Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
28. jan 2010

brmbolcek prestalo klop klop klop, asi to bola fakt len prasknuta cievka, ale sedim na zadku alebo lezim, snazim sa moc nehybat

brmbolcek a meno sup sem nejake tipy

brmbolcek
28. jan 2010

wolfi- teraz som si vsimla ze velmi frcia tieto mena: Jakub, Matej, Matus, Patrik,Dominik, ... a je ich este spuuusta

janicca
28. jan 2010

ahojte babulky ,tehulky,pracantky,snažilky,maminky ...... 😉 ja už mám dnes piatok huráááááááá ....

tak samé dobré správičky čítam to ma veľmi teší a hlavne že malý Matúško bude čo chvíľa domka pri svojej maminke... 😉

mzuzka tak máš to zapár a celé to tvoje tehulkovanie si zvládla priam ukážkovo ja si vždy na teba spomeniem ... 😉

Sisinka zas raz ukázala aka je z nej hviezda chlapi budú mať s ňou čo robiť Ciky ty už máš určite teraz hore uši 😀

wolfi a to meno ???tak môj favorit je jednoznačene Richard ale to ty neceeeeš aj moja polovička trošku račkuje ale ozaj len trošku keby mi to nepovedal tak si to skoro ani nevšimne..a povedal ak niekedy dám take meno že či ho má volať Lišo ??? 😀 😀 My máme v rodine Michal,Timotej,Damián ... 😉

cikyta
28. jan 2010

Ahojte-tak noc bola-ako taká... 🙄 Nebola výborná,ale nemuseli sme použiť vysávač.
Zato ráno 🙄 každých 15 minut som jej vysala tolko soplíkov,čo dospelemu pomaly 😖 Tak sa kurírujeme.
Vonku je čistý koniec sveta,tak nepôjdeme ani tam dnes radčej.
Luculka-ani ja neviem zmenšiť fotky,preto fotím len mobilom a ak mám náhodou čosi z foťáku,tak to len obstrihám 😒 a už sa to dá dať do albumu potom.

Wolfi,to meno má byť dlhe,krátke,naše,či zahranične?

wolfskinka
28. jan 2010

matusa bude mat segra , patrik sa mi paci ale meniny ma vtedy ked bude mat cca aj narodeniny

zatil je amko alebo denis, al uz v rodine padol aj henrich ... horor amoj muz ze Pascal, ma koro vykotilo

moze byt aj zahranicne take stredne

cikyta
28. jan 2010

Jani-hore uši,dolu vlasy 😀

cikyta
28. jan 2010

Wolfi a čo tak Emerick? (Volali by ho Emo,Emko)

cikyta
28. jan 2010

Ozaj Orsul-rusku som používala,ked bola malinká.Teraz by mi ju stiahla a odtrhla aj z nosom 😀

cikyta
28. jan 2010

Denis je fajn 🙂

cikyta
28. jan 2010

Jáj až teraz som zbadala to R v Emerickovi 😅

lucula73
28. jan 2010

my sme dali tiež bez r pre istotu,lebo Veronika má s r problem,tak nech tento nemá...no malej sa v nedelu prvý raz podarilo také skutočné R,tak odvtedy rapoce až nám to uši trhá,ale len samotné r,v slove jej to ide iba niekde...inák ráčkuje...no zábava... 😉

orsulka ďakujem.....

marta222
28. jan 2010

Ahojte kočky, luculík, to som rada, že Matúško sa rýchlo zotavuje..
wolfi ... tak chlapisko to bude? A čo tak Lukáš alebo Matej?
Tak, mám práve za sebou 1. návštevu nového gynekológa, fakt Jani, mala si pravdu, je veľmi príjemný. Nerobil mi zatiaľ žiadne vyšetrenia, mám prísť o mesiac, lebo cytológiu som mala vlani vo februári. A prízvukoval mi, že musím bezpodmienečne prísť, aj si ma poznačil do kalendára... no zlatý. Tak som ho ubezpečila, že prídem, veď v prvom rade mne musí záležať, aby som to mala OK, keďže už mám za sebou konizáciu krčka a ešte všelijaké iné patálie 😒

cikyta
28. jan 2010

Martus-tak paráda,že si tak fajn pochodila a si spokojná.To je dôležite. 😉

wolfskinka
28. jan 2010

lucul dakujem za tip pokukam

aj nad matejom uvazujem, lukaš urcite nie

mzuzka
28. jan 2010

dobry dnik sa praje 😅

jej richarda mame aj my. mne sa celkom pacila kombinacia marek a martin, ale hladali sme tak blizsie k sebe meniny,ked uz budu mat narodeniny v jeden den. no a na richardovi sme sa jedinom dohodli. hned pred marekom je juraj, co sa mi celkom pacila, ale v tejto zakladnej podobe juraj,lenze moj mm ze tu ho budu komolit lebo j nevedia citat..... tak sme hladali vyhovujuce pre oba jazyky, oboch rodicov a vysli nam z toho markus a richard.

cikyta
28. jan 2010

Nooo Mareka už 9 mesiacov milujem 😵Však vieš prečo Zuzka? 😉

wolfskinka
28. jan 2010

mzuzka tento problem mam ja lebo neviem povedat R a preto mena co sa mi pacia najviac maju R a by som to komolila, tak musim mat bez R

mzuzka
28. jan 2010

chapem folfi, ale napr.moja sestra tiez rackuje a vola sa veronika a ked oslovuje mojho mm ,ktorrry je marek tak je to asi najkrajsie. ona to r vravi tak zvlastne. nie vyrazne, ale skvor take akoby prehltnute, je tam ale nie je 😅 a v richardovi su az 2 😀 tak sa pytala ci sme jej to urobili naschval 😀 😀

ciky aj zuzanu milujes nie?? 😉

lucula73
28. jan 2010

mzuzka 😀 ,inak to zvláštne R,čo hovorí aj naša drnda,neviem ani ja povedať,to kdesi z hrdla ide... 🙂

mzuzka
28. jan 2010

ahoj lucka, ano presne, tak nejak to znie... a teraz ma napadlo vsak tiez je veronika 😀 😀

folfi je inak wolfi 😀 😀

domika9
28. jan 2010

wolfi jej ja som si až teraz všimla že už viete pohlavie ty brdo tak dosť skoro vam ho povedali
mne sa pači aj meno daniel , filip, david ale ani jedno nieje to naše 😀

cikyta
28. jan 2010

Zuzka-OJ veru aj Zuzanu.Máš dobru pamäť. 😀

wolfskinka
28. jan 2010

domika robil mi sono a otocil sa tak a roztiahol nozicky a to sa nedalo prehliadnutlebo bol otoceny ako baba na koze u gynekologa ... xixi doktor povedal, ze tam nieco cvenga ... 😀

wolfskinka
28. jan 2010

nieco na dobru noc a sladke sny .....

https://www.youtube.com/watch?v=Yb6xRz0ZhnE

a neslintajte moc 😀 😀 😀 😀 😀

endzi30
28. jan 2010

wolfi 😀 😀 😀 aj sem som dosla slintat 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
28. jan 2010

JA SI BERIEM POZIARNIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

renka1801
28. jan 2010

aj ja som kukla krásní to chlapi 😉 Dnes som bola v Heliose zaciname prvé IUI vo februári.

wolfskinka
28. jan 2010

renka gratulujem a prajem nech si cim skor tehu

renka1801
28. jan 2010

dakujem dufam že nebudem musiet ist na IVF a podari sa teraz, mam strach pri IVF z tých injekcii ako čítam tebe vyšlo až 3.IVF to ta obdivujem ako si to zvládla ale stálo to za to. Máte pekný výsledok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre