Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kiara15
18. okt 2010

@tija28 preco ake si mala hcg??

kiara15
18. okt 2010

@katy7 ano bola som na IVF 😒 a dakujem moja 😉

soni1
18. okt 2010

baby, nepoznáte niektorá čaj goji?

tija28
18. okt 2010

@kiara15 - no ja si teraz presne uz nepamatam, bud to bolo 750 alebo 570, no v kazdom pripade mi to tak oznamili, ze este sa neradujte - musime pockat, ci to stupa, ci ako...........................lebo este aj ked ma pozeral. vravel, ze ja nemozem byt tehotna, lebo ved nic v tej maternici nevidi, ani sliznicu zvacsenu ........takze pre mna to boli ine soky hned od zaciatku 😉

tija28
18. okt 2010

@soni1 - nie 😉

orsulka
18. okt 2010

cavo....

@kiara15 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 mne uť z toho šibne....tak ale...vkladali ste dve....tak možno len predsa.......ja dakt neviem...... v piatok ideš opat do Heliosu??????
ja zas nechcem strasit, ja som aj krvacala, aj hcg bolo a bolo to mimomaternicove...je len dobre, že pojdes opat na krv.... 😉
@tija28 vedela som, že dnes s Oliverkom zvládnete 😵 😵 😵
@soni1 ani ja tento čaj nepoznám

kiara15
18. okt 2010

@orsulka ale ja nemozem mat mimomaternicove lebo nemam vajcovody takze sa uvidi co si na mna pripravia 😒

orsulka
18. okt 2010

@kiara15 a to može byt len vo vajcovodoch uchytene ???????? 😕

kiara15
18. okt 2010

@orsulka ano a kde inde?? 😉

orsulka
18. okt 2010

@kiara15 tak to ja neviem teda........ja som si myslela, že hocikde........ale fakt sa v tomto nevyznám.......
verim, že to jedno je stale tam 😉

kiara15
18. okt 2010

@orsulka joj orsul aj ja by som si to zelala ale moc sa mi tomu nece verit ale moj manzel on sa nevzava ze mozno sa stal zazrak 😒 ale sestricka mi to tak povedala ze sa chcu este uistit ci to klesa ☹

orsulka
18. okt 2010

@kiara15 takže ides do Heliosu?????

kiara15
18. okt 2010

@orsulka ano idem v piatok zase na krv

orsulka
18. okt 2010

@kiara15 a dnes ťa aj pozeral???????? sliznica a tak?????

kiara15
18. okt 2010

@orsulka ze este neni vykrvacana cca11mm tak hopvoril ze uvidime co povie krv no a to takto dopadlo ze som na prasky ☹

orsulka
18. okt 2010

@kiara15 lenže lieky si teraz nemožeš davať.. 🙂 🙂 takže kasli na to.........a nestresuj....pozri...
bud ano alebo nie........
už to že si krvala a dostala mrchu, tak bolo krute a zle, takže už si sa aj zmierila s tym, že to nevyslo.....takže co este horsie sa ti može stať???? nič horsie, ako len to, že sa to potvrdi.....takže klud a pohoda... v piatok na krv a bude to jasnejsie......budeš vedeiť na com si....
ked budeš smutna a nervozna, viac si ubližis ako pomožes.......hmmmm???? suhlasis???????
tak hlavu hore...... 😵 😵 😵

kiara15
18. okt 2010

@orsulka ok moja vsak co narobim nist 😒

orsulka
18. okt 2010

@kiara15 ved práve preto....nič ine sa nedá aj tak urobit....uvar si dobry bylinkový čajik.....kukni filmík v telke....... 😵 😵 😵 😵 😵 a v každokm pripade sa pekne do piatku niečim zamestnaj......nehc ti hlava nebeha kade tade....
vezmi si prikald z Janice......a žbrýlaj kade tade 😀 😀 😀

tija28
18. okt 2010

@kiara15 - no rozhodne mas sliznicu vysoku - ja som nemala ziadnu a vidis, teraz sa mi oliver hmyri v brusku 😉 takze to jedno tam istotne bude 😉 😉 😉

tija28
18. okt 2010

@orsulka - cavec, tak ako drobcekovia - posluchaju ??? 😉

orsulka
18. okt 2010

@tija28 no ja si to tiež myslim...ja som pri ET mala 8mm 😉 😉

orsulka
18. okt 2010

@tija28 ale ano ano ano......poslcuhaju......aj mna zajtra caka praca.....ale len tak dve hodky, idem zaucat kolegynu...a potom o 11,00 mám 1x rizikovu poradnu v nemocke u Hudeca 😉 naplanuje mi tu nemocnicu asi 😉

orsulka
18. okt 2010

dnes tu cely den nebola cikytka....... 😕 😕 😕 😕

tija28
18. okt 2010

@orsulka - no uz to tak vyzera, ze kiara je uz dalsou tehulkou.........................super 😉 .................a inak ty musis mat v brusku ine rodeo pri dvoch cvrckoch, lebo mna ked zacne oliver kopkat, tak to je hotovy maraton, no ale neviem si predstavit take dva maratony naraz - musi to byt inak zaujimave 😉 😉 😉 ....................no a ciky mozno ma dneska domka namiesto silvinky sipkovu ruzenku a krasne spi a vegeti konecne aj ona 😉 zatial 😉

orsulka
18. okt 2010

@tija28 no je to fakt zaujimave 🙂))) niekedy aj naraz kopcuju, ale po vacsine tak po jednom 😉 😉 😉
kiarke by som to dopriala z celeho srdiečka...ale uvidime v piatok 🙂 🙂 😉 😉

tija28
18. okt 2010

@ved aj ja by som sa velmi potesila, keby jej to teraz fakt vyslo - a ja tomu aj tak verim, ze je tehulka, ved zazraky sa deju predsa kazdy den.............no a teraz prisiel rad konecne aj na nasu kiarku 😉 😉 😉 ......................inak som zvedava na tu tvoju poradnu, ze co ti tam povedia, a ako sa s nimi dohodnes......................a je super, ze aj ty sa uz setris, ved dve hodiny v praci uplne stacia...........ja sa zajtra chystam tiez len na dve hodky 😉

minka051
19. okt 2010

Ahojte zdravím prajem pekné u nás zamračené ránko 🙂 ☹
Ja som v práci, ale pohodička 🙂

@wodanka už som si potom našla aj ja o zlatanke tiež som zistila že vklad mala 11.10. 😉 🙂
@kiara15 ideš ešte v piatok na krvičku no možno sa stane aj zázrak človek nikdy nevie držím palce a aj do budúcna 🙂

@zlatanka hlávku hore všetko dopadne dobre len musíš tomu veriť žiadne neviem neviem no no no !!!🙂 Ako sa inak máš? 🙂

lucula73
19. okt 2010

pekná dník všetkým 😉

@kiara15 aj ja ti veľmi želám,aby sa stal zázrak,nech ti to do piatku rýchlo zbehne,to čakanie musí byť odušu 😠 🙂
a hudecovi nepojdeš na krv,tak v stredu? 😕

idem vás dočítať,nech som aspoň v obraze 😉

speranza1
19. okt 2010

krasny den vsetkym.... ak by som sa mohla opytat.. ja som pred prvym iui a mam ist na krvicku k mojej gyndoske, (pretoze sme od MT vzdialeni 350 km )na treti den po mrche..len ten treti den mi vychadza presne na sobotu... tak teraz neviem co mam robit... ako mi zoberu krv cez vikend na pohotovosti? alebo ako? nemate s tym niektora skusenost? dakujem

minka051
19. okt 2010

@speranza myslím že keď pôjdeš aj v piatok nič sa nedeje. Zavolaj si do centra dokimu a on ti povie.Na pohotovosti ti asi krv nezoberú. A určite ti tak pride menzes?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre