Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

komarik
17. jún 2009

minka, to je náš údel. Prať, žehliť, variť, upratovať......stále dokola

orsulka
17. jún 2009

minka.... 😀 😀 😀

minka051
17. jún 2009

komárik ano to veru je... a pri troch chlapoch... no mať slúžku?? no asi by ušla 😀

komarik
17. jún 2009

minka, ale ty máš už veľkých chlapov tak by ti mali pomôcť.

orsulka
17. jún 2009

komarik...ved jasne, že aj to pomože...jednoducho si sa aj lepsie citila, a ato je tiež podstatna vec...nevieš, ved Krajko vždy povie, hlavne v pohode...a tu si teraz mala .-)))))
tak a teraz možes kludne tých 7 kg a viac naberať 🙂)))))

minka051
17. jún 2009

komárik no to hej mali. Len keby bolo kedy. Mladší študuje v inom meste ked príde na víkend tak dve noci robí v V bowlingu barmana . Nastúpi večer hned ako príde zo školy a príde ráno okolo 8:00 a to padá mrtvý do postele a ked sa zobudí tak znova do baru makať, v nedeku rano príde pospísi a potom na jednu odchádza už na autobus do školy. A starší to isté. Teraz zmaturoval , chodí na príjimačky na VŠ uvidím kde sa podarí aby sa dostal. A inak robí tiež barmana tak isto tak doma vlastne len spia, najedia sa prezlečú a idú. Ved už mám pocit že ich ani nemám.

komarik
17. jún 2009

orsul, s radosťou budem priberať.

minka, tak to sú potom šikovní keď stíhajú školu aj brigádu.

lucula73
17. jún 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

orsulka
17. jún 2009

lucul...no tak...aj ty pripoj už fotku do albumiku!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

minka051
17. jún 2009

komárik ano to sú .. aspon nemajú čas myslieť na somariny. A nech vedia čo je to v živote makať. raz sa im to zíde. A budú si vedieť aj vážiť ťažko zarobené peniaze. Lebo ja na to aby som im stále pchala vreckové moc nemám.

komarik
17. jún 2009

ahoj lucul. 🙂

orsulka
17. jún 2009

sup sup....

orsulka
17. jún 2009

už ju vidimmmmmmmmmmmmmm !!!!! gratulujem Lucka!!!!!!!!!!! super...!!!! už ti volali aj z heliku????

lucula73
17. jún 2009

komarik - veľká gratulácia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uvidíš,v piatok bude všetko ok 😉 😉

ja som dnes dopadla asi tak............že som tehotnááááááááááááááááááááá 🙂 🙂 🙂 hcg bolo 1907,a v maternici nebolo ešte vidieť ráno skoro nič,len takú maliinkú dutinku,tak doki vravel,že by to mohlo byť ono...

wolfskinka
17. jún 2009

komarik gratulujem gratulujem a este raz gratulujem .....

tak ja uz mam spalnu na kompletku ... uff take upratovanie pre 10 minut baby a tak ma boli brucho ze ani si to neviete predstavit, uz sa to blizi

orsulka
17. jún 2009

komarik.....lucula...tak vy ste na tom uplne rovnako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SSSSSSUUUUUUUPPPPPPEEEEERRRRR!!!!!!!!

🙂 🙂 🙂 🙂 tak toto su mi veci........ uff...uff...uff....no nič...idem predýchať 🙂)))))

lucula73
17. jún 2009

orsul - ja som dala testík do albumu ešte včera....a fotočku nemám,lebo to nebolo dobre vidieť,idem na sono

ešte na budúci piatok...

orsulka
17. jún 2009

lucul...ja som albumik ani nestihala pozriet 😀

orsulka
17. jún 2009

lucul...a to tak normálne sa podarilo?????????

komarik
17. jún 2009

lucul, zo srdiečka ti gratulujem. Ja uvidím zajtra či tam niečo bude. Spolieham sa na to že môj gynekológ nemá tak kvalitné sono ako majú v Helíku. Ak to bude v poriadku, hneď vám dám vedieť. 😎

wolfi, tak ako to je s tebou? Čakáš na mrchu a návštevu zo sociálky? Uveď ma do obrazu prosím. 😕

orsulka
17. jún 2009

komarik.......nečaká na mrchu, lebo hádam už ani nepride....... 😉 ......ale návštevu zo sociálky čakáá 😀 😀

komarik
17. jún 2009

orsul, hi, hi, hi. Si zo mňa prdel robíš 😀 😀 😀

Bodaj by sa teraz začali robiť zázraky a jedna za druhou by ste tu oznamovali že ste tehu.

orsulka
17. jún 2009

komarik....nerobim...fakt je to tak.....velmi jej držim palce 🙂

lucula73
17. jún 2009

komarik ja som preto šla do helíku,lebo tam majú lepšie sono,a v pondelok mi moj doki sono nechcel robiť,že je zavčasu....to je síce pravda,no dnes videli aspoň čosi a hlavne mi zobrali krv...a beriem duphaston.

orsulka moja- neviem ako som k tomu prišla,fakt,my sme riešili či teraz či na jeseň to ivf a vidíš...s našim spermiogramom....no neviem... 😒

wolfi - mňa tiež bolelo strašne brucho,už som to tu písala,týždeň som chodila s vložkou,že už už dostanem mrchu...takže vždy je možnosť a nádej že nepríde... 😉 držkaj sa moja.

komarik
17. jún 2009

lucula, a máš aj pobolievanie brucha? Lebo ja hej.

orsulka
17. jún 2009

lucula...no čo k tomu napisať...je to fakt skveleee........ 🙂 🙂

lucula73
17. jún 2009

komarik mám...niekedy necítim nič a niekedy ma pichá všade....a kedy by si mala mať termín?vyzerá,že sme na tom skoro rovnako...len sa teraz modliť,nech to tam aj ostane,lebo ja mám ešte aj dve dutiny v maternici,teraz je to na ľavej strane...,takže málo miesta bude...

komarik
17. jún 2009

tak, idem sa trošku vyvetrať. Potom ešte nakuknem. Zatiaľ sa majte.

komarik
17. jún 2009

lucula, no ja mám problém s nepriechodnými vajcovodmi takže ešte sa veľmi netešim. Už som mala mimomaternicové. Ale už boli také zázraky že ženy aj tak otehotneli. Hroooooooooooooooooooozne v to dúfam. Je to riadny zaberák na psychiku. A vôbec neviem v akom štádiu som, neviem ani to aké HCG som presne mala. Zajtra uvidím.

snecka
17. jún 2009

Jejda tu sa dejú samé zázraky, som rada že som sa ku Vám pridala 😅 , dúfam že jeden zázrak bude aj moj 😵 Gratulujem Komárik, Luculka, nech ste v poriadku celých 9 mesiacov, veľa šťastia. 😉, vlastne už len 8.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre