Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

janicca
6. okt 2010

dobré ránko vám prajem ..... 😉
@cikyta 😀 😀 😀 😀 testovať ??? asi ani nie .....zatial možno ma to chytí ...... 😉
@orsulka áno dnes som 7 deň po ET testovať eee a keby aj tak ani neviem aký test si mám kupiť aby to bol ten pravý kolajnicový 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

speranza1
6. okt 2010

@orsulka ..dakujem 😉
inak krasne rano vsetkym... dievcata ja dnes idem oznamit mojej gyndoske, ze by sme chceli ist do centra..som zvedava co mi povie... normalne mam strach ako zareaguje... 😲 😕

janicca
6. okt 2010

@speranza1 ale ved ty jej to vobec nemusíš oznámiť to je tvoja osobná vec či pojdeš do caru alebo nie 😉 tak že nie je dovod mat strach 😉

speranza1
6. okt 2010

@janicca viem moja ale my sme dost vzdialeni od MT, takze ak budem potrebovat nejake vysetrenie, tak s nou budem musiet spolupracovat, aby sme nemuseli stale lietat do MT.....alebo uz naozaj neviem co mam robit... ona je dost krestansky zalozena... takze neviem ako sa k tomu postavi 😖 😒

kiara15
6. okt 2010

Pekny den dievcatka 🙂 🙂 🙂

@zlatanka30 gratulujem k4folikom si presne ako ja 😉 aj ked je malo ale dolezite je ze su kvalitne to mi povedala embriologicka 😉 ja som myslela ze mi ostanu len 2 a aha vsetky 4su k dispozicii 😉 dnes si volala?,ci sa oplodnili??daj vediet 🙂
@speranza1 neboj neni to az tak bolestive da sa to vydrzat vsetko ale potom ta psychika ako ciky povedala 😒 a preto musis myslet pozitivne 🙂

kiara15
6. okt 2010

@janicca ahoj moja ako sa vodi ja stale bez zmien sem tam nieco pichne a tak 😉 😉 😉

speranza1
6. okt 2010

@kiara15 ahoj kiarka... ja sa fyzickej bolesti nebojim... vydrzim vela.. 😉 ..ale aj tak dakujem za podporu.. takze tvoje fazulky maju dnes u 4 dni, ze 😉 ... drzim paste nech vam to vyjde... vy ste sa dlho snazilkovali o babatko?

kiara15
6. okt 2010

@speranza1 veru ano uz asi12rokov toto je uz 3ivf a posledne takze vkladam velke nadeje do toho 😉 ano som 4den po vklade a stale sa modlim aby vsetko bolo ok 😉

speranza1
6. okt 2010

@kiara15 aj ja som sa za vas modlila 😉 a verim ze bude vsetko OK 🙂 .... a jedneho krasneho dna sa ti rozvietia ocka 😵 nad testikom s //......

kiara15
6. okt 2010

@speranza1 dakujem za podporu 🙂 🙂

speranza1
6. okt 2010

@kiara15 😉 🙂 ... to ja dakujem tu Vam....

kiara15
6. okt 2010

@speranza1 co ti poviem my sa tu podporujeme jena druhu 😉 😉 😉 a tak to ma byt 🙂 🙂 🙂

speranza1
6. okt 2010

@kiara15 🙂 😵 ... takze ja idem drzte palce... uvidim co mi na to povie Dr. zatial pa

brmbolcek
6. okt 2010

pekne dopoludnie slnieckove zelame 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

... mi momentalne spinkame na slniecku aby sa nam ta skareda zltacka vyplavila, neni moc zlta ale treba davat na slnecne paprsky 🙂 🙂 🙂 tak sa na posteli slnime a pekne spinkame a sladko odfukujeme s cumlikom v pusine 😵

@kamka17- no ja mam to iste manzel je na kojeneckej strave od prichodu z porodnice, uz ani ja neviem co varit tak radsej nevarim, to je hroza piskoty , osupane jablka, maslo , syr a zasmazene polievky a hlavne cierne pivo si davam, ta kojenecka strava je fest narocna clovek sa musi kontrolovat a ovladat aby nepojedol co nesmie.... tak poznam o com pises 😉 😉 😉 chudaci chlapi este ze moj vie varit a vcera si navaril take mnam ze ja som len slintala, uz len ta farba bola uzasna a o chuti ani nehovorim 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 hodim do seba nieco tekute a som najedena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@komarik- som rada ze je vsetko ok 🙂 🙂 🙂

@surviver- ahoj moja tak ako sa ma neskutocne presny budicek, i u nas je to tak 😀 😀 😀 😀 😀 si mozme podla nich hodinecky nadstavovat 😀 😀 😀 , posielame pohladenie pre Timurka 😉 😉 😉

@janicca- tie pocity su spravne a pri vkladani utrosu mas strach ze ci nahodou sa nespusti , nebojkaj a nemysli na to si silna zienka aj ked su chvile ze clovek podlahne ale ty napredujes dopredu a mrchu odlozis na velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dlho a daleko prec 😉 😉 😉 kedy mas ist na kontrolu do helika krvicka plus sono ?
pozdravujem Martulku , mozes odkazat ? , ze posielam jej moc moc silnej energie a sil 😉 😉 😉

@wolfskinka- tak ako sa ma Matejko ? este vam plackava ? uz cvicite vojtovku ?

@katy7-ale to leti , ze uz mate 1 mesiac, wauuuuuuuu tot si bola pocas vikendu s kamoskou na kave a pokeci a uz mate mesiacik teda leti to , som rada ze vam ten cvik pomaha 🙂 🙂 🙂 a mozes popisat aky to je ?

@fopardi- to mas pravdu ze deticky skoro vsetky to maju zo zaciatku take s tymi ruckami metu a rozhadzuju 😉 😉 😉 som sa dobre zasmiala na tom , ze caruju 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@kiara15- nestukalo sa ti vcera ? 😀 😀 😀 silno som sa modlila na // a silno som myslela ako hladis brusenko aby sa krasne chnapli a prebyvali krasnych 41tt 😉 😉 😉

@spemzara- tak ako pise janicca , je to tvoja osobna vec ze navstivis CAR u tvojej gyn. by ste asi tak skoro neotehotneli...... ale pravda je ze s nou budes musiet spolupracovat odber krvi, kontrola son, atd....... ale pevne verim ze vas pochopi aj napriek jej krestanskemu zalozeniu..... 😵 😵 😵

@tija28- ako sa ma nas cvirik Oliverko ? 😵 😵 😵

@orsulka- tebe sa uz blizi pomaly ale isto 3D , tak som zvedava na tvoje pocity 🙂 🙂 🙂

ostatne srdecne zdravime a zelame pekny dnicek a k tomu aj slnecny 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😵 😵 😵

fopardi
6. okt 2010

@speranza1 na tvojom mieste by som jej nič nevravela a chod rovno tam , nevieš ako zareaguje či nie tak ako moj predošly dr. že on ma pacientky ktore potratili 8x a nerobia z toho tragediu a ešte dalšie vyroky ktore ani nebudem spomínať lebo by mi zbytočne stupol tlak a tak som od neho šla preč a riešila to s carom a mojim novym dr.

renka1801
6. okt 2010

ahojte žienky. Len tu chcem dať info vo včerajšom vidaní SME píšu o tom vedcovi čo dostal Nobelovu cenu za to že umožnil IVF. Je tam celá strana o umelom oplodnení. Okrem iného, udávajú tam , že u nás je malý záujem o UO. Ročne asi len 2 tis. a v Čechách až 12 tisíc. A vraj neplodnosť sa vo zvýšenej miere vyskytuje v dolinách severného Slovenska a v okolí Levíc. A je tam spomenuté aj Sanatórium Helios, a Mudr. Krajkovič tam má pár viet. Tak len toľko. U mňa nič nové, 3 mesačná pauza, teraz stagnujeme, kým vypíšem ďalšiu žiadosť na IVF.
@janicca zdravím Ťa a myslím na teba, verím že Ti všetko dopadne OK a vlastne už dopadlo a si tehotnááá. S Jankou sme boli spolu na OPU. Mne sa ale ET ani neuskutočnili však som písala o tom. Držte sa.

kiara15
6. okt 2010

@brmbolcek jej brmbi ty si nas ale riadne vsetky poprecituvala si ty ale sikula 😉 veru sa mi aj ckalo 😉 tak to si bola ty??dakujem ti oc ze sa za mna modlis si velmi zlata osôbka 😉 😉 😉 a pozdravujem malu čučoriedku 😉 cmujk

kiara15
6. okt 2010

@renka1801 dakujeme za info a drzime palceky 😉 😉

renka1801
6. okt 2010

@denkap ano len ja som to mala v dennej tlači tak som to nepozerala na nete.

mimili
6. okt 2010

@speranza1 Speranza, ja by som to tiež na tvojom mieste nehovorila. Čo sa týka vyšetrení, všetky Ti spravia v Heliose. Jedine odber krvi na hormonálny profil nechajú na tvoju gynekologičku. Ja som sa pýtala, či počas stimulky budem môcť chodiť na kontrolu k môjmu doktorovi a povedali mi, že nie. Že budem musieť chodiť do MT.

minka051
6. okt 2010

@kiara15 ahoj tak silno držím palce nech si nájdeš vytúžené // čiaročky 🙂 ja idem na vklad v piatok.

@janicca tak len pekne fazuľky drž a neboj kolajnice budú jak vyšité 🙂 🙂

kiara15
6. okt 2010

@minka051 super takze ideme jedna po druhej 😉 😉 😉 veeela stastia ti zelam moja 😉 😉 😉

denis19
6. okt 2010

@minka051 budu na tebe moooc myslet!!!!!!!

brmbolcek
6. okt 2010

@minka051- myslim na teba a v piatok budem este viac 😉 😉 😉 tfuj tfuj tfuj moja 😵 😵 😵

@kiara15- rado sa stalo 😉 😉 😉 nebojkaj vsetko bude dobre 😉 😉 😉

minka051
6. okt 2010

@kiara15 dakujem a aj ja ti želám veeľa šťastia už sa musí aj na nás obrátiť 🙂 sme na rade 😀 Už sa teším ale len po tichúčky 🙂

@denis19 dakujem a posielam Karolínke obrovskú pusu 🙂

@brmbolček si zlatá že tak myslíš budem to potrebovať, aby sa stal ten zázrak na ktorý tak čakám a malej tiež posielam božtek na čelíčko nech je zdravučká a pekne rastie 🙂

denis19
6. okt 2010

@minka051 dikas a my ti na bríško také 🙂

minka051
6. okt 2010

@denis19 pila si pred otehotnením Kontryhel ?Ak ano koľko krát za deň.

speranza1
6. okt 2010

tak ahojte dievcence..uz som sa vratila od mojej gyndosky..povedala som jej ze ako sme sa rozhodli s mm, tak ma prekvapila, ked povedala ze je rada, ze sme sa tam vybrali..tak som taka spokojnejsia..nerada robim nieco poza chrbat ludom... juuuuuj som taka spokojna..urobila mi hned aj preventivku a zajtra rano mam ist na sono, lebo sa jej zda ze ten hnusak myom mi tam rastie... takze uvidime ako dopadnem.. zobrala mi aj vselijake stery tak uz len cakat a verit, ze aspon tie stery budu v poriadku.. 🙂

kamka17
6. okt 2010

@speranza1 no tak to je super, že ťa tá tvoja doktorka takto potešila...ani si sa dopredu nemusela tak stresovať 😉 😉
tak už len držať palce, aby všetky tie stery a myóm boli v norme a šup šup tehulkovať 🙂 🙂
@minka051 teba som tu tiež pekne dlho nevidela, ale som rada, že idete znova do toho a veríme, že sa to tentokrát už podarí, tiež držím palčoky 🙂 🙂 ja som ten kontryhel pila...tuším raz denne 2dcl, ale ak ho budeš piť, tak určite niekde na krabici bude odporučené dávkovanie, resp. pitie, tak sa asi podľa toho treba držať

a všetkým prajem pekný deň, u nás je krásne slniečkovo 😎 😎 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre