Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
6. júl 2010

Cafte babule, vas teraz trochu zanedbavam. No zacali prazdniny a moj syn sa rozhodol okupovat PC.... 😅 🙄
Kazdy den tu mam hordu chalanov takze veselo.
Takze v skratke pozdravujem vsetky tehulky. Wolfi 😅 uz sa ti to riadne krati drzim palce.
😅 Kuspitka gratulujem k zubkom mi uz tiez mame. 🙂
Pozdravujeme kamosku Sisu. 😉
No a este nieco vam musim ...cez vikend sme mali gulas rodinny a nase male chudatko
dostalo kliesta.. ☹ TAk nam ho v nedelu vecer vyberali ..mala ho pod hrdielkom pri klucnej kosti.
Nastasite ho mame uz von mala chuda ricala ako najata .. 😢

wolfskinka
6. júl 2010

@katy7 vitaj v klube tych co im dazd vyhovuje 😀 mne sa tak polepsilo co je takto skaredo ze sa to ani porovnat neda, no mam to zapar ale aj ty uz pomalicky

@domcek za mesiac dva by si ju mala dat otestovat preventivne na boreliozu, ci nahodou nebol nakazeny ... lebo borelioza je svinstvo

kiara15
6. júl 2010

@janicca veru krati mi uz idem s manzelom 16.7.na krv a on aj na spg kontrolne a pomali si dam aj urobit predoperacne aby som to do dovolenky stihla 😉 😉 😉
@tija28 pekne caruj spolieham sa na teba!!!ako sa inak mas uz je vsetko ok??,
@cikyta a Siska ma dnes co nove?? 😀 😀

domika9
6. júl 2010

@marta222 to krvacanie -špinenie som mala aj ja a tiež to bolo s najväčšiuo pravdepodobnosťou z toho ako som si pichala aj ked som nebola podla vysledkou priliš nariedena ale aj tak moj dr. povedal že mi može presakovať krv cez žily ako je zvyšeny tlak v malej panve a u mna a to objavovalo väčšinou rano ako som vstala z postele akoby sa to tam cez noc nahromadilo a rano vytieklo a potom som mala cez den klud

orsulka
7. júl 2010

dobre ranko prajem 🙂))))

vcera som trosku nemala casu, som bola doobeda v praci pripravovat veci na vyplaty, a potom som doma vyložila nohy a oddychovala.....len večer som precitala co mate noveho....🙂)))
tak konečne sa aj Martulka ozvala, tak som rada babulka, že ste OK, a vsetko pokracuje tak ako ma 😵 😵 😵

WOLFI - aka bola noc ??????? teda........este ste 2 v1 ??? 😉

Domcek -ahoooooooooooooj..... tak dobre na tom je, že ste toho klišťa hned nasli a dostali ho von, Stellka už bude OK, ved ona si to nebude pamatať 🙂))) 🙂 😉 a poream že mala ťahá už na pol roka .-)))) rastiete ako z vody..... 😵

kamka17
7. júl 2010

orsul...moja pekná aj tebe pekné ránko prajem 😉 😉 ako poslúchajú fazuľky?? a tatino? dúfam, že sa o vás pekne stará 😉 😉

domcek...že kliesť...však to ja sama zo seba mám hysáky, keď si nájdem, ak nájdem nejakého na bábätku, tak ma rovno odvezú... 😖 😒 😖

a všetkým pekný deń prajem... 😎 😎

wolfskinka
7. júl 2010

@orsulka ahoj .. no dnes sa dalo, ale vstavala som cela dolamana, este stale 2v1 ... zase chrbat ... a ty ako ? dvojicky posluchaju ?

tija28
7. júl 2010

ahojte bambulky.....................tak ja uz som po vydatnom obediku..........karfiolova polievka, bravcove masko so slaninkou poliate sampionovo-horcicovou omackou a k tomu opekane zemiacky so supkou zapecene syrom................mnammmmmm 😀 😀 😝 😀 😀

dneska som toho moc nenalezala, bo som riesila zase vsetko mozne, ale z domu - a teraz musim este popripravovat vsetky faktury uctovnicke - a az potom mam padla............................no ale potom uz budem isto zase len lezat a lezat 😉

tak sa mi pekne majte nateraz a vegetujte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a pekne pri slniecku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

domcek
7. júl 2010

Caveste, no my daco vravte ...vsak som bola na infarkt stoho kliesta. 😒
Ale je ok no ale aby sa nam ratalo tak na dezinfekcny roztok zareaogavala super vysypom no co uz hlavne ze je kliest prec.
A jasne Wolfi dame ju potom skontrolovat.
@orsulka ako sa drzkate?
No idem sa venovat detom. 😉

marta222
7. júl 2010

Ahojte, tak som konečne tu. To bola fuška.... Bola som objednaná na 9:30 a dostala som sa k nemu na to až o 12:05 hod. - najskôr operoval, potom nebolo sono k dispozícii - už začal na mne rásť mach 😀 😀 😀 .
Tak - bábiky sú v poriadku - majú aj nosové kostičky - NT je 2 a 3 mm. Ale to vraj nezaručuje, že budú geneticky v poriadku. A bola som prekvapená, že robil ultrazvuk cez brucho - nie zospodu.
A zhľadom k veku odporúča mi odber plodovej vody. Ale, samozrejme musím sa rozhodnúť sama a keďže mám za sebou to čo mám, tak je to na mne. Tak som na 99 % rozhodnutá, že na odber plodovej vody nepôjdem.

orsulka
7. júl 2010

@marta222 že mach rasť 🙂)) no ty si iná herečka....si ma pobavila....... co je NT?????? a na akom vysetreni si to vlastne bola??? na sono???? nejake speciálne????? marti a kolko mas rokov ak sa smiem spytať, ked ti vzhaldom na vek odporuca amnio....?????

@wolfskinka tak aspon trosicku si sa vyspala, aj ked to vstavenie stale "boli".... 😉
@domcek držime sa vari statočne.....je to fajn .-)))

@tija28 no tak dufam mojko, že už mas o tomto čase tie nohy hore!!!!!! ak nahodou nie tak: šup-šup-šup....nezačni to zas prehánať, ked ti je lepsie!!!! oki ??? posluchaj!!!! 😉 😀 😀

wolfskinka
7. júl 2010

@marta222 je to na tebe, pockaj si este na vysledky tripletestov , ale ked tie budu ok, tak si myslim ze by si nemusela ist

@orsulka vyspala ako vyspala , dnes som sa zase donutila nieco porobit, nalozit pracku a zavesit pradlo, umyvacku, kuchynu som upratala, a chystam sa ozehlit muzovi este kosele co mi zostali nech ma ked pojdem do porodnice ... ale sa mi do toho nechce moc a od rana presviedcam mateja, ze aky je dnes pekny datum 7.7. ... ze ci sa mu predsa nebude chciet vyliezt ale zatial ma moc nepocuva

bebotka
7. júl 2010

ahojte baby, aké vyšetrenia potrebujem mať hotové na ivf?

wolfskinka
7. júl 2010

@bebotka ziadne, oni si v heliose urobia vsetko sami

bebotka
7. júl 2010

a napríklad ked som už bola na inseminácii 2krát budú ju chcieť znovu robit?

wolfskinka
7. júl 2010

@bebotka ak si bola 2x tak ponuknut ti to mozu, ale mozes odmietnut, ved to platis ty, ty si zakaznik a oni v heliose sa tak k tebe budu aj spravat povies ze chces IVF a nie IUI tak ti spravia IVF a nebudu ta nutit do IUI a tie inseminacie si bola kde v heliose?

kiara15
7. júl 2010

🙂 🙂 🙂 ahojte??
@wolfskinka este si 2v1??

wolfskinka
7. júl 2010

@kiara15 este stale

wolfskinka
8. júl 2010

dobre ranko vstavat ... kde ste kto ?

kamka17
8. júl 2010

wolfi...bré ránko aj tebe...v práci sme, kde inde by sme boli 😀 😀 😀 😀
dnes už to vyzerá skniečkovo, tak všetkým pekný deň prajem 😎 😎 😎

wolfskinka
8. júl 2010

@kamka17 no ako pre koho slnieckovo 😠 mne by slnieckovo bolo lepsie keby prsalo ... ale co uz, nejako to prezijem

wolfskinka
8. júl 2010

zajtra mam nastupit do porodnice, ale co so mnou bude rozhodne primar az v pondelok tak sa ich chystam nech uprosit ze naco tam budem cely vikend tvrdnut, zbytocne v tych teplach .. som zvedava co povedia, alicka uz ide dnes s babetkami domkov

kamka17
8. júl 2010

wolfi...no ale však si neni sama jediná na svete...väčšina ľudstva sa v lete teší zo slniečka, tak sa snaž o trošku tolerancie, nech si ho my užijeme... 😎 😎 😎 😉 😉 😉

a super, že alci ide už domkov, to bude radosti u nich doma 😉 🙂 🙂

wolfskinka
8. júl 2010

@kamka17 ved hovorim ze nech svieti, ale na vas a na mna nech prsi teraz ... to by bolo idealne 😀 ale co uz nech svieit slnko ale nech neni su 30tky teploty, lebo v tom spitali sa upeciem zaziva

kamka17
8. júl 2010

wolfi...keď budeš mať Mateja pri sebe a bude ti jedno, či je -20 alebo +50 😉 😉 😉

wolfskinka
8. júl 2010

@kamka17 ked budem mat mateja pri sebe to mi uz bude jedno nech je 100 stupnov, ale tyzden pred cisarskym lezat v nemocnici len tak a nic so mnou nebudu robit to sa mi teda nechce ...

bebotka
8. júl 2010

dakujem za odpoved wolfskinka, ja som bola na iui v pieštanoch, ale tam zatial nemajú zazmluvnené poistovne na ivf tak preto skusame martin

tija28
8. júl 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 ..............dneska mame taky hic, ze no sila.....................a to som sa az doteraz trapila s dokladmi, no verili by ste tomu ? skoro dva dni mi to trvalo - doma mi to ide nejako extra pomaly - sak keby som sa mala hodnotit, tak si dam padaka, hihihihihihi 😀 😀 😀 😀 😀

teraz som este povysavala poschodie, lebo lezat sa mi nejako moc nechce............no ale trochu sa pojdem aj tak nasilu hodit do tych perin 😀 aby ste nepovedali 😝

@wolfskinka - tak ako ??? matej sa podla mna vypyta toho 11.7.........to je taky pekny datum 🙂

@orsulka - no a ty ako - tiez mas nozky vyhupnute hore ??? haaaa ??? 😉 😉 😉

ostatne vas vsetky zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
8. júl 2010

@tija28 nemyslíš vážne dievča, že beháš s vysávacom!!!!!!!! dostanes po zadku...to že sediš na papiermi a fakturami si myslím, že v pohode, ale take pohyby s vysavačom - no nviem neviem....... jak ed potrebujem doma urobit "úklid", tak to radsej pozametam ako povysavam....... len sa prosim ťa pekne šetri.....
tak ja som dnes odbehla na dve hodinky do pracea som doma sama, lebo moj drahy vzal synovcov na splav Hrona, pride až v nedelu....... inak naozaj oddychujem a relaxujem, a jem...a tak 🙂))))) zajtra tiež na chvilku do druhej firmy na vyplaty, potom svokrovcom na obed......a zas veget......a mam byt tropicke teplo, tak asi budem zavreta doma, možno len k večeru niekam von, ak bude s kym.... 🙂 😉
ale tak sledujem, že pracantky sa tu dlho neukázali...janicca, kiarka.....ale ani lucula, janula........a podobne....
a Ciky????, s tou je co prosim Vas????

Wolfi....tak ako si dopadla s tou nemocnicou??,či budeš vedieť až zajtra, ked tam pojdeš ci ťa tam nechaju, alebo pojdes až v pondelok??????

wolfskinka
8. júl 2010

@tija28 no bodaj by si mala pravdu ... nedelne deti su pohodaci ... uvidime

@orsulka dopadla som tak ze som volala doktorke a ta povedala, ze ak bude monitor ok, nebude tam vidiet ziadne kontrakcie, sono a aj vysetrenie ok, ze ma necha doma a nastupim asi od pondelka a utorka a sekcia bude bud v stredu, stvrtok alebo piatok ... tak som zvedava ... teda ak tijke nevyjde ten tip

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre