Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domika9
11. feb 2010

hej aj clostil som brala my sme mali spg dobry

janicca
11. feb 2010

tak ja tomu nedávam moc šancu ale čo sa ma stať sa stane už to nebudem radšej riešiť lebo by mi z toho hlava praskla ....😉 )))))

romy01
11. feb 2010

ahojte helinky - dnes ste sa riadne rozkecali, uz ani neviem ze co a kto.

minka - napisala som ti inde.

domka - si dobra ja uz teraz nezaviazem snurky - brusko mi desne zavadzia

janula drz sa

orsulka
11. feb 2010

ahojte...tak aj ja som pracne docitala co te popisali a možno som niečo aj prehliadla.....ale
KAMKA....supeeeeeeeeeeer !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lne tak dalej, verim ,že tá PN-ka npomaha k uspesnemu koncu.....

Marti...kasli na hrniec, ved ked dojdeme na obed, tak nas možeš zobrat aj na pizzu 😀 😀 😀

janica......vysledky, že normálne ukážkove, žiadne virusy všetko ciste...tak sup ho na clostil, pregnyl a tutumutu .....trebárs aj 3x a dost 🙂)))))))

a aj ja som rada, že Sisi ostala na očiach snažiliek v Heliose aj ked na inom mieste......a možno tam bude viac na ociach 🙂))))

kontrola dopadla....no tak trochu na FIGU...lebo moj drahy už pomaličky chcel ist zajtra do posilky na bicykel, aby mohol posilovat ochabnute svaly a prečcvičovať členok.....dlaha je dole, apouch je este stale a tak doktor ešte týžden zakázal stupať na nohu, musi byt este stale vyložena hore, lebo ked bude dole, bude stale opuchat a pracovat.....takže dalsi týžden PN.....do prace by mohol, keby mohol mat nohu vyloženu...akože 😀 😀 😀 😀 ked maju kancelarie malicke ako králikarny, tak neviem kde by si ju vykladal.....takže u nas trochu sklamania.....ale tak snažim sa ho ukludnovat, že za tyžden ked bude pomaličky sam dvicit, ved mu aj ja pomožem ohybat ten clenok trosku sa vie urobit dosť prace, aj ked to nebude posilka.... 😉

cikyta
11. feb 2010

Juj Orsulík.........to ma mrzí s tou nôžkou ☹ Najprv to bola sranda,ale teraz je to už dosť smutne a zle.Držkaj sa aj ty aj Ferino.Ze ho strašne moc pozdravujeme! Odkáž mu! Dobre? Aj Sisa mu posiela CMUK taký ozdravný!!! 🙂

janicca
11. feb 2010

Orsulík tak tvojmu drahému želám skoré uzdravenie a krôčik po krôčiku to pôjde už len k lepšiemu len to chce čas za dva týždne budete poskakovať už spolu aj keď opatrne ale budete !!! .... 🙂 )))))

wolfskinka
11. feb 2010

orsulik to je skoda, ale treba to poriadne dat dohromady, urazy neurychlis, bohuzial

janicca
11. feb 2010

babulky dobru noc vám prajem idem hodiť sprche a do hajan papa....zajtra je piaaaaaaaatočeeeeeek 🙂)))))

domika9
11. feb 2010

minka nedostala som IP

wolfskinka
11. feb 2010

jani dobru noc, ja tiez idem hodit sprchu a spinkat

dobru noc vsetkym

orsulka
12. feb 2010

dobre ranko prajem....dnes je piatok a mne sa ráno taaaaaaaaaaaaaaaaaak hrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrozneeeeeeeeeee nechceloooooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale už som tu, tak už je fajn 😉 😉 😉

dakujem vam babule za podporu s tou nožkou.....tak boli sme smutní včera, ale ako piše wolfi, jednoducho sa to nedá urychlit ☹ ☹

janicca......nasla som tu kalciovku, a natierame....drahy si ju nevie vynachvalit, vraj ho hned prestala pokožka palit !!! dikes 🙂 😉

Ciky...pusku od Sisi urcite odovzdám, minule sme pozerali jej fotečky spoločne .-))))))))

janula18
12. feb 2010

Ahojte tak mne ráno dorazila mrcha po provere, čo je len 29DC 😒
Volala som s Valachovou tak že mám prísť v pondelok na krv, že dnes by som to už nestíhala. Lenže to bude už 4DC čo sa mi zdá dosť neskoro aby som začala pichať Menopur. Všetci začínajú na 3dc. Takže týmto sa mi bude posúvať aj vklad lebo ja mám krátke cykli tak možno vklad bude 3 dni predtým ako by mi mala prísť, čo mi zasa lieky neudržia už duplom.

marta222
12. feb 2010

Dobré ránko dievčence... príjemný posledný pracovný deň prajem všetkým pracujúcim... a samozrejme aj nepracujúcim..
Orsulik, tak už to bude dobré s tou nôžkou tvojho Ferina, neboj, týždeň prebehne ako voda. No vidíš, Janicca ti dobre poradila osvedčenú kalciovku...
Jani, som rada, že máš všetky výsledky OK, teraz hor sa do snažilkovania - už ste oddýchnutí ako medvedíky v zime - blíži sa Valentín, takže....
Mňa čakajú všetky gynekologické vyšetrenia v pondelok. Už sa "teším"...
No dnes sa mi okrem nádchy vyhodil ešte aj herpes na hubu - takže ju mám opuchnutú ako keby som dostala baňu do zubov..

domcek
12. feb 2010

Brreeee ranko dnes som opustila moju hviezdicku v posteli a vstala som skor..

orsulka
12. feb 2010

janula, martulka....ahojte........

ja som vcera večer dostala mrchu, takže bolenie brucha od rana bol neklamný znak...takže od dnes beriem ako 1 DC .-))

janulka...nezufaj, nepripustaj si to takto velmi.......... uvidiš, že bude dobre a ver svojmu telu.......a pocuvaj, das si urobit vklad na ten 3 den bez PK????? či ako????

minka051
12. feb 2010

Ahojte
Tak už viete a ak nie tak nevyšlo to. ☹ Ale bojujem dalej ešte jeden mrazáčik a ten ma musí zachrániť. Veľmi mu verím 🙂

janula18
12. feb 2010

Minka je mi to ľúto, ale mne tiež vyšiel až KET, aj ked sa to potom neudržalo.
Ty si si dala koľko vložiť a koľký den cyklu to bolo?

brmbolcek
12. feb 2010

pekne dobre piatkove ranko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pre Orsulku posielam , pre istotu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Orsulka - tak teraz treba nasadit tie vinove obklady, ja som mala to iste s tym clenkom a fakt to boli viac ako zlomenina 😒, a Ferkovi odkaz, ze kedy si tak odychne ako teraz 😉 nozka sa mu zahoji a bude makat, a makat, ved do dochodku sa este dost naroby, tak nech este oddychuje jeho stav si to vyzaduje 🙂 🙂 🙂 !!!

janka- a ako si pochodila s tym sonom prsnikov, co ti na to povedal gynekolog ?

Janula18- nevesaj hlavku i ja som to tak mala tiez som chodila na kontroly ked mi prisiel menzes neskoro, a mala som hlavku smutku ze je to neskoro atd... i mne vkladali 3dni pred menzesom a pozri sa neskutocne sa stalo skutocnostou, 😉 😉 😉, Takze nedivaj sa na to ze ci je skoro alebo neskoro, oni vedia co robia, tvoje folikuliky pripravia tak aby sa mohlo ist na ET 😉 😉 😉

Martulik- tak ty rovno po vikende na gynekoligiu, 😉tak nech vsetko dobre dopadne 😉potom nam nahlas tak ako Janka co a ako 😉 😉

Domcek - pekne ranko a Stella este spinka ? 😉

Zdravime Zuzanku a dvoch krasnych chlapcekou 😉 😉 😉

Orsulka na bolesti menzesu skus liek N I M E D- uzijes jednu dve a ani nevies ze ho mas, je skutocne dobry 😉 😉 😉

Survi------ a Ty este s Timurkom asi dospavas, dufam, ze uz se neni taky hladny ako na posledy 😉 😉 😉

Kamka- haloooooooo, krasavica nasa este hajas ???? 😀 😀 😀 😀

orsulka
12. feb 2010

brmbolcek......... beriem si ked dávas.... 😀 😀 😀 😀 a dakujem za ochotu ... 😉 a pravdu napisat, dobre že si mi pripomenula tie vinove obklady, ja by som na ne zabudla........
ta....aké vino mam dat??????? lacne, drahe??????? 😀 😀 asi biele a studene.......vsak?????

domcek....vybozkavaj Stellu za mna, krasne na ličko a jednu na noštek .-)))))))))) nech sa vam dari . obom 🙂))

Minka.....budeme tu s tebou a tiež velmi držime a verime mrazáciku !!!!!!!!!!!! že odkazujem... 🙂 😉

kamka17
12. feb 2010

bré ránko piatkové prajem všetkým...hlavne pracujúcim 🙂 🙂 😎

domcek...čo takto nejakú tú fotečku malej Stelly??

janula... ja viem, že máš toho za sebou asi dosť, ale takéto myšlienky už dopredu ti fakt nič pozitívne neprinesú, tak prosím ťa, hlávku hore, však oni musia vedieť, čo robia, keby niečo nemalo význam, tak by to asi nerobili...a keď už ste sa rozhodli ísť do toho, tak to predsa musí vyjsť 😉 🙂 ..niekto ten tohtoročný tehu vláčik musí rozbehnúť 😉

kamka17
12. feb 2010

orsul...no víno asi podľa toho, aké máte radi, lebo však na obklas stačí málinko a zvyšok predsa nebudete opatrovať 😉 😅 ...ale kamoška viem, že biele víno používa

brmbolcek
12. feb 2010

a zabudla som vam povedat , tak pisem 😀 😀 😀

tak ja som bola dnes u gynekologicky na krvicku, vzala mi asi tak do 4 ampuliek , k tomu mi vypisala tehotensku knizku, pospisovala mi v nej vsetky terminy, UTZ,.... atd... dala mi vselijake brozurky a prenatalny box, a este zevraj dostanem jeden ale trosku neskor, tak cez vikend vsetko pofotima dam si do albumiku , potom dam vediet

A ozaj ratali sme termin porodu, nevedela ci to ako ratat, od OPU alebo od posledneho menzesu, tak sme to dali od posledneho menzesu aby mohla vsetky testy sona podla toho spravne zaradit.... aj tak sa termin bude este menit podla sona.... podla menzesu mam datum 29.9, a podla OPU mam datum 3.10 - 18.10 tak teraz babo rad , vsade mi to inak vychadza

Orsulka- ono by bolo asi najlepsie Omsove vinecko 😀 😀 😀 😀 , staci ake budes mat take mu daj, ten vinovy obklad mu vytiahne tu bolestku 😉 co ma na clenocku a tvojimi ruckami to este specatis, 😀 ale ten stav po nezarucujem, 😀 sem tam si treba aj chlipnut 😀 😀 😀

janula18
12. feb 2010

je pravda že v Heliku už nedávajú PN?

kamka17
12. feb 2010

janula...je...nedávajú

janula18
12. feb 2010

a tvoj dr. ti nerobil s tým problém?

kamka17
12. feb 2010

janula...IP..

janula18
12. feb 2010

nič mi neprišlo

kamka17
12. feb 2010

už prišlo??

janula18
12. feb 2010

áno

orsulka
12. feb 2010

brmbolcek...dakujem peknulinko za radičky ohladne obladikov 😀 😀 😀
hlavne som chcela, že ci biele a ci studene....alebo prevarene......v tomto som amater tak sa moc nesmejte ak viete spravne odpovede 😀 😀 😀

a kde mame dnes Cikytku so Sisi??????? aj u vas tak snežákuje???????? 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre