.....velka gratulacia a vitam medzi nami Matuška, nech je zdravučky a nech Vam neustale robi radosť *!!!! 😵 😵 😵

wolfskinka
22. apr 2010

dobre ranko orsulik, ja dnes zase vyspata tak strasim od 5,00

na nervy to moje spanie ☹

orsulka
22. apr 2010

wolfi...no mooooja...tak fakt teba tu vidiet !!!!!! to sa ozaj nieco musi diat........maly ti nedal buvať??????

wolfskinka
22. apr 2010

co maly ... ten spi ale tie priserne sny co mavam ... ale uz sa zobudil .... posledne dni som bola dost rozlietana, tak som sem malo nakukla, ale inac som stale tu a sledujm aj teba a tvoju stimulku a teraz mas odo mna prikazom ved vies co

orsulka
22. apr 2010

wolfi....cooooooooooo ??????????????????? presne napiš a ja "vykonám" !!!! 😉

kamka17
22. apr 2010

domi...veľká gratulácia a Matúškovi veľa zdravíčka a spokojný život...a ty sa rýchlo "vystráb" z pôrodu, nech si malého môžte užívať 🙂 🙂

a pekné ránko všetkým prajem...dnes to vyzerá slniečkovo 😎 😎

orsulka
22. apr 2010

kamka....aj tebe pekne ranko hviezdička 😵

janicca
22. apr 2010

dobré ránko prajem ....... 😉

Domika veľká gratulácia všetko naj,naj,naj prajem a hlavne veľa zdravíčka nech ste obidvaja čím skôr domka... 😵 😵

brmbolcek
22. apr 2010

jeeeeeejeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

uz je to tu , teda uz za nami, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tak domi , uz je maminou , to musi byt super pocit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , ved ju aj vycvicil s tym chodenim do nemocky 😵 😵 😵 😵

tak zelame im kopec zdravicka, vela radosti s Matuska a ostatne pride samo, krasne meno MATUSKO 😵 😵 😵

lusina
22. apr 2010

čaffffffte,
ciky a kde je básnička???????

orsulka
22. apr 2010

HIHIHI......ciky asi nestihala napisat včera, lebo musela písať vela sms!!! 😀 😀 😉 😉

ja mám jednu......len tak z buka...

Domi,Domi,Domi...nebudeš už válať stromy.
Budeš pekne doma , bez vráskov,
prihovárať sa Matuškovi s láskou.

viec neviem..... 😀 😀 😀

mzuzka
22. apr 2010

co to tu nevidim 😨 ? matusko je uz na svete, tak veeeelka gratulacia , hlavne kopec radosti a lasky prajem domikaaaa 😵

ahojte ostatne 🙂

orsul, robis mi radostttt, o necely mesiac sa uvidime, tak sa ti hadam svisti nalepia. i ked richi uz nie je svist, ale jak taky sysel maly 😀 dnes sa budeme zase vazit, tak som zvedava, kolko ma. uz aj zo 5kg. ten uz vytiahne 180 len taky fukot, marko si cucka tak decentne svojich 120 😅

orsulka
22. apr 2010

zuzanka...ahojček 🙂))) kukala som fotky na Fb......su krasnunki 🙂))))) 🙂 😵 🙂 😵 🙂 😵

cikyta
22. apr 2010

Inak ahojte všerkyyyyyyyyyyyyyyy 😉

cikyta
22. apr 2010

Že všerky! 😀 Ja tlk!
oprava: všetky!

cikyta
22. apr 2010

Wolfi-moje dnešne spanie bolo od 3 do 4 hod. 🙄 Uplne važne 😖

orsulka
22. apr 2010

😕 😕 😕 fakt??????

orsulka
22. apr 2010

Ciky...velmi pekna...ako vždy..... 😵

lusina
22. apr 2010

ciky, krásna básnička, aj mne raz taku vymysliš? 😵
ked som si prečitala to slovo všerky, hned ma napadlo, že príšerky 😀

cikyta
22. apr 2010

Orsul-prisahám na hadiu košku! 😀
Lusi-či ti takú vymyslím???To čo su za otázky??? Pre každu,čo máte pri mene v zátvorke že: (snaží sa) mám jednu v šuflíčku! A takto ich pomalynky vyťahujem na svetlo božie....postupne rad za radom...každej jednej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre