Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

cikyta
12. okt 2010

@izzie27 Ano,je to možne.....ak budeš prušie reagovať na stimulku,tak si ťa predvolaju častejšie-to znamená,kludne aj 3 x do týždna,no čo som bola ja,tak som tam chodila 2-3 krát za 14 dní.

wolfskinka
12. okt 2010

@brmbolcek @komarik matejko dnes v noci sice buntosil ale inac cez den bol ukazkove dobrucke babetko 😵 ,len sa usmieval a vobec neplakal a objavil novu hru, ked som sa smiala tak mi strcil ruku do pusy a ratal mi zuby .. xixi zeby bol z neho zubar a druhu rucicku si dal sebe do pusy a objavil dalsiu hru stale sa zakryva plienkou a ked ho odokryjem tak sa rehoce nahlas a sa zase zakryje a ja ho zase odokryjem ... cim vacsia hovadina tym lepsie 😀 😀 😀 😀 vecer este mal problemy s kakanim, ale sme pocvicili a vykakal sa a bolo uz dobre

mysiatko
12. okt 2010

@izzie27 ahoj izzie ja som tiez z dialky ale prudko som reagovala na stimulku tak sme tam boli za posledny tyzden 3 krat a hned na pondelok OPU, takze vsetko zavisi od toho ako budes reagovat.

cikyta
12. okt 2010

@orsulka Za 1,5 hod. Budíčeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
13. okt 2010

som tu!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 potiahla som o hodinku dlhsie 😀 😀 😀

janicca
13. okt 2010

bré ránko vám prajem 😉
@cikyta
@orsulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ta vy dve ste čo ťahali nočnú ?????? 😀 😀 😀 😀 😀

janicca
13. okt 2010

ta ideme na krvičku páááááááááá 😵 😵 😵 😵

orsulka
13. okt 2010

@janicca držim palec a tesim sa poobedene HCG!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

kuspitka
13. okt 2010

ahojte
@janicca drzim palce veľmi.
tak spalo sa nam super kamka od vecera buvala do stvrtej.
a vcera bola ukazkova.

petuska123
13. okt 2010

@janicca tak drzim palce

speranza1
13. okt 2010

dobre rano dievcence... ako ste sa vyspinkali?

@janicca tfuj tfuj tfuj...a drzim palce 😉

a este som sa chcela opytat, nevadi, ked beriem antb. mesiac pred iui? neviete o tom nieco?

mimili
13. okt 2010

Dobré ránko! Ja som spala ako nič... to je jedna z mojich najobľúbenejších činností, hoci sa mu nemôžem venovať veľmi často. Ja by som prespala hádam aj celý život, kebyže som mohla 😀.

@janicca Držkaj sa Janicca, nech je HCG vysokéééééé 😉

@speranza1 Pred IUI to asi nevadí, no pred IVF to vadí kvôli anestéze. Si chorá? Ja mám tiež taký problém, dnes už mám aj teplotu. Dnes som ešte v práci, no od zajtra idem domov pekne ležkať. Dúfam, že to bez antibiotík zvládnem. Lebo inak ma porazí, ak budem musieť prestať brať lieky a všetko sa presunie. Šľak ma ide trafiť, asi rok som nebola chorá a práve teraz, keď to najmenej potrebujem ☹

speranza1
13. okt 2010

@mimili aale nie.. len pri preventivke na gynde mi zistila gyndoska nejakeho bacila, tak to mam preliecit... preto som chcela vediet, ci je mozne brat antibiotika....
takze ty si ochorela? jaj to je mi luto..ale niet divu.. ved rano je pod nulou na obed uz zase teplo... len si pekne zajtra pooddychuj a vyliec sa ... velmi ti prajem aby vam to vyslo..

minka051
13. okt 2010

@janicca držím palce , ale ved je to už na beton 😀

brmbolcek
13. okt 2010

pekne ranko 😀 😀 😀

@cikyta-@orsulka - v myslienkach som bola s vami hore , ale nepisala som, uspavali sme sa a reku ze idem na MK ale akosi sa nedalo tak myslienkami som vas uvitala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@janicca- mi to uz vieme , ze // 🙂 🙂 🙂

@minka051- tak ako ste nakupili ? bolo co vyberat ?
ako sa citis, utros ta umara do spanku, pravda ?

ostatnym zelam pekny dnik 😎

minka051
13. okt 2010

😉 @brmbolcek ahoj tak nakúpili regále sú super na šťastie ešte mali. 😉 A utroš no som unavená taká oťapená a občas ma berie na spánok. O domčeku som ti napísala v druhej téme.Dnes trochu cítim ako by ma sem tam zabolelo bruško no dúfam že to nič nieje.

brmbolcek
13. okt 2010

@minka051- som si precitala, 😉 inak coskoro finisujete 😵 😵 😵
To je v poriadku ze ta sem-tam zaboli 😉 to patri k tomu 🙂 . kedy ides na krv: ale este netestuj 😉 no no no.

minka051
13. okt 2010

@brmbolček ja ani testovať nebudem, lebo takto som v pohode 🙂 A na krvičku buď 20.alebo 21.10. zavolám si doktorke a ona mi povie kedy mám prísť. Neviem či si ty bola na Et a ak ano tiež si niečo pociťovala alebo ak si ešte pamätáš ako ti bolo tak napíš. Dík

minka051
13. okt 2010

@brmbolcek stále ťa zle napíšem dám vždy "č" no som blbá.

cikyta
13. okt 2010

Zdravím..... 😎

@orsulka ChaChaCha 😀 😀 😀 😀 😀

@janicca Teším sa na 15:00hod.!!!!Bude to oficialne a hádam sa uvidí,či máš jednu,či dve bambulky 😉
Ked si s Orsulkou odchováme deti...pôjdeme robiť k vojsku na stráž.....Ja budem strážiť do 2:00hod.a Orsulka ma potom vymení do rána 😀

Ešte raz vás všetky helinky zdravím !!! CMUK!

zlatanka30
13. okt 2010

cikytka aaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhoooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 🙂

minka051
13. okt 2010

@cikyta ahoj 🙂 tak asi u mňa nič nevidíš lebo nemám dobrú fotku ale v albume mám kde ma viedieť.

cikyta
13. okt 2010

@zlatanka30 AAAAhoj !!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

@minka051 No už som prekutrala.Nejako sa mi hlási ku tebe dievčatko......Chlapček už určite nie.........A stále sa mi javí,že by to mohla byť tiež taká malinká "palculienka",ako naša hrdinka,krásna Paulínka 😉 Len neviem na 100% povedať,či to výjde z tohto IVF........nedarí sa mi to dátumovo sklbiť......(asi som slabo vyspatá ☹ )

cikyta
13. okt 2010

@minka051 Ale budem obzerať fotečky každý den do toho 20.10.a dám vedieť... 😉 Ty si taký špeci prípad 😉

minka051
13. okt 2010

@cikyta dík si zlatá no kedď nevyjde tak už potom nikdy ,toto bolo posledný krát a to dievčatko, tak to by som brala lebo ,dvoch chlapov už mám 🙂 A toto sú darované embryjká, ale veľmi chcem. No uvidím ako to dopadne. Dúfam že tam hore ma má niekto rád 🙂

orsulka
13. okt 2010

česť práci !!!!!!!!!!.......................... a robote pokoj 😀 😀 😀
konečne som dnes poslala aspon jd 😀ednej firme vyplaty......a sebe zasek ništ...ale čo už....mne posle sodiálka 😀 😀 😀
@minka051 tak ale zdaš sa mi tak celkovo v pohodke.......tak ono to už tak byva, bud to vyjde alebo nie......vsetky ti prajeme aby to bolo to prave orechove........a možno práve teraz, ked k tomu pristupuješ takto super to ajn to prave orechove bude 😉 😉
@zlatanka30 servus hivezdička...oddychujes?????
@brmbolcek to by bola ina sranda, keby mi tak o 2,25 hod., odpises....tak asi smiechu by som sa nezdražala 🙂))))
ja už som sa rehotala rano, ked som drahemu vysvetlovala co som odpisovala Ciky, ked mi ona pisla o polnoci 😀 😉
@speranza1 ja si myslím, že tie antibiotika su OK....mesiac pred v pohodke, a je velmi dobre, že sa to "tam" prelieči....
@mimili no ty sa pekne lieč, nech je to vsetko za vikend preč!!!! 😉 😉 😉 vela prirodných vitaminov, vela cibule 😉

zlatanka30
13. okt 2010

ahoj orsulik.ano oddychujem.dnes ma bolelo brucho a aj zaludok skoro som sa po ....... 😀 😀 😀

orsulka
13. okt 2010

@zlatanka30 ked len skoro tak je to pohoda..... 😉 😉 😀 😀 je fajn, že oddychujes........si na PN????? ci beries dovolenku?????

janicca
13. okt 2010

ahoj ahoj ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 tak sme spat ale samozrejme som medzi tým aj zbrýlala 😀 😀 😀 ďakujem vám všetkím že ste na nás mysleli a myslíte 😵 tak boli sme u Gaťovej že sliznica krásna či čo to spomínala pravdu poviem ja ked tam prídem ja som vždy ako v tranze ja ako keby som ani nevnímala ja vždy na tom monitore vidím len čierno biele flaky ...... 😀 😝 😀 aj tam videla nejaké bodky že vraj by mohli byť aj dve ale že šak s krvičky budeme mudrejší povedala 😉 ..........tak treba už len čakať do 15 :00 🙂 🙂 🙂 🙂 a ináč prajem vám všetkým pekný deň 😵

cikyta
13. okt 2010

@janicca Dve ?????? Idem spáliť certifikát vedmy !!!!!!!!!!! 😀 😀 😀
Som zvedavá...jajáj !!!
Kde si ešte zbrýlala ??? há ???

@zlatanka30 V brušku sa čosi deje 😉 Všetky znamenia su tie správne 😉

@minka051 Ja ti hrozne tu bambulku prajem ! Viem si živo predstaviť,ako by sa pri vás mala ! Vytužená,dvoch starších bráchov !!!!! To by bola skutočná princezná v tom pravom slova zmysle veru 🙂 (a inak,neviem,či som ti to už písala.....ale máš strašních kočkošov synov !!! Byť tak mladšia (a krajšia) 😅 EJ BISŤU !)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre