Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
15. okt 2010

😎 😎 😎 pekne ranecko dievcatka 😎 😎 😎 a mame tu piatocek 😎 😎 😎

ako sme sa vyspinkali ? 🙂 🙂 🙂 Mi ukazkovo vcera sme sa kupkali v kamilkovych bylinkach , 😵 😵 😵 juj 🙂 🙂 🙂 aka to bola pasia 😀 😀 😀 hned sme po nich spinkali dobre 3 hodky 🙂 🙂 🙂 a to papanie hm... vam poviem, ze inaccccc cucala zo mna mliecko 🙂 🙂 🙂 🙂 zlaty to moj anjelik 🙂 🙂 🙂

@minka051- tak ako dopadlo , varenie a pecenie? Verim ze na jednicku 🙂 a co kupelna ,akej farby obkladaciek budes mat ?

@orsulka- tak konecne obyvka dorazila, uz len zmontovat a utierat z nej prach, musis hodit foto aby sme zhodnotili tvoj vkus ci vybeer 😉 😉 😉 A Ferko nech si ide na pansky zlet, ved coskoro ho bude mavat iba doma 😀 😀 😀 pri Sarlotke ci Simonkovi 🙂 🙂 🙂 a co mena ake mate na vyber .... prezradis nam mamina ??? 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😀 😀 😀

@fopardi - a co robka tvoje drobatko ? este spinka ?

@kamka17- tak ty budes cez vik sama, a koho ze navstivis tento vikendik, taka prepadovka 😀 😀 😀. Aj do nemocky za Paulinkou cez vik zbehnes dobre mliecko doniest 😉 Odkaz jej ze je silna po mamine a pohlad ju na licko a to na obidve 🙂 🙂 🙂

.... dievcence zariadovanie je velmi pekna vec , a dost vytesujuca aj mi sme nou a este stale prechadzame ked sme stavali domcek a zariadovali tak sa treba tesit stale s kazdej malickosti, nech je ten zivot stale o nieco krajsi a krajsi A KRAJSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...osttanym zelam krasny dnik , dobre si ho uzite 😉 😉 😉

fopardi
15. okt 2010

@orsulka umyvačku ti možem len odporučať ja si ju neviem vynachvaliť 😉

@brmbolcek no prave som ho uspala je hore od 5.41hod takže aj načase posledne tri dni si posunul spanok už sa mu veru nechce tolko spať ako volakedy je to menej a menej a menej 🙂

minka051
15. okt 2010

@orsulka neboj ja mám pomocníka a nestojím pri sporáku dlho ked nevládzem tak si lahnem. 🙂 Tak pohodička nenaháňam sa. Včera aj dnes mi je blbo točí sa mi a bolí ma hlava a som unavená. Žeby to robil ten Utrogestan.

minka051
15. okt 2010

@brmbolček tak včera som toho vela nenavarila, len som urobila syr, pripravila si veci na ostatné varenie a potom som si musela lanúť bola som unavená ako pes a potom sme išli na dom lebo bolo treba vybrať obkladačky do kúpeľne a WC a urobiť na to návrh ako to bude vyzerať. Dnes ale dorobím lokše a navyrím deckám obed lebo prídu zo školy a sú ako kobylky. 🙂

speranza1
15. okt 2010

ahojte dievcata..neviete kolko sa plati za iui v heliose v MT?

fopardi
15. okt 2010

@minka051 a kedy ideš na krv?

orsulka
15. okt 2010

@speranza1 tak niekedy to bolo 100 eur....neviem ci sa zdvihli ceny.....

speranza1
15. okt 2010

@orsulka dakujem orsulka🙂 a inac ako sa mas?

orsulka
15. okt 2010

@speranza1 dakuje z aopytanie....ja dobre...oddychujem, takže fakt že pohoda 🙂 😉 😉 😉

jerryjanka
15. okt 2010

@speranza1 ahojte
speranza ano je to 100 eur - ja som bola pred pol rokom tam na iui
včera som tam bola na uzv 🙂

surviver
15. okt 2010

pekny den všetkym 🙂 a krasny vikend prajem 😉 😵

kamka faro pekne a hlavne ,že budeš na Paulinku vidiet 😉 ....a ako dopadla s krvičkou,dufam,že je už dost akčna,teda podla doktorv,lebo na tom videu bola akčna dost,na takeho maleho drobčeka 😉 🙂

minka,Ty si teda ina kucharka 😉

orsulka
15. okt 2010

@jerryjanka no caves...a ako??? vcera na kontrole ?????? vsetko Ok ??? davno si sa neukázala ...🙂)))
@surviver aj tebe pekny den moja...

tda baby, normalne nechápem, že este som nestihla ani vsetky fotky pridať a vy už to komentujete....!!! 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
15. okt 2010

@fopardi idem v stredu 🙂

Od včera ma stále bolí hlava 😒

denis19
15. okt 2010

@minka051 na krev tehuhu testu??? 🙂

jerryjanka
15. okt 2010

@orsulka bola som v heliku na 4D ale urobil nam doki aj morfo ultrazvuk lebo ten moj to odflakol
no celkom zažitok mrzi ma že tam nebol Krajko ☹

tija28
15. okt 2010

ahojte bambulky...................dneska si zasluzim petadvadsat na zadok, az teraz som dosla z prace, som sa akurat najedla, ale uz idem poctivo lenosit - dneska ma sprdol aj oliver, ten mi v tom bruchu snad tancoval brusne tance, no a teraz sa hra na skokana.........no tak mi treba,xixi 😝
@orsulka - nadherne fotecky drobcov mas v albumiku 😉
.........................................tak ja idem teda vegetit, mozno pridem este urobit na vas kuk

kiara15
15. okt 2010

@jerryjanka ahoj ze si sa aj ukazala?? 😉 😉
@tija28 veru dostanes na zadok Oliverko ti to aspon da znat!! 😉 😉 😉
@orsulka krasne fotecky su zlatunky 😉 😉
@minka051 drzim palce 🙂 🙂

jerryjanka
15. okt 2010

@kiara15 chodim malo skôr som na FB

orsulka
16. okt 2010

ahojte..pekny den prajem, a este krajsiu sobotienku 🙂)))))

vsetkym dakujem este raz za komentáre k nasim drobcekom 🙂 🙂 😉 😉
Luculka, že sem tam nevidiš na tej fotke nic, tak nič si z toho nerob....fotiek mame asi 45 ks.....a tiež na každej vidim, co by som asi chcela 🙂)) 😀 😉 niektore su fakt velmi rozmazane.....

😉

tija28
16. okt 2010

dobre ranecko bambulky 🙂 🙂 🙂 ......................tak ako sa chystate vikendovat ? ....................ja klasika v posteli a tak 😝
................................inak, mam otazku: ked ste boli tehotne, nebolievalo vas to obcas dole tak, ako keby ste cely den boli na bicykli - taka divna bolest 😕 😕 😕

komarik
16. okt 2010

dobré ránko,
pozerám že asi nemôžete spávať.
@tija28, jasné že mávam kadejaké bolesti hlavne v podbrušku. Aj keď sa strmšie pohnem alebo v noci keď sa zaležím na jednej strane a chcem sa otočiť na druhú tak ma od bolesti aj vráti naspäť. Ale myslím že to patrí k tomu. A cindula ma bolieva ale len tak že ma tam trošku pichne ale hneď to prejde. 😉
@orsulka, krásne fotečky. 😵

tija28
16. okt 2010

@komarik a ty sa chystas ako vikendovat ??? 😉 😉 😉 .................inak s tymi bolestami bruska, tak to mam aj ja pestre, kazdy den to inak boli, inde boli, uz sa len kontrolujem a utesujem, ze snad to tak ma byt, lebo ved aj tak mi nic ine neostava 🙂 .................a melinda sa ma ako ? kopka, kopka stale ? lebo moj oliver kopka skoro cely den 🙂

cikyta
16. okt 2010

Zdravím ......... 🙂
@tija28 ano bolelo.

tija28
16. okt 2010

@cikyta - a tiez tak ciklysticky ?.................lebo aj baby v inej teme pisu, ze ich to tiez tak boli, no a hlavne ich to zacne boliet vtedy, ked viacej behaju - no a mna tiez - no uz nemozem tolko behavat, xixi 😅 😅 😅
..........ozaj ciky, si uz ani nepamatam, ked si ty bola tehotna so silvinkou - tak ta posluchala v brusku, ci kopkala stale ako certik ? - lebo ked je siska teraz taka akcna................ 😀 😀 😀 😀 😀

komarik
16. okt 2010

@tija28, víkendujeme asi tak že nám práve majster robí vstavané skrine v spálni a potom by som chcela ísť na nákup. Potrebujem tehu gate - nejaké teplejšie na zimu a hnedé tehu pančuchy alebo legíny. Aj manželovi potrebujeme čo-to nakúpiť. Melinda kopká o 100/6 😀 . Včera som mala večer pri telke ruky položené na brušku a ona sa pohybovala z ľava do prava. Ako keby mi v bruchu behala myš. Keď si pomyslím že som ju dlhšie necítila tak ma hneď kopne. Asi nechce aby som stresovala 😵 A Oliverko bude asi futbalista 😉
@cikyta, ahooooooooooj 🙂

tija28
16. okt 2010

@komarik - tak to mas krasne zariadeny vikendik, a melinda pride pekne tiez do novucickeho.......................inak s tymi pancuchami na zimu som sa aj ja pekne zapotila, ja ich tu v trencine nemozem zohnat . ....nikde ich nemaju, asi si ich budem musiet objednat cez net - uz to tak vyzera 😉 ..........................a aj mne sa oliver pohybuje zlava do prava, zhora nadol, take srandovne mi to obcas pride - obcas sa predvedie aj pred mojim chlapom, ked si da muz ruku na brucho, obcas urobi taky vykop, ze sa mi az ten moj chlap zlakne, ze pekneeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................ja som do toho 5-6 mesiaca to tehotenstvo nejako neriesila, no ale teraz ked to male kopka, je to uz o inom - teraz ma to uz bavi, tesi 😀 😀 😀 😀 😀 ........................a aj ked pisem tieto pismenka - oliverko stale bublinkuje 😉

cikyta
16. okt 2010

@tija28 No ano,aj cyklisticky,aj tak jazdecko-konsky 😀
Nie Sisa bola v brušku velmi pokojná práveže 😉 Mala nôžky zaborené v placente,tak nejako velmi nekopala.Len rúčkami šibrinkovala a chrbátik šponovala 😀 Ešte aj po narodení bola ako medík,kedže mala chudiatko žltačku...tak pár dní len spala a spala......potom začala vystrkovať rožky a presne od ukončenia 6 mesiaca mi už nespí,len vystrája 😀

@komarik tehu silonky maju normálne v obuve.Maju taký klín v predu na bruško 😉

tija28
16. okt 2010

@cikyta - ja sa snazim urobit si taky prehlad, ze kedy su deti akcne, kedy tichucke, no ale asi to vzdam, lebo ved u kazdeho je to inak 😉 ..............................ja mam tiez tie s klinom, len neviem zohnat nikde hrubeeeee 😀

cikyta
16. okt 2010

@tija28 no tie hrube som ani ja nezohnala.Nosila som tepláky. Také elastišn pod riflami 😀 poprípade mužove tepláky hrube,velké,dlhé,široké 😀 muž ma volal v tých teplákoch že:
-OBELIX

tija28
16. okt 2010

@cikyta - to ja si striedam len tehurifle, teplaky a tehusaty, a to stale dookola..................no este to nejaku tu chvilu vydrzim - aj tak nemam moc na vyber 😉 😉 😉 😉 ...........no a moju zadnicu ten moj vola zase ze: domace kino 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre