Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

gabika24
22. nov 2009

ahojte.
wolfi, ja viem, že sa neplašíš, to len preventívne 😉 ... Opatruj bobáčika a veľa oddychuj 🙂
evulka, ja som "stará" heliosáčka a veeeeeľmi vďačná. Sú tam fakt úžasní ľudia a ďakujeme im za veľa 😵

zlatanka30
22. nov 2009

my sme boli prvykrat v heliose teraz vo stvrtok.su tam naozaj super ludia a viem,ze su tam pre mna.dodali mi vnutornu silu ktoru teraz velmi potrebujem

lucula73
22. nov 2009

zlatanka ahojček....a čo vám povedali?vidíš,som ti vravela,že budete spokojní...a ste aj múdrejší?držím palčeky

lucula73
22. nov 2009

gabi a vy máte všetky tri detičky z ivf?tak to už hej.. 😉

zlatanka30
22. nov 2009

luculka dakujem z celeho srdiecka.jednoznacne ivf .uvidime ake budem mat vysledky este.18.12 spg .mam ovulku to je hlavne to ma doktor nesmierne potesil.a nebude ani laparka mozno iba skontrolovat priechodnost vajickovodu nejakou novou metodou ultrazvukom v anestezii.ale zajtra idem k hudecovi a povieme mu,ze sme tam boli.ako vtedy reagoval ked si mu to ty povedala_

lucula73
22. nov 2009

zlatanka - ja som sa odvolala na to,že nám vyšiel veľmi zlý spermiogram,tak preto sme tam išli..a nepovedal nič...
takže ti robil aj sono,to je dobre,že ovulku máš...a prečo potom rovno ivf?

domika9
22. nov 2009

wolfi
http://www.pregnology.com/pregnancy/04/24/2010 to maš na ten prvy čo mam v albume

http://www.pregnology.com/ a to je ten druhy čo mam v albume

zlatanka30
22. nov 2009

luculka ano robil aj krv bral.ty musim povedat,ze som bola vystresovana ako nikdy,ale doktor je fesak to musim povedat,a hlavne v pohode.ved ani ten nas neni na zahodenie 🙂 aspon to tak vravel a mozno bude stacit aj ivi.a este nieco vyzera to tak,ze som v poriadku aj napriek tomu ze mam len jednu stranu.problem je spg.vsak uvidime aky bude teraz

gabika24
22. nov 2009

luculka, v podstate áno - to je trošku na dhšie, ale hej 😉 . A sú to naše najmilovanejšie zlatíčka, ktoré momentálne robia taký neporiadok, že už fakt musím zasiahnuť - a to som si sem práve sadla 😀 😀 😀

wolfskinka
22. nov 2009

gabika plasit sa zacnem v stredu vecer ... lebo stvrtok rano ideme do heliku

domika dakujem za tip, ked budeme mat srdiecko tak si to tam urcite dam

korenka
22. nov 2009

baby,ja som to len počula od známej a keďže som z BB,zaujíma to,ja som nikdy nebola v MT,a tiež si myslím,že to bude skôr len ďalšie centrum,však sú potrebné.Zatiaľ neviem,či ho budem musieť navštíviť,ale ak ano,lepšie by bolo,keby bol aj tu Helios,ak budete babuľky vedieť viac a hlavne kde bude,budem vám vďačná,dík. 🙂

evulka777
22. nov 2009

kočky, výsledky spermiogramu sa dozviem hneď v ten deň alebo až neskôr? Lebo my bývame cca 150km od Martina. Ďakujem

korenka
22. nov 2009

môjmu mm to oznámili po asi hodine

cikyta
22. nov 2009

Evulka-nám to povedali do 10 dní,ale to bolo pred skoro 2 rokmi.Teraz neviem. 😒

evulka777
22. nov 2009

korenka, ale veď ty si predsa písala, že si nikdy nebola v MT, tak ako to je? Ja mám na mysli Helios v Martine, nie iné CAR.

korenka
22. nov 2009

nie,nebola,spermiogram robia aj tu,v BB,Dr.Kubiš
http://www.androlog.sk/neplodnost_text.php?show...

evulka777
22. nov 2009

korenka, ale mňa nezaujíma spermiogram v BB, ale v Heliose, my máem spermiogram za sebou už 3x a niekde to bolo na počkanie, ja však chcem vedieť, ako je to v Heliose.

v555
22. nov 2009

evulka777,my sme boli na spermiograme a vysledok nam povedali do 2 tyždnov ale ja som nevolala.Myslim,že ked si zavolaš na druhy den tak ti to povedia,tiež chodim do Heliosu.

cikyta
22. nov 2009

Nám vraveli,že ked prídeme znovu,povedia nám výsledok SPG a ak chceme skor,tak do 10 dní,lebo vraj je to hlbkový rozbor a nielen taký na základne veci,takže to nemôže byť hned.
(Presne tie lekárske termíny neovládam.Napísala som to po lopate.)

domika9
22. nov 2009

nam tiež povedali až na dalšej navšteve kde som šla na PCT-test +HP a to bolo asi cca do dvoch týždnov

orsulka
23. nov 2009

tak po vikendiku.....dobre ranko....moje je pracovne .... 😉 😉

denis19
23. nov 2009

dobré ránko!!!
orsulka tobe do práce a ostatním tam kde jsou 😀
jak se vede po víkende????? mne se začalo nejak težko dýchat,ale to požná i to počasí!!!

orsulka
23. nov 2009

denis......no po vikende momentálne ťažko...ale rozbieham sa 🙂))))))

denis19
23. nov 2009

tak tomu ráda verím 😀

kamka17
23. nov 2009

dobré ránko z upršanej žiliny prajem všetkým 😎 😎

evulka...výsledok spg skor ako za tých 10 dní nebude, ale to vám mali povedať...

orsul čávo...no ja idem pracovať až poobede, tak teraz si ešte trochu užívam..a ako ste víkendovali? presúvali ste nábytok alebo nejaká party bola ??

a baby PD...nechápem to s Hudecom...akože potrebujete od neho povoelenie, že možte ísť do helíka?? 😖 😕

domika9
23. nov 2009

ahojte 🙂
maska bude mať dnes babätko 🙂 🙂 🙂

orsulka
23. nov 2009

kamka...domi...ahojte 🙂

držim maske palceky, pastičky.....vsetko.....aj s nou dýcham hádam!!!!!!!! 😉 😉

kamka......bol kludny vikendik....akurat v sobotu bol swuash, kde som bola ako divak, este som nchcela tu nohu namahat...ale v stredu ma už nic nezastavi a skusim pobehnat 🙂))))))

kamka...myslím, že nepotrebujeme požehnanie od Hudeca, on je s Krajkom vo velmi dobrom kontakte.....ja aj teraz ked som u neho bola, len som mu oznamila, na com sme sa s Krajkom dohodli...bez problemov mi predpisal vsetky lieky, este aj navrhol pred Helikom kontrolne sono u neho..... 😉 je to zlaty clovek

kamka17
23. nov 2009

domi...no ak ho už nemá pri sebe 😀 😉

orsul...no s tou nohou, však som na ňu skoro aj zabudla...len sa ty pekne šetri...a bola si ozaj vtedy u toho doktora s tým ?

orsulka
23. nov 2009

kamka...jasne......mala som obavy, ci to nie je pretrhnute, takže u Dr som bola, aj na sono 😉

romy01
23. nov 2009

dobre ranko babenky

orsulka, to ti verim ze v takomto pocasi sa pondelok len velmi pomaly rozbieha - to ja som este len teraz doranajkovala a zas si idem lahnut, akosi sa mi nic nechce.
Denis a co robis ze sa zadychavas? Ci to len tak ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre