Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
27. máj 2010

akože niekto cudzí zoberie dieťa a takto ho "predáva" ??? inak tí číňania sú podľa mňa úplne degenerovaní...minule bolo v telke o malých 5-6 ročných deťoch, ktoré nútia robiť gymnastiku...to bol iný horor, tlak som z toho mala 500/200...hrôzaa všetko za peniaze a za to, že oni ako rodičia si nemôžu zohnať robotu vo veľkomeste...no vrátim sa do tej zapadnutej dedinky, budem celý život jesť ryžu a budem mať svatý pokoj a šťastný život bez stresu...
joj, sorry, že sa tu takto čertím, ale ma to serinká, takéto zmýšľanie 😠 😠 😠

kamka17
27. máj 2010

inak to je tiež iný zážitok...iné to je, keď to človek len počuje v telke, že sa to niekde stalo, ale keď to zažiješ naživo, tak to človekom asi zamáva...koľko mala rokov, nevieš??
mojej najlepšej kamoške vlani zabil krstný otec krstnú mamu...v ružomberku..tiež to bolo v telke...festne nepríjemné, keď človek tých ľudí pozná ☹ ☹ 😢

kamka17
27. máj 2010

och, ale asi prestanem písať, lebo samé horory vám tu píšem 😕 😕 😕

cikyta
27. máj 2010

Kamka-mala asi tak 40 rokov.18 a 5 ročne deti.Neviem presne...ved uvidíme.Ten chlap bol duševne chorý 🙄

kamka17
27. máj 2010

no tak to super...hentaké individduá treba nechať, nech behajú po svete 😠 😠 😠

s Silvinka už je vybúvaná?? večer ju kedy dávaš spať??a drahý si zvykol na nový bytík??

cikyta
27. máj 2010

Kamka-vieš,ten človek mohol navštevovať psychologa,no ten mu dal lieky a ži...nikto si nevie predstaviť,aké je to nebezpečné-až dokial sa niečo vážne nestane ☹
No Večer mi zaspáva okolo 22:00 😝

janula18
27. máj 2010

Ahojte dievčence, tak fotky zo stretka su v albume 🙂

cikyta
27. máj 2010

Janula ste super! Tak vám závidím to stretko! Muselo byť fajn 😉

lucula73
27. máj 2010

ahojte,
my sme mali dnes super stretko,týmto pozdravujem všetky babenky z PD....pridala som aj fotočky do albumu.... 🙂

lucula73
27. máj 2010

janula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty si ma predbehla,až teraz som zistila...takže niektoré sú možno dvojmo 😀

kamka17
27. máj 2010

baby, bože, tie fotky nemajú chybu, taká radosť z nich ide, teším sa, že ste sa tak vystretali...úplne že nálada sa mi pozdvihla na maximum 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

tija28
27. máj 2010

riady umyte - ufffff, to bola fuska 😝 😝 😝

baby ................uplne vam zavidim to stretko - muselo vam tam byt naozaj krasne a veselo - uz nabuduce sa k vam musim istotne pridat 😉

ciky - ja som mala zase vo firme jednu mladucku zamestnankynu, ktorej otec umrel - a to ona mala cca 20 a on mal uz dobrych 65....................takze aj smutne veci sa stavaju 😕

.................ja som si prave objednala hranolky - certove pokusenie ma chytilo - ach boze, ked ja mam na ne obrovitansku chut a teraz vecer - mne bude zleeeeeee 😉 😉 😉

kamka17
27. máj 2010

tijuš...no keď si dopredu povieš, že ti bude zle, tak bude 😔 ...čiže radšej si ich vychutnaj, že aké sú fantastické, mňaaaaaaaaaammm...ja inak hranolky tiež môžem aj o polnoci, tak si daj aj za mňa 😉

kiara15
27. máj 2010

ahojte vsetky od A po Z no vidim ze luculka a janula boli aktivne 😉 😉 😉 bolo super konecne sme sa zase dobre vykvakali 🙂 🙂 🙂 a svisti boli zlatunky a aj maly Matusko skoda ze som ich nemohla chytit a vybozkavat ale nabuduce uz urcite budem zdrava 😒

surviver
27. máj 2010

no babulky paradne stretko 🙂 😵 🙂 ...až vam zavidim,ale samozrejme,že v dobrom 🙂

kamka17
27. máj 2010

survi...my si dáme stretko v žiline s tebou...síce bude len jedno bábo, ale tiež sa budeme tešiť 😉

surviver
27. máj 2010

kamka suhlasim 🙂 ...vyskušame prv s jednym...potom ked wolfi porodi ,tak s dvoma,tak si na rade Ty ,tak to už budu drobci traja...a tak postupne si budeme asi celu terasku rezervovat 😉 .....tak musime dat termin,čo sme horšie ako PD 😀

kamka17
27. máj 2010

tak tak...síce máme menej bábätiek, ale my ich ešte predbhenme, nech si nemyslia 😉 😉 ale sú fakt nádherné...aj bábútká aj žienky

cikyta
27. máj 2010

no fasa a mt je mrtvy-otaznik.
neviem ho dať jednou rukou,lebo kojím... 😅

orsulka
28. máj 2010

😉 dobre ranko...🙂))))

lucul, janula...normalne ste ma s tymi fotečkami prekvapili...ale velmi príjemne 🙂)))) aj vcerajsie stretko bolo super 🙂)) dakujem 🙂)
keby som nemusela ist domov , tak by sme este aj pokvakali.....

janicca
28. máj 2010

dobré ránko vám prajem 🙂 hopla hola piatočeeeeeeeeeeek volá 🙂 baby z PD ste kočice 😉 )))a bábätka sú nádherné juuuj hneď by som si takého drobca pomojkala ....... 🙂

brmbolcek
28. máj 2010

pekne piatkove ranecko, uz je piatocek tesite sa ? 🙂 🙂 🙂

u nas sa bude makat na domceku , a ja budem varit klobasky , cerstvy chlebicek sem-tam ulejem 😀 😀 😀 a budem sa tesit z kazdeho kroku co bude hotove 😀 😀 😀

...rano som si muzicka vyprevadila , siel na poradu do BA.... tak sa budem do vecera o neho bat aby sa mu nic nestalo a prisiel mi domkov v poriadku tak ako som si ho rano vybozkavala tak si ho vecer chcem aj privitat 😉 😉 😉

...vcera dobre dopadli makove sliziky , este aj dnes mi ostali 😀 😀 😀 su mnam , mnam, kazdy slizik co som zjedla tak v nom bola kazda rada od vas 😀 😀 😀 , preto tak dobre vysli 😀 😀 😀

...inak s PD stretka citit, stastie a stretnutie , radost, a hlavne ta nevykecanost keby ste mali sediet v kuse aj 3 dni stale si mate co povedat dievcatka nase 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...a dnes budem varit polievocku na kyslo so smotankou a s fazulovymi struckami s tymi zelenymi.......

Janka mas IP 😉 😉 😉

orsulka
28. máj 2010

janicca...brmbi...ahojte......-))))))

tak my doma budeme cez vikend doma stať......teda myslím z pracou...lebo este stale nedorazili tie spravne lišty na podlahu 😠 😠 vcera teta povedala, že až v utorok...takže moj je z toho nervoz, že co ideme robit !!! 🙂
inak včera namontovali tie nove vstupne dvere do bytu......este pridu potom natrieť zárubnu a namontovať interierky 😉 🙂

tija28
28. máj 2010

dobre ranko bambulky.............................dneska to vypada na krasny dnicek 😀 😀 😀

brmbolcek
28. máj 2010

Orsulik- ved oni dojdu a budu coskoro nahodene 😉 😉 😉 hod foto novych dveri 🙂 🙂 🙂

orsulka
28. máj 2010

dnes naozaj vyzera, že bude pekne pocasie......iank ja som dnes posunutá 😀 😀 😀 lebo teraz som tri chodila do prace na siestu, a dnes od rana si myslim, že som tu tiež už od siestej......furt sa myslim, viem že som hodinu v praci a tak si myslim že je sedem...a ono je už osem 😀 😀 😀

brmbi...s foto bude problem....vsetko si fotim len na mobil......a tu v praci nemam program na stiahnutoe fotiek z mobilu do PC...... 😉 takže ak ked sa spojazdnime doma 😉

brmbolcek
28. máj 2010

orsul- v poho ja si ich zatial domyslim, aspon tak ze zipsove nie su 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...inak to mas posunute asi preco ? na nieco sa tesis a zijes s dvojhodinovym predstihom , 😀 😀 😀 co je u teba naprosto normalne 😀 😀 😀 , dajte si relax s F. cez vik.... skuste nieco vymysliet ved uz ste velka rodinka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tijus pekne ranecko, aktivistka, trosku treba skludnit hormon aby tvoje mimino nebolo moc aktivne v brusku a moc ta nekopkalo 😀 😀 😀

tija28
28. máj 2010

tak papa dievcence...........................uz musim ist pracovat, vecer dojdem kuknut 😉 😉 😉

surviver
28. máj 2010

pekne ranko 🙂

brmbi,prepač,že som si včera nejako pomylila poradie..ved po wolfi si na rade Ty a nie kamka...až teraz som si tie Tvoje tt uvedomila...tak dufam,že sa nehnevaš 😉 .....

orsulka na tych fotkach doslova žiariš...velmi Ti to pristane,to budu asi tie tehu hormony.....ale všetky ste kočeny 🙂

orsulka
28. máj 2010

😉 😉 😉 skutočne bolo fajn.....bola som velmi rada, že aj Luculka dosla s Matuškom z Bojnic za nami...... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre