Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
16. júl 2010

@maw tak to je takto super....treba si vychutnat leto a oddych, nabrať tie správne sily do dalsieho verim, že tentokrát už uspešného pokusu 😉 😉 😉

TIJA....vy este planujete tu dovolenku????????

janula18
16. júl 2010

@orsulka a to boli aké veľke tie uhorky, on tam chodí každý den?

tija28
16. júl 2010

@orsulka - no ved ja sa snazim tym zlym situaciam vyhnut, ale ked oni si ma vzdy najdu 😅 😅 😅 ................tak snad nam oznami hudec vo stvrtok dobre spravicky a copata sa nam na sone zase predvedie 😀 😀 😀 😀 😀 ........a s tym, drzime a drzime sme aj my dlho, no ale to uz bola taka dlha doba, ze dlho nedlho a bolo a hotovo a parada 😝 😝 😝

tija28
16. júl 2010

@orsulka - tak dovolenku sme uplne zavrhli, lebo ked bola moznost ist na nejaky ten tyzden, tak som si vybrala radsej nemocnicu................no a teraz sa uz neda kvoli praci zase..................tak mi sa budeme dovolenkovat asi az buduce leto a aj s copatou 😀 😀 😀 a vy sa niekam chystate ??? 😎 😎 😎

tija28
16. júl 2010

oprava.....................mi..................................je s "my".............pardoooooon, to z toho tepla 😝

orsulka
16. júl 2010

@janula18 nie janulka.....take perfektne malicke, presne ako na zavaranie...!!!!! a velmi chutne.....on tam chodi utorok,stvrtok a piatok.....a iank je dobre predoobjednat kolko chces....ja som objednala v utorok na stvrtok.....cena je inak teraz uz 1,10 eur/kg.....a vraj pojde este hore, lebo je velky dopyt.....

@tija28 tak nech to brusko už neboli......a stvrtok dame spicha??????? cooo??????? 😕 mohli by sme..... 😉

maw
16. júl 2010

@orsulka no jasne, pekne oddychujeme a ja som uz skoro presvedceny ze teraz to vyjde, aj polovicka sa snazi zostat v klude, ziadne nervy a stres ani v praci a co som skoncil skolu tak uz ani doma. Sice este dva roky pokracujem ale do dalsich statnic este daleko tak dufam ze to uz bude daky prcek na svete. 😀 😉

janula18
16. júl 2010

@orsulka a ty tam do novák chodíš ako často, že keby som chcela aj ja 😀

kamka17
16. júl 2010

maw...aj tri bazény by boli dobré...aspoň by ste sa nemuseli deliť o ten jeden 😀 😀

orsul...no šak niekto pracovať musí...či ako?? v utorok ideme na poradňu, tak sa mu trochu posťažujem, že mi to sedenie a parenie v práci nerobí dobre, tak uvidíme, ako zareaguje...lebo inak je s nami veľmi spokojný, že ak to pôjde takto do konca, tak nie je čo riešiť...
no a klíma u nás v práci 😖 😖 ...to je taká klíma, že budova má pomaly 30 rokov, okná z každej strany, 80 ľudí v miestnosti, do toho okolo 100pc...takže chudera klíma nemá šancu normálne fungovať a nemajú šancu tu niečo s ňou robiť, lebo sme nepretržitá preváczka, takže sa to tu nedá len tak zatvoriť a rekonštruoovať...tak sa tu varíme vo vlasntej šťave väčšinou...

maw
16. júl 2010

@kamka17 ahojky no nam ten jeden bohato staci ma skoro 5m priemer takze sa zmestime, no a nato ze smeho v nedelu napustili voda uz ma 27 st. skoro ako kava, budem muset dopustit studenu cerstvu. 😀 😀 😀 Tu nedelu ked som do neho vliezol prvy tak voda mala len 12 st. To bola parada... 🙂 😉 😠 😎 😀 😲 😲 😲

tija28
16. júl 2010

@orsulka - no to by sme veru mohli............budem mat sice polovicku na krku, ale toho poslem zatial niekam napr. do nay elektrodomu a on sa tam hravo zabavi 😀 😀 😀

@kamka17 - tak to musis mat ine zazitky teraz v tom teple v praci - nezavidim.................ja zrovna dneska nemusim do prace, lebo vcera som si vzala este nejake veci so sebou domov a z domu budem dneska carovat 😀 😀 😀

orsulka
16. júl 2010

@janula18 nie je problem objednat ti, povedz kolko ich chces...drahy chodi každy den do prace, takže on by to u neho objednal, len potom si pre ne budete musiet ist... 😉
@kamka17 tak to mas dobry napad...len sa posťažuj, aspon fakt na tie 2 tyždne, len taky veget a relax....držim palec 😉
@tija28 tak ja s t ym pocitam, ja budem urcite este domka, zavolame si....tesim tesim...tesim 😵

brmbolcek
16. júl 2010

ajojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

ja vas vsetky pekne zdravim a myslime na vsetky slniecka 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

my uz pomaly finisujeme na domceku 🙂 🙂 🙂 a tesime sa , tak sa drzkajte a zelam krasny vikendik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ked bude viac casu popisem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
16. júl 2010

@brmbolcek tak ty už más aku absenciu moja??????? 😀 😀 😀 už tu bola po tebe zhánka......a pozteram hviezda, že 30 tt......takže setrenia troskuntiež nezaskodi..... 😉 😉 ako ta zvladas teplucko teraz????

brmbolcek
16. júl 2010

@orsulka - dakujem za opytanie , celkom fajn ale pacilo by sa mi aj keby sa trosku ochladilo v domceku je super klima ale na byte sa neda vydrzat 😝 😝 😝 , 8.poschodie a samy upek od strechy , tak je to take vyhriate ze sa neda ani v noci spavat 😝 😝 😝 ale zvladame to, trosku vybehnem na balkon sa schladit 🙂 🙂 🙂
Viac menej sme na domceku tak nestiham ani citat ani pisat 😉 😉 😉 Som rada ze si ok a male orsuliatka sa pekne vyvyjaju , boze leti to moja ze 12tt, pekne ti to napreduje , len tak dalej 🙂 🙂 🙂

tak ja uz musim pomalicky ist a setrim sa nebojkaj , este raz pekny vikendik 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😵 😵

orsulka
16. júl 2010

@brmbolcek tak ja som na tom tak isto ako ty...sme na 7 poschodi, pod nstrechou, a chladim sa na balkone.... 😀 😀 lenže vcera v noci sa ani listok nechcel hybat, a darmo som sa snažila urobiť nejaky prievan v byte....

surviver
16. júl 2010

pekne ranko 🙂 orsulik,kamka,brmbi,maw ,tija aj aj ostatni 😵

tak u nas je pekne pod mrakom,tak fajn,lebo ked pojdeme vonku,tak nemusim davat pozor,aby malemu nesvietilo do očičiek 😉 😎

a my sme sa včera stretli s Luculkou a videli sme Matuška life 😉 ,no zlaty je taky smejko maly,stale sa na nas usmieval,fakt,normalne otačal dozadu hlavičku,aby nas videl a posielal nam smajlikov. 🙂 ...a Nika je už velka slečna 😉 ....naš maly bol taky važny len pozeral a pozeral...on nie je moc zvyknuty na cudzich...

lucula73
16. júl 2010

ahojte babulky 🙂

@surviver 😀 ,no musíš timurk anosiť častejšie do spoločnosti 🙂 ...ale som fakt rada,že sme sa kooonečne stretli 😉

@janula - aj v kauflande som videla také maličké šikovné uhorky na zaváranie...sús kuknúť

@tija - no ale opatrne s tutulimutuli 😀 ....

ja som bola včera kuknúť nášho doktorečka H.,,nikoho tam o 10.nebolo,normálne som nechápala,mal super náladičku a tolko sa povypytoval,aj na malého,no bola som z neho včera paf 😀

@brmbolček,vitak po dlhej dobe..tebe sa to už tie kráti 😉

lucula73
16. júl 2010

bože tie moje preklepy 😠 ..ale však rozumieme si,nie? 😉

tija28
16. júl 2010

bambulky - tak my byvame sice na dome, ale teplo mame rovnake ako v panelaku - teda okrem pivnice, ale ta je este v povodnom stave a s rarohami, a strasidlami, tak do nej sa moc nehrnieme 😀 😀 😀 ........a my sme si vcera isli prosim pekne kupit do obchodu aj ventilator, co sa v tom dome fakt bez toho neda spat 😉

............takze timurko s matuskom su uz super kamarati - to je mile 😉 sak deti sa nam zachvilu budu vidat castejsie ako my 😀 😀 😀

@lucula73 - to si mala super u H., ked mal taku dobru naladu........................to isto po tej dovolenke............a snad ju bude mat taku dobru este aj buduci tyzden - ked pojdem aj ja a aj orsulka 😀 😀 😀

lucula73
16. júl 2010

@tija28 no ani m i nehovor,my máme spálnu pod strechou a hotová katastrofa,tu sa v noci nedá spať 😝 ,ventilátor máme,ale kvoli malému ho nechcem púšťať 😉
a neboj,doki bude mať určite dobrú naladičku,veď on má takú skoro vždy 😉...a ešte sa ma pýtal,či som skončila s deťmi 😀,lebo že aby som si nemyslela,že keď sme na druhé čakali skoro 5 rokov,tak teraz to nemože byť čobydup 🙂,takže asi tak 😉

a Timurko s Matúškom si aj ruky podali, 😀,takže nabudúce sa určite budú poznať,hihi....

janula18
16. júl 2010

@orsulka a ty si koľko kupovola ked si spravila 60 pohárov? a to si robila tie veľké?

tija28
16. júl 2010

@lucula73 - no uz to tak vyzera, ze budete mat asi fakt kopu deti...........lebo ved ked to hudec povedal, a on nam vidi do duse............tak sa priprav na kopec radost 😉 😉 😉

.....................ja mam zatial tak kopec radosti akurat tak s tym nasim psikom......on je uz z toho tepla taky prepaleny, ze si teraz z vrchu zo schodov pusta lopticku, potom ju dole nahana a potom zase vybehne hore a dokola - no ze ho to bavi 😀 😀 😀

orsulka
16. júl 2010

@lucula73 no tak z toho H. som aj ja paf....fakt mu asi dovca pomohla -🙂)))))))))
a super, že ste sa so survi stretli.......urcite je to zlata osobka 😉

Janula...kupila som 20 kg...a vsetky pohare su 7 decove.... 😉 😉 v tom Kaufe už predvcerom neboli pekne uhorky na zavaranie......ale možno este doviezli..... 🙂

tak my mame doma ventilator, a maka v spalni skoro cely den.....ale na noc ho tiež nechcem moc pustat....predsa je to len ako taky prievan...do usi a tak...... ja sa tesim dnes na chatu.....tam bude dobre chladnucko 😉

lucula73
16. júl 2010

@tija28 no to mala byť výstraha, 😀 ,ja som už s deťmi skončila 🙂

@orsulka veru,survi je zlatá osobka.... 😉 a mala pre teba aj ten utroš pre istotu 😀

orsulka
16. júl 2010

@lucula73 no to je spuer baba... 😉 😉
ja som sa bola prejst v obchode a zistujem,že vonku je chladnejsie ako tu v byte.... 😝

kamka17
16. júl 2010

hihi...že vonku chlandejšie ako v byte..no ak to bude aj u nás, tak to sa domov aj začnem tešiť 😀 😀 😀
inak som slamená vdova už od včera až do nedele...tak si idem užívať voľný víkend...nepríde niekto na návštevu??

cikyta
16. júl 2010

Ahojte.Je vám zima dievčatká?

kamka17
16. júl 2010

ciky... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak ty už máš asi dosť z toho tepla 😀 😀 😀 😀

cikyta
16. júl 2010

Včera sme boli na nákup v nákupnom centre a Sisa si strhla z hlávky šatku.Tak bola bez nej a čo človek,to len:
-Jéj,aké vlásky. Hahaha
Všetky pohlady zapichnute v Sise 😅
A jedna predavačka že:
-No moje...a tebe sa čo stalo,že máš také vlásky???
A ja že:
-Nič.Ono sa mi tak už narodilo. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre