Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

kamka17
6. okt 2010

@cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zas ti ide

janicca
6. okt 2010

@orsulka nebola 😀 😀 😀 😀 😀 a do konca som ani riad nestíhla ráno umyť som ja ale gazdiná normálne sa už začínam za seba hanbiť 😝 😝 prišla som domov až o 18:15 ale som mu sľúbila že zajtra už naozaj budem doma keď príde z práce aj mu niečo navarím 🙄 😀 ...........teda ak nepríde koza a nezožerie mi plány ako sa hovorí ..... 😉 😀 😝 som postrehla že tvoje copane 😉 už robia poriadne kotrmelce to budu tanečníčky jak vyšité ved maju byť po kom 😉 😉

janicca
6. okt 2010

@kamka17 sa mi zdá že tým dvom ide stále tá Ciky to má asi z toho nevyspatia 😀 😀 😀

janicca
6. okt 2010

@kamka17 som rada že mala Pavlínka je v poriadku a všetky neduhy su zažehnané 😉 božtek posielam ...čo chvíľa vás pustia domkov .... 😉 a či kedy plánujú ?

janicca
6. okt 2010

idem dievčence od vás prajem dobrú noc a krásne sny 😉 😉

orsulka
6. okt 2010

idem aj ja babule bobule...pa.pa.pa
@janicca ved sa mu este navariš do aleluja tomu tvojmu drahemu 🙂 😉 😉

orsulka
7. okt 2010

včera posledná dnes prvá....
dobre ranko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

minka051
7. okt 2010

Dobré ránko 🙂

Tak dnes sa modlím , lebo o 13:00 volám do labáku ako sú na tom embryjká a povedia mi na koľkú hodinu mám zajtra prísť. tak mi držte palce 🙂

@orsulka dík že na mňa myslíš 🙂

minka051
7. okt 2010

@fopardi dakujem velmi 🙂

janicca
7. okt 2010

dobré ránko vám prajem 😉 😉 😉
@minka051 zajtra silno na teba budem myslieť 😉 držkaj sa babula 😉
@orsulka ranné vtáča ďalej doskáče 😵 😉

orsulka
7. okt 2010

@minka051 ahoj.....aj vcera bol dalsi prihovor za Vas vsetky!!!!!!!! daj vedeiť ked sa dovolas, co a ako...ale verim, že zajtra bude náádherný den...mimochodom tiež 8 den v mesiaci bol pre nas velmi dobry, mali sme odber 8.5. 😉 😉

@janicca dobre ranko moja...kam sa dnes chystáš????? navstevy, pieskoviská???? 😀 😀

orsulka
7. okt 2010

@janiccan plus jedna poznamka k rannemu vtáčaťu...ranní ptáče dal doskače, víc sežere a dřiv schípne 😀 😀 😀 😀

janicca
7. okt 2010

@orsulka no pojdem ku babke na čaj 😉 potom sa uvidí ale viem že doma nebudem a drahý nech sa aj na hlavu postaví 😀 😀 😀 😀 😀 srandujem niečo mu ukuchtím a šup von dnes to vyzerá zase na krásny deň zatial je tu hmla ale čo chvíla určite vykukne slunečko 😎 😎 a ty moja čo máš dnes na pláne ??? 😉

janicca
7. okt 2010

@orsulka hmmm tak to mi vypadlo 😀 😀 😀 😀 dobre vediet budem dlhšie spávať aspoň ušetríme a budem žiť 100 rokov 😀 😀 😀

brmbolcek
7. okt 2010

zelam krasne hmliste stvrtkove ranecko 🙂 🙂 🙂

@minka051- zajtra je uz piatocek tak tfuj tfuj, 🙂 🙂 🙂 , nezabudni myslim na teba 🙂 🙂 🙂 a niekde sa tam uchylite - prespite na noc ci idete po vklade rovno domov. Minule ste sa tam ubytovali, lebo to bol riaden kus cesty ....... 😉 😉 😉
V akom stadiu mate uz domcek ? nejake foto nebude domceka ?

@spenzara- vidis ako si dobre dopadla, a tak si sa bala verim, ze si spokojna abudete tento boj zvladat spolocne, 🙂 🙂 🙂

@kamka17- teda to su riadne nervy ze malicka prehriata, slabo oblecena, atd.... ale hlavne ze to dobre dopadlo a tvoje mliecko ju 1OOO nasobne posilni 😉 😉 😉 posielame silne objatie nasej Paulinocke 🙂 🙂 🙂

@katy7- dakujeme za ten cvik 🙂 🙂 🙂 maly nema chyby riadny chlapisko, je 🙂 🙂 🙂 kojis ho ci ho prikrmujes ?

@kiara15- tak ako sa mame na 5 den po ET ? , moc sa nenatahuj a nevesaj pradlo to by sa este nemalo ale ak mas zinenky take od zeme 1meter tak to mozes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Kiarka ja kojim skoro kazde dve hodky a ked si idem lahnut za kazdym davam modlidbu, tak verim ze to bude viac nez dost vymodlene 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

@zlatanka30- super uroda, ved kvalita je dolezitejsia ako kvantita 😉 😉 😉 Oni 3 nevkladaju, viem ze inde to robia ale v heliku naviac vlozia dve a to tretie zmrazia .

@janicca- tak ty uz naberas teoriu na pieskovisku, no pri dvojickach to veruze budes potrebovat 😉 😉 😉

@orsulka- tak prechod. listy zmaknute ? uz to musi vyzerat u vas kulturne 😉 😉 😉 sama prerabka a uz sa risuje vysledok, nove skrine atd..... orsuliatka budu v novuckom 🙂 🙂 🙂 Som sa dobre pobavila ked Ferino povedal, ze to je dobtra sajba 😀 😀 😀 😀 som zvedava ked ich bude drzat na rukach co bude potom hovorit 😉 😉 😉

orsulka
7. okt 2010

;@janicca zlatik.....som s naranajkovala, a idem trosku asi upratovať po tom vcerajsom večernom výkone....treba mi skkrinku upratať, poutierat, žehlit, vysavať a umyvať a aj variť.........kedže sa nechcem vela namahať, tak sa rozhdujem, co z tohto budem robiť ja, a co ostane na mojho draheho 😀 😀 😀 urcite budem variť.... 😉 😉
a dens bude fakt krasny den.......
inak rano som v TV pocula, že treba dat preč všetku negativnu energiu a to dnes, lebo je to správny den(je nejaky nov mesiaca), a mat krasne usmievave pozitivne myslienočky, ktoeré s nami ostanu po celý celučičký mesaic...tak sup sup suop do toho, ab y sme mali vsetky krásny mesiac 😀 😀 😀

@brmbolcek ano stihli vcera vaewko, dnes to dat len do uplneho poriadku, vcera sa len tak zbežne povysavalo a podobne...ale pravdou je, že to naozjanzačína vyzerat pekne...v sobotu privezu obývačku 😉 😉

janicca
7. okt 2010

@brmbolcek ahoj slnko naše vysmiate 😎 tak čo mala čučoriedka poslucha ?mliečka máte stále dosť ? a čo nočné spanie darí sa vám ?kedy hodíš nejaké to foto haaa???? 😉 😉 🙂

kiara15
7. okt 2010

@janicca ani ja len ma sem tam prehana 😉
brmbi dakujem ze tak intenzivne myslis 😉 😉

janicca
7. okt 2010

@orsulka normálne si mi chute narobila s tým upratovaním 😀 aj ja by som potrebovala skrinu upratať ale to si hovorím až ked bude pršať už pršalo hádam aj sto krát a v skrini je stále bordel ale ja sa polepším ked budem mat potvrdené tehu tak sa zo mňa stane zodpovedná mamina .... 😀 😀 😀 😀 😉 aj ja idem dnes varit cesnačku to lubime 😉 ...............bože aj už chcem konečne novu obývačku 🙄 😠 🙂

orsulka
7. okt 2010

@kiara15 caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf!!!!!!!! 😵 😵 😵

@janicca no ved, tak ja neviem, ale take pekne pocasko tak nejak na mna upratovacio posobi.....pootvarať okna vsade, pustiť čerstvý vzduch a čistiť 😀 😀 😀 😀
na skrine kasli...to má fakt čas, ked bude prsať!!! 😀

janicca
7. okt 2010

@kiara15 ahom moja aj teba ?mna strašne nafukuje a večer je to hrozné ....drahý povedal že sa odstahuje 😀 😀 😀 😀 ale ja za to nemožem ja neviem čím to može byt veď jem uplne že normálne už som rozmýšlala že nejaké lieky na naduvanie kupim 🙄

orsulka
7. okt 2010

@janicca dobre znamenie!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉

janicca
7. okt 2010

@orsulka tak ako povieš otvorím okno do korán a vypadnem z domu chytať Dečko to bude asi naj riešenie rýchlo si ma ukecala 😀 😀tak že dnes treba myslieť pozitívne a ostane mi to celý mesiac 😉 😉 😉

janicca
7. okt 2010

@orsulka čo dobre znamenie ???? že mi drahý odchádza na otravu jedovatými plynmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jasné chápem aj som to čítala že vraj pri tehuhu je to normálne no ja to zatiale nemožem ešte povedať 😉
idem a prídem zatial sa mi mávajte 😉

orsulka
7. okt 2010

@janicca presne tak...s usmevom na tvari celučičký den...čo u teba nie je problem každý den 😉 😉 😉 ty si taký smejko .-) 😵

orsulka
7. okt 2010

@janicca 😀 😀 😀 nie tak doslova som to myslela......hihihihihihih
ale ja som tiež hlavne večer mavala brusko hodne take nadute....sice plyny na moj vklus teda odchádzali tiež častejsie ako pred tým 😉 😉 😉

speranza1
7. okt 2010

@orsulka ahoj orsulka..hej aj ja som rada ze som jej to povedala..teraz som spokojnejsia...no a rano som bola na sone a na vag. ultrazvuku tiez a zistila mi moja Dr. ze myom sa mi zmensuje..ale nasla tam polyp... jooj tak aby furt tam bolo nieco zle.... ale uvidim co mi povedia aj tak v MT v pondelok 😉

speranza1
7. okt 2010

a inak caute vsetky babulky 🙂 😵
@minka051 drzim palce veeeelmi 🙂 😵
@janicca to naduvanie je tiez priznakom tehu, ze?? 🙂 😵

speranza1
7. okt 2010

@kiara15 dufam, ze moje modlitbicky budu za teba a za vas vsetky vyslysane 😉 😀 😵

minka051
7. okt 2010

Babulky moc moc Vám všetkým ďakujem ste zlaté že na m)a tak myslíte a držíte mi palce vešmi mato teší a ja dúfam že neskalamem a o pár dní napíšem len dobrú správičku. 🙂
@brbolcek no moja ano ubytujeme sa tam zas v tom istom holteli ako minule, lebo cesta je náročná. A domček tak ten už finišujeme v decembry chceme bývať. Už máme aj kupcov na byt ,tak teraz len aby všetko dobre dopadlo. Fotečky domu sem dám ale syn mi ich najprv musí dať do PC ,lebo sú stále vo foťáku a on je stále preč, lebo chodí na VŠ a doma je málo. Ale už ho k tomu dokopem lebo si chcem urobiť album. Máme to fotené od začiatku stavby. Teraz nám robia krb potom ešte omietky,dlažbu a začiatkom novembra prídu namontovať kuchyňu. Vonkašiu fasádu budeme robiť až na rok a okolie tiež lebo peniaze už došli 😖 😀 Ale všetko postupne bude.

@janicca a držím palce nech tu vidím len dobrú správičku a novú tehulku. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre