Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

matusik111
21. sep 2009

Romy, je Tvoje IVF prvy krat? A kedy mate predbezne planovane " oplodnovanie" ? Mozem sa opytat kolko mate rokov?

romy01
21. sep 2009

matusik ano toto je prvy krat a ja mam tesne pred 33 a moj ma tesne pred 45 aj dost teda. Este neviem kedy dôjde na vyberanie vajicok, dnes som bola na prvej kontrole pocas stimulky a budu mi volat poobede co a ako

matusik111
21. sep 2009

tak to naozaj by boli pekne vianoce , ked sa vam to podari 😵 😵 😵 , drzim palceky, aby sa vsetko podarilo.
Dufam, ze v januari Ta stretnem v Heliose uz s bruskom ked tam pojdem na vysetrenie 😵 😵

orsulka
21. sep 2009

...tak co nove?????????????????????????????? tuto u Heliosáčok?????????????

rodime, stimulujeme, teehulkujeme??????

romy01
21. sep 2009

orsulka všetko po poriadku 😀 😀 😀 jedno po druhom 😀 😀 😀

orsulka
21. sep 2009

oki romy 😀 😀 len to musim dať v správnom poradi 🙂))) stim, tehu, rod...... 😀 😀 😀

orsulka
21. sep 2009

a aby som nezabudla....MATUSIK...vitaj medzi nami .-)))))) nech sa ti dari 🙂))))

romy01
21. sep 2009

Baby idem ďalej, volali mi z heliku a znížili mi dávku. Na kontrolu idem v stredu a vraj je to všetko OK. 😀 😀 😀

domika9
21. sep 2009

no kočky som späť a poviem vam pekne poporiadku čo ako bolo doktor mi robil sono cez brucho -dlho dlho dlho , potom mi vraví že sa mam vyzliecť že pozrie aj zo spodu tak som zliezla z postele šla som sa zobliecť a ako sa tak vyzuvam doktor sa ma pyta - mate v rodine dvojičky? aj som sa zabudla dalej vyzliekať dvihla som hlavu sa ho pytam čo su dve? sestrička aj doktor na tvari usmev -že no idem sa na to lepšie pozrieť
tak ma prekvapil že som sa zabudla aj dalej vyzliekať a som sa vybrala že si tak idem lahnuť tak som saz asmiala že ma tak prekvapil že som aj nohavice zabudla dať dole 😀 😀 😀
robi sono zo spodu feeest dlho sestrička s usmevom pozera na monitor a vraví tu je jedno a tu druhe .....
no šoky 15-teho stupna ale doktor dalej pozeral nevedel na isto potom vraví že si fakt nieje isty že sa na to ešte pozrieme nabuduce lebo že okrem srdiečka tam ešte niečo pulzovalo ale nevie či to nebol pupočník
takže najbližšie idem 19.10 do vtedy sa asi zblaznim zase take dlhe čakanie a ani neviem na čom som
ale v podstate je to ok už či bude jedno alebo dve hlavne že bije srdiečko toho som sa najviac bala
ale zabudla som si dať predpisať tabletky z toho šoku

domika9
21. sep 2009

romy super musí to vyjsť 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domika9
21. sep 2009

tak tak katarina treba byť doma ak sa da 🙂

katarina33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matusik111
21. sep 2009

Domika, krasna sprava. Gratulujem. 😵 Ved dvojicky by boli peknucke. Ja by som to brala. Tak nech sa len dari a srdiecko bije celych 9 mesaicov.
Moc vam fandim. 😵 😵

lucula73
21. sep 2009

ahojte babulky 🙂

domika - normálne som v šoku,že dvojičky....ale bolo by to super,nie?no nezdá sa mi,že to nevedel ten doki posúdiť,lebo v 10tt už vidno aj rúčky,nožky...nielen srdiečko,buď bolo to druhé také schované,alebo to bol ten pupočník...v každom prípade ti držím palčeky,no to čakanie mesiac by ma asi položilo,uf...

ja idem na kontrolu v pondelok,som teda zvedavá,dúfam že bude všetko ok,lebo ma dosť bolieva brucho,neviem z čoho...
dnes vravím mojmu mm,že či ma odfotí,dám foto na koníka,kukol na mňa,či mi preskočilo,no nechápal,vravím že však baby si dávajú domčeky bábetiek,no keď pokrútil nechápavo hlavou,tak som to nechala tak 😀

domika9
21. sep 2009

no ocino bol rad tak či tak no len neviem ako to vydržím boooože tak dlho zase čakať ja neznašam čakanie ☹ 😠
ktovie -musim niekde vyšprtať do ktoreho týždna sa može plod rozdeliť ale asi aj ten doktor ma za sebou vela ultrazvukov tak asi vie čo ma hladať no tolka neistota teraz ☹
neže by sme to nezvladli ale ja by som radšej po jednom brala ale ako bude tak to bude a hotovo len neviem neviem kam narvem dve postielky 😅
no ale nepredbiehajme udalosti zatial viem len o jednom akože 😉
ale dnes som dostala tehotensku knižku -hura hura
lucul a mm sa tiež minule smial že aky domček sa tu píše tak som mu vysvetlila sa smial alebo sa ma pyta to čo je TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT tak tiež nechapal no čo už

mzuzka
21. sep 2009

no uz som docitala. vitam nove helinky, pekne sa tu rozrastame.

komarik, ja mam uz teraz 85cm v pase(pred tehu som mala do 60cm) 😀 😀

domika, no nemam ani tie spravne pismenka na teba. je to nadhera, fakt.

tento rok sa heliku ozaj dari. pamatate si, uz neviem aky mala nick, ale dala si vlozit 2embryjka, jedno odislo a to druhe sa rozdelilo na jednovajecne dvojicky 😀
a necakane tehu lucky a domceka prirodzenou cestou...

no, dobre som si to nacasovala. este ze som isla k tam. joj. som taka stastnaaaa. to znamena, ze kiarka, orsulka wolfi, tijka proste skalne majuuuu velkuuu sancu.

ja som dnes zase po 2tyzdnoch zvracala. ja netusim cim to je.

orsulka, u mna v robote pohoda, dopadlo to tak ako som chcela ja 😉 cierny vcera peniiiiiiil,az bledol svina.

domika9
21. sep 2009

lucul a netvrdne ti bruško? lebo to by si asi mala ísť skor

domika9
21. sep 2009

zuzi ona bola z popradu a nick mala -no teraz ani mna nenapadne ale viem koho myslíš a už ma napadlo zbinka bol ten nick

domika9
21. sep 2009

ani fotku som si nepytala 😅 som zabudla

mzuzka
21. sep 2009

domi, a uz dychas? 😀 😀 😀 😀 😀

babulky, ianak aj ja mam trocha zase problem.ale snazim sa byt v klude, lebo uz si pripadam ako hypochonder, co stale hlada nieco. lenze mam taky biely vytok, bez zapachu, normalny ako bezne v tehu byva,lenze sem tam mi po stehnach steka tekutina.len trosinka, ale je to uplne riedke ako voda.tak neviem, ci sa mi sem tam voda neodclupne. v piatok mam appoitment k mojej, tak sa jej chcem spytat. ale uz si pripadam tak hlupo, ze stale nieco nove. este ani raz som nebola na kontrolu, a nepovedala, ze je vsetko OK.
ale bojim sa to nechcat tak, aby ssa malym nieco nestalo. myslite ze by to mohlo byt este nieco ine? trocha mocu? ale nesmrdi to. je to proste len trocha cistej tekutiny.

domika9
21. sep 2009

zuzi či si budeš pripadať blbo alebo nie -musíš to povedať

lucula73
21. sep 2009

domika netvrdne,ja som s tým bruchom bola pred týždňom,nemožem tam chodiť ako na klavír 😉

mzuzka - tak ty si statočná v tom páse,ja sa radšej ani nemeriam,mňa bolo dosť aj predtým 😀

katarína - ty veru nešpekuluj,šup na PN,sparvíč najlepšie,ja som bola vypísaná 2 týždne a vrátila som sa na PNku,je to tak lepšie..

lucula73
21. sep 2009

mzuzka ja mám stále ten istý problém,pýtrala som sa na to Gáťovej,aj Hudeca,povedali mi,že aj vodnatý výtok može byť....ale ja nosím furt intímku,lebo mám pocit,že mi aj moč občas sám vytečie,mne sa zdá,že mi od začiatku to mimčo sedí na mechúri...tak tiež dúfam,že to neni plodová voda...

surviver
21. sep 2009

Domika blahoželam,či už jedno alebo dve,hlavne že su O.K. 😵 A to čakanie,to je fakt hrozne...nerozmyšlala si,že by si šla este na jeden utz do Heliku?? aspon by si si bola na istom... a čakame ten domček 😉

cikyta
21. sep 2009

Domika-waw! Gratulujem ak to budu dve bambulky!!!!!!
Mzuzka-daj si na gynde skontrolovať,či to nieje plod.voda.Urobia to takým testom.Kvapnu na vložku taký roztok a podla farby.

mzuzka
21. sep 2009

no cykitka, to by bolo super, viem ze je ten roztok a ked vlozka zozelenie je to plodova v. lenze kde ja tu vezmem gyndu? ach boze, tak ma to tu obcas serie. ☹ silno pochybujem, ze moja to bude mat a kym somnemala sakra problemy a kym mi to moja nevybavila, tak som tu zenskeho nevidela. preto sa citim trapne, ze stale tu moju o nieco pomaly prosim. lebo tu potom na mna kukaju ako na niaku posranu tehulu z vychodu ☹
kebyze sa da, zobrat sa k zenskemu, uz som tam,ale uvidim, do piatku.

lucul dik ze si ma aspon trocha ukldnila, ze to moze byt aj nieco ine.

domika9
21. sep 2009

zuzi aj ja mam brutlne vytoky -po nohach mi netečie alen ikdy som take nemala ako vraví lucul intimka musí byť stale

dievčata dakujem a nabijam baterky a už aj idem fotiť domček 😉

domika9
21. sep 2009

včera som sa tak potešila že davali v tv hriešny tanec to som videla už x-krat ale stale si to rada pozriem

kiara15
21. sep 2009

no co to tu citam dominka suuuupeeer ze dve?????a to si bola nestastna ze mas 1folikul tak tomu to sa hovori zazrak 🙂 🙂 🙂 🙂 veeelkaaa graaatulaacia 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre