Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
12. okt 2010

@kuspitka- a jeeeeeeeeeeeeeejeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 tak mate sa naco tesit, uz len na rukach nosit a vsetko s nou robit 😉 😉 😉

@surviver- dakujem za radu, ale taka malicka asi neni 😀 😀 😀 zatial jej vytieram nufacik mokrou tycinkou aby nemala v nosteku sucho 😉 😉 😉 ale si zlata, dakujem moc moc za radu. No dufam, ze nam to pomoze, skusim ju dat za okno na slniecko , mozno sa jej povoli ten soplik slniecko.....

kiara15
12. okt 2010

@surviver ano idem hned do toho na co mam cakat som aj tak dohodnuta zo zamestnavatelom 😒 ano bolo super a torta bola ozaj vinikajuca 🙂
@komarik to asi patrilo niekomu inemu 😒

kiara15
12. okt 2010

@brmbolcek ok cakam 😉

brmbolcek
12. okt 2010

@kiara15- uz to tam je , len mi vypadol net tak som to musela este raz napisat 😉

komarik
12. okt 2010

@kiara15, prepáč prosím ťa 😒 . Ja som teda iný popleta. Strašne ma mrzí že som to takto dovrzala. Patrilo to janicci. Ale verím že aj tebe to teraz víde.

orsulka
12. okt 2010

@komarik caf babula....som rada, že ste OK 🙂)))))

kamka...to kedy stihol drahý tolko fotiek porobit??? normálne nechápem, ale inak krásne fotky 😉 🙂

@kiara15 ako je dnes???? lepsie???

minka051
12. okt 2010

@cikyta čítam že ty si tu taká dobrá veštica 🙂 Tak kukni aj na môj osud ak sa dá 🙂

kamka17
12. okt 2010

@orsulka no tiež som sa čudovala, keď som to videla, ale však dobre, nie?? aspoň ťa mám zvečnenú s brušinom, keď už seba som nestihla pofotiť a som fest rada, že som aj kiarku a lucul mohla konečne naživo spoznať a Matúška hlavne 😉 😉

orsulka
12. okt 2010

@kamka17 😉 😉 😉 ty si sa vobec nezmenila, okrem vlasov...tie to paradne podrastli 😉 😉 😉
@minka051 ty len pekne oddychuj a vela a moc nepracuj...a bude aj tvoj osud jasný 😀 😀 😉 😉 😵 😵

kamka17
12. okt 2010

@orsulka jo a aj drahý gratuluje k deťúšikom... 😉 😉

minka051
12. okt 2010

@orsulka som v práci ale nič nerobím len sedím a čítam si vás tu. O hodinku už príde drahý a odchádzam. O chvílku si dám Utroša a zaspím 🙂 😀

tija28
12. okt 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 😉
@orsulka - no ja som ti hned od zaciatku vravela, ze to bude parik - a tak jest 😉 gratulujem a pozdravujem drobcekov 😀
@petuska123 - tak ja ti zase odporucam dat si urobit HSC - tie prefuky, aby ste sa zbytocne nepustili do narocnych IUI, alebo IVF, a pritom mas mozno len ten problem, ze staci prefuknut vajcovody a sup a budes tehotna............my sme sa pokusali o babo 15 rokov, kde mal moj muz zle vysledky, vsetci doktori vraveli, ze ja s nim v ziadnom pripade nemozem prirodzene otehotniet, absolvovali sme okrem ineho aj 2xIVF - neuspesne, no a nakoniec som si dala urobit HSG a stal sa zazrak a hned som otehotnela, takze skus ist najskor na to HSG - je to sice bolestive, ale nerezu ta, neuspavaju, takze da sa to hravo zvladnut 😉
@zlatanka 😉 30 - gratulujem k bublinke, a ved ten posledny je vzdy ten najsilnejsi bojovnik, tak sa drz a opatruj ho 😉
@kamka17 - ake pekne fotky v albumiku mas zo stretka..............a to ste kedy zbuchli bambule, ha ??? 😉 ...............a @lucula - matusko je iny fesak, a aky bol dobrucky 😉
😉 ................................ostatne vas pekne zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petuska123
12. okt 2010

@tija28 no objednala som sa a cakam kym mi daju termin a podla toho terminu chcem este stihnut tie prefuky skor ako pojdeme do iscare

tija28
12. okt 2010

@petuska123 - rozhodla si sa urcite pre spravny postup, pekne po poriadku sa do toho pustite, drzim palce 😉

kamka17
12. okt 2010

@tija28 no to bolo v nedeľu také narýchlo zbúchané, ale podarilo sa... 😉 😉 😉 ozaj, ty nebudeš mať nejaké tehulkovské fotečky???

kiara15
12. okt 2010

@komarik nic sa nedeje ja som hned vedela ze si sa kopola 😉 to sa stava 😀
@orsulka je lepsie ale nechci vediet ako zareagoval drahy ako som spominala jeho to riadne zobralo on mi len do telefonu povedal a ja som tomu tak veril ☹ a to mi stacilo ale dnes uz bolo lepsie a sobotu mi povedal ze ma pozyva na obed strasne zlaty a preto ho mam rada 😉

kiara15
12. okt 2010

@kamka17 aj ja som rada ze sme sa stretli konecne na zivo som rada ze som ta spoznala 😉 😉

orsulka
12. okt 2010

@kiara15 no je uplen skvely.....!!!!!!! fakt super, že más vedla seba niekoho takeho......každy den to bude lepsie a lepsie, a mrazaciky to istia 😉 😵 😵 , ve dsama vieš, že u teba to zabera .-))) 🙂 🙂
@tija28 dakujeme pekne pokladik🙂

zlatanka30
12. okt 2010

pekny dnik vam prajem. 🙂 🙂 🙂

surviver
12. okt 2010

@brmbolcek brmbi,ved ak stači len paličkou čistit,tak je fajn,aj my sme to spočiatku tak robili,ale ked je soplikov viac,tak sa bez odsavačky nezaobideš...su take na vysavač,ale ta by asi bola velka,ale mame aj taku,čo fakt vojde aj takemu malemu babatku do nošteka, a nedava sa na vysavač ale jeden koniec hadičky daš babatku do nošteka a cez druhy koniec tahaš Ty a tak odsaješ,je to šetrne ,nehuči vysavač a ta koncovka je fakt malička,skusim dat aj fotku,ta stym modrym koncom je ta najmenšia

surviver
12. okt 2010

to je ta na vysavač

surviver
12. okt 2010

a touto tahaš Ty babatku

brmbolcek
12. okt 2010

@surviver- dakujem moc, no mi cistime palickou co sa da, ale ten zvysok soplikov ostava v dutinkach , ja mam taku odsavacku s hadickami ale ta je ozaj malicka na jej nostek , ty mas tuto odsavacku ? ked spinkame tak nostek ma prazdny vycisteny ale sem-tam zachrci tak eventualne si vravim, ze musime este pockat aby vysiel do nosteka hore a potom cistit ....

brmbolcek
12. okt 2010

hej hej , presne tu modru mam ale tie hadicky su velke do jej mini nufacika 😉

surviver
12. okt 2010

@kiara15 kiary,tak to maš dobre,že maš takeho chapaveho zamestnavatela...to sa dnes už nevidi často....a s manželom to zvladnete,uvidiš,mrazačiky,ta čakaju a tušim aj minule sa Ti chytil mrazačik,či nie??

surviver
12. okt 2010

@brmbolcek brmbi,fakt?,tak to je malinka princezna,ale je fakt že mi sme ju začali použivat až neskor,ked sme boli malinky tak sme nemali problem so soplikmi,ale sa mi zdalo,že ta hadička je taka mala... 😉

brmbolcek
12. okt 2010

@surviver - 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 mi sme taky malicky 😀 😀 😀

surviver
12. okt 2010

@brmbolcek šak ved dobreho malo byva...sa hovori 😉 🙂

kiara15
12. okt 2010

@orsulka ved to este ze je taky zlaty inak neviem 😉
@surviver no dufam ze mu nic nepreblesne lebo trzby idu dole tak vies vsetko sa moze zmenit ale uvidime dufam ze moj doktor ma neha doma 😒

brmbolcek
12. okt 2010

@surviver, 🙂 🙂 🙂 nateraz nam musia postacit vatove tycinky 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre