Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
24. jún 2009

zbinka...tu smeee...len pracujeme, tak asi nestíhame...čiže nespíme 😅 😀
finelka čavo...a ja si tie videjá pozriem až doma, nech tu v práci nerevem... 🙂

orsulka
24. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeej...krásna rozprávka......hihihihihi

ja som nebola na koncerte...bola som na nich pred tromi rokmi už...a nie som až taka depecháčka ako on🙂))))

finelka
24. jún 2009

kamka toto je srandicka 😉

orsulka jaaj ja ani neviem ze tu boli aj pred 3 rokmi vidis aka som nevzdelana 😀 , akurat rozmyslam kedy som bola naposledy na nejakom, no ak neratam vlani TEAM 😀 tak asi tiez len pred 3 rokmi na Robbie Williamsovi
😀 a dobre ze som bola, ked uz sa teraz tak zopsul 😝
kocky ja som taka ochrapana furt, keby sa mi tak chcelo ako sa mi nechce to by bolo 😀

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinkaza
24. jún 2009

ahojte, čo máme nového?

zbinka
24. jún 2009

tinkaza,,,ako????
katarinka neboj nic,,,vetko bude dobre,,,,,len im ver

kamka17
24. jún 2009

no servus tinka...čo my máme nové...ale ty čo máš nové??? ako sa cítiš ?? drahý sa o vás pekne stará ??? a dnes sa chystáme s wolfi na horúcu čokoládu...veď vieš kam...neprídeš ???

finelka...dnes ten pocit nechcenia asi budú mať viacerí...ja teda isto...a furt ma tu niekto otravuje v práci 😠 😠 😠

orsulka
24. jún 2009

katarinka......je to pokles ale 8 - to je skvele cislo.....veríííme...veríííme......bude dobre nebojkaj!!!!! 😉

tinkaza.....no to sa pytame aj my....Teba 😀 😀

tinkaza
24. jún 2009

žienky moje zlaté, mám sa výborne, nič mi nechýba, vylihujem v posteli, trošku sa pomotkam po byte, potom zase vylihujem a tak...je mi fajn... som doma aj s drahým, tak varí, aby sme neumreli hladom...našťastie je lepší kuchár ako ja... 😀

tinkaza
24. jún 2009

kamka - nie, nemôžem, som na PN, istota je istota....ale aspoň dostaneš tú fusakielku, či ju už máš?

tinkaza
24. jún 2009

katarina - pekne cisielko, len nech sa drzkaju, netreba ich vela, ale radsej nech su dobre...no nie?

orsulka
24. jún 2009

tinka...tak si sa nam tak konečne ukazala...už sme ťa tu aj ohovárali...🙂))) ale pisala som, že si uživate s drahym domka 😀
a čo nove??, tak ja mám najnovsie, že som spoznala na stretku mzuzku 🙂)) nasu "bosorku" 😀 😀 super babula 🙂)) ale inak asi nič....praca, domov...a podobne...

tinkaza
24. jún 2009

orsulka - no vcera sa mi moc nechcelo sediet pri nete, ale myslela som na vas... 😉
fiha, a pobosorovala Ti? 😀 😀 😀 😀

pepu
24. jún 2009

caute babulky,
idem vas pozdravit a hlasim,ze som este 2 v 1...tak drzte palce, aj ja na vas myslim a prajem len to naj.... 😉

tinkaza
24. jún 2009

pepu, dakujema a drzkaj sa, ved sa Ti to krati...vsetko dobreeeeeeeeee.........

tinkaza
24. jún 2009

žienky, idem si ľahnúť, poobede skúsim nakuknúť, ak ma drahý pustí....pa 😀

pepu
24. jún 2009

dakujem, tinka...oddychni si
papa neskor

orsulka
24. jún 2009

pepu....mojko...držkaj sa!!!!!!! vela stastia..... 🙂 🙂

tinkaza...jasne, vsetkym nám pobosorovala.......a už aj na v temičke este skor ako sme sa stretli.....ved nesledujes??? že jaký to tu má spad?????? tehu...snažilky 🙂 🙂 rastieme jak huby po daždi 😀 😀

pepu
24. jún 2009

dakujem, Orsul... 🙂 dam vam potom urcite vediet
ale aj vy musite slubit,ze sa budete drzat a hlavne pozitivne naladene.....

orsulka
24. jún 2009

pepu....TAK SLUBUJEM 🙂 🙂 🙂

pepu
24. jún 2009

oki,Orsul 😵 beriem Ta za slovo! 😵
idem sa chystat do nemocky na monitor, tak zatial papa

wolfskinka
24. jún 2009

ahojte uz som tu ...........

no 😵 dusili nas tam skoro 2 hodiny, este budeme mat 4 max 5 sedeni a potom tu skupinovku cez vikend ...
tema dna bola nasa rodina ...

dalsie sedenie mame v stredu

orsulka
24. jún 2009

wolfi...a to ste tam iba sedeli ako na prednaske????? alebo to boli nejake pohovory??????

wolfskinka
24. jún 2009

orsul to su rozhovory oni sa pytaju a ty odpovedas, ale niektore tie otazky boli fakt na mozog a oni to posudzuju z psychologickeho hladiska

kiara15
24. jún 2009

pekny den zelam 🙂 🙂 🙂

orsul krasne aspon vieme o com ten zivot je 🙂 teraz si utieram slzy ☹
muz ale musel prist mokry cooo? 😀

dahra
24. jún 2009

Ahojte, dcery slnka 😉,
srdecne gratulujem vsetkym upesnym, mocne drzim palce vsetkym akutnym cakatelkam a nam snazilkam prajem vela trpezlivosti. Pretoze trpezlivost deti prinasa. 😀
Minule som pisala, ze sme si davali ziadost na 1.IVF. Zostava nam nejaky cas, kym zacneme a rozhodla som sa ho vyuzit "vycicanim" zdrav. poistovne (samozrejme aj seba a svojho casu😠). Chcem si dat urobit kompletne vysetrenia (nie ci som kompletna), zacala som na reumatologii, kedze mam RA, uz som objednana na hematologiu (zvyknem mavat anemiu a krvny obraz nafigu) no a teraz to pride - tramtarara, otazka na vas:

Co sa da zistit na imunologii a genetike? Myslim, ze vacsina z vas absolvovala tieto vysetrenia. Pisala som aj do tych tem, ale nik tam este nezabludil, takze viete mi povedat, co to obnasa, co presne sa tam zistuje - viem, ze v KE to robia, ale robia to tak podrobne ako v Prahe? Ako sa to presne vola?

orsulka
24. jún 2009

kiari....domov už prisiel suchý 🙂))))))))))))) ale unavený 🙂))))

kiara15
24. jún 2009

aspon bol spokojny?nemali to tam ruzove co? 😒

orsulka
24. jún 2009

dahra.....dcery slnka....je nááádhernedeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

genetika......tak my sme boli v MT, a tam len vzali krv, napisali a vycicali od nas každeho rodokmen, kto mal kolko deti, kto bel kde kedy a ako chory, kde pracujeme.....a potom poslali vysledky z pohovoru a z krvi cca po 6 týždnoch domov.....tot vsio..... zistia v podstate, že si s partnerom geneticky sedite, či tam nemože byt problem aby sa spojilo vajko so spermiou a potom aj nasledne na rast embryjka, či by to bolo v poriadku keby rastlo....ja som si tam dala urobit aj zaklady hematoloie, a kedže vyslo vsetko ok, tak už neposielali na samostane vysetrenie na hematologiu....

ale viem, že tu niektora kočka spominala tusim Olomouc alebo take niečo, že tam je super stredisko na toto vysetrenie, že uplne precizne urobene.....tak neviem....
imulogia...na to si už napamatam...

a este: čo je RA?

orsulka
24. jún 2009

kiari......ano, bol top kupel ako ma byt....boli premocení do nitky ,vraj, ale ten koncert stal za to...dokonca depeche mali dat len jeden pridavok....a dali dva.....že normálne pridali navyse, že ked videli ako tam leje, vraj ako zo sprchy 😀 😀 a videli tie davy ludi, ktorí aj cez to počasko dosli...tak vysli aj druhykrát na prídavok a dali este dalsie dve pesničky...že jakí zlati???? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre