Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
11. jún 2010

dome --doma

lucula73
11. jún 2010

survi napíšem ti IP..

martulka - aj ja sa pripájam - gratulujem k tým dvom bobáčikom 🙂

komarik - myslím aj na teba,nech všetko ddopadne ako má 😉 .

lucula73
11. jún 2010

inak pozdravujem všetky dievčatá,čítam vás stále,ale nemám vobec čas písať... 😠

surviver
11. jún 2010

luculka ok 😉

cikyta
11. jún 2010

Survi-ahojky!

Dobru nôcku helinky 😉 😔

wolfskinka
11. jún 2010

dobru noc ... sisi a ciky

a pekny vikend vsetkym prajeme

cikyta
12. jún 2010

Ahojte.
Sisa soplíkuje a tak by nám bodlo stretko až ku koncu týždna,lebo jej non stop teču soplíky a to by bola užas cesta atd... ☹
(Inak dnes bol pekný dnik.Sme grilovali,varili guláš a Sisa si trošku zašantila aj v bazeniku,aj na trampolíne... 😉 )
Dufam,že aj vy super výkendujete a hlavne vela pijete ! 😉

wolfskinka
12. jún 2010

ciky mne je to jedno kedy vam to vyhovuje

cikyta
13. jún 2010

No a ešte nás treba prísť čakať na stanicu ,lebo sme tam nikdy neboli a ZA nepoznám.No a kedže Silvia chodí zásadne opačným smerom,ako ja,musím ju vláčiť na rukách,takže ani nie moc daleko od stanice ☹

wolfskinka
13. jún 2010

ciky to nie je problem, martula a jannica oni chodia zo stanice, lebo oni dochadzaju do ziliny z KNM, takze ta vyzdvihnu a ja vas pockam na namesti hore, lebo mne bude trosku dlhsie trvat kym sa tam vykotulam

cikyta
13. jún 2010

Jasne Wolfi.Ved uvidíme ešte. 😉

wolfskinka
13. jún 2010

ciky tesim sa navas a hlavne silvinku ze toho certika spoznam live

cikyta
13. jún 2010

Ved aj ja Wolfi.Moc si prajem,nech nám zdravie aj počasie praje k tomu,aby sme mohli prísť 😉

wolfskinka
14. jún 2010

dobre ranko ... dnes prvaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... konecne normalne pocasie 😵

kamka17
14. jún 2010

dobrý deň sa praje všetkým 😎 😎 😎
pekný víkend za nami, trošku sa nám ochladilo, ale hádam ten dážď zas raz skončí 🙂 🙂 aby sme si stretko mohli urobiť na teraske...

mňa dnes čaká návšteva zubára, tak sa aspoň trochu ulejem z práce...a dnes ma akosi divno bolí brucho 😒 ☹ 😒

wolfskinka
14. jún 2010

ahioj kamka ... zubarka brrrrrrr, ja idem v piatok

janicca
14. jún 2010

dobré ránko dievčence prajem 😉 tak ako po krásnom víkende ??? ... 😎

kamka nebojkaj to brucha bolenie je asi z toho zubara veď ty to zvládneš ľavou zadnou... 😉 😉 drž sa budem na teba myslieť

wolfi čaves babula ako máš už sa ti to kráti ... 😉 tešíš sa ???

Ciky jasné že ťa dojdeme vyzdvi´hnúť na stanicu s tým rátaj len to počasko nám akosi nepraje . 😉

tija28
14. jún 2010

ahojte bambulky 😉 len som vas prisla zase tak narychlo pozdravit 🙂 🙂 🙂 ...................minuly tyzden bol paradny zaberak, vikend ani nehovorim............tak dufam, ze aspon tento tyzden bude lepsi a lahsi 😉 😉 😉 😉 😉

muz mi povedal, ze by sme mohli skocit aspon na par dni na buduci tyzden do tuniska, tak sa zacinam pomaly pripravovat a vytesovat - teda aspon psychicky zatial....................................snad to vyjde a trosku si konecne oddychneme pri mori 😎 😎 😎

zdravim vsetky .................papa 😉

wolfskinka
14. jún 2010

janni krati ako krati , este mesiacm, ale konecne prijatelne pocasie pre mna .... 😵 tesim sa na stretko

tija tunisko, no veru hned by som isla, ale museli by mi asi specialne objednat nejake jumbo, lebo taku velrybu by to tych uzskych stoliciek nenatlacili ... xixi

orsulka
14. jún 2010

dobre ranko prajem....

ja som v druhej firme, a chdem urobit komplet vyplaty dnes, tak nebudem moc pisat...ale chcem vas pozdravit....

bola som na kontrole.....vzali krv, dali mi knižku...vsetko je OK 😵 😵

brmbolcek
14. jún 2010

...pekne zdravim ja len na skok pozdravujem vsetky od A po Z a vsetko dobre v novom tyzdni 🙂 🙂 🙂

cikyta
14. jún 2010

Pozdravujem vás helinky...a čítam...
Len moc neprispievam,lebo ten moj zázrak vobec nespinká.Cez den možno pol hodinku a v noci všeho všudy možno 5 hodín 🙄 Aj to s prestávkami po pol hodinkách.Tuto noc sme sa nahánali do pol 2 po byte 🙄 a ráno bola svieža ☹ Nerozumiem tomu.
(A to by mala spať tak-14 hodín) 😠

wolfskinka
14. jún 2010

ciky ked to tak sledujem tak sa mam na co tesit, heliosacke deticky su hyperaktivne .. xixi

surviver
14. jún 2010

ahojte 🙂

no veru asi im v Heliku primiešavaju nejaky povzbudzovak,aby sa lepšie uchytili a zrejme im to ostava ako " vybava" do dalšieho života 🙂

wolfskinka
14. jún 2010

survi no mozno nejake lepidlo .. xixi

cikyta
14. jún 2010

Baby sa smejete,ale tuto noc už vážne o tom muž uvažoval a veril,že je to skrz to,že je z heliosu ☹ a niečo tam budu asi primiešavať 🙄
-človek ked je na pokraji síl už uvažuje rôzne...

cikyta
14. jún 2010

@orsulka Gratulujem k dostaniu najkrajšej literatury na svete ! 😵

cikyta
14. jún 2010

@tija28 Tunisko je nádherné a bude sa páčiť aj tvojej maličkej v brušku 😉 Ja ti táááák závidím-v dobrom samozrejme.A želám krásnu dovolenku.

lucula73
14. jún 2010

tija - aj ja ti závidím,ale v dobrom..hne´d by som dakde vypadla...

inka tento zase zmenený koník sa mi nejak nezdá,je to také jednoliate..... 😠

cikyta
14. jún 2010

Lucula-máš pravdu s tým konikom ! 😠 Tiež ma nahnevali,čo tu porobili zase 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre