Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

wolfskinka
11. jan 2010

no idem ja na chvilku zalahnut, od rana pobieham na nohach treba hodinku oddychnut a potom idem zehlit

marta222
11. jan 2010

Ahoj wolfskinka, teba som nevidela, ani nepamätám 😉 . No, to ti teda poviem - ja som "športové poleno" 😀 😀 😀 . No, čo už každý má nadanie na niečo iné. Tak sa teším, že ste OK - a to chudnutie je teda fakt zaujímavé...
Tak, daj zajtra vedieť ako ste pochodili v Heliose. Ja som práve dnes volala k inému gynekológovi, či ma zoberie - rozhodla som sa definitívne,idem preč od Veselého...

kefalinek
11. jan 2010

Ja nemám vajičkovody tak to preto, len som chcela niekoho takého najst a niečo sa popýtať.

romy01
11. jan 2010

kefalinek ak nemas vajcovody tak sa ti inak ako cez IVF nezadari - tam nebude treba ziadne extra vysetrenia, iba ak sa rozhodnete pre IVF tak ti skontroluju hladiny hormonov z krvi a mm skontroluju spg

jani2
11. jan 2010

Joj ale ste toho popísali, tak ja prajem už dobré popoludnie 🙂
Marta – tak bežky sú pre mňa španielská dedina...asi by som sa tiež len šuchtala 😉 ...ale vraj je to najzdravší zimný šport...a cez víkend má byť už pekne, takže sa môžeš ďalej zdokonaĺovať! 😅
Mzuzka – nie je to prvý krát, čo počujem ako v cudzine treba všetko vybaviť, kým na slovensku sú mnohé zdravotnícké úkony samozrejmosťou...tiež tie naše materské a rodičovské dovolenky nám môžu mnohé inokrajanky závidieť, škoda že to aj v cudzine nie je tak....veď prvé roky života dieťaťa sú najkrajšie....myslím, že časom to aj na Slovensku postupne zatrhnú 😢 ..no a s tými školami to je sila!!!
Wolfkinka – tvoj príbeh som sledovala od začiatku, tak verím, že to už krásne dotiahneš do konca 😉 ..teraz v 13tt ti budú asi aj merať u drobčeka NT, však!?

marta222
11. jan 2010

Ahoj, jani2 - pozerám, že ty si tiež moja krajanka. No, na bežkách sa budem zdokonaľovať asi v KNM na Kamencoch povedľa štreky na tej veľkej lúke .... Dúfam, že ešte napadne nejaký sneh...
Tebe k detičkám tiež pomohli v Heliose? A prepáč, ak sa smiem spýtať: Čo sa vlastne stalo, keď si musela predčasne porodiť? Dobre, že ti ostala aspoň Janka, keď sai už druhé dievčatko nepodarilo zachrániť... Lebo mňa môj gynekológ tiež stále straší predčasným pôrodom kvôli VVCH maternice

orsulka
11. jan 2010

wolfi......este neviem citen reprofit alebo co...ale ako alternativa sa mi to vidi najschopnejsie... 😉

janicca
11. jan 2010

tak ja som si dnes makla a musím dobiehať čo som minulý týždeň zanedbala... 😝

wolfi tak zajtra držím palce nech su výsledky v poriadku...a čo tvár ešte máš s ňou problémy ???

jani tak ty si taká sledovačka máš to tu pekne pod palcom.. 😀

martula tak hádam sa nechceš dopracovať do Vancouveru na olympiádu keď ta to bežkovanie tak chytilo.. 😉

orsul tak asi máme rovnakú kotolňu.. 😀 ani mne tu nekuria máme dnes strašnu kosu a potom že su problemy s mrchou ..... 😠

marta222
11. jan 2010

jani 😀 😀 😀 , si ma rozosmiala - určite nechcem ísť do Vancouveru, nemám také ambície.
A čo mrchovatá ešte stále nie a nie prísť? A to mávaš aj takéto dlhé cykly? Či iba zriedkavo?

No, aj ja sa budem asi musieť sústrediť viac na prácu, akurát mi volali, že som neposlala ešte jednu žiadosť, ktorá mala byť do 10. urobená. Takže... idem na to.

kamka17
11. jan 2010

no čafte, šak som zase sa tu celý deň nedostala, ledva stíham čítať, strach, keď je človek v práci, nič nestíha 😒 😨

my tu máme dnes zas ako tradične prekúrené, vydýchaný vzduch, žiadny prístup kyslíka a potom chcú, aby sme premýšľali a riešili zákazníkov...no nedá sa... 😅 😕
ale už len pár minút a idem domkov variť...

ten štvrtok alebo piatok platí ?? žilina..??

janicca
11. jan 2010

marti ... 😀 tak takýto 1 cyklus 37 dní som mala hneď po IVF ale že vraj to bolo normálne mi bolo vysvetlené...dnes som 39 a zatial ani obraz ani zvuk som z toho nervozna...zrazu len príde taká bolesť na mrchu a tá nikde a takto to už trvá týždeň....ináč mávam 32 dc .... 😉 ale ty šikovneší vedia aj koníkovať a ešte stíhajú pracovať .... 😀

mzuzka
11. jan 2010

ja som si pohajala , lebo som v noci spala strasne a teraz maly kuk ku vam a idem navarit nieco chlapom.

kamka ahooj, sa ti to blizi, budem na teba myslieeet 😅

janicca
11. jan 2010

kamka nemôžeme mať všetko aj teplo aj čerstvý vzduch aj,aj,aj.... 😉 čo dobre ideš variť?jasné stretko platí štvrtok !!! marti dufam že sa pridáš ??? 😉

orsulka
11. jan 2010

janica...suhlas!!! 😀 😀 😀
kamka....takže z roboty do roboty, cooo ??? 😀 😀 😀

tak este len pred nedavnom som mala dovcu cez sviatky a Silvestra.....a už by som celkom rada zobrala dalsiu dovcu!!!!!!! problemiky za problemikmi.....male ale vela .....

janicca
11. jan 2010

zuzi čaf ten čas tak letí toť si sa teperila do EU 10 kg kufrom po ET ak si dobre pamätám ako si to tu písla a co by dup budeš rodiť ...tek kočík je veľmi pekný...držkaj sa ... 😉

marta222
11. jan 2010

Kamka17, no jasné, platí.. Čo povieš janicca 😉 ?
Orsulík, nepoctíš nás aj ty svojou návštevou 🙂 ?

janicca
11. jan 2010

Orsul zajtra máš dovolenku !!!! ........ 😀 😀

orsulka
11. jan 2010

marta....keby nebolo taketo pocasie.....tak aj ano....ale teperiť sa cez klak a teraz hlasia sneženie....tak asi nie... ☹ ☹ ☹

janicca
11. jan 2010

marti ja som potvrdila stretko u mňa platí ako sa tam dopravíme a o koľkej sa ešte dohodneme OK ..... 😉

kamka17
11. jan 2010

zuzi...veď ja už sa neviem dočkať 😨 😵

variť idem kuracie mäso s ananásom, možno tam hodím aj zvyšok slaninky...

a teším sa na štvrtok 😉

tak pa, hádam sa z domu ešte ozvem pri varení...užite si zvyšok smeny v práci 😎

marta222
11. jan 2010

OK, dobre dohodneme sa ešte o koľkej. A kedy teda, vo štvrtok?

janicca
11. jan 2010

dievčatka majte sa zatial krásne ....balím caky paky a valím dom ...... 😉

mzuzka
11. jan 2010

janicca dobre si pamatas 🙂 ale rodit hadam az aspon vo februari, i ked co sa mna tyka, joj ja by som aj teraz..... uz ma vsetko boli, som jak pinguin 😀 hlavne tie moje krize, to je des..

kefalinek
11. jan 2010

Romy ja viem že to inak ako cez IVF nepojde, vyšetrenie sme absolvovali 20.1 ideme vypísať žiadosť, len som bola zvedavakolko to asi bude trvať po schvalení žiadosti.

kiara15
11. jan 2010

ahojte vsetky 😉

mzuzi ahoj moja uz s tu dlho nebola?nove tu je ze Lucul uz porodila az si si vsimla 🙂 ma maleho Matuska 🙂

janica veru sa len obchadzame ale poctivo ta citam co mas nove 😉

orsulik a ty ako sa mi mas???

janicca
11. jan 2010

aaaaaa Kiarka už ťa mám no konečne..... 😀 tak všetko po starom asi ako počasie raz slnečno raz zamračené ale ináč je to v celko OK .... 😉 ideš ešte skúsiť IVF a kedy ??? ....ja sa stále neviem rozhodnúť že kedy či jar či jeseň....

wolfi teraz som čítala čo sa ti to snívala som sa z chuti zasmiala... 😀 my nemáme červené auto ani malé nie je tak potom neviem koho bol ten chrobák v tom sne.... 😀

wolfskinka
11. jan 2010

marti dobre rois ze od neho odchadzas a aku kouides ?

jannica dakujem, tvar je ako na hupacke jed den iba flaky druhy den cela zapalena

kamka a kde je to stretko a o kolkej ?

janicca
11. jan 2010

wolfi klasika asi pri fontáne a čas sa dohodneme lebo ide aj Marta .... 😉

wolfskinka
11. jan 2010

jani2 netusim co mi budu merat este som nikdy na 4D utz nebola, zajtra idem len na normalne sono len tak na kontrolu a az buduci tyzden mam to 4D

kamka17
11. jan 2010

no náš tiež nie, ale taký červný chrobák to je veru pekné auto 😉 😉

marti...dohodnite s jankou, že kedy, lebo mne je jedno či ten štvrtok alebo piatok, poobede hocikedy....

kiari ahoj, dnes nejako skoro z práce doma 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre