Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
15. aug 2010

Zilinčania,vy ste riadny vtipkáry.Na markize v správach dávali vodneho lyžiara po ceste za autom,čo ho ťahalo 😅

domika9
15. aug 2010

veru aj u nas leje od rana a burka tu bola brutalne dlho nedavno dopršalo ...

domika9
15. aug 2010

fuha tak teraz som dopozerala v TV tak mete to tam huste ☹

katy7
15. aug 2010

no my ani nevieme, co sa kde deje, lebo sme od rana bez TV signalu ☹

cikyta
15. aug 2010

@katy7 Aj v ZA? Fuha.... ☹

brmbolcek
15. aug 2010

halo, halo, uz som tu zas a znova 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dnesny rodinkovy dnik za sebou 🙂 🙂 🙂 🙂

@kamka17- neboj moja nic ti neuslo, ja som este take kinderko este taky mesiac a pol budem, 😉 😉 😉 krstiny mal moj brasule krstili sme malu Nikolku 🙂 🙂 🙂 , bolo super a som dozrata ako taky tulen 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a s tym vytokom to bude taky tehuhu-vytok je cisty bezfarebny, tak by to malo byt v poriadku 😉 😉 😉 ku koncu tehuhu robia ste vyter...... tak u mna to bude koncom mesiaca 😉 😉 😉 potom ti napisem a dam vediet co ta caka aby si bola v obraze 😉 😉 😉 a s tym jedenim no co uz nieco popapame aby mliecko bolo 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@kiara15- uz nam asi nic ine neostava iba polyhovat 😉 😉 😉 uz sa tesim ked budes stimulkovat 😉 😉 😉

brmbolcek
16. aug 2010

dobre ranko, takto v pondelocek ranko 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

.. ako sa mame po vikende ?

..a kto dovolenkuje tento tyzden ? a coskoro zacina stimulku ? 🙂 🙂 🙂

..u nas pod mrakom sem-tam sa ukaze slniecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
16. aug 2010

ahojte..🙂)))
@brmbolcek ty naše slniečko vysmiate....ležiš ????? 😀 😀 😀
my sme boli na chate do soboty a bolo fajn, v piatok som sa zas prejedla....ale nevedela som odolať tolkym dobrotám..... 😉 😉 dnes som rano bola zas v praci porobiť nejake veci a tak...inak v pohode....

davno sa nam martulka neozvala 😕 😕 😕
Kiarka to ma za par na dovcu....a Janicda za par do stimulky 🙂 🙂 🙂
Afrika mala ist dnes na kontrolu ,,,,nie??????

brmbolcek
16. aug 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ---ano ano, orsulik lezkaaaam , to je dobre ked ti chuti , len daj bambulkam mnam mnam, mnam 😉 😉 😉

dakujem za mensi suhrn infosiek, si zlata 🙂 🙂 🙂

ja cakam navstevu , pride mi moja naj naj kamoska uz aj svedok zo svadby z londyna ma dnes pozriet , tak sa na nu moc moc tesiiiiiiiiikujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a zaroven j idem poziadat ci by nam nesla za krsnicku pre nase babatk , tak som zvedava ako to vsetko dopadne ale moc sa na seba tesiikujeme 🙂 🙂 🙂 , vcera sme urobili , teda mamina mi pomohla mensie pohostenie , tak dnes to zvlcimeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 o 13.00 by mala byt u mnaaaa

tak ja vam zatial zelam vsetko pekne a vecer sa ozvem kuriatka mojeeeeeee, moc sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim pa pa 😅 😅 😅

zdenka.valkova
16. aug 2010

ahojte babule, dnes som bola na UTZ a krvy na UTZ nebolo nic vidiet, tak povedala dr. ze ani nemusi byt vidiet ze dolezite su teraz vysledky z krvy. tak budem cakat do 15,00. Manžel mi vravi stale ze on to citi že to vyjde dufam že ho šiestyzmysel nesklame. BOjujeme dalej potom sa ozvem ked mi brnknu pa

orsulka
16. aug 2010

@zdenka.valkova tak ale to su celkom ok spravicky, doky ma pravdu.......a mas super manžela, ked ťa takto podporuje, tak mu pomahaj aj ty .-))) aver tomu aj ty 🙂))) že to bude OK....

maw
16. aug 2010

Caute kocky. Tak ako sa tu mate? Ja len ze este zijeme a obcas nakuknem ale mame malo casu. Az sa zasa v septembri v Heliku rozbehneme tak dam vedet!!! 😀 😀 😀

lucula73
16. aug 2010

@zdenka.valkova juj,tak sa držkaj do tej 15.oo,pevne verím aj ja,že to vyšlo.....a daj vedieť,dobre? 😉
a to prvé sa vám zadarilo normálne? 😕

inak ahojte,som sama s malým,tak som nakukla 🙂

lucula73
16. aug 2010

@orsulka a ty sa mi ako máš,maminna?bola si na tej poradni?či kedy ideš? 🙂

cikyta
16. aug 2010

Ahojte všetky..............
Brmbolcek-nech výjde návšteva tak ako má a parádne si pokláboste.

@zdenka.valkova Držákujem všetky palce,čo mám !!!!

Orsulík-ty len papaj a na nič nehlad !!! 🙂

@maw už sa tešíme na september s tebou 🙂

Sisa má vyrážky po krku a chrbte,no potničky to niesu.Dr.robí do 10,takže smola.Uvidíme....čo z toho bude....svrbí ju to a škriabe sa do krvy.

zdenka.valkova
16. aug 2010

ahojte doky volal mame dobojovane☹

cikyta
16. aug 2010

@zdenka.valkova 😔 je mi to tak luto......nepôjdete skusiťv ešte raz?

maw
16. aug 2010

@zdenka.valkova ☹ to viem asi co citite, ale nevzdavajte to!!! Aj my pokracujeme 🙂 Nebojte raz to urcite vyjde!!!

orsulka
16. aug 2010

@zdenka.valkova kurnik...to je skoda !!!!!!!! ale nevzdávať...za to som aj ja!!!!!!! budeme s tebou 😉

@lucula73 na poradnu idem vo stvrtok....KONEČNE!!!!!!!!!

@maw tesim sa s vami, že v septembri do toho zas idete !!!!! dopadne to na vybornu 😉 😉

zdenka.valkova
16. aug 2010

diky baby, ako citila som sa na prd trochu som si porevala, ale život ide dalej, necham teraz trochu oddychu, dam sa trochu dokopy a uvidime ako dalej. majte sa pa

kiara15
16. aug 2010

@brmbolcek no veru uz sa mi to krati veru a dufam ze to dobre dopadne 😉
@orsulka v stredu uz odchadzam tak dufam ze ma trochu poinformujes cez telefon sms 😉 😉 😉

kiara15
16. aug 2010

@zdenka.valkova velmi ma to mrzy ale neboj hadam to raz vide 😉 😉

cikyta
16. aug 2010

Tak poslala som brata domov.Na stanici mu povedali,že pôjde vlakom,potom prestup na bus,potom zase vlak..........sedí vo vlaku a práve zistil,že doprava sa zastavila a o 18:00 čakaju velku burku,takže zrejme dalej nepôjde.......... ☹ Teda: zatial 😒 Hádam dnes príde domov ☹
A muž mi ide z BB mokrý jak myš a ani nevie,či ide po ceste,či potoku....hádam mi príde tiež ešte dnes.Ide krokom...autom.

orsulka
16. aug 2010

@cikyta tak ty to mas vesele s tou tvojou rodinkou 😉 😉 inak v spravach zas vraveli, že v Handlovej sa handlovka zas vylieva... ☹
@kiara15 napisem ti čo a ako, co je noveho......Janula sa ti neozvala????

brmbolcek
16. aug 2010

tak a ja som tu zas a znova 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@cikyta- navsteva dopadla super, poklabosili sme, az az 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , citim sa asi takto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dostali sme krasne vecicky, od nastavajucej krsnicky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
takze od dnes sa z nas stali / kmotricky / 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

..ale od rana som sa chcela popytat na Labudka ci ma este kakanicko, ci vceraji obedik ryza jej pomohlo ???????
dufam, ze sa ma fajn, daj vediet prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. uz mas manzela doma ???

moj siel do prace lebo ich vytapa.......

@zdenka.valkova-nevzdavat a bojovat, netreba podliehat neuspechom 😉 😉 😉 😉 uvidis,ze nabuduce to uz bude patrit radostne // pre teba, drzim palceky 😉 😉 😉

orsulka
16. aug 2010

@brmbolcek tak kamoška kmotričku prijala, to je fajn 🙂))))))
mna takto poprosila kamoska, a svojej dcerke dala meno po mne !!!!! 😉 😉 to bola parada 🙂))))) je to oje jedine krsniatko ktore ma aj oslovuje Krstná mama 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
16. aug 2010

@orsulka- tak to je ozaj zlatucke a milucke 🙂 🙂 🙂
Ja svoju krsnu mamu volam Krsnicka 😉 😉 😉 vyhovuje mi to tak 😉 😉 😉 a verim, ze aj nova krsnicka bude taka ak nie este lepsia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dnes si porobila co si mala ??? v praci si nebola ? co mate dobreho na veceru ???

cikyta
16. aug 2010

@brmbolcek Tak super,že máš fasa krsnicku 😵
Labudko už nemá kakačku-teda až taku už nie....zato má po krku vyrážky,ktore už začínam tušiť prečo su 😠 Boskával ju tam ocko,ktorý mal včera neoholené strnisko 😠

@orsulka S tým tvojím krsniatkom je to milé. 🙂 Ja som tiež 1 násobná krstná jednemu dievčatku.Ja krstních mám,ale iba na "papiery"-nikdy sa o mna nazaujímali a to je dokonca"krstný"brat mojej mamy 😠

brmbolcek
16. aug 2010

@cikyta- a jeeeeeeeeeeeeeeejeeeeeeeeee tatino sa nam neoholil, a teraz mame s labudka taku mensiu muchotravku 😉 😉 😉 ,

.. a inak ciky to tak chodi, ked je to aj v rodine aj mimo rodiny krstny ze sa nestaraju, neboj moja nie si ani prva ani posledna ved nas tu je dost ak mi ti mozme robit krsnicky kolko len chces 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
16. aug 2010

... 🙂 🙂 🙂 a ja sa 🙂 🙂 🙂 s vami lucim, 🙂 🙂 🙂 ideme urobit par zaberov tehuhu bruska s manzelickom aby sme si moli archivovat dalsi 34tt 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sladke snicky a bez BUM bum , Sisinka to nema rada 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre