Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

domcek
16. sep 2010

TAk kamka gratulujem, Paulinka nech rastie do krasy a maminka nech sa rychlo zotavi. 😉

wolfskinka
16. sep 2010

@orsulka drz sa na serklazi, vsetko bude ok

@brmbolcek nie nepisala mi, preco predcasne porodila, co sa stalo ? a ako rodila ? sekciou ?

tinkaza
17. sep 2010

baby, to s tou Kamkou je teda fakt overená pravda? 😕 😕

lucula73
17. sep 2010

kuk 🙂

kamke gratulujem a želám,nech maličká pekne priberá a čo najskor sú spolu domka 🙂

@domcek ahoj a kde sú tie fotočky? 😕 😀

cikyta
17. sep 2010

Naša Kamka milovaná,
stala sa už maminkou.
Už sa pýši oprávnene,
Paulínečkou malinkou. 🙂

Princeznička naša malá,
všetkých prekvapila,
že sa na svet ponáhlala,
nám dych vyrazila. 😅

Posielame všetku silu,
nech ku tebe letí.
Posielame celé slnko,
nech len tebe svieti. 😎

Všetky tety posielame,
velku pusu na líčka,
lebo ty si Paulínečka,
velká bojovníčka ! 😉

Váhou malá,duchom velká,
ako "správna Helinka".
ver,že teba bude lubiť
navždy tvoja maminka 🙂 !









Kamka,držkajte sa. (14.9.sa narodila aj moja mama) 😅

lucula73
17. sep 2010

@cikyta krásna básnička...a aká dlhá 🙂

cikyta
17. sep 2010

@lucula73 nevedela som prestať 😀 😀 😀 😀 😀

komarik
17. sep 2010

brmbolcek, kamka, osrulka - tak teda utorok to istí. Každá v inom štádiu ale všetky spolu to zvládnete na 1*.

Mne už lekár spisuje prepúšťaciu správu. 🙂

komarik
17. sep 2010

@cikyta, to tvoje básnické črevo ma vždy dostane 😵
@wolfskinka, ahoj. Ako sa máte? 😵 😵

cikyta
17. sep 2010

@komarik kamka? Asi si chcela napísať Janicca 😅 či?

komarik
17. sep 2010

@cikyta - jasné, hlava moja deravá. Alebo to je nejaká tehotenská demencia? 😀

cikyta
17. sep 2010

@komarik 😅

lucula73
17. sep 2010

@komarik ty si ešte v nemocke?tak šup šup domkov 🙂
a už vieš výsledok tej amnio?

surviver
17. sep 2010

pekne ranko všetkym 🙂

tak aj ja blahoželam Kamke,aj ked vam to chcela napisat sama,ale ked to už niekto v inej temičke prezradil 😠 ...tak všetko naj a hlavne nech ste už skoro fit a doma v teplučku pri ocinkovi 🙂 😵 🙂

janicca
17. sep 2010

ahojte prajem fajn deň ..... 🙂

@cikyta kráááááááááááááásna super básnička aj mi normálne vybehla slzička...... 😵 😵 jednoducho si naša hviezda ... 🙂 ))
@komarik ale kdeže hlava deravá ty máš teraz iné starosti ako to tu sledovať kto kde kedy ide ... 🙂 )))tak fajn dnes už budeš domka ..... 😉
@wolfskinka nevieme ništ ale šak ona ked bude moct tak dá o sebe vedieť.....určite sa maju k svetu obidve su bojovníčky.... 😉
@lucula73 ako už vám je lepšie .... 😉

orsulka
17. sep 2010

ahojte dievčatka......tak vsetko obehane a som doma, konečne som sa najedla ...mnamííí 🙂 🙂

@cikyta básničkas je nádherna..... 😵 😵 😵 😵 ........., pisala som kamke, ale napisala, že bude volať poobede...tak pokecame co a ako, ale napisala, že mala je krasna....tak tomu verim na 100000000000 % 😉 😉 😉
@komarik som rada, že už pojdes domkov, a len pekne pokracovat v pohodke...dobre?????
@lucula73 ahoj...dufam, že chorobe statočne odolávaš.....ci ako ????

Kiarka sa po kontrole este neozvala????? tí určite este v MT isli s drahym na nakupy 🙂 😉 😉 😉

@surviver aj tebe a Timimu krasny dnicek prajem 🙂))

surviver
17. sep 2010

@orsulka dakujeme 🙂 ,prave robime haji,haji 😵 ,tak mam chvilku čas 😉 ...a tapetu si už vybrala??

@janicca jani pekna nova fotečka,paradnica naša 😉

janicca
17. sep 2010

@surviver ďakujem si zlatá keď nie v hlave tak aspoň na hlave...... 😀 😀 😀

@orsulka tak to je fajn ešte pár maličkostí ťa čaká a potom už len spokojné tehulkovanie.... 😉 a čo dobre mala mnamííí ??? 😉 pozdravuj Kamku ked s ňou budeš hali halo... 😉

a dnes som sama v práci ako prst roboty kopec no ale hádam nebudem robiť ked tu nemám nad sebou šefa ??? 😕 😅

orsulka
17. sep 2010

@surviver s tapetou ma moj dryh zrusil, že on tam nehce tie stare opachy..... 😔 😔 😔 tak teraz pozeram pre zmenu detske izby ...hihihihihihihih........no je toho na trhu ajajajááááááj......lne niektore maju take ceny, že pomaličky obyvačka ťa vyjde lacnejsie.....a stale sa potvrdzuje pravidlo, že na detoch sa asi najlepsie zaraba..... ☹
@janicca určite pozdravim moja... a mala som kalsicke ranajocky dnes, taky cesnakovy rozok, slama, syrcek, zelenina......

surviver
17. sep 2010

@janicca teda Jani...Ty si ale srandista 😀 ,myslim,že maš na hlave, ale aj v hlave....no inak by Ta asi nenechali samu v robotke,asi Ti veria,že to zvladneš aj bez pomoci 😀 ...aspon Ti nikto nečuči cez rameno 😉 ,ale nech Ti to rychlo zbehne a šupi šup domkov 🙂

cikyta
17. sep 2010

@surviver 😀

surviver
17. sep 2010

@orsulka orsulik,že slama 😀 ,ale chapeme sa 😉 ....no treba šetrit peniažky na bambuliatka,tak aj ranajky treba take skromnejšie 😎

cikyta
17. sep 2010

@orsulka takže Ferino uradoval? 😀

cikyta
17. sep 2010

slama? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
17. sep 2010

@cikyta task veru moja...nesupela som ani s argumentom, že babetka zoberu vela penazí.... 😀 😀 😀
no...a tak som im dnes kupila prve pyžamka.....neodolala som, a pri pokladni skoro odpadla....že 11 evri jedno!!!!! boooože......tak co už.....no...maju ich 😉 😉

surviver
17. sep 2010

@orsulka a s tym detskym nabytkom maš pravdu..je to drahe...ale čo už narobime 😠 .len si kupte niečo čo nebudeš musiet o chvilu prerabat,lebo tie detske čo maju napr v Geku pre male detičky su naaadherne,ale o par rokov to treba vymenit a zase investovat do noveho...podla mna ta tapeta bola super napad a peniažky sa dali aj inak zužitkovat...ale ked mužiček tak rozhodol....tak sa prisposobiš,ved nove je nove 😉

@cikyta ,vysmiata,tak to je fajn 🙂 ..zubok sa umudril?

orsulka
17. sep 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 až teraz som tu slamu pochopila....ja krava!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
17. sep 2010

@orsulka 11 eury je teda dosť 😝
Ja mám prave nerva,že mi vyfukli zimne kombinezy pre Sisu za 20 eury 😠 😠 😠 😠 😠 už tretiu 😠 😠 😠 😠 a čo tu predava jedna pani,tak až za 3O eury a presne tu istu.Muž mi ju nedovolí kupiť.A tá žena ju neda lacnejšie.Kurna,ale 2O eury a 3O eury je pekný rozdiel za rovnaku vec 😠 😠 😠 😠 ach jo ☹

lucula73
17. sep 2010

@orsulka,@janicca, už lepšie,matúško to nedostal našťastie,veronika chodí uý do školy,a mne to nejak zázrakom tiež nezbehlo na priedušky, 😉
orsulík,daj potom vedieť,ak ti kamka zavolá,čo sa vlastne stalo......aj keď to sa nedá absolutne predvídať,ja tiež všetko ok a o 24 hod bolu už malý na svete 😒 🙂

čakám kolegynu,príde ma pozrieť akože cez obed....obliekla som malého,nech je pekný fešáčik,vydržalo to 10 minút,všetko mi ovrackal,aj koberec,jedol výživu,ale už to nechám tak,však aj ona máí dieťa 🙂

janicca
17. sep 2010

a hneď máme o zábavu postarané chúďa Orsulik mamina tehula a ona musí takto slamu papať na raňajky 😀 😀 😀 😀 no toto ??? 😀
@surviver oni ešte nevedia čo tím spôsobili keď som tu zostala sama.... 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre