Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
29. apr 2010

všetkym pekny piatoček...aj cely vikend.....

pa pa pa pap apaaaa

marta222
29. apr 2010

Orsulik, tak príjemnú dovču - dobre nakúpte všetko čo ste si naplánovali a pekný víkendík. A nezabudni na podčerešňové bozky 😉 😀 !!!

janicca
29. apr 2010

orsulíííííík pááá a prajem krásny víkend ....... 😵

janicca
29. apr 2010

tak aj balím caky paky majte sa krásne tak zajtra sme tu zas......... 🙂 pekný zvyšok dňa prajem

marta222
29. apr 2010

Aj ja už balím, vidím Jani, že sme tu nakoniec ostali len my 2 kusy... No, čo už. Idem ja do role - na panské 😀 😀 😀

kamka17
29. apr 2010

no tak vy len pekne choďte domov si užívať leto, ja to tu za vás postrážim do tej 22,00 😝 😝 😝

tatianat
29. apr 2010

Ahojte, je tu ešte niekto?

maw
29. apr 2010

ahojte kočky. Tak po dlhej dobe sa tu znova ozývam. Žiadosť na IVF už schválená 10.5. ideme na 1. pohovor. Tak dúfame že sa to už pohne. Zatial sa majte pekne a držíme všetkým snažilkám heliosáčkam palce. 😉 😠 😀

cikyta
29. apr 2010

Maw-no super!
Tak držíme palčeky so Sisi !!!! Tfuj tfuj.Nech sa IVF podarí a tešíte sa už čoskoro z malého uzlíčka 😉

domcek
29. apr 2010

ciky, a mas recept na to kocikovanie a spanie denne. Dnes je krpana hore od 14,30 spala teraz od 20,00 do 20,20.. 🙄
Simonko ten spinkal v jednom kuse zlaaate to dite. V nedelu sme boli v Tatrach cestou spat Simonko odpadol a mlada damacucala a rehotala sa von oknom tak to som este nevidela. 😲
A cumlik zasadne odmietame....nic sneho netecie..

cikyta
29. apr 2010

Domcek 😀
Recept nemám ☹
Dnes spala o 12 na obed a teraz som ju uspala krvopotne na cicíku 😠 Teda,nie teraz.Bolo 20:30 hod. No a od vtedy sa mi už 3 krát zobudila a znovu uspávačky... 🙄 Takto fungujeme do rána 🙄
Tiež odmieta cumel ☹
Bola som ju vyšťaviť vonku.A chcela som ju aj uspať v koči,no márne.Behala po meste,medzi kolotočmi,zjedla pupavku aj s mravcom (nestihla som jej ju vytrhnuť z ručky),doma v prerábajucom byte si vytlačila fugovačku na najlepšiu bundičku,čo máme,dolepila ruky,mala aj v puse....čiapočku som minimálne 15 krát prešla kolesami koča,čo ju furt vyhadzuje......atd....
A ak jej niečo zakážem,či nakričím,tak sa od jedu hodí o zem a leží tam.Aj vonku. 🙄
Budete mať so Simonkom čo robiť pri vašej beťárke Stellke,kedže vizerá,že pôjde v našich šlapajách 😀

domcek
29. apr 2010

No tak nasa uz tiez od srdu zaspala a tiez na ciciku. 😀 😝 o 21,30. Uvidime do kedy bude spinkat predpokladam ze do rana... 😅
No kazdopadne je to pre mna sok. A hlavne desne vycerpavajuce kedze sa treba venovat aj Simonkovi, aj okolo domu nieco spravit a v jednom kuse sa do nas niekto trepe... 😀
TI to teda s malou nezavydim mas to tazke.
No hadam sa tie nase slniecka sa polepsia. 😉

janicca
30. apr 2010

dobré ránko moje krásne prajem vám pekný slniečkový deň ..... 😎 a máme piatočeeeeeel huráááááááá dnes mi príde moja sam najlepšia polovička domkov tešííííím...... 😵 😵 😵

Ciky,Domček tak vy to máte ozaj veselé no čo už my baby sme také keď chceme tak budeme mať ........ 😉

kamka17
30. apr 2010

pekné piatkové ránko prajem aj ja... 😎 😎 😎

jani...ja som myslela, že drahž sa ti vrátil už včera 😅 som to nejako zle vyrátala, ale tak budeš mať spokojný víkend, keď už bude doma 😉 🙂

ciky,... ty domceku teda dopraješ 😀 😀 😎 ale však nch sa psychicky pripraví na to, čo ju čaká 😉
božtek na noštek aj Silvikne aj Stellke posielam

janicca
30. apr 2010

Ahoj cica 😝 😀 Kamka nie nemýliš sa spomínala som že má prísť včera ale sa to pretáhlo tak že dnes ho mám doma jako na koni ... 😵

maw
30. apr 2010

cikyta dakujeme za podporu 🙂 😉 😎 😀 😅

wolfskinka
30. apr 2010

ahojte, dobre ranko ... tak my uz po kontrole ... inac vsetko ok, vysledky z krvi budu neskor, na to CTG ma nakoniec nedala sestricka, ze az o 2 tyzdne, Matej ma 1400g a 39cm, vraj je velky na 28tt 😀

marta222
30. apr 2010

Ahojte hviezdičky 😉 . Wolfi, to je super, že je všetko OK - Matej je už riadny chlap 😉 , vidíš ako ti to rýchlo ubieha - ani sa nenazdáš a pôjdeš už rodiť 🙂 .
Jani, tak dnes ti príde drahý, milovaný, však? Aké milé prekvapko mu pripravíš???
Kamka a ty máš aj dnes poobednú 😕 ? Mala by si to zrušiť - v piatok sa predsa poobedné nerobia - človek má čo robiť, aby vydržal v práci do 15:00, 😀 😀 😀 a ešte, keď je takéto super počasíčko, nie? A navyše, keď si tehula....

wolfskinka
30. apr 2010

marti no to hej, inac som sa dnes na nom pobavila, sestricka mu chcela odmerat takou sondouo tep a srdiecko a 2x jej to vykopol , sa smiala, ze sa mu to nepaci 😀 lebo je to utz a ze on to pocuje ako piskanie
😀

janicca
30. apr 2010

Wolfi no čaves tak z Mateja je už poriadny chlap ty kokso veď to už len 2 mesiace budeš mať Havaj a potom ti začnu také príjemné starosti.... 😵 😵

Marti tak drahému na privítanie zatncujem v erotickom spodnom prádle s mojou úžasnou postavičkou a hneď bude po prekvapku......... 😀 😝 😀 😝

wolfskinka
30. apr 2010

no ty prides aj s martulou pokocikovat pochytat si Mateja, aby sa na Vas nalepil a aby vam to v juli vyslo 😀 a tie prijemne starosti si mala coskoro aj ty aj marta

marta222
30. apr 2010

janicca, ty si člen 😀 😀 😀 .
No, ak ti to erotické spodné prádlo prinesie z tej služobky, tak prečo nie?? A myslíš, že všetkým mužom sa páčia iba modelky? Keby si sa mu nepáčila aj s tvojou postavičkou, tak by asi s tebou nebol, či???
No, ja som myslela, že mu pripravíš nejakú skvelú večeru a tak... A zajtra hneď ráno ho vytiahneš pod čerešňu 😀 😀 😀 .
Wolfi - no jasné, keby Matej vedel už rozprávať, tak jej možno aj vypapuľuje - že prečo ho otravuje s takými nepríjemnosťami 😉

wolfskinka
30. apr 2010

marti no ak bude po mame tak bude dobre papulnaty 😀

marta222
30. apr 2010

Jasné wolfi, že prídeme, aby sa aj na nás niečo také živé čo najskôr uchytilo 😉 .

wolfskinka
30. apr 2010

no presne tak dalsi dvaja heliosaci ... 😀

janicca
30. apr 2010

Wolfi ako povieš tak bude... 🙂

marti no navarila som hrneeeeeec fazuľovice........ 😀 😀 😀 no to je romantika čo????užasná postavička (samozrejme že sa mu páčim ináč by som mnou nebol ) 😉 ,fazuľovica a víkend krásny môže začať..... 😝 ale nie sradnujem veď ma poznáš ....... 😉...ináč dnes je ozaj krásny deň a my musíme v práci trčať.... 😠 Lusi to už asi zapichla keď sa neukázala ....... 😉

cikyta
30. apr 2010

Ahojte.
Jani-juj hod po mne kusok fazulovice! 😝 Aspon za žufánku. 🙂 Mnam!
2 roky som ju nejedla,ale zajtra navaríme! Narobila si chúťky!

cikyta
30. apr 2010

Budeme síce so Sisou chodiť,ako po žabách...kedže ju kojím 😅 ,ale nevadí 😉

janicca
30. apr 2010

Ciky mile rada sa s tebou podelím kľudne aj za dva hrnce donesiem.... 😵 😵 to som varila tu drobnú bielu fazuľku s klobáskou a kyslou smotanou moj drahý sa ide za tým zabiť ja to moc nejem .... 😉 Sisa šak ale trošku môže aspoň bude vedieť čo to je po žabách chodiť.... 😀 😀

marta222
30. apr 2010

Jani, taká dobrá fazuľovica - dala by som si aj ja povedať 😉 . A ja by som jej mohla zjesť hocikoľko - ja idem dnes zasa do role, keď tam budem púšťať plyny - nikomu to nebude vadiť 😀 😀 😀 .
No aj s fazuľovicou môže byť romantika - môžete si potom s drahým urobiť "perličkový kúpeľ" 😀 😀 😀 .
Ciky ... chodenie po žabách bude zaujímavé 😉 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre