Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

romy01
25. nov 2009

kuspitka, urcite aj ja tam budem nakupovat - lenze ovcas ked idem okolo tych obchodov, kde je vsetko take malicke a farebne tak to proste nejde nekupit aspon nieco

domcek
25. nov 2009

Orsulka simonko bol uplne v pohode este aj pred operaciou ja uplne chora na nervy. Revala som ako tur. Este ze tam bol aj moj manzel a pred operacky siel on snim ja by som sa tam asi zrutila. Ale vravel ze ked maleho brali tak sa drzal polovicky za nohu uz sa bal ze on tam nejde. Aj manzel prisiel na izbu vyrevany. To cakanie bolo besne. A ked ho doniesli este v zbytkovej anasteze boze to bol pohlad chuda dieta. Nemozete mu dat jest ani pit. a potom nam zacal vracat s anestezy a s krvicky co mu zatiehla do bruska. Tak bol na infuzkach. Na noc tam ostal snim manzel mna by tam asi museli kriesit resp odrodit stych nervou tak som sla domov. Do vecera este vracal tak mu museli dat dalsie infuzky v noci aj antb. dnes je ale uz doma sice ho nic neboli ale ma taky divny hlasok no musi sa to vyliecit. ALe znasal to vsetko hrdinsky. 😉

kuspitka
25. nov 2009

romy skus este aj Tesco teraz su tam velmi dobre veci a take male dupacky aj cena je super.chod tam nakupovat aj tam som dost veci kupila

orsulka
25. nov 2009

domcek.......no jo zlato.....niekedy su ozaj rodičia na tom horsie ako deti......ale tak chvala bohu, už ho mas doma a budes aj ty kludnejsia....

😉

romy01
25. nov 2009

no domcek - chudatko malé to je hrozne ked toto musia rodicia s dietatom absolvovat - juj az mi stislo srdce.

kuspitka
25. nov 2009

domka,ale zas mate to za sebov
je to zlozite ,ked dieta ti beru na operacku a nevies co sa tam deje.
mala by si mu dat nieco za to jeho hrdinstvo.mas super dieta,ked nedal na sebe vediet ako sa boji velmi

domcek
25. nov 2009

Tak to teda. No ale ako vravis hlavne ze je uz doma.
Tak teraz lezka a pozera rozpravky, tato zaspal lebo bol koli nemu hore celu noc. A ja sa idem tiez trosku vyvalit.
Potom este pridem pokvakat.

alicao
25. nov 2009

ahojte heliosacky
Wolfi mi prave pisala, ze je ok, ze vraj to bolo cistenie zo stimulky, ze sa to stava, ma aj fotecku a prida ju neskor, isli sa niekam napapat. TAK MI ODLAHLO!!🙂

kuspitka
25. nov 2009

wolfi taka som rada a teraz budes lezat a hore nohy.davaj si velmi pozor na seba.vravela som ver bublinke ona vie co je dobre a ty sa onu teraz staraj a nemysli na zle veci.je to jasne

orsulka
25. nov 2009

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krasna sprava alicka...dik 🙂))))

alicao
25. nov 2009

orsulka to hej🙂...a kuk moj album🙂

kuspitka
25. nov 2009

alicao a kolko ste vlozili?
juj gratulujem

orsulka
25. nov 2009

gratulujeeeeeeeeeeeeem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dalsia spravička..........
alicka...velmi pekne........a silniet buduuuuuuuuuuu....ked sa ti objavuje už od 4 dna..... tak super
😉 😉

wolfskinka
25. nov 2009

ahojte

baby dakujem za drzanie palcov, gulko bombulko tam je taky ako ma byt, a to krvacanie ze to sa cisti maternica po stimulke, ze uz tam ziadne krvne zrazeniny nie su takze by to uz nemalo byt.
fotka je v albume
kontrola buduci tyzden vo stvrtok

alicao
25. nov 2009

orsulka dakujem, prvy krat som tiez nasla // a potom slabli... no som fakt zvedava🙂

domika9
25. nov 2009

wolfi tak to som rada až ma dvíhalo zo stoličkyako som čitala tvoj príspevok tak super že je to ok asrdiečko ste počuli?
domcek fu to mi je luto ale hlavne že už mate potom
ja si pamätamked ma doniesli z operačkytak som sa triasla zimou ako keby som mala epilepticky zachvat ale nevedela som to ovplyvniť na duhu operaciu som ich pytala či sinemožem aspon ponožky dať tak že nie 😠

domika9
25. nov 2009

alicao super gratulujem tfuj tfuj aby to bolo ok 😉

wolfskinka
25. nov 2009

domik dakujem,

ja som mala pri operacii ponozky pri vsetkych troch

orsulka
25. nov 2009

wolfi.........blahoželám 😵 😵

romy01
25. nov 2009

orsulka, teraz si fakt uz na rade

posielam ti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

špeciálne pre teba

wolfskinka
25. nov 2009

orsulik dakujem

a specialne prve oficialne virusiky ......... len a len pre teba
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a pre ostatne babenky

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

orsulka
25. nov 2009

🙂 🙂 🙂

kamka17
25. nov 2009

no ste to tu riadne zavírusili, šak sa tu musím presúvať hore dole...no nič
píšte píšte, nech sme na ´dalšej stránke...

alic...gratulácia...super, ja som ti hovorila, že 17.11. je dobrý dátum 😀

orsulka
25. nov 2009

pisem pisem pisem

orsulka
25. nov 2009

to už nemože byt veeela prispevkov........






dam dlhsiu správu







možno pomože....

😀 😀

orsulka
25. nov 2009

mne sa už nič nechce......a okrem ineho ani neviem prečo, ja mám dnes piatok........ 😀

romy01
25. nov 2009

orsulka, tak to ma byt, piatok je fajn, no nie ?

orsulka
25. nov 2009

romy....trosku mi to tu vpraci komplikuje život, lebo vsade davam ine datumy!!! 😀

kamka17
25. nov 2009

a u nás slnko svieti...hurá...a ja tu asi zaspím... 😒 😖

orsulka
25. nov 2009

aj un as kamka........tesim sa z toho 🙂))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre