Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
25. máj 2010

luci veru dnes bol den hned krajsi 🙂 🙂 🙂 🙂

surviver
25. máj 2010

kiary,tak sa rychlo uzdrav a jasne PN sa Ti viac zide v septembri 😉

domika9
25. máj 2010

ahoj komarik som rada že ťa tu vidím príd nas pozrieť častejšie 😉 budeme radi 😉

kiara15
25. máj 2010

suri to mas pravdu 😉 a maly sa ma ako??urcite uz rastie 🙂

wolfskinka
25. máj 2010

komarik ahoooooooooooooooooooooojki ... no som rada ze ste zase zacali , drzime prsteky aj s matejom a do leta si tehulka aj ty ,....

surviver
25. máj 2010

kiary maly sa ma dobre,je to taky velky papkač 😀 ,dnes sme boli u Dr. a ma 7350g,doktorka sa smiala,že mam čo nosit...a veru ked ho nosim na odgrgnutie niekedy aj 15 minut,tak už ma aj ruky bolia...ale to nevadi,hlavne ,že mu chuti,ved ,ked začne behat,tak vybeha a snad nebude tučko 😅

wolfskinka
25. máj 2010

survi vybeha to urcite

surviver
25. máj 2010

wolfi,tak snad maš pravdu 😉

wolfskinka
25. máj 2010

survi mylila som sa niekedy ? jasne ze vybeha ...

surviver
25. máj 2010

wolfi 😀 😉 😀 😉

orsulka
26. máj 2010

dobre ranko dievčatka....... podakovanie vsetkym dalsim 🙂))))))
komárik...tfu-tfuj pre stastie...verim že ked sa do toho zas obujete, že to bude vsetko OK !!!!!!! 🙂 🙂 🙂

Kiarka...tak ty si už svistíkov aj videla...!! super....no ja si pockam do zajtra 🙂 😉 😉

wolfskinka
26. máj 2010

dobre ranko ..... som zase nevyspata ale tento krat nie matej ale susedia robili coromoro a ked som konecne zaspala, tam ma zase muz zobudil isiel do roboty a ked odidsiel zaspala som a demnetny sused o 7,00 hadzal asi 10 sklenenych flias do odpadkoveho kosa na separovany odpad na sklo, ale tak aby sa rozbili lebo ho to debila dobre bavilo cim vacsou silou treskol tym sa s vacsim hrmotomo flasa rozbila a ten kos je pod nasimi oknami ........................ toto uz neni normalne ... ... zlata dedina

wolfskinka
26. máj 2010

inac co by ste spravili so susedom ktory o jednej noci hra ozraty na balkone na fujare ????

marta222
26. máj 2010

Dobré ránko všetkým 😉 .
Wolfi, to už, aby si si pomaly zvykala, že keď sa Matej narodí, tak budeš nevyspatá permanentne 😉 . Myslíš, že na dedine je to lepšie. Keď si náhodou chcem v sobotu dlhšie pospať, tak sused mi ráno pod oknom začne rezať drevo alebo kosiť trávu alebo podobné neodkladné činnosti 😀 😀 😀

orsulka
26. máj 2010

wolfi........ 😀 😀 😀 mňa porazi.......!!!! ty fakt nemás kludny spanok ??????? raz to potom zas ono ...!! alae dockas aj ty toho vytuženeho domceka.....len treba asi chvilku vydržať 🙂))))
na toho suseda by som zavolala policajtov..... 😉

wolfskinka
26. máj 2010

marti ja som nevyspata uz teraz, ale co bude matej robit na taky hurhaj .... uz aby sme byvali na dedine ... dnes uz aj moj muz priznal, ze toto uz neni normalne, pod zadkom nam bucha kotolna lebo sme na prizemi, pod oknom ludia rozbijaju flase a startuju nam auta a ten debil na tej fujare nastastie nehra casto

marti zila som 23 rokov v rodinnom dome a my sme mali tichu stvrt, dohodnute bolo ze sa mohlo kosit iva v stredu podvecer a v sobotu doobeda, ale do 9,00 nikto si nedovolil zapnut nic co by hucalo, brali sme ohlad jeden na druheho a nebol nikdy problem ... vsetko je vec dohody

orsulka nastastie na tu fujaru nehra casto, ale ked hra tak to stoji za to ... kulturna vlozka ... zase vie to, hra pekne, ale keby nehral o jednej v noci, uz minule moj muz povedal, ze je zvedavy kto zase cosi nove vymysli .... minule tu jedni brusili parkety a zacali v sobotu o 7,00 a otvorili vsetky okna, aby tam nemali prach ... no hrozne cely dvor a vsetci susedia boli hore

domcek
26. máj 2010

CAfte,
wolfi takeho suseda treba poslat vies kde....
Ja mam tiez uzasneho teda uzasnych tiii vedla nas maju po 60-tke a ako pride pekne pocasie tak zo znamimi zuruju do noci... 🙄 aj v strede tyzdna. My mame k nim akurat spalnu.
A sused oproti chova kravy a kona a vyziva sa vo vozeni na traktore a hlavne ked mala spi. A rano o 4,30 pusta dojacku. 😖

wolfskinka
26. máj 2010

domcek tak my budeme mat dom v takej stvrti, kde je zakazany chov hospodarskych zvierat a budu tam byvat skoro vsetko normalni inetligentni ludia, tak sa istotne bude dat dohodnut termin kosenia a aj pravidla, tak ako sme to mali dohodnute u nasich, nikto nikoho nerusil a vsetci boli spokojní

inac vcera som cez skype videla prvy krat svojho synovca aj ocko otvoril na mna 😀

wolfskinka
26. máj 2010

inac orsulka, co som ti poslala tu skladbu, ta je z mojich promocii a neverili by ste ako sa matejovi paci, ked moc kope a pustim mu to, tak hned prestane a je kludny a ked prestane hrat tak zase zacne kopat ... asi to bude milovnik vaznej hudby .... 😀

brmbolcek
26. máj 2010

ja len na skok 🙂 a bezim 🙂 🙂 🙂

Orsulik celu noc som nespala co som sa tak z teba radovala , neskutocne silno sa tesikujem a to velmi silno, dnes pojdem hadam skor spata ale mna to tak v dobrom v zalo, ze sa ani spat neoplatilo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , dievcatko moje velmi sa z teba radujem a zijem 😀 😀 😀 stastlivo ti zelam mat lahunke tehuhu a az do 40ttt uspesne zavrsenie 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a bodaj by sa chmatlo z 2 embryok 3 😀 😀 😀 tebe doprajem 😉 😉 😉 , este raz velka gratulacia , posielam vela cmucikov nasim malickym orsuliatkam 🙂 🙂 🙂

P.S: domcek uz sa rysuje ako ma , tesime sa ze naseho brmbolceka uz coskoro donesieme do noveho 😉 😉 😉
zelam pekny dnik a to vsetkym 🙂 🙂 🙂

marta222
26. máj 2010

Ahoj domcek.... No vidíte dievčatá, niet nad dobrých susedov, však? Je pravda, že keď máš blbých susedov, tak je jedno, či bývaš v meste, či na dedine - všade ti znepríjemňujú život 😒 a zasa naopak, keď sú dobrí susedia, aj nám sa ľahšie dýcha...., takže s tým asi nič nenarobíme....
Wolfi.. veď ty máš ešte doma aj zadarmo kultúru.... také hranie na fujare to nezažije hocikto 😀 😀 😀

brmbolcek
26. máj 2010

...a ozaj ja som zabudla , ja uz citim pohyby je to paradicka, ludia moji zlaty , neskutocny pocit , jemne kopkanie 😀 😀 😀

pa pa

wolfskinka
26. máj 2010

marti ale keby hral podvecer ale hra az ked je ozraty .. mozno to ma ako jancova v panelaku ta teiz hra na altofon, ale po sexe ... ale toto je taky 60tnik

brmbolcek pockaj zachvilu

marta222
26. máj 2010

Ahoj brmbolcek, tak to ti v dobrom závidím 😉 , dúfam, že aj ja sa toho dožijem 🙂

wolfskinka
26. máj 2010

marti dozijes neboj si na najlepsej ceste, kedy ides do heliku ?

wolfskinka
26. máj 2010

idem skusit cosi pospat, hadam su uz vsetci susedia v robote a bude klud

domcek
26. máj 2010

Wolfi susedov fakt nenavyberas. MY sme na dedine asi 1km od Ruzomberka. TAkze ziadna nova stvrt prosto dedina hihihih.
Ale nestazujem si v konecnom dosledku som rada, ze si moj syn nemysli ze krava je fialova ako milka.. 😀

marta222
26. máj 2010

wolfi - do Heliosu idem zajtra na 16:30... Nie je to nejak neskoro? Ty máš viac skúseností - bývajú tam takto dlhšie? Dúfam, že som dobre počula...

tija28
26. máj 2010

dobre ranko bambulky 😉

wolfi - no to si musela mat fakt kulturny zazitok - nezavidim 😉 ................my byvame tiez v RD, ale mame docela klud, cez vikendy susedia tak maximalne kosia, ale to vzdy az tak okolo 10-tej, co uz je vacsina ludi hore, takze u nas su docela ohladuplni 😉 zatial 😉

marta a orsulka - tak na vas dve budem zajtra silno mysliet.............a potom hned sem s dobrymi spravickami 🙂

orsul - a ty si doma ? ci v praci ?

brmbolcek - takze aj ty mas zacinajuceho futbalistu ? ci futbalistku ?

ja idem zachvilu do prace................moc sa mi nechce, ale musim - som zvedava, dokedy dneska vydrzim, pri tej mojej unave a ospalosti, hihihihihi 🙂 🙂 🙂

orsulka
26. máj 2010

wolfi...tak dobru...hádam nikto nepojde vyhodit flasky!!! 😀 😀 😀 😀

tijuska......ja som v praci.....ja to tu nemám zrovna moc hekticke...ja tu mám pekne ten svoj klud a pracičku, som sama v kancli tak si robim ako je potrebne.....soferi su vacsinou furt na cestách, a ti ktorí nie su su doma..takže ma neotravuju....fakt pohoda

😉

marti....oni tam byvaju aj takto dlhsie pokial maju objednaných ludi...si myslim...... 😉 som zvedava co ti krajko povie.....a možno budeme obe aj frasiparin pichat 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre