Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

speranza1
6. okt 2010

@kamka17 juj veru... bala som sa jej lebo ona je velmi krestansky zalozena a viem ze nie kazdy gyndos podporuje taketo veci..ale som straaasne rada ze to tak dopadlo a dikes ze ste mi drzali paluchy 🙂 😉

denis19
6. okt 2010

@minka051 ne nepila ani nevím nač to je 😲

kamka17
6. okt 2010

@speranza1 a hneď je deň krajší, keď sa človeku niečo pozitívne podarí alebo prihodí...
ako nám dnes...včera večer nás doktorka pri malej vystresovala, že má zvýšenú teplotu, že nejaká infekcia, chystali sa dávať jej antibiotiká...a dnes ráno, keď som volala skrz výsledy, tak krvička v poriadku, teplota už žiadna nebola a dokyna...už iná ako včera...zahlásila, že to asi bola malá prehriata, že ju veľmi naobelikali v tom inkubátore...no takže ja sa dnes tešákujem, že sme v poriadku 🙂 🙂 🙂

speranza1
6. okt 2010

@kamka17 jej to je super, som rada ze malinka Paulínka je v poriadku...ano mas pravdu... vies ja uz som taka zo vsetkeho vystresovana, ze stale uz cakam len to najhorsie... v poslednej dobe sa na mna vsetko volajako rutilo...same zle spravy, same neprijemnosti, doma, v robote, medzi znamymi a tak podobne, takze sa ozaj vytesujem ze aspon jedna dobra spravicka... 😉 🙂 😵

kiara15
6. okt 2010

@minka051 ved to ze uz sme hadam aj my na rade 😉
@speranza1 super tak si sa obavala tak to bude na dobrej ceste 😉

speranza1
6. okt 2010

@kiara15 hej kiarka..taka som rada..no zajtra rano idem este na sono, dufam, ze bude vseto OK

minka051
6. okt 2010

@kamka17 ahoj no chodila som sem málo. nič sa u mňa nedialo až teraz ked sa chystám na vklad bude v piatok. Do teraz sme len pracovali na dome , lebo v decembry by sme chceli už bývať, 🙂 🙂

kiara15
6. okt 2010

@speranza1 neboj hadam to bude dobre a aspon ste sa pohli 😉 😉

speranza1
6. okt 2010

@kiara15 juuj ..hej velmi sa tesim .. ty co porabas?

kiara15
6. okt 2010

@speranza1 ja som sa napapkala a rozmyslam ze sa idem vykotit na gauc ale este idem asi vyvesat pradlo 😉 😉

speranza1
6. okt 2010

@kiara15 ty si na PN?.. a co dobre si papala... ja som varila od vcera fazulovu polievku + granadiersky pochod...a dnes idem mm urobit chilli con carne 😉

kiara15
6. okt 2010

@speranza1 noo ake dobrotky ja som robila vcera karfiolovu polievku a druhe co dom dal 🙂 ale kupila som si salatik vajickovy a k tomu bulharsky mi to tak prislo na chut no nekupto? 😀 😀

speranza1
6. okt 2010

@kiara15 hej to aj my niekedy s mm si kupime take salatiky..mm ma rad pikantne a ja zase take normalske 😀 .... cize nepikantne... juj a asi pred vcerom som mala taku chut na tresku, ze som si ju musela kupit a zjedla ju na ranajky 😲 😀 😉 🙂

katy7
6. okt 2010

@denis19 @brmbolcek mate IP popisala som vam tam ten cvik

babulky ak chcete, mozete kuk do mojho albumiku, dala som tam par fotiek nasho drobca

orsulka
6. okt 2010

@minka051 ahoj kocenka, tak piatoček tu máme coby dup....tfuj tfuj tfuj mojko!!!!!!!! želám ti to z celého srdiečka 😵
@speranza1 podla mna si dobre urobila , že si jej to povedala, lebo teraz aj ty budeš kludnejsia a okrem iných veci sa nemusiš zaoberať tým, co by povedala toja gyndoška a ak by si náhodou potrebovala jej pomoc tak by si bola len v strese zas...takto je to lepsie......aje super, že to zobrala tak dobre, ešte ti aj vysetrenia porobi.....no ono...niekedy naozaj treba len odvahu nabrať 😉 😉
@kamka17 uff Kamka moja...tak toto su ine spravy co citam a potom sa neviem docitať aby som už videla koniec!!! super, že to dobre dopadlo!!!!!! nebude žiadna teplota ....HOWK!!!!!! 😉
@kiara15 veru aj ja som na teba vcera večer pred spanim myslela a prihovárala sa tam u toho hore......
a tak isto aj Janicce som ustedrila par krásnych vetičiek 🙂 🙂 🙂 🙂
@kiara15 ja som inak zo začiatku jedla vela parížskeho a sem tam stiplavy salat...mne to neskutočne bralo!!!!!! 😀 😀

orsulka
6. okt 2010

@katy7 kuk som urobila....ste peknunkíííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵

orsulka
6. okt 2010

a inak...akože ta Tija tu zas nebola....takaže už zas nemá nohy vyložene hore, ale asi žbrýla po svojich prevádzkach......!!!!!!!! 😠 😠 a po riti dostane!!!!!! 😠 😀 😀 😀 😀

kiara15
6. okt 2010

@katy7 malinky je velmi zlatunky 😉 😉
@speranza1 no mne prisiel na chut ked som zbadal ze v obchode ho vykladali a bol cerstvy mnam 🙂 🙂
@orsulka ved aj ja pikant som si ku nemu dala 😉 😉 dakujem za prihovor dufam ze tam hore sa uz zlutuje 😉

orsulka
6. okt 2010

@kiara15 na milion % 😉 😉

kiara15
6. okt 2010

@orsulka cmuk 🙂 🙂 🙂

orsulka
6. okt 2010

ciky tu dnes nebola???????? asi si myslí, že tu bola.......ale nebola 😔 😔 😔

😀

cikyta
6. okt 2010

@orsulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
6. okt 2010

@cikyta ty si de celý den moja???????

zlatanka30
6. okt 2010

orsulka ajoj 😉 😉 😉 😉

orsulka
6. okt 2010

@zlatanka30 ahoooj moja.......tak ako??? usmev na tvari je???? volala si dnes?????? davaj davj davaj info 😉 😉

cikyta
6. okt 2010

@orsulka Ved ja že som tu bola 😅 !

orsulka
6. okt 2010

@cikyta no ty moj polepetko..... 😀 😀 😀

zlatanka30
6. okt 2010

aka si len zvedava. 😉 tri sa oplodnili jedno nie. 😒 😒 v piatok volam ak budu take ako maju byt v ten den ideme na et.ziadna pk nebude.nebudem to riskovat,ze neostane potom na et nic 😨som rozhodnuta.bud alebo. 😉 a co sa tyka tej cysty tak ju krajko odsal.

orsulka
6. okt 2010

@zlatanka30 po prve...SUPER !!!
po druhe: SUPER !!!!!!!
po prve - oplodnenie
po druhe - cysta !!!!! 😉 😉
sorry, že som zvedava, ale predsa len si dievčinka z nasho mesta, a ja by som rada pekne 100% uspesnost vsetkym snažilkam z PD 🙂 🙂 😉 😉

takže das vložiť dve???? a to jedno na treti den zmrazit ?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre