Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
14. júl 2010

@cikyta tak ako vy zvladate toto tropické počasko ?????? hlavne v noci ??????

cikyta
14. júl 2010

Sisa má rada,ked jej pofukam bolačku a dnes mi začala hrozne v izbe reváááááááť.Ja letím,ako blesk,skoro som si nohu zlomila a ona mi ukazuje ručičku,že BO a hádajte,čo tam mala mrška ,malá prešpekulovaná????

Mokrun od slín a otlačok svojich vlastných zubov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
14. júl 2010

Mokru od slín-oprava.

cikyta
14. júl 2010

Chcem ju nechávať nahatu,no zrejme jej musím dať nejaký opasok cez pupok,lebo hned ako je nahatá,už si v nom špára a má tam hned jamu ako svet 😠 Levkoplast odtrhne 😒

orsulka
14. júl 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 šak pohoda, a pofukala si ???? 😉

cikyta
14. júl 2010

@orsulka Nepofukala,lebo to začne ešte viac využívať a začne si ubližovať ešte viac 😀 Ona je toho schopná 😉

kamka17
14. júl 2010

ciky...no moja...čo už tá nevymyslí, aby ťa upútala a ešte viac vyšťavila...sila 😀 😀 ale šikovná je, že ju to vôbec napadlo...a s tým pupkom...notak ani toto by ma nenapadlo robiť, to už je fakt na reklamáciu do helíka 😉 😉 😅 😅

cikyta
14. júl 2010

@kamka17 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kamka17
14. júl 2010

no neska sa mi zdá, že všetkým z toho tepla hrabe...a ja tu už akosi neviem obsedieť...bléééé

cikyta
14. júl 2010

Tak už som Sisu uspala. Spinká "na Evu",tak hádam jej necvrkne 😅
Pekný dník želám....idem si po robote 🙄

cikyta
14. júl 2010
orsulka
14. júl 2010

@cikyta no tu mi to nejde pustit......skusim z mojho PC.....terazntestujem notebook 😀 😀 😀 😀
SISI je velka vymyselnička...ja myslím,že si s nou ešte užijeme....hihihihih.....no čo mi, ale hlavne CIKY 😀 😉

katy7
14. júl 2010

jeeeej aka krasna spravicka, Matejko uz je medzi nami 🙂

katy7
14. júl 2010

no ludkovia, kde ste vsetci? zeby vonku v tom horku?

cikyta
15. júl 2010

Ahojte.
Ná a vy čo? Máte stretko,ked vás tu nevydzim?
Za chvílu vypnem pc,lebo sa mi prehrieva a potom hapruje.Pred chvílou som volala mužovi,lebo vo WC cítiť z potrubia unikajuci plyn.Tak povedal,že hned príde...A hadajte,ako prišiel?...Zazvonil,lebo nemal kluče.(No pomooooc!) 😨

orsulka
15. júl 2010

😀 😀 😀 😀 Ciky....no mna šibne......sak v pohode,čo by nezvonil?????? no chlap, co budem hovorit.... 😉

my sme dnes zavarali uhorky, a 60 krasnych poharov je svete, pekne zabalených v deke a oddychuje 😀 😀 😀 😀 taká som rada, že toto už mám za sebou....
ainak sa tu potim jak somar v kufri.....ale to asi vsetci.... 😝 😝 😒

cikyta
15. júl 2010

@orsulka Jéj uhorky 😅 Aj my by sme mohli,ale nevládzeme. 😝 Kde ty berieš silu dievča?Ved toto teplo je 🙄

domika9
15. júl 2010

@orsulka kedy začneš fotiť bruško? či necheš ?

lucula73
15. júl 2010

@orsulka no šikulka si..a to ste tých 60 pohárov z minulého roku už popapali? 😕 😀
aj ja chcem vidieť tvoje bruško 😉

orsulka
16. júl 2010

dobre rano....dufam,že ste mali lepsiu noc ako ja....tak neviem neviem v noci spavat kvoli tomuto teplu. aj 2 hodiny som hore, chodim a sedim na balkone...... 😝 😝
CIKY......na tie uhorky som tu tento rok mala aj ludi, boli svokrovci aj svagrova s neterkou, tak velmi pomohli, resp. da sa povedať, že ma skoro nic nenechali robit 😉 😉 😉
LUCUL...minuly rok som zavaranie zvladla sama za jedno dopoludnie a bolo len 40 poharov, a veru už nie je ani jeden, tak hádam týchto 60 vydrži dlhsie 😀 😀 😀
DOMI.....brusko este nefotim.....ved hádam coskoro..... 😉 😉

pozdravujem vsetky kocenky....vcera tu bolklud, tak hadam sa dnes niekato prihlasi, a co to aj popise.....martula,janicca,tija,kuspi,brmbi,ciky,lucul,domi,survi,maska....atd...atd...atd.....kiarka....mzuzka....atd...atd...atd.... 😉

kamka17
16. júl 2010

pekné ránko parajeme... 😎 😎 😎
veru orsul...to teplo ma zmáha nielen v noci ale aj cez deň...preto sa človeku ani nežiada niečo navyše robiť, aj keď by som radšej písmenkovala sem na koňa ako pracovne...ale no čo už...a že uhorky...no veru nezávidím tú robotu, ale zas potom mať poruke zásobu nie je veru zlá vec 😉 😉 😉

ciky...a nevybuchli ste pri tom zvonení??

maw
16. júl 2010

dobre ranko kocky. Dlho som tu nebol, tak co tu mame nove??? 🙂 😉 😠 😎 😀
Ako zvladate tieto tepla? Ja radsej zimu a kopu snehu takze som uz celkom rostaveny!!!

janula18
16. júl 2010

@orsulka a čo si zavárala, vari uhorky, odkiaľ si mala?

orsulka
16. júl 2010

@kamka17 ahoj pokladik.....takže ty pekne stale v praci????? možno by si simohla ist na tyžden dva oddýchnut...ci????to ako na PN-ku.......ale inak si vravela,že mate klimu v praci?????

@maw no veru dlho si sa neukázal.......no o teplach som pisala vyssie...tak cez den to u mna ide, ale v noci je to horsie.... 😝 😝
a ako sa mavate vy???? ako pokracujete?????

tija28
16. júl 2010

dobre ranko vsetky moje bambulky 😉 😉 😉 ..........................tak ja som vcera nic nestihala, sak v takom teple - no a ked som konecne dorazila vecer domov, pekne som sa rozvalila na gauc a nas krasny 8 kilovy psik od samej radosti mi celou svojou vahou vyskocil jednou labkou na podbrusko - ze som v tej rychlosti nestihla nic na sebe zachranovat a oci mi od samej bolesti skoro vyskocili z jamiek 😨 😨 😨 😨 😨 ........................tak som sa potom celu noc klepala, ci je mala v poriadku, ci co.....lebo este teraz rano ma trocha podbrusko boli - snad uz nebudem mat ziadne neplanovane nehody.....................lebo pred par tyzdnami som zase zletela zo schodov asi z desiatich jak vrece zemiakov - no ked sa dari, tak sa dari 😒 😒 😒

a sa musim pochvalit, ze dneska konecne po dlhej, predlhej dobe sme mali tutulimutuli 😀 😀 😀 😀 😀 aj ked to mame este zakazane - ale clovek je len clovek 😀 😀 😀 😀 😀

@cikyta - no ty mas ine prihody............normalne mozes ist za spisovatelku - by som ta isto vzdy citala 😀 😀 😀
@orsulka - tak ty si ina zavaranica, klobuk dolu, ze 60 😉
@kamka - tak s tym teplom to je veru iny zazitok 😝 😝 😝

orsulka
16. júl 2010

@janula18 sevas babula.........kupila som od jedneho chlapika,co chodi predavat ovocie a zeleninu pred chemicku
ja od neho beriem vsetku zeleninu aj ovocie, je od novych zamkov a vsetko ma fakt vybornu chut...taku domacu 😉

maw
16. júl 2010

@orsulka no my sme v poho, teda az na tie tepla, uzivame si troch bazen na zahrade a pokracujeme druhym pokusom IVF koncom septembra. Takze teraz mame klidek a hohy v teple... 😀 😀 😀

maw
16. júl 2010

oprava uzivame si TROCHA nie ze mame 3 bazeny!!! Uz sa mi potia aj prsty na klavesnici. 🙄 🙄 🙄

orsulka
16. júl 2010

@janula18 ako si dopadla vcera?????????

@tija28 no ty sem teda pišeš veci moja, sak mna až pot oblieva!!!!!!!!!! že pad zo schodov, alebo
8 kg na brusku....!!!! juuuuj babula.....trosku viac opatrnosti dievčatko......ten sexik mi mame stale zakazany....vraj doky povedal, žre kedyx budeme moct.......tak držime a držime...snažime sa... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre